Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Hosee

Myszy w Zgorzelckim Kauflandzie. Sanepid zamknął wczoraj sklep.

Arek

Oj . Jaka katastrofa.

Hg
@Hosee

To chyba ten sanepid musi przyjść na kontrolę do kaufland w każdym mieście.

łodzianka

Hi,hi,hi...

@Hosee

Fajnie, pewnie wszyscy pracownicy marketu zostali zobligowani do usunięcia nieprawidłowości ????

Ono
@Hosee

Jasne pół polski jechało sprzątać chlew i zrobic z obory hotel 5gwiazdek Nowi klienci Myszy obrotu nie zrobia

1985

Witam czy przebywając cały miesiąc na urlopie należy się dodatek duże miasto?

@1985

Tak bo to jest dodatek do wypłaty , nie zależnie ile dni przepracujesz . Zostanie ci tylko zabrany dodatek za pranie , lub pomniejszony o ilości dni kiedy cię nie było w pracy . Oczywiście dodatek duże miasto należy cię tylko tym sklepom które są w miastach powyżej 200 tyś mieszkańców .

Amber
@:-)

Jeżeli chodzi o ostatnie zdanie to nieprawda. Mieszkam w mieście które ma trochę ponad 130 tysięcy mieszkańców i normalnie mamy dodatek duże miasto :)

@Amber

a Jakie to miasto ?

1985

Dzięki za odpowiedź :)

@:-)

Małe miasto na Pomorzu jak Wejherowo też ma dodatek 300zł nie wiem czym jest to uzależnione ale nie uczciwe co do innych marketów

@Amber

Prawda bo są wyjątki w regulaminie , np. jeżeli w mieście jest duże bezrobocie i jeżeli zarząd podejmie wyjątek to w danym mieście jest wypłacany taki dodatek na jakiś czas . W pierwszym roku otwarcia sklepu w moim mieście też taki dodatek otrzymywaliśmy , po roku nam go zabrali .

Ginter

Jabłonna, pod Warszawą, a dodatek za stolicę 500 zł jest :]

Uczciwe czy nie? W regulaminie jest napisane powyzej 200tys mieszkancow lub niskie bezrobocie tzn. ponizej chyba 5%. Wiele miejscowosci sie łapie ☺.

@Gość

Mieszkam i pracuje w 100 tys mieście na śląsku które ma bezrobocie 4,3 % i nikt nic nie dostaje ani nie dostawał. Zawsze byliśmy w najwyższej szynie cenowej bo miasto bogate ( kopalnie,elektrownie itd),nie mamy żadnego dodatku a ceny najwyższe.

Proponuję napisać do tvn i podać link z opiniami z portalu gowork, temat dobry e-mail: uwaga@tvn.pl

...

To nic nie da. Pisałem do mediów kilkukrotnie, nawet do naszych ukochanych związków kauflandzkich. Wszyscy milczą. Mają nas w (usunięte przez administratora) nawet związki.

Ciekawa

Czy macie jakieś przecieki co do wczorajszego spotkania w Toruniu z samym Günterem?ciekawe jaki plan działania ustali bo jeśli nic się nie zmieni to chyba będą musieli ogłosić upadłość ????????

Dd
@Ciekawa

Jak się wydaje więcej niż się ma to tak jest. Niech sobie jeszcze większe pensje wezmą samochody nowe, apartamenty luksusowe.

Gutek
@Ciekawa

Chcą oszczędzać na ludziach na marketach. Jest zakaz nowych przyjęć i nadgodziny trzeba odbierać sobie bo ma nie być nadgodzin . Ale sobie pensji nie zmniejsza ani premi

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
pracownik zestażem

Witam . Wiem z góry że nie realne, bo każdy tylko wylewa żale , ale może warto zgłosic problem do prokuratury o nie właściwe zarządzanie fimy i prowadzenie jej do upadku , każdy z nas ma jakieś zobowiązania , kredyty i były one związane ze stabilizacją firmy . Teraz nie wiadomo co nas czeka a zobowiązania zostają i pogrążają wiele rodzin.

@pracownik zestażem

:-)

Teraz jest najlepszy okres by pokazać firmie gdzie się ma ich szacunek , dać 3 miesięczne wypowiedzenie i zwinąć się przed świętami jeszcze :-) . Skoro firma nas potrzebuje tylko wtedy jak jest trudny okres ,to żeby się tylko na tym nie przejechała . Pozdrawiam wytrwałych , i życzę dużo odwagi by podjąć tą decyzje która może tylko polepszyć swój stan bytowo- psychiczny .

kulą w płot

#TEMATDLAUWAGI

ono

Patrzcie zwalnia się trzech pracowników w miesiącu ile przychodzi nowych? Nic bo jest zakaz zatrudnień Tak więc z dnia na dzień mamy coraz więcej roboty. Tak pracodawca dba o zaangażowanie w wewnątrz firmy tylko tabelki L4 sypią się że hej Idą święta....

Mariolka67

Czołem. Pracowałam 13 lat i odchodze na dniach z tej firmy. Nie do pomyślenia x lat temu, że przyjdą tak chore czasy. 5 etatow w 1 i niska bardzo marna wypłata. socjal praktycznie zerowy. Z ciekawości poczytałam forum o firmie i 100% wpisów zgodnych z realiami. Setki wypowiedzen z całego kraju i co ? A nic. Nie zależy nam na Was. Byle klient kase zostawił i obroty w górę. Wstyd i hańba dla zarządu. Nie kryjcie już swoich niby sukcesow delegacjami i naczepami z towarem pod magazynami. W końcu i to wyjdzie na jaw czego szczerze życzę. Koleżanki z którymi pracowałam w firmie po 10 czy 12 lat wszystkie odeszly. I dobrze. Zobaczymy kiedy to wszystko upadnie . Powodzenia.

A gdzie te premie i kasa za niechorowalnosc. Cisza...... Coś długo rad tym myślą . Jak zwykle podzczuli i nic z tego nie będzie. A ludzie wciąż składają zamówienia i odchodzą a nowych nie ma. Teraz jest rynek pracownika. Można wybierać. Obudzą się Ale beda nogami w nocniku bo ludzie odejdą reszta na zwolnienia pójdzie.

Zuzks
@Adam

Pewnie nie będzie ich . Zresztą co można się spodziewać. Nie dadzą i tyle

...

Związki zawodowe kończą negocjacje o dodatku za obecność w pracy, wypłacanym co miesiąc. Czekają na decyzję z niemieckiego zarządu. Co o tym myślicie, doczekamy się? "Marzena Chlipała: Proszę Państwa, jesteśmy na końcowym etapie rozmów dotyczących dodatku frekwencyjnego. Czekamy już tylko na odpowiedź Zarządu niemieckiego." - Wypowiedź z grupy Kaufland Polska Markety na Facebooku.

@...

Powinny być jeszcze premie. A przede wszystkim pracownik powinien być traktowany jak człowiek, a nie jak robot, którego należy gnębić, poniżyć i wykorzystać. Kaufland niech pierw zmieni podejście do swoich pracowników, bo co z tego jak MOŻE wprowadzą dodatek frekwencyjny jak atmosfera będzie tak jak dotyczas. Niech centrala zastanawi sie nad tym co zrobić, aby zatrzymać przy sobie dobrych, pracowitych, dokładnych pracowników. Bo narazie nic z tego nie robi, a wręcz przeciwnie. Starzy pracownicy wykruszają się, chodzą na zwolnienia, bo mają dość takiego traktowania, a młodzi nie dają z siebie tyle co starzy pracownicy. Szacunek, zwiekszenie etatów do całego, a wtedy to ludzie bedą chętnie tu pracować a nie bedą szukać nowej pracy

Psik
@...

Szacunek za szacunek. Kasa to jedno a dłącznego nikt nas nie słucha. Czy nie można tych naszych drogo opłacanych friszak managerów. Dyrektorów nauczyć czegoś. Bo to od nich trzeba zacząć.

Olivier
@...

Jeszcze premia za prace w ciężkich warunkach, 28 stopni na hali, ale oczywiści nie działa dmuchawa. Tak poważnie to o jakiś premiach słyszałem już dawno. Ściema dla utrzymania pracowników.

,,,,,///
@...

.....)cisza.i nic obiecanki cacanki a co z resztą pracowników Kaufland.. w Polsce docenią czy nie..

gosc
@Olivier

U nas tez klima nie dziala, pot po (usunięte przez administratora) sie leje, a dyro rozklada rece. Brak klimy, czesto brak darmowej wody do picia. Warunki robia sie straszne. Nie ma kpmu pracowac bo zatrudnienia okrojone do minimu.

Hg
@...

I gdzie te premie. Już 20 A tu ani słuchu ani widać. Jak zwykle to jedna wielka siema. Tego można się spodziewać tylko po kauflandzkim zarządzie. Mają kasę ale tylko dla siebie na podwyżki nowe samochody . Na to to mają kasę ale żeby ludziom dag to nie. Porażka ten kaufland i zarządzający.

Uciekający pracownik

Firma Kaufland to najgorszy pracodawca.Zero poszanowania pracownika .Wszyscy dyrektorzy i vkl wykorzystują pracowników jak śmieci .Stwarzaja problemy aby odejść z firmy .Do kogo to można napisać aby godnie odejść z firmy.Zaznaczam ze vkl i gbl nie odpisują na emaila czyli maja pracownika w (usunięte przez administratora)

ANna
@Uciekający pracownik

Ekspert do.pracowniczych.Oni mają obowiązek zgłaszać wysztkie problemy i uwagi.

gość
@ANna

raczej nie sluchaja,maja swoje odmienne zdanie,i po co ich firma zatrudnia ?

Lukasx
@Uciekający pracownik

Regionalni winia dyrektorów za całą sytuację co się dzieje na sklepie że nie ma pracowników i że nikt nie chce przyjść. Może jak by dobrze płacili i to by ludzie byli do pracy. Ludzie z 10 Czy z 15 letnim stażem mają tyle samo co początkujący pracownik- wielka kpina . Dlatego się ludzie zwalniają bo nikogo nic nie trzyma. Teraz jest rynek pracownika .ludzi wszedzie potrzebują. A kaufland wszystkich zniecheca. Starych i tych nowych których nie ma. A zarząd nic patrzy tylko żeby uciąć i dołożyć obowiazkow. A to skanowanie na minutę to podlega pod mobing.

Kujawianka

U nas na kujawach jest info i kasa główna. Wszystko po staremu jeszcze funkcjonuje. Ciekawe kiedy kg pozmieniają umowy. Podobno kierownik dnia ma rozliczać kasetki i zamykać dzień w kg. Ciekawe.

@Kujawianka

U nas na śląsku też funkcjonuje po staremu z ta różnicą że pracownik KG i INFO to teraz kasjer-sprzedawca.

Bezik
@Kujawianka

Mam pytanie. Naleze do naszych nieszczesnych zwiazkow zawodowych niedawno zmarl mi tata czy ze zwiazkow cos sie nalezy w takiej sytuacji?

kundzia
@Bezik

jest jakas zapomoga

Amika
@Bezik

Tak 200 albo 300 zl

Gówno kasa

Wiadomo coś o umowach dla KG zmienianych na kasjer-sprzedawca ? coś ucichło ostatnio. Gdzieś były zmieniane niedawno?

Ufo
@Gówno kasa

U nas jakiś rok temu wszystkim pozmieniali na kasjer sprzedawca i wszyscy jesteśmy od wszystkiego.. Nawet od mycia toalet..

Gówno kasa
@Ufo

No właśnie rok temu szły te zmiany i jakoś do nas nie doszły a właściwie nie do końca . KG i info mają jeszcze po steremu . Zastanawiam się czy i u nas pozmieniaja wszystkim , czy tez juz zaprzestali ...

@Gówno kasa

U nas juz od roku nie ma pracownika INFO i KG,wszyscy jesteśmy kasjer-sprzedawca.

Alma

Czy są tu pracownicy z marketów w których nie ma już informacji? Jak to u was funkcjonuje? Gdzie zwroty? Jak kontaktujecie się z dyrektorem/innymi pracownikami itd?

ya

Czy sklep 3461 będzie mieć jeszcze jakąś przebudowę?

Była

Jestem już byłą pracownicą - personalną i codziennie cieszę się że tak wyszło.Ludzie, praca normalna czeka na Was.Macie możliwości więc korzystajcie.Trzymam kciuki żeby Wam się udało :)Rozumiem, że najgorzej jest zacząć coś nowego, ale naprawdę warto.

Babybuu

Jak u was z umowami? mi konczy sie w sierpniu i ciekawi mnie czy zostanie mi przedluzona

ONA :)

Witam wszystkich. Pracowałam w Kauflandzie jakiś czas temu, ale teraz, to co czytam to istny horror. Bardzo Wam wszystkim współczuję i dziwię się że nie zostawicie tej pracy.... Rozumiem osoby, które mają przysłowiowy nóż na gardle i muszą się tu męczyć. Podejrzewam że część z was może pozwolić sobie na chwilowy brak zatrudnienia (mam na myśli miesiąc, góra dwa), w związku z czym lepiej uciekać stamtąd i poszukać innej pracy - gorszej na pewno nie znajdziecie, może być tylko lepsza. Wiem, że o pracę nie jest łatwo, chociaż wszędzie trąbią że mamy rynek pracownika. Jeśli ktoś poczuł się urażony w jakiś sposób to przepraszam. Życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia w znalezieniu pracy, pozdrawiam Magda.

Ktos
@ONA :)

Zgadzam się.

Uciekinier
@ONA :)

Jedna mądra! Wkurza mnie jak ktoś gada "To zmień pracę, wszędzie potrzebują!"... Ta, a przeglądał ktoś oferty? U nas tylko prywaciarze albo markety, nic więcej. Nie jest w cale tak łatwo o pracę. Jeszcze dwa lata, może szybciej jak zacisnę pasa i uwolnię się od tego noża na gardle i Kauflandu.

ONA:)
@Uciekinier

Trzymam kciuki :)

Beata

W sierpniu przypada mi 10 rok pracy.. czy nagroda będzie wypłacona we wrześniu? Jak jeszcze nagradzają pracownika?

@Beata

Dostaniesz podwójne wynagrodzenie, chyba w kolejnym miesiącu po jubileuszu. Do tego przewspaniały dyplom, mini srebrna spinka i mini kosz prezentowy jeszcze bardziej ubogi niż paczki na święta. Upominaj się o 400zł czy nawet więcej na poczęstunek dla pracowników! Przysługuje taka kwota. Dostaje ją ktoś wyznaczony przez dyrektora, ty sama nie dostajesz. Ten ktoś organizuje imprezę/catering na market dla wszystkich pracowników z okazji twojego jubileuszu.

Beata
@...

A co jesli nie ma mnie tera w pracy?jestem na macierzynskim.

@Beata

To chyba bez znaczenia, ale tego Ci nie potwierdzę. Skontaktuj się z personalną lub znajdź numer do działu kadr w centrali.

@...

A mnie sie ostatnio obiło o uszy że te 400 na poczestunek moge wydać np na zakupy i dać fakturę a kase mi zwrócą( oczywiście w Kauflandzie )

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska