Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Nowa06

Cześć wszystkim! Dostałam pracę jako menadżer sklepu. Przeszłam 3 etapy rekrutacji włącznie z assesment Center w Warszawie. Zaczynam niedługo. Tu pytanie do was. Jak wygląda szkolenie na menadżera? Tak w praktyce.. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam!

BylyM
@Nowa06

Zastanów się raz jeszcze nad tą niewątpliwie "atrakcyjną" oferta...

Kaufi
@BylyM

Możesz rozwinąć myśl BylyM ?

małopolski
@Nowa06

Widzę, że mamy w wątku dwóch MM. Bardzo prosimy, podzielcie się z nami jakże ciężko dostępną informacją jakie zarobki proponuje kauf dla MM właśnie? Jaka to jest podstawa, jaki wzrost płacy co do stażu i na jak wysokie premie można liczyć za inwentaryzacje oraz roczne wzrosty obrotów? I jakie przywileje są jeszcze poza samochodem służbowym. Z góry wielkie dzięki. ByłyM, uchyl rąbka tajemnicy.

Tyran
@Kaufi

MM to dawny dyrektor marketu.To tylko łasna przykrywka tego stanowiska.Jesteś pierwszą wycieraczką,na nic nie masz wpływu l,a za wszystko obrywasz.Asortyment,obroty,straty,produktywność.Market ma błyszczeć i nikogo to nie obchodzi.Ptacowników coraz mniej.Jak masz inteligentnych menadżerów tj.dyrektora rejonu i dyrektora regionu to upadasz i się podnosisz,tak mija tydzień po tygodniu.Gorzej jak Cię nie zaakceptują,to poprostu jesteś spalony.ŻyczęŻyczę mnóstwo sukcesów.

Kaufi
@Tyran

A jak wygląda szkolenie na to stanowisko? Możesz coś więcej powiedzieć Tyran?

Seba
@Nowa06

Cześć. Możesz napisać jak wygląda assessment center, jakie pytania, zadania ? Zostałem zaproszony na przyszły tydzień. Jeśli możesz napisz proszę na Seba.marek@onet.pl Będę bardzo wdzięczny.

Szpilka

Czy ktoś może mi powiedzieć co zawiera notatka wewnętrzna z dnia 25.08.2016r o której mowa w Regulaminie Wynagrodzenia - Dodatek stolica i duże miasto ? Mają tam być opisane sytuacje w których może być taki dodatek przyznany w wyjątkowych sytuacjach.

Dresse
@Szpilka

Wyjatkowe sytuacje to np kiedy dany market wypracuje np załóżmy ponad 500% normy... Powodzenia

Kiedy_powiem sobie__dosc
@Dresse

A u nas w mieście przygranicznym mamy te 500% a dodatku nie dostaliśmy!!!!

Stara
@Szpilka

Nie licz że będą dodatki, to tylko taki chwyt żeby reszta nie poszła na l4. My musimy się zjednoczyć i zawalczyć o nas o szacunek dla nas a nie robią co chcą....

Beti
@Stara

W Bydgoszczy jest dadatek Duże Miasto. 400zł brutto. Z tego co wiem to zawsze był.

Mariusz

Ten problem już poruszałem ze znajomymi z kierownictwem Kaufland ale to mafja !!!!! KAUFLAND WROCŁAW UL. LEGNICKA . biały dzień mnustwo ludzi a łysy podobny do zbira ochroniarz tego sklepu bije kopię wyzywa pełno krwi jakiegoś klienta , nie był to np.zul bezdomny ponieważ jego ubiur i wygląd wskazywał na normalnego człowieka , apropo jakim wogule prawem wasi ochroniarze katują klientów ? Policji się zgłasza jeśli było coś nie tak , prawda ? I pewnie nikt nawet nie kiwnol palcem na zaistniały fakt ,ale my np. już waszego sklepu nie odwiedzimy i często o tym będziemy pisać do puki te (usunięte przez administratora) z waszej ochrony nie poniesie kary za bandycki napad .

Zuza 3

Nie wiesz co to ma być? Postraszą wizytą u mm i będziesz naparzać dwa razy szybciej. Nie dajcie się zastraszać

Zizi
@Zuza 3

Właśnie razem raźniej, a oni nie mają prawa tak pastwić się nad nami. Ostatnio odnoszę wrażenie że czerpią radość z upodlenia człowieka. Nie dajmy się nas jest więcej a wszystkich nas nie zwolnią.... Ba bez nas i ich nie będzie, czyż nie mam racji?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Hosse

Kaufland Jelenia Góra Sypie się stara Ekipa. 3 osoby z dużym stażem odeszły, dużo osób na L4 i nie długo pójdą kolejne, nie sprawiedliwe grafiki i dużo by wymieniać za nowych rządów. Calyczas nie będzie robić jedna osoba za trzech. Czekamy na dalszy rozwój.

"Była".

Witaj "sprawiedliwy",a raczej sprawiedliwa z żydowskiego miasteczka,bo tak go nazywałaś.Sprawdź,Twojego postu już nie ma ale możesz pisać następny,przecież żyjesz w wolnym kraju.Pewnie wiesz,że sprawa nabiera mocy.Przypuszczam,że cieplutkie zaplecze już Ci nie pomoże,wręcz przeciwnie przyniesiesz hańbę firmie.Masz jeszcze chwilę zrób rachunek sumienia i pamiętaj o 8 przykazaniu bożym.Dozobaczenia w państwowej instytucji.Pozdrawiam bardziej cieplutko.

zobiak

moja praca wygląda tak ieżdrzenie na sztaplerce kompletacja zawoz palet na bramy w kauflandzie pracuję 10 lat a kto narzeka bo niechce musie pracować chciał by nic nie robić a zarobić ja nie narzekam bo inni narzekają że trzeba przerzucić dużo kartonów

Robol tej machiny .

Tutaj tylko każdy dużo pisze , a praktycznie uja robi . Pamiętam jak pod koniec Listopada jakiś typ pisał że 6 Grudnia będzie głośno o Kauflandzie bo on coś na niego ma , i co zleciał prawie cały miesiąc i cisza i tak też będzie . Już to kilka razy pisałem jak komuś tak źle w tej firmie to zawsze może złożyć wypowiedzenie i szukać pracy . Ja tak zrobiłem i jak na razie nie narzekam , nowa firma mi na start daje więcej niż Kaufland po kilkunastu latach pracy a i motywacja do pracy też jest bo są premie i każdemu zależy . Najważniejsze jest podjać tą decyzje , x osób z pracy mnie namawiało bym został bo lepszej pracy nie znajdę a tu lipa , bo lepsza praca może czekać za rogiem tylko trzeba się odważyć podjać ten jedyny krok . Ostatnim czasem było tu pisano o premiach za nie chorowalność , to muszę was zmartwić nic takiego nie będzie i nie ma co się łudzić ze od Marca coś takiego wprowadzą , prędzej dadzą po 100 zł podwyżki by zapchać głodne oczekiwania pracowników. Firma jak nadal będzie taką politykę prowadzić to będzie tylko gorzej , być może AU od nowego roku coś zacznie robić by w firmie się zmieniło na lepsze . Pozwów o moobing zbiorowy nie popieram bo to pewnie nic nie da zresztą do tego trzeba mieć dowody a nie tylko smeranie tu i tam a potem udawanie ze wszystko jest ok . Tak było jak do nas PIP przyszedł na kontrole , to tylko nieliczne osoby coś powiedziały a reszta odpowiadała ze wszystko jest ok . To na tych złych wyszli ci co coś powiedzieli bo się odważyli powiedzieć jak jest na prawdę . Jeżeli zawsze będzie się trawe malować na zielono , to ktoś pomyśli ze dobry okaz i ze dobrze się tutaj przyswoiła . W nowym Roku wszystkim życzę przemyśleń czy nadal chcą pracować w tej firmie , a przede wszystkim odwagi do mówienia prawdy i poszukiwania nowej pracy . Pozdrawiam :-)

pracownik ze stażem

podpisuję się

Robocik

Łódź Zgierska co tam u was bo różne słuchy chodzą?

Kata
@Robocik

No wywalili MM podobno... Hehe

Kauflandzik

Bardzo tęsknicie?

@Kauflandzik

Aż taka zła się nie wydawała. Poznałem ja na jakieś przebudowie. Wydawała się spoko.

Zza Wisły,blisko lotniska
@Oko

Co się wydarzyło?Trener mm z przebudów i tak szybko zgasła?Niebywałe...

Uśmiech.
@Kata

Uuu..la la la,bywają i tacy najpierw niszczą wszystko wokół,a na końcu siebie.Przykre...????

Kasjerka

Z takim "entuzjazmem" to przez 10 lat pracy w Kauflandzie nie zdarzyło mi się iść do pracy. Jest okres przedświąteczny,obroty windują w górę , a u nas 3 albo 4 kasjerki na cały dzień. Rano stoją ludzie z działów, ich robota automatycznie stoi. Po południu jedna bądź dwie kasjerki, jeden albo i żaden człowiek z działu, kierownik dnia , pani sprzątająca jak jest dobry dzień i pani z kasy głównej, która coraz częściej nie ma info i ciągnie 3 etaty, czyli kasę główną, info i kasy. Jak ma info, wtedy automatycznie ma jedną kasjerkę bo i po co więcej. Kolejki mamy konkretne, adekwatne do obrotów. I teraz pytam, czy naprawdę tak musi być? Czy oni to robią z niewiedzy, bo jak przyjeżdżają to robi się sztuczną obsadę i jest pięknie ? Czy z premedytacją? Wszyscy powoli mamy dość, nawet ci co do tej pory nie narzekali. Dzisiaj mam wolne, ale jak pomyślę że jutro mam do pracy to już mnie ściska w żołądku. Przypuszczam, że "góra" czyta to forum. Ludzie ogarnijcie się i otwórzcie oczy! Położycie naszą firmę i nie będzie jak tego naprawić. Wszędzie jest brud, cen nie ma kiedy zmieniać, magazyny zapchane, bo nie ma kiedy towaru wykładać. A my często czujemy się jak śmieci. Pracujemy ponad swoje siły. A i Wesołych Świąt.

@Kasjerka

U nas jest identyczna sytuacja na sklepie. Pracuje od 7 lat i uważam że są to najgorsze święta odkąd pracuję. Nie wspomnę już o dużej ilości l4

Ona
@11

Wszędzie to samo widzę....

@Kasjerka

I te(usunięte przez administratora) akcje jadą .wszystko na pokaz .czy góra jest ślepa ? Czy wie o tym i nic nie robią z tym .pewnie tylko kasa kasa się im liczy WESOŁYCH ☺

robol tej machiny
@Kasjerka

Ja się rozstałem z firmą po 6 latach pracy , stwierdziłem ze nie ma co ratować łajby która tonie od jakiegoś czasu a lepszego jutra nie widać . Ciągłe pretensje dyrektorki ze to nie zrobione , że tamto , że wydajność nie taka , że cały magazyn towaru . Ludzi brak do pracy , pewnie tutaj czytają komentarze i wolą nie starać się o prace w takim (usunięte przez administratora) . Na moim byłym sklepie została praktycznie garstka starych pracowników , a jak przychodzą nowi to szybko rezygnują . Człowiek nawet jak się stara ile może i opada z sił to jest źle traktowany przez kierownictwo , chcą z niego wycisnać wszystkie soki . Kiedyś się tym przejmowałem , ale po jakimś czasie stwierdziłem że to zła polityka firmy a nie nasza i nie możemy mieć nic do zarzucenia , skoro góra nie potrafi rozwiązać problemu to czago od nas oczekują . Problem jest od jakiegoś czasu zamiatany po prostu pod dywan , i udawany że go nie ma . Nie dajmy z siebie zrobić wraków człowieka za 2 tysiące wypłaty , jestem ciekaw kiedy się ta machina rozleci . Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo wytrwałości i siły :-) .

Marika
@Kasjerka

Jestem wykończona . I caly mój zespół. Jajo kierowniczka która jest tzw " zapchaj dziura" mam dosc. Oddaje wypowiedzenie jak i 8 os z marketu naraz. Nikt nie reaguje. Praca ponad sily. Ludzi do pracy brak. Czy to normalne ? Spokojnych Swiat. Nie padnijcie na py... twarz.....

@Marika

Najgorsze jest to, że nic nie robią żeby zatrzymać starych , sprawdzonych pracowników. Załoga się uszczupla, roboty tyle samo, a góra blokuje zatrudnienie bo cyferki pokazują że jest nas w sam raz albo i za dużo. A jeśli już przyjdzie ktoś nowy, to nie obrażając nikogo ale przeważnie ma inne podejście do pracy niż my i się poprostu nie nadaje.

@Marika

Nie dziwie się. Jak jesteście z dużego miasta to i prace za tydzień nowa będziecie mieć. Nie warto się poświęcać... Nikt tego nie doceni.

@Oko

No nie jesteśmy i w tym jest problem.

@123

Nie nadaje się do pracy? Do pracy chodzi się po to żeby móc żyć, a nie żyje sie po to żeby tylko pracować!!!Uwież mi, 10 lat oddałam tej firmie kosztem rodziny i swojego życia prywatnego.Zaprwne nie wiesz jak bardzo teraz żałuję.Niestety vzasu nie da się cofnąć.Najważniejsze jest to,że na pewnym etapie życia dano mi "kopa", by przerwać ten letarg i cieszyć się życiem,rodziną i prawdziwymi przyjaciółmi.Pozdrawiam i życzę radosnych i spokojnych Świąt BN.:):):).

@Był...niewolni...

Przepraszam za dotykowy błąd "UWIERZ".Serdecznie pozdrawiam.

@Był...niewolni...

A i owszem. A ile razy w ciagu tych 10 lat nie przyszłaś do pracy, bo nie i nie zadzwoniłaś , żeby poinformować że nie przyjdziesz? Bo takie podejście do pracy między innymi miałam na myśli.

robol tej machiny
@Był...niewolni...

Do pracy przede wszystkim chodzi się by zarabiać pieniądze jak by nie było , a nie podpierać ściany i udawać że się pracuje . Uwierz mi pracowałem z nowym pracownikiem i nic sobie z tego nie robił że ktoś mu chce pokazać , myślał ze ktoś będzie za niego robił i że jest nowy to jest nietykalny . Teraz ten pracownik jest sam na dziale , i tego czego się nie nauczył to się nie nauczy albo nie będzie chciał nauczyć , prawda jest taka że teraz sami tacy zostają bo starzy mają dość i odchodzą . Każdy jest kowalem swojego losu , tylko trzeba do tego dojrzeć . Jak komuś odpowiadają takie warunki jakie daje firma i jak jest się traktowanym to już jego brożka .

@123

Żadnych dni L4 i UŻ.To była moja największa głupota, a praca nie ograniczała się do 8 godzin.Nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo żałuję...

Robol
@11

My rowniez padamy na "fejs".mamy dosyc ,regionalna rozlicza nas z palet, wszystko pada na grzbiet nocki ,i ciagłe wysluchiwanie ze malo.....Juz zbrzydlo sie tego sluchac!

@123

U nas mamy zgodę na zatrudnienie ale chętnych brak ....

Robocik
@123

I mają bardzo dobre podejście. Kauflandzie leci w hu.. to czemu pracownik ma (usunięte przez administratora) na tych leniwcow na górze?

@Kasjerka

A u nas też jest źle ale bywało gorzej jak były kolejki do mięsa a jest gorzej bo ludzie idą na l4 bo muszą sobie posprzątać w domu przed świętami my kasjerki staramy się nie iść na l4 w okresie świątecznym bo później maja przerabane te co zostały

Tyran
@Robocik

A gdzie się zapodziała mediatorka Pani Agata....?Może by posłużyła się doractwem zmęczonym pracownikom.????

Haha ha.... Przepraszam...

...
@Tyran

To pracownik GoWork i tylko podsyca dyskusje.

Milenium 2001

Ćwierkają wróbelki, od samego rana, Ćwir Ćwir , dodatku nie będzie, załogo kochana !

Gładka
@Milenium 2001

Kto piękny i gładki nie wierzy w dodatki Dodatki to sciema żebyśmy nie uciekli na L4

Kuleczka

Co tam ? Już nie taka twarda jak na początku. Co nie ?

TKN

Kaufland znęca się nad rybami, od kiedy pamiętam zawsze tak było. Nie ma odpowiednio przeszkolonej osoby do obsługi sprzedaży karpia, wszyscy z doskoku i byle jak.

misia
@TKN

Przecież była jedna osoba na szkoleniu.:D

Ono
@TKN

To kaufland każe pracownikom sprzedawać ryby,a łowi ten kto najdzie

Bura
@misia

Osoba byla tylko czy sie nauczyla?

Szkolona
@Bura

A na szkoleniu nie uczyli łowić ????

Szkolona
@Szkolona

Nie.

Nikita

A w Biedronce znowu podwyżki i widać doceniają pracownika.....i za niechorowanie za utarg kasa u nich ..nie mówiąco Lidlu ...a u nas Ciszaaaaa

@Nikita

W Biedronce czy Lidlu zarabiaj więcej Ci co pracują już kilka dobrych lat premie maja to fajnie bo nam już dawno zabrali wszystko co mogli

@FLAGA

Właśnie...ja jestem 12lat i co ..nic zero docenienia chyba czas na zmianę na lepszy model.

Kit
@Nikita

Czytając to to połączenie parodi z komedią tylko dlaczego tak. To sobie poczytajcie hehe

@Kit

Żenada....

InnI

No zaciekawiłaś mnie. Wiec jak nikt nie morze to co ktO morze ?

Misia

Mam pytanie czy też musicie na kasach oprócz paybacka polecać klientom ciche promocje .

@Misia

Ach i jeszcze jedno czy wam też plany urlopowe na przyszły rok kazali wypełnić ołówkiem?

@Misia

My już mamy ustalone. Ale i tak nie zgodziła się dyr na nasze plany. Jakieś z kosmosu nam wprowadzili.

Info
@Oko

Jakim ołówkiem???? ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora)!!!!!to jest twój urlop i nie dawajcie się jak coś to zgłosić sprawę do naszej solidarności albo do PIPU!!!!!

@Misia

U nas jest ta cicha promocja ale my nie polecamy na czele z naszą pania kierownik. Urlopy dajemy na karteczce ona wpisuje długopisem na planogram i my podpisujemy jak coś tam nie pasuje to nam mówi a nie zmienia sama

@Info

Jednak ktoś czyta to forum , właśnie poprawiają długopisem.

Mam pytanie , czy ktoś z MZ Frische dostał naganę za ostatnią inwentaryzację frische

Wesoły_Rafik

Troche nie w temacie. Wiem że jest ciężko. Pracuje kilka lat. Natomiast są czynniki na które mamy wpływ. Np. Atmosfera w pracy. Pozdrawiam. Trzymajcie się. "Święta Bożego Narodzenia, są tak bardzo blisko, A tu na forum, złych opini i obelg, całe wysypisko! Doskonale wiedzą wszyscy, że w handlu ciężka praca, za to czynione dobro innym, zawsze do nas wraca. Pragnę Wam wszystkim życzyć, abyście w wigilijną noc, zdali sobie sprawe, jaką macie w sobie moc. Niech w ten jedyny dzień w roku, spokój i radość na Was spłynie, wnet zapomnicie, o przedświątecznym 'młynie' Ziarnko dobroci świątecznej, niech w każdym zostanie na rok cały, to każdy problem z dużego, stanie się bardzo mały. Dbajcie o atmosfere w zespole, złości i plotką wejść nie dajcie, a sylwestra hucznie, z przytupem, opijajcie! " Wesołych, Rodzinnych Świąt i Mega Sylwestra !!!!

Baba
@Wesoły_Rafik

Stosunku między góra a dołem nie zmienisz -zawsze będzie atmosfera zła .A to wpływa na nasza prace i na nas.Wiec to góra powinna zastanowić się .....

ble,ble
@Wesoły_Rafik

Daj Pan spokój z takimi tekstami...

Smart

Czyli że oszukują wszystkich,na górze!!! Brawo!!

Takie życie w Kauflandzie
@Smart

Ty chyba nie z Kauflandu... Zasady zasadami realia realiami.

smart
@Takie życie w Kauflandzie

Pracuje w Kauflandzie 16l!!

@smart

Nie wierzę że pracujesz 16 lat i teraz się o to pytasz

@FLAGA

Bo ciekawi mnie to czy wszyscy MM to robią czy tylko nasz

@Smart

Każdy jeśli chce mieć wynik. Niektórzy dają bony i jest kasa na piątki. A góra myśli że nie ma kolejek... Haha

Gggg
@Takie życie w Kauflandzie

Prawda w oczy kole

Smart

Witam wszystkich... Czy u was też MM robi wykupy na warzywach i przeterminowane artykuły? I czy przedstawiciele firm, również robią interesy z MM?

Kata
@Smart

Od zawsze... I płacenie za piątki

Bbbbb
@Smart

Tak .....w większości marketów tak robią i tak oszukują wyniki marketowe

@Kata

U nas wchodzi przedstawiciel mówi jestem z firmy..... Przyjechaliśmy na wykup może pani powiadomić dyrektora to dzwonie a on mówi oni wiedzą co mają wykupić hahaha pracuje 11lat i zawsze tak było hahahaha

@Smart

Nasz Mz w czasie pracy robi tipsy w pobliskim zakładzie fryzjerskim na pasażu , więc wykupy to nic dziwnego .

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska