Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Xxx

Czy ktos już czytał regulamin odnośnie frekwencji i może napisać więcej szczegółów lub go wkleić?

xy
@Xxx

100% frekwencji - 100% dodatku do dwóch dni - 50% trzy dni i więcej - odbierany Do dyskwalifikujących nieobecności zaliczają się: choroby, wychowawcze, macierzyńskie, pobyty w szpitalu, l4 na dziecko lub członka rodziny, urlopy na żądanie, urlopy bezpłatne. Niepełny dzień nieobecności w pracy jest zaokrąglany do jednego dnia. Za urlopy wypoczynkowe nie jest potrącany. Dodatkowo MM może unieważnić dodatek w danym miesiącu, jeśli pracownik będzie przychodził wyraźnie chory i w niedyspozycji do pracy tylko po to, aby dostać pieniądze.

@Xxx

Regulaminy powinny być wywieszone na każdym markecie na tablicach. Wiec poprostu podejdz i przeczytaj.

@xy

czasem jest tak ze dyrektor radzi by wziac tabletki i choremu przychodzic do pracy,sa takie markety i MM

SABA
@xy

L4 na dziecko nie dyskwalifikuje do premii, podobnie jak opieka na dziecko, ale już opieka na członka rodziny tak.

Szpilka
@ja

Dokładnie,są i tacy

M.
@SABA

Tak.masz rację.

Daniel

Kierownik sklepu w Strzelcach opolskich przechodzi samego siebie! Czy ktoś kontroluje ten sklep? Tutaj nie ma organizacji, brak pewnych towarów, porażka ???? Moje sugestie dla Kaufland Polska: Sklep w Strzelcach opolskich jest beznadziejny, bywałem w innych punktach na Opolszczyźnie i nie ma porównania . Niech ktoś się zainteresuje tym co się tutaj dzieje!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kierownika

xy

Halo Malbork, czy Wasz MM pomaga Wam na markecie i razem z Wami pracuje fizycznie? Tj rozkłada towar, sprząta, przyjmuje dostawy?

Mama puściła mnie do hipermarkecu, mając 10 lat, sam z kolegą fajnie jest tak

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Elif

W ogłoszeniach o prace jest dużo ofert na menadżera marketu i zespołu. Mają się tak źle, że nikt nie chce? Chciałam przejść z innej sieci(też market) do (usunięte przez administratora), ale poczytałam że u Was lider zarabia mniej niż u nas zwykły pracownik szaraczek.

hmm
@Elif

To w jakich marketach tak dobrze płacą, że tyle pracownik zarabia? Bo na pewno odpadają duże Tesco i Carrefour, czyżby Lidl?

@Elif

Jeśli u ciebie jest tak dobrze to dlaczego chciałaś się przenieść do K?

Kasssyyyy help

Temat wałkowany ALE nie zamykam kasetki do następnego klienta Wciskam euro przy chwilowym postoju przez klienta-idzie ważyć w/o -i tak scan na poziomie 25-27 aż tak wolno przebieram łapkami?czy są jeszcze jakieś sposoby bo mnie (usunięte przez administratora)zwolnią...

@Kasssyyyy help

Jasne zwolnią Cię ciekawe kto będzie im robić

FLAGA
@Kasssyyyy help

Ja nie domykam kasetki kasuje średnio skan mam 30/31 nie mam zamiaru kasować za dziesięciu a czym większy ktoś tam gdzieś robi skan tym oni będą nas bardziej cisneli bo jak Ziuta z Warszawy zrobi 38 to Ziutka z Katowic też może

Kasjera
@FLAGA

No właśnie Weźcie tak nie zapierdzielajcie bo i tak premii z tego nie ma a i nikt was nie zwolni Chyba że lubicie być glaskane po głowie że super Ziutka super szybko kasujesz i chodzić dumnym jak paw bo szybko kasuje tak to jest powód do dumy

@Kasssyyyy help

U nas pracownik miał scan 60. Obsłużył jednego klienta z jednym produktem. Tak się bije rekordy.

Ola
@Misia

Ja miałam skan 256 i się nie podniecam. Pozatym on dobrej średniej nie daje. Suche cyfry nic nie znaczące

FLAGA
@Misia

U nas stara kasjerka pewnego dnia miała skan 4 to dopiero jest wynik nie wiadomo jak oni to liczą. Najgorszy żółw nie ma takiego skanu hahahah a ona miała

Ola
@FLAGA

Skasuj jeden produkt. Wciśnij suma po jakimś czasie i nie wyloguj się. Tak żeby przerwa sama się pokazała. Ot przepis na wynik a może i mniej.

Alahama
@Kasssyyyy help

Jak wymienia wam kasy na nowe to skończy się kasowanie na otwartej kasetce. System na to nie pozwala. I leci wszystko w dół. Sami sobie zakładamy pętle na szyję. Po co ja się pytam? Żeby być lepszym od drugiego? I co z tego mamy? Że cisna nas z każdej strony? Ciągle im mało. Chore

ziuta z katowic
@Alahama

a ja miałam 580, jeden hurtownik :-)

julita

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: sprawiedliwie dzielic zmianami,nie dawac pracy dwoch osob na 1 zmianee i jeszcze poganiac

Lz

Czy premie za frekwencję dostaną też liderzy i menadżerowie zespołów?

@Lz

Tylko liderzy i pracownicy MZ nie

Cholera
@Lider.....

pewnie bo po co lider zespołu jak (usunięte przez administratora) wszystko musi zrobic jaka odpowiedzialność za cały sklep ale dodatek mu się nie należy bo jest cyborgiem i nie może chorować chora firma czas się zdegradować i mieć wszystko w (usunięte przez administratora) !!!!

@Cholera

A doczytałas?? Liderzy dostaną premię. Masakra jakaś z Wami nakrecacie się jak perpetum mobile. Jeszcze kilka dni temu narzekali że premi nie będzie że kwartalne bla bla bla. Teraz kolejne braki w czytaniu ze zrozumieniem.

@Cholera

Omg doczytaj dobrze co tu jest napisane Liderzy i pracownicy dodatek dostają MZ tego dodatku nie będą mieli..... Ale dla jasności.... LZ dodatek będzie miał ale o podwyżce to raczej możemy śnić... czyli jedziemy zgodnie z widelkami.... A co za tym idzie nadal pomiędzy pracownikiem a liderem ogromną dziura już nie wspomnę że pomiędzy LZ a MZ to dopiero dziura będzie.... Bo podwyżki MZ zależne od Mm i VKL resztę sobie można "wyobrazić"

@Lider.....

Acha i jeszcze jedno MZ dodatku nie mają ale.... Ich podwyżki uzależnione są od MM I VKL..... Co za tym idzie moi drodzy Liderzy ( czytaj jelenie od czarnej roboty) czeka nas dalej zapierdziel za MZ no bo wolę urlopy muszą mieć a o podwyżkach dla nas możemy zapomnieć dali dodatek czyli "czytaj poniekąd podwyżka" za frekwencję i ciesz się z tego co masz.....drodzy Liderzy czy nie mam racji myślę że każdy LIDER mi rację przyzna....

@Lider.....

No chyba że mam sprzeczne info to mnie poprawcie

cholera
@Lider.....

to fakt miedzy pensją lidera a menedzera zespołu jest przepaść a praca ta sama nie warto być liderem ponieważ pensja jego jest tylko 300 zł wiecej od zwykłego szaraczka na markecie

Lyder
@cholera

Dokładnie tak jak piszesz .Robi się wszystko to samo.Funkcja po to żeby miał kto robić ...

szaraczek
@cholera

nic nie stoi na przeszkodzie żeby liderzy przestali trzymać się "pazurkami" swoich funkcji i zostali zwykłymi szaraczkami

Wiecznie zbolali liderzy
@szaraczek

Dokładnie, dokładnie. Tak im źle, a trzymają się rękami a nogami.

@Wiecznie zbolali liderzy

To zapraszamy Serdecznie. Zostań liderem o ile się nadajesz, i sprzątaj za wszystkimi, bo pracownikom nie chce sie nawet folii z podlogi podniesc czy poprawić końcówki, odpowiadaj za wszystko i wszystkich. Zobaczymy jak dlugo będziesz mieć takie zdanie. Większość liderów to nic innego jak "ściera do podłogi" którzy nie są doceniani. Polecam Pani robotnej.

Pan pracownik
@Zyta

A w jaki sposób sprawdza się kompetencje kandydatów do pełnienia funkcji lidera? Czy są jakieś profesjonalne testy wiedzy i umiejętności? Możesz coś o tym powiedzieć?

ble,ble
@Zyta

Zawsze można zrezygnować z funkcji i nie być "ścierką do podłogi" jak piszesz.

@ble,ble

dawno zrezygnowałam. na własną prośbę. miałam dość pracy za wszystkich - tak lider jest po to niestety. co do testu na lidera ? zostałam wybrana bo chce mi sie pracować. nie biore uż na byle co i nie chodziłam na l4 co chwile. nadal nie chodze. potrafie logicznie myśleć i dużo się sama uczyłam czego innym się nie chciało. i mnie wybrali. niestety ciężkie czasy i po 4 latach odpuściłam.

@Zyta

Chciałbym żebyś od wszystkich pracowników wymagała tyle samo. To będziesz miała porządek.Zresztą wszystkim nie dogodzisz

szaraczek
@Zyta

Lider powinien mieć pewne predyspozycje do kierowania ludźmi. Nie wystarczy logiczne myślenie i chęć do pracy.. Trzeba m.in. potrafić myśleć wielopłaszczyznowo i perspektywicznie, być w stanie formułować strategie rozwoju i je wdrażać, zachęcać ludzi do realizacji celów firmy, posiadać cenną umiejętność komunikacji itp... Z twoich wypowiedzi wynika, że chyba jednak nie do końca spełniłaś się w tej roli. Więc zostaw przeszłość za sobą i już nie narzekaj. Myśl pozytywnie. Jutro będzie lepiej, a pojutrze jeszcze lepiej.

Klaud

A czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia Lider Zespołu? Mam możliwość podjęcia pracy jako lz na dziale tradycja i chciałabym się zorientować

Lalka
@Klaud

3400 brutto

Halina

Czy ktoś już dostał aneksy odnośnie frekwencji, bo u nas cisza.

X
@Halina

Nie będzie nic takiego . Będzie to w regulaminie

tylkopraca
@X

Tak jak było kiedyś ze skanem... 3 - ch najlepszych otrzymywało premię, a teraz ci którzy nie pójdą na L4 lub UŻ.

Oni
@tylkopraca

Tylko L4 się wlicza i dłuższa opieka na dziecko z brakiem otrzymaniem premii.opieka i uz to w kodeksie nasz przywilej wiec tego nikt nam nie zabiera

Mimi

Jak tam u. was bo u nas nic sie nie zmieniło

Xx

Manager zespołu ile zarabia wie ktoś? Jaki ma zakres obowiązków?

Ktosiekowy
@Xx

4000-4500 brutto zależnie od wielkości marketu. Pokazane to było na grupie na Facebooku, przed dużymi podwyżkami w 2016 chyba.

Marika
@Ktosiekowy

teraz ponad 5 tys brutto. po podwyżkach.

Kaufi
@Ktosiekowy

Po podwyżce 5500 zł brutto

Luna
@Kaufi

A kiedy niby była ta podwyżka? Pierwsze słyszę że tyle zarabia MZ.

Xx
@Luna

Luna to ile? Wiesz? Zakres obowiązków? Możesz coś o tym powiedzieć?

Arek

MZ 6000 tys

Daro
@Luna

Ja tyle miałem a ostatnia sztufa miała być 6000zl (usunięte przez administratora)

Luna
@Xx

Zarobki MZ jak i wszystkich pracownikow są tajemnicą firmy. Więc w tej sprawie się nie wypowiadam. Obowiązkow multum trzeba poświęcić trochę czasu na wdrożenie. Inwentaryzacja, odpisy, przeceny, zarządzanie kadra, dążenie do wyników jakie ma wytyczone dany market. Zastępstwo dyrektora jak jest na urlopie. Ale praca fajna pełna wyzwań no i nerwów.

@Luna

Jaka tajemnica zarobki wiszą na tablicy ogłoszeń tylko są widełki według lat pracy inwenteryzecja żadna odpowiedzialność tylko MM ma odpowiedzialność oczywiście pracy dużo ale codziennie KD też ma codziennie mnóstwo pracy

Mimi

Ponoc konkurs wymysli o co loto

@Mimi

O to loto aby jaśnie państwo nas jeszcze bardziej poganiało.

MZ

Witam. Temat stary jak świat ale mnie dosięgł dopiero teraz. Kto z was dostał degradacje na koniec roku obrotowego.

@MZ

Jakiego działu MZ byłeś/byłaś?

William

Trzeba powiedzieć dość koniec z szybko szybko praca za 3 i ani dziękuję ani nic jak nie to w.....

Ona

Jak u was wyglądają w soboty 10h pracy? Jesteście szcześliwi. Ja mam dosyć 5 dni po 8h i 6 dzień pracy 10 h, niedziela wolna i dalej to samo. Rano na warzywaniaku ,wykładanie swojego towaru i stanie na kasach. W sobotę wyłożenie warzywniaka i kasy to jest super produktywność.Padam ze zmęczenia, po pracy idę spać bo nie mam siły.Zależy mi na wyłożeniu towaru na swoim dziale, gdyż towar na magazynie się nie sprzeda.

zyx

10? U nas etatowcy mają 9

@Ona

Przecież musisz mieć gdzieś wolne za tą sobotę . Jak masz 10 h to w inny dzień masz dodatkowy wolny albo pracujesz krócej normalny system pracy w poprzedniej firmie też tak było ja zawsze wolę dodatkowy dzień wolny.

Ona

Mam wolny wtorek i na koniec miesiąca się kumuluje.Tylko weź to przeżyj. To nie tylko ja tak mam u nas

Czy to prawda ze podwyzek ma nie byc?

Mimi

Co wiecie o zmianach na regionalnych I dyrektorow marketu

@Mimi

A co jakieś zmiany mają być?

@Ona

W końcu. Ciekawe jak MM radzą sobie na innych marketach, w których nie będzie przydupasów i przedłużaczy. Oby!

MISiA
@Mimi

Jakie zmiany? Napisz coś więcej plis!

Znajdą sobie nowych.

ktoś
@Zyta

mm sie zmienia na niektorych marketach,ale (usunięte przez administratora) zostana wciaz ci sami

@Mimi

Takich podziałów regionów jeszcze nie było taki rozrzut między marketami szok

zyta
@Sara

O co chodzi bo u nas jakaś cisza?

Mini
@Sara

Mozesz napisac jaki podzial bo u nas tez zmiany

@Mini

Kurcze na pamięć nie pamiętam ale strasznie namieszane wszyscy już wiedzą kto kogo ma w rejonie MM już są po spotkaniach co nic nie mówią

zyta
@Sara

A było jakoś spotkanie? Nadal cisza.

Jan

Biegnę, ludzie jestem wasz, jestem po studiach wam pomogę a moja... i co zrobiliście cwaniaki ?

@Jan

Oczywiście opinie słyszane z wcześniejszej pracy

Mini
@Jan

U nas tez zmiany oby nie na gorsze

Po co coś innego. Najlepiej jak są w kupię

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska