Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

ONA

Boże kiedy w tych marketach będzie jakaś normalna obsada na działach i na kasach tak się nieda pracować, ludzie są przemęczeni fizycznie i psychiczne, a co będzie dalej? Brak pozwoleń na zatrudnienie jeśli już to to tylko na 1 lub 2 pracowników a obowiązków nie ubywa, gdyby Ci z góry przyszli na tydzień do tej charówy to by wiedzieli jak to jest, a tak to siedzą i wymyślają pierdoły i myślą że dobrze myślą, a tak naprawdę to g... O wiedzą o pracy, i z tego nierubstwa tak im się w głowach przewraca i wymyślają cuda na kiju

Gosc
@ONA

No a maja wrocic 5 za kolejki.

Basia
@Gosc

5 zł za kolejki i świeżość nadal są- na stroniw www kauflandu są nadal wymienione. A że każą w narkecie mówić że już tego nie ma to inna sprawa...

kosmita
@Basia

a nowe przekładki na kasach- jest tam info o piątkach

@ONA

W dodatku tobą się bardzo nie mili wręcz aroganckie

Nowa87

Orientuje się ktoś czy pracując w naszej firmie można dorabiac np na umowę zlecenie w innym markecie? Ktoś kiedyś wspominał że chyba umowa zabrania pracy u,, konkurencji".

Ona
@Nowa87

Ich nie powinno interesować co robisz po pracy . Zarabiamy takie kokosy , ze może będziemy dopłacać jeszcze

Roksana 5

Wiadomo już coś na temat podwyżek od nowego roku obrotowego.

Lola

Hej czy wiecie coś na temat premi za niechorowalnosc? Podobno dyrektorzy juz wszystko wiedzą tylko nie chcą mowic przed świętami.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Pracująca

Dlaczego w każdym markecie dyrektorzy nie zmieniają się co parę lat. Nowy dyrektor wprowadził by coś nowego dla marketu i nie było by spisków między pracownikami, przedstawicielami handlowymi. W pewnym momencie staje sie monotonia, źle to wpływa na pracę a pracownicy za dużo se pozwalają bo kto może to wykorzystuje.

M
@Pracująca

To tak jak powiedzieć o pracownikach ,wiesz to działa w obie strony .

Bobek
@Pracująca

W moim markecie zmieniał się dyrektor nawet 3 razy w roku. To nie jest nic fajnego, dostosowywać się co rusz do nowych pomysłów.

Pracujaca
@M

Oj co Ty porownujesz stanowisko pracownika z dyrektorem????Jakie Ty masz możliwości a On widzę że nic tylko siedzisz na kasie całe 8h

Pracujaca
@Bobek

Bo tak powinna działać praca w handlu a nie monotonia i te same błędne myślenie. Pracownik ma mieć szacun do dyrektora a po paru latach to kumpelstwo i dyrektor boi się pracowników. Jedni pozwalają se na wiecej

Bobek
@Pracujaca

Jeżeli dyrektor sobie na to pozwala to już o nim świadczy. U nas zwalniali nawet dyrektorów z dobrymi wynikami, więc w tej firmie logiki nie ma.

szaraczek
@Pracująca

Dyrektorzy się zmieniają, tylko kierownicy działów niestety nie. I to jest moim zdaniem problem.

Kol
@Pracująca

Normalka w każdej firmie takie rzeczy się dzieją. Nie bez powodu przedstawiciele tylko z dyrektorami chcą rozmawiać i najlepiej w samotności, bo każdy chce mieć jakieś korzyści. Dziwne i przeważnie to przedstawiciele z alkoholi Po co gadać z pracownikiem który (usunięte przez administratora) na dziale i w praktyce wie więcej niż dyro. Kto pracuje w tej branży to wie wszystko tylko góra ślepa tyle w temacie

Sylwia Z.
@Pracująca

A co to za roznica, pracownik czy dyrektor, obaj nieudacznicy bo pracuja w jakims smiesznym markecie.(usunięte przez administratora)

Karol
@szaraczek

Tak to prawda, kierownicy działów szczególnie food to mają dopiero możliwości, nachapią się od przedstawicieli (oczywiście gratisy do domu a nie na sklep, jednemu to nawet do domu wnoszą zgrzewki wody w Trn) , władza że tak powiem ostateczna bo to zazwyczaj przy.. pasy dyrektorów im gorsi tym lepsi. Ale oliwa zawsze wpłynie w odpowiednim momencie oczywiście!

Aneta
@Karol

@Karol A Ty na jakim stanowisku pracujesz w Kaufland i jakie masz profity od tego pracodawcy?

Majka
@Pracująca

(usunięte przez administratora) Tylko żeby skargi nie było a jak kontrole to nic tylko czołować i cały dzień na telefonie gdzie jedzie. Jak by przyjechali z nienacka to w portach narobione.

Adam nowak

Wiadomo już coś na temat podwyżek od nowego roku? Jakieś przecieki

Firmą nie ma pojęcia co się dzieje na sklepach, wprowadzają różne przepisy a MM i tak robią po swojemu. Optyka to porażka MM i MZ ustawiają optykę o wiele za dużą potem każą towar wpychać na siłę siłę w półki. Lejauty nie istnieją jak jest dziura w półce to każą wpychać tam co kolwiek a cenę wywalić , w taki sposób ten sam towar stoi w kilku miejscach magazyny się zapełniają. Przebudowa lejaut to ściema towar stoi w przejściach na hali sprzedaży ludzie nie mają jak przejść. Centrala powinna zablokować MM dostęp do niekontrolowanego zamawiania towaru, co przedstawiciel odwiedzi MM lub MZ to już towar zamawiany hurtowo . Brak poszanowania pracownika ,cały czas straszą że jest nas za dużo i najlepiej kilku do zwolnienia . A już towaru nie ma komu wykładać, nie mówiąc o zabezpieczeniu kas Ogólnie pracy w tej firmie nie polecam , wszystko zależy jakiego ma się MM, MZ na sklepie

Baja

Hej,u nas już księgują kierownicy .

@Baja

I tak powinno być wszędzie. Wiedza co przyjmują ile to iść i zaksiegowac.

Leniwa

Kochani kto u Was zajmuje się księgowaniem, przecenami czy nadal jest stanowisko hausekontrol. Jak to teraz wygląda słyszałam że wszystko zlikwidowali to co rabia te osoby

Xyz
@Leniwa

U nas tym wszystkim zajmuje się Saba inaczej personalna i pracownik odpowiedzialny za zabezpieczanie produktów oraz przeceny tygodniówki

@Leniwa

Oprócz spraw administracyjnych ,personalnych obowiązki hauskontroll i scanningu przejęła SABA

@ja

Czyli stanowisko zostało.

Cbd

Czy ktoś coś wie na temat zabrania lub utrzymanie premii od obecności, niechorowania W przyszłym roku? Bo podobno ona jest tylko na rok.

Myszka
@Cbd

Premia jest do końca lutego . W marcu zaczyna się nowy rok obrachunkowy . Zobaczymy . Powinny też być jakieś podwyżki bo do do końca 2020 najniższa ma być 3000 brutto. Poczekamy zobaczymy .

Nowaa
@Myszka

Zabiorą dodatek za niechorowanie i ludzie będą się zwalniać, sami zostaną na święta, ludzie nie dadzą rady, masa obowiązków ludzi z hali, kolejki na kasach, straż na ladę i jeszcze działy dotowarowac.

ONA

Witam, mam pytanie ile dostaliście pieniędzy realnie na rękę na 10-lecie,bo różnie mówią ja mam w tym roku i niewiem czego się spodziewac

2100 brutto ale tylko sam podatek zabieraja

zwariowana

1790 po odliczeniu podatku

Xxxx

Czy ktos slyszal o podwyżkach w październiku???

@Xxxx

Od wrzesnia byla podwyzka o 100 zl brutto . W umowie było napisane

Xxx
@Xxxx

Październik już się kończy xd

...
@Xxx

Jest dopiero 14, więc nawet nie połowa, więc o jakim końcu mówisz?

Ono
@...

Nooo wiesz specjalnie dla ciebie dadzą takie coś wiąże się z pewnym wyprzedzeniem ,podpisaniem aneksu ...

Nikt

Hej czy u was w Kauflandzie też jest tak że nie możecie brać urlopu w weekend ? Czy jest takie coś napisane w umowie albo w wewnętrznym prawie Kauflandu ?

Piątek
@Nikt

Hej, nie ma czegoś takiego jak wewnętrzne prawo, może istnieć regolamin, który i tak powinien opierać się na zapisach prawa pracy które nie stanowi w żadnym zapisie aby nie można było korzystać z urlopu w weekend, wygląda mi to na fanaberie która może świadczyć o tym że ruch jest natezony w czasie weekendu i stąd brak możliwości, wewnętrzny umowny nie mający nic wspólnego z tym że istnieje jakikolwiek zakaz. Pozdrawiam

Czy wiecie coś na temat grafików robionych przez system?gdzieś to już funkcjonuje?

Nie funkcjonuje chyba nigdzie

Aw

U nas grafiki układa menager i jest tak że niektórzy mają same ranki a inni same popołudnia. Dyr nie reaguje i trudno jak jesteś lizus to i grafik sipwr doatanoes

Arek

Podpowiecie mi czy firma prowadzi rekrutacje?

Xxx
@Arek

Jest zakaz zatrudnień kosztyyy

misia

W Inowrocławiu zrobiło się za miło to centrala natychmiast zareagowała na te pozytywne zmiany i zmienia p.o. dyrektora na innego. Po co ma być za dobrze.

@misia

Ktoś napisał pozytywną opinię na go work o obecnym p.o. dyrektora w Inowrocławiu i kochana centrala natychmiast zareagowała. Na negatywne wpisy nigdy tak nie reagują .

@misia

Nowy MZ dostaje tylko negatywne opinie i założę się że centrala go zostawi.

Chciał bym wiedzieć czy nadal w Kaufland ul. Legnicka Wrocław bandyci których zatrudniają jako ochrona nadal w biały dzień przy klientach biją klientów , byłem świadkiem takiego aktu bandyckiego i widziałem ją i moja rodzina jak katowali człowieka pod Kaufland , co to jakaś promocja ?

Xyz

Czy u was system do paczek też tak bardzo się zacina?

Wwerty
@Xyz

Nie zacina się trzeba zgłosić na it

Witam...e zarabia na dzień dobry nowo przyjęta pracownica...

@Ewa

Jak tam pracowałem rok temu to tak małe miasta 2600 zł Brutto, duże miasta np. Kraków 3000 zł Brutto, a Warszawa ponoć 3100 zł Brutto. Jak pracowałem miała być jakaś podwyżka o 100 zł, ale nie wiem jak z nią było. Teraz jest też ten dodatek za obecność chyba 300 zł dokładnie nie pamiętam.

This

Zawazyluscie ze zrobili cos z produktywnoscia do dotej pory mialam po 30 a teraz wyciagam 26

Nie dawaj się wyzyskiwać
@This

A co Ty jesteś maszyną, że Ci produktywność liczą. Premię Ci za to dadzą - na pewno NIE. Zwolnią Cię - tam nikt nie chce pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska