Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

arek

Cześć,czy w magazynie Kaufland Rokszyce można na rękę zarobić te 3500 ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Kaufland Polska?

rodziny i znajomi regio awans szybki :))

...

Nie ma sciezki kariery, bo awansuja (usunięte przez administratora) dyrektorstwa. Najwieksze (usunięte przez administratora) rozpoznasz od razu, a pare miesiecy po przyjeciu juz awansuja.

...

A tak na powaznie, to: sprzedawca/kasjer - lider zespolu - menedzer zespolu - menedzer marketu - (juz poza staly market) menedzer regionalny - regionalny dyrektor sprzedazy itd.

Uwaga, jeden z menadżerów łazajmujacy się dostawami ozpowszechnia informacje objęte RODO.

Kolega
@Marcin

W zeszłym roku miał aferę rozporkową. Taki typ.

On

Czy są w firmie rekrutacje wewnętrzne, awanse ?

Ktoś
@On

Awanse - to zależy od dyrektora marketu, jeśli jest w porządku to pewnie by były. Musi być też oczywiście wolny wakat na takie stanowisko. Niestety w mnie w markecie nie mogę się pochwalić sprawiedliwą panią dyrektor, raczej ciągnie w dół tak jak inni kierownicy niż pchać pracownika do przodu. Zależy jak trafisz. Pozdrawiam.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Czytam i jakoś mnie to nie dziwi bo to wszystko jest prawda! W końcu ktoś się odważył i napisał bo to jest żenujące Co się tam wyprawia. Wielki Pan kierownik od początku ma swoich przydupasów z którymi kradnie, chla z wybrańcami na wspólnych imprezach i jeszcze wystawia te żałosne zdjęcia jak by było się czym chwalić. Przyklepuje awans za wystawianie banera z reklamą sklepu zostawie bez komentarza, bo to wstrząsnęło wszystkim, ale to już inny żałosny temat. Uważa, że jest bezkarny. Po za tym po roku pracy ogłaszał wszem i wobec, że ma dość tego (usunięte przez administratora) i się zwalnia i wyjeżdża za granicę bo tu się nie rozwija...sraty taty...bo ściągnął nawet swojego partnera, który na szyciu szmat za mało zarabiał, a pozbył się ludzi którzy mu zagrarzali lub byli nie wygodni. (usunięte przez administratora)Był czas, że pierwszy dyrektor zakazał tego , ale widać wszystko wróciło do normy. Żal mi tych ludzi, ktorzy sie temu nie poddali bo wiem co przeżywają. Na początku tego roku nawet miałam tel.z zapytaniem czy bym wróciła do pracy, ale sorry ten kochłchoz nie jest wart żadnych pieniędzy. Szkoda zdrowia i nerwów. Pozdrawiam tych, którzy nie ulegli wpływowi, manipulacji i jeszcze wytrzymują...

Ja7663

W samo sedno! ????

Ja7663
@Ja7663

Jest dużo takich osób,które wypowiedziały by się na temat hamowania MZ-tylko nikt nie chce mieć z nim już nic wspólnego i wcale im się nie dziwię. Tez szukam innej pracy...

dosłownie .... komuś się nie podoba niech powie tej osobie w twarz co go ,,boli " , a nie bawi się jak małe dziecko ... i na forum wypisuje ... JESTEŚMY DOROŚLI niech zmieni prace jak tak się nie podoba .... czemu tego nie zrobił ??????

Kosmota

Jest pandemia czy jak kto woli epidemia grafiki są układane jak kto chce w Wyszkowie sklep ma grupy tygodniowe razem pracujące a na kasach lider ustawia chyba od niechcenia i pod siebie nie przestrzega grup dzielacych

Ja ona

Krótkie pytanie: MACIE JESZCZE PODZIAŁ NA DWIE GRUPY? Tak/nie jaki region. Dzięki :)

@Ja ona

Tak, mamy dlaczego nie? pandemia trwa

@Ja ona

Po swietach juz przestalo to u nas na markecie obowiazywac ????

Jak
@Ja ona

Mamy podział ale nie tyczy to góry niestety nawet inni z innej zmiany mają gdzieś podział i są z druga zmiana

Zyyata
@Jak

U nas góry to nie dotyczy. Często bywało tak że pierwsza zmiana pracowała 9 lub 10 godzin tak więc spotykała się z drugą zmianą. Przecież już wszystko ma wrócić po danemu.

Drive

Witam większością pracowników którzy się zebrali będzie zgłoszenie zbiorowe do inspekcji pracy,niestety nie mozemy juz polegac na zwiazksch zawodowych.na temat produktywności. Czyli nie te same kasy na wszystkich marketach gdzie można więcej nabić produktywności. Następnie nie każdy siedzi na swoim numerze co podlega na nierównym tratowaniu pracowników. Brak informacji o produktywności w umowie co zostało potwierdzone przez prawników.

@Drive

To co sie dzieje w związku z tym naciskiem na scanrate to jakiś koszmar! Co to wyścig szczurów między marketami? No jakiś cel dyrektorzy pewnie w tym mają że osiągną określone wyniki! Premia? Kto wie.. to przecież straszne że ciśnie się tak pracowników o to i kombinuje byle tylko scan był większy! U(usunięte przez administratora)Nie wyrabiasz produktywności? To idziesz na dział lub info byle tylko nie zaniżać scanrate. Poprostu DRAMAT!!! :(

Lulu00000

Brawo dla Was za odwage!

Zuza9
@Drive

Czy zgloszenie juz piszlo???

Jan

Mam pytanie czy u Was też dyrektorzy dostali odgórnie polecenie że muszą chodzić teraz tylko na rano ?mając kontakt z obiema zmianami czy to tylko wymyślony pretekst by nie chodzić na popołudnie ze zmianą którą sobie sami wybrali dla mnie to jest nie odpowiedzialne.

Cupra26
@Jan

U nas dyrektorka chodzi z jedną zmiana więc jak mamy na popołudnie ona też ma

Maria

Czy na waszych marketach też (usunięte przez administratora) i wchodzacy w (usunięte przez administratora) maja 3 tyg na rano w msc i po 2 czy nawet 3 weekendy wolne ? A osoby normalnie pracujące starajace się nawet i cale msc na 14 czy 16 . Cholernie nie fair. Oby przyszla zemsta na Mm i Mz robiące tak niesprawiedliwe i chamskie grafiki. Pan u góry Was za te (usunięte przez administratora) kiedys rozliczy. Tymczasem beda zglaszane skargi na to. Kazdy ma rodzine i chcialby pracowac na zmiany.

@Maria

Jest to robione na złość?Bądźmy traktowani równo a będzie nam się lepiej pracować .Nigdy nie ma idealnego grafiku ale takie rzeczy są robione nie fair .

Pytanie...

Czy ktorys w Was pracujących miał nieprzyjemny kontakt z regionalnym Robertem .K ...

Osa
@Pytanie...

Co masz na myśli pisząc: "nieprzyjemny kontakt"

Kierowca

Na magazynie fresch magazynierzy są nie uprzejmi i wulgarni w stosunku kierowców dostawców. Wychodzą co 10-15 min na paierosa a kierowca jest przyjmowany średnio od 1,5 do 2 godzin.A zapytać się coś...to jedna pani o blond farbowanych włosach jak puści wiazanke to uszy wiedną...szkoda słów. Trasa tam to jest kara...

Czy wiadomo jak długo jeszcze będziemy pracować podzieleni na grupy?

lulu2

A jaki wogóle jest czy był sens tego podziału na grupy???W każdym sklepie a przynajmniej w większości wszyscy się nakładają o (usunięte przez administratora)nie wspomnę,siedzi od 6 rano do 17-18 i tak jest codziennie.Kto tu dla kogo jest zagrożeniem??

@lulu2

U nas jest to samo! Regionalny przyjeżdża widzi się z ta i tą grupą, dyrektor tak samo! Więc też tego nie rozumiem! Dlatego pytam, jak długo jeszcze tak będziemy pracować!

Zyza0000

Jak aktualnie wyglada sytuacja z zatrudnieniem,przedluzaniem umow.Obroty spadaja...

Era
@Zyza0000

Nie przedłużają nikomu komu teraz kończy się umowa zobaczymy co będzie dalej

Nikita
@Era

Stałe słyszę od tyłu lat zero lub grosze podwyżki i brak jakiegokolwiek wsparcia i ściemnianie na czas epidemi wiedz naprawdę czas szukać czegoś innego bo gadanie że zwolnią i tak dalej zrobią przysługę a wy głowa do góry trzymam kciuki

@Era

Czy w jakimś markecie coś wiadomo o zwolnieniach?

Bzyk7
@Era

A jesli liderowi konczy sie pierwsza umowa to rowniez nie przedluza,cos nie chce mi sie wierzyc....Moze tylko pracownikom na dzialach.

Era
@Bzyk7

Mówię o pracownikach

zuza@

Lider tez pracownik:-)

@Zyza0000

Podobno mają likwidować godziny dla seniorów, czyli może znowu będą utargi i sprawa że zwolnieniami ucichnie. Oby....

Delegacja w czasie Covid

Mam pytanie czy pracodawca może oddelegować do pracy pracownika na inny market położony wiele kilometrów od miejsca zamieszkania ....

Odpowiedź jest prosta
@Delegacja w czasie Covid

PIP, powołując się na przepisy Kodeksu pracy, wskazał, że gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy. Musi jednak o tym niezwłocznie poinformować przełożonego. Zatem – jak zaznaczył PIP – pracownik, którego pracodawca wysyła w delegację (wyjazd służbowy) w rejony zagrożone koronawirusem, może odmówić wykonania takiego polecenia ze względu na bezpośrednie zagrożenie swojego życia lub zdrowia oraz na ryzyko rozprzestrzenienia choroby w kraju, tzn. ze względu na narażenie na niebezpieczeństwo innych osób

@Delegacja w czasie Covid

Może ale musi zagwarantować ci przewóz tak jest u mnie.

@Aaa

A co ma do tego przewóz? U nas wysyłają na otwarcie marketu we Wrocławiu. Przyjedziesz a tam będzie napewno dużo ludzi z różnych miast Polski. Przewóz dlatego żeby Ci pieniędzy za paliwo nie zwrócili.. a i tak będziesz miała styczność z innymi osobami z różnych miast i tak. Wogóle dla mnie nie do pomyślenia że dyrektorzy marketów zgadzają się i narażają swoich pracowników posłusznie wykonując polecenia GÓRY. Szok. Ja jako pracownik bym odmówiła wyjazdu.

@Gosia

Masz rację dyrektorzy na wszystko się zgadzają

Ktoś
@Gosia

Centrala z Wrocławia niech otwiera 5 . Niech zobaczą jak się wdraża ich POMYSŁY.Tylko nie wiem czy by potrafili ...

Pysiu
@Ktoś

A kiedy jest otwarcie?

Nie nie może .....

Przeczytaj powyżej ......

Dt
@Aaa

nie może bo jest zagrozenie życia i zdrowia w całej Polsce!!! Nie gadaj glupot.

@Dt

Jest zagrożenie ale sklepy muszą być otwarte ktoś musi w nich pracowac. Kazdy chyba nie pójdzie na l4. Masz możliwość pracować zdalnie? Bo ja nie ja muszę pracowac

@Odpowiedź jest prosta

Czyli jak z Wrocławia wróci 3 naszych pracowników to można stwierdzić że oni nam stwarzają zagrożenie :/

Nika

Witam mam pytanie pracuje w Kauflandzie czy firma może wpisać urlop w sobotę???

Saba
@Nika

Tak, można nałożyć absencję również w sobotę.

Kaja
@Nika

Racja, Saba ma rację. Urlop może być udzielony na każdy dzień tygodnia (w tym również na niedzielę i święto), pod warunkiem jednak, że jest to dla pracownika dzień roboczy wynikający z obowiązującego go harmonogramu pracy.

Xxxcc

Tak może

Lemur

Poszukuje namiary na dyrektora stażysta Dariusza k.

Deir

To już przegięcie!! Kierownictwo Kaufland czyli mm i vkl wysyłają ludzi w delegacje żeby ratować inne markety. Przypomnijmy ze jest stan epidiomiologiczny i jest zagrożenie zdrowia i życia!!!

Refa

No to zaczynają się objazdy góry Zobaczymy ile osób poleci bo obroty ciągle w dół...

Zyyata
@Refa

U nas już były odwiedziny góry.

@Zyyata

A kto był?

Misia5
@Zyyata

Teraz to markety stoja jak na otwarcie.Klientow malo,towaru malo wiec fejs caly dzien.I tym sposobem wizytacje wychodza super.

Kaśka

Jak centrala oblicza ilość klientów na metr ??

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska