Chm Sp. z o.o.

Lewickie

Opinie o Chm Sp. z o.o.

anonim 2011-11-24 21:38:36
Dużo kamer, zakaz używania telefonów, zakaz słuchania radia, identyfikatory, rozliczanie się z każdej operacji po jej wykonaniu, małe wypłaty, ogólnie obozik pracy, wypłaty niestety nieduża. Dokładność niemiecka płaca radziecka:))) chcesz być małym robotem i mało zarabiać pracuj w chm. (usunięte przez administratora) pozdr dla pracowników
pracownik_ChM 2011-12-31 12:18:41
Szef ChM premiuje osoby które donoszą na innych pracowników , przy wejściu ochroniarz sprawdza cię wykrywaczem metali , wszędzie są kamery ,pracownika z góry traktuje się jak złodzieje i oszusta , sprawdza się go na każdym kroku ,rozmowy telefoniczne są nagrywane i podglądane są na bierząco połączenia internetowe. Praca jest nie pewna , można z dnia na dzień otrzymać wypowiedzenie.Trudno jest rozszyfrować system nagradzania i awansowania pracowników .najczęściej awansują osoby które są w bliskich stosunkach ze swymi bezpośrednimi przełożonymi .Stosunki międzyludzkie oparte są na zupełnym braku kultury i chamstwie.Konfidenci bez talentu i umiejętności pracują w tej firmie najdłużej.Przy pomocy maszyn z górnej półki wykonuje się proste narzędzia , zarząd zajmuje się sprawami banalnymi i sprawia wrażenie że na siłę wyszukuje sobie zajęcia .Słaba organizacja pracy, motywowanie pracowników polega na groźbie zwolnienia....zarząd nie słucha i nie jest otwarty na merytoryczną dyskusję z pracownikiem (usunięte przez administratora)
Doda 2012-01-18 17:01:35
A co tu i od kogo wymagać...? Kierownik, majster, brygadzista - wiocha, chamstwo niedouczone i prostactwo. To ich ostatnia nadzieja. Jak tę klikę by zwolnili to poszli by do rynsztoka. Gdzie by znaleźli pracę?(usunięte przez administratora)To nie kierownicy, nie mistrzowie - to naganiacze. Jak oni traktują ludzi (a kobiety)? Oczywiście są faworyty (młode) czy faworyci, co mają u nich dobrze, ale coś za coś...
Grzesiek 2012-01-27 23:17:24
Już się zaczeło. Zamontowano bramki do wykrywania metali. Jest jak na terminalu na lotnisku. Wszystkich traktuje się jak potencjalnych złodzieji. Trzeba będzie niedługo do pracy przyjeżdżać 2 godziny wcześniej żeby wejść na teren zakładu i tyle samo będzie trwało wyjście.
xxx 2012-05-10 15:00:07
W firmie są bardzo drogie materiały, przewyższające wartość złota. Stąd bramki, widocznie ludzie je kradli. Gdyby nie było takich sytuacji na pewno by bramek nie było. Wiele osób chciałoby się dostać do firmy i wynieść materiały za 300 tys zł prawda? Stąd kontrola. Jest to norma i standard. Stąd też monitorowanie. Jeżeli mam być szczera, kamera na stanowisku daje przede wszystkim to, że wiadomo ile osoba zrobiła, ile dla firmy zarobiła, co do jakiego pudełka schowała (żeby nie szukać i nie dać się oszukać klientom, że niby coś nie było zapakowane ! pakowane są bardzo drogie rzeczy które nie mogą zginąć!) P W każdej większej firmie są takie zasady.
Były operator 2012-05-24 17:01:37
Kilka lat temu pracowałem w tym zakładzie, wtedy na start na CNC dostałem ok. 1250 zł. Brygadzista lubił wkur...ć,przypieprzał się pomimo tego że sam nie posiadał wiedzy odnośnie danej maszyny. A jak jakiś element skoczył po wymiarze bo wiór się wkręcił to nie było żadnego wytłumaczenia, twoja wina i tyle, pomimo tego że praca na dwóch maszynach. Ale jak czytam wasze wypowiedzi to na lepsze się chyba nie zmieniło.
Jakie są tarez zarobki operatora CNC? Napiszcie coś więcej jak tam teraz jest?
synu 2012-06-08 20:06:17
1250 na start na cnc
Były operator 2012-06-21 18:44:36
Czyli zarobki utknęły w miejscu od ładnych kilku lat. Żeby operator CNC dostawał 1250zł! W dziesiejszych czasach gdzie tylko o 100zł mniejsza jest minimalna krajowa! SKANDAL!!! Czyli domyślam się że w przeciągu dwóch, trzech lat nie ma co liczyć na chociażby 2000zł.
Albercik 2012-07-04 10:12:12
Raczej nie ma co liczyć xD Ale w tym kraju chyba wszyscy się dogadali i wszędzie podobnie płacą.
e? 2012-08-10 23:31:41
Przypadkiem znalazłem ogłoszenie pracy z CHM elektronik-programista. Ile można zarobić na tym stanowisku? Czy w ogóle jest sens słać CV. Czy już ktoś taki tam pracuje czy to będzie nowa komórka?
wąż 2012-08-13 16:00:06
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , straszy ze zabierze premie, wprowadził zakaz wychodzenia za żółtą linię, każde zostawać po dzwonku i nie można przychodzić wcześniej na stanowiska niż zadzwoni dzwonek, nie można chodzić do kibla przed końcem roboty(usunięte przez administratora)
Pracus 2013-02-17 20:46:32
Mozecie powiedziec jakie sa zarobki na start w tej firmie ? Jak warunki pracy panuja obecnie czy tak jak w opisach czy jakas poprawa ? Jestem zainteresowany praca w tej firmie mysle zlozyc CV i podanie ale sie waham , moze ktos opisze cos wiecej na temat .
qwert 2013-05-24 14:07:18
to zajedz i pogadaj jaka stawke dostaniesz, jak cos umiesz to dostaniesz wieksza proste... na start 2000 cnc mozna dostac a pozniej egzaminy o kolejne grupy.
renegat 2014-02-15 18:02:58
WITAM.BRAMKI I WYKRYWACZE SA DLATEGO ZE WLASCICIEL SAM PRZEZ TO PRZECHODZIL W PEWNYM SANATORIUM A CO DO (usunięte przez administratora)TO MACIE RACJE TO (usunięte przez administratora)CHOC SAM ZNAM WLASCICIELA I PRACUJE NA MASZYNACH CNC.NIE ZATRUDNIL BYM SIE W CHM GDYBY NAWET PAN MIKOLAJ PLACILBY MI 100 ZLOTYCH ZA GODZINE.I TAKA FIRMA ZBIERA NAGRODY-OBLUDA.
ja 2014-02-19 16:50:33
tzn, że znajomy nie jest w porządku:)
ja 2014-02-19 16:51:46
Święta prawda.
zainteresowana pracą 2014-02-23 11:02:50
a czy ktoś da jakąś opinię na temat pracy w biurze? tam też nie można używać swego telefonu? Jak tam płacą i czy jest jakiś socjal? Słyszłam, że są jakieś premie ale za co?
zainteresowana pracą 2014-02-23 11:05:41
mam jeszcze pytanie odnośnie nadgodzin. Czy jak trzeba zostać po pracy po godzinach to płacą za to? Czy może wogóle nadgodzin w tej firmie nie ma?
RAINOr 2014-03-14 20:35:46
Znajomy jest w porzadku to pracodawca traktuje innych ktorym sie powinela noga zle choc nie powinien bo sam to przeszedl,ale chyba tam pracujesz i sobie chwalisz te prace ale czy zasuwasz na cnc za 1200 zl.Tam pracujacy ludzie daja zarobic i to sporo pracodawcy ale czy ich praca jest adekwatnie wyceniana do ich wkladu-jak wiesz to odpisz tylko powaznie
trele 2014-04-26 22:15:39
pracuje w chm jakis czas. na pierwszy rzut oka wydaje sie byc to firma dobra organizacyjnie itp...jednak po jakims czasie zmienilo sie me pole widzenia zwlaszcza na polerni. osoby ktore chodza na piwko z mistrzem,kierownikiem maja sie super..robia co chca..w sumie nie musza pracowac..moga rozmaiwac ile chca...jest tak ze pracyjemy a one stoja i gadaja to z tym,to z tamtym..przez 5 godz w pracy gadaja a 3 pracuja i nikt im nic nie powie..jak to jest??? to ja nie moge poozmawiac z kims a inna moze stac i nawijac ile chce..to ze ja ide do kibla3razy jest BE a ktos chodzi po dzialach i zabawia sie jest ok?? nie jest to zazdrosc tylko denerwuje mnie brak sprawiedliwosci i ze niektorzy sa nietykalni.do Pana prezesa strach isc bo moze zwolnic,do kierownika czy mistrza nic nie powiem bo premie uwala,i tak kolo kreci sie,niestety. chce rozwijac sie w tej firmie ale nikt nie chce mi pomoc!
renegat 2014-06-21 21:34:48
masz racje dupolizy zawsze sa na czasie a co do pana prezesa to gdy byl nim pan mikolaj wszystko bylo ok ale gdy rzadzi teraz (usunięte przez administratora)to jest do (usunięte przez administratora).
przemO 2015-01-13 16:14:44
zastanawiam sie nad niektórymi osobami które krytykują.....Może też idzcie na piwko z mistrzem,co Was powstrzymuje? Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?
renegat 2015-02-22 16:33:11
rozmowa kwalifikacyjna polega na rozmowie z synem pana mikołaja marcinem sporo pytań fachowych ale gdy masz wykształcenie techniczne to sobie poradzisz ale niby dobrze płacą choc nie szanuja ludzi a co do piwa integracja jest wskazana
renegat 2015-02-22 16:42:57
jeszcze raz zabiorę głos pracuję na zmianie we dwójke na ośmiu maszynach cnc a gdybym przeszedł do CHM ile bym zarobił.Może choc raz uczciwie zabierze głos młody prezes o ile ma odwagę,ale chyba mu tego brakuje bo nie pozwala mu ten drugi który ma na imie strach
Andrzej 2015-04-07 19:39:42
A co powiecie o pracy brygadzistów - ile trzeba pracować i jakie są zarobki? jakie macie zdanie o zachowaniu brygadzistów, czy panuje tam duży rygor? Pytam bo chciałbym złożyć swoją aplikację na staż a potem może stały angaż.
staz 2015-04-15 10:06:27
A czy ktos wie jak wygląda test w rekrutacji na staż? O co pytają i co tzn ze sprawdzają wiedze ogolna?
. 2015-05-08 23:49:42
Gościu masz tupet / ambicję... Żeby dostać się na brygadzistę z zewnątrz masz tylko jedno wyjście a w zasadzie wejście - znajomości z miłościwie obecnie nam panującym....
b. 2015-10-22 00:21:28
Pracowalam w tej firmie jeszcze na probnym kilka lat temu i powiem ze nie zaluje ze mi nie przedluzyli umowy.Mistrz powinien juz dawno z tamtad poleciec,pracowalam na polerni i nie bylo ok,do tego wiecznie cos mu nie pasowalo. Mial uprzedzenia do kobiet o imieniu Barbara,zaloga w sumie ok,jollicik tez.
sztefi 2016-02-05 20:48:07
Ale jakich obcych? Języka angielskiego czy innego?
sarkazm 2016-02-07 01:43:39
sarkazm dotyczący ostatnich wydarzeń w firmie zauważony i doceniony :-)
huber 2016-02-27 08:00:13
sluchajcie. teraz w firmie dzieja sie dziwne rzeczy. zwolnienie grupowe dla uratowania sytuacji finansowej,spokojnie...tyle ze zwalniajac 20 pracownikow PRODUKCJI nie zaoszczedzi sie wiele. gdyby Pan Charkiewicz zadecydowal.ze zwolni ze 3 kierownikow,to by mu wyszlo co tych 20 zwyklych roboli. jednak tak nie jest. kazdy pracownik fizyczny moze ma z 10 nad soba tzn,brygadzista,mistrz,kierownik, dyrektor itp. po co ich tam tyle?? po co mi mistrz kiedy on nic nie umie??? Pan Waldemar W, pozbyl sie dobrych pracownikow,bo to on typowal do eliminacji ludzi. ludzie maja zal do niego,a on glupek jeden dalej chodzi i obraza tam ludzi. gdybym mial okazje chetnie porozmawialbym z panem W. jednak szkoda mego cennego czasu dla takiego czlowieka jak on. pan W mowi ze w pracy nie ma czasu na gadanie,a on i jego szajka pseudopracownikow co robia? wystarczy przejsc sie korytarzem przy polerni np..przyjzec sie uwaznie co robi pan W mistrz wielki i jego niektore ulubienice. tam nie wszystkie maja dobrze,jedna moze stac i nic nie robic a kolejna pracuje na te co stoi i udaje,ze pracuje. wstyd panie W.W. wstyd. dorosly czlowiek a zachowuje sie jak gowniarz!! wstyd. firma w sumie ok,niech zmienia tych starych mistrzow,kierownikow na lepsza kadre..na emeryture trzeba isc!!
huber 2016-03-10 05:27:57
zatrudniaja. znajomy mi mowil,ze teraz na kontrol jakosci potrzebuja. Tam jest sporo osob po studniach mechanicznych, sadze ze mogliby zrobic rekrutacje wewnetrzna i wybrac kogos z produkcji. osoby pracujace tam sa rzetelne i wiem, ze poradza sobie na kontroli.
sol 2016-03-13 01:34:02
a możecie powiedzieć coś o stażach w tej firmie? bo widziałem, że organizowane są po raz kolejny staże wakacyjne i ciekawy jestem, czy w ogóle warto nad tym myśleć
Hm 2016-04-02 13:36:55
Pisząc tu takie glupoty widać ze srasz po gaciach by to powiedzieć dla Pana W prosto w oczy .
kropka 2016-04-09 20:14:29
odnoszac sie do paskudnych komentarzy odnosnie pewnego Pana jest mi przykro,ze ktos kto juz nie pracuje w firmie ChM obraza Go. Zarazem obraza mnie, moje kolezanki z pracy. Jesli nawet pan Huber mial z nim klopoty, oznacza to, ze nie potrafili sie porozumiec. Kazdy z nas jest inny i nikt nie musi wszystkich lubic ani nikt nie musi lubic mnie. Jest to praca,sa tam przelozeni i nalezy sie ich sluchac. A pozatym do pracy nie chodzi sie po to by miec cudowne kolezanki badz kolegow, idziemy tam by robic co nam mowia, placa nam za to.
m 2016-04-10 12:39:03
Dokładnie Kropka - zgadzam się, znam W. i wiem jak jest, zresztą inni też wiedzą. Ludzie zakompleksieni, zawistni, brakuje im odwagi, żeby powiedzieć cokolwiek prosto w oczy, tylko na forach pewni siebie.
czujny 2016-05-08 16:36:11
Do "NATAN" a skąd ty wiesz że "niedługo mają się pojawić kolejne ogłoszenia o pracę? Może ty nie NATAN jesteś a.... LAWETA? Co? powiedz szczerze?
babcia 2016-05-10 22:12:24
no dawno nie yło nic, 2 lata temu szukali do pensjonatu na prowadzenie ostatnio małżeństwa, i cisza.
Zostaw swoją opinię o Chm Sp. z o.o. - Lewickie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chm Sp. z o.o.