Delta Zbigniew Różycki

Katowice

Opinie o Delta Zbigniew Różycki

hanys 2011-11-24 21:16:10
nic ciekawego szkoda czasu nie polecam
kolega 2012-02-05 19:20:22
po tym gościu można się absolutnie wszystkiego spodziewać, bo słynie z tego, że jest zawsze nieprzewidywalny
branżowiec 2012-02-05 19:26:31
to fakt firma ma na dzisiaj dwie różne strony internetowe i obie niekompletne i w budowie to już o niej świadczy i dużo mówi jako o niby poważnym polskim producencie drzwi, poza tym mają dwa różne adresy mailowe firmowe, więc musi tam być ogólnie bardzo wesoło w tej firmie
znajomek ze Śląska 2012-02-09 18:52:05
nie ma się co dziwić, bo facet sprzedawał już jako dealer izraelskie drzwi antywłamaniowe Witex, potem był śląskim dealerem Gerdy, potem jako konkurencja Gerdy działał jako jeden ze wspólników w PTZ w Warszawie, a dzisiaj firmuje swoje drzwi marką Delta, choć te drzwi produkuje dla niego fabryka Capka w Skrzyszowie, a cała reszta oprócz samych drzwi (klamki, zamki, wkładki) to czysta chińszczyzna importowana za parę złotych, ciekawe co będzie następne haha
realista 2012-02-09 19:37:27
firma oprócz kilku używanych busów i kilku zjechanym na amen aut osobowych nie posiada żadnego majątku, wszystkie biura i magazyny są wynajmowane i nie są własnością firmy, więc uważajcie na taką firmę, która działa tyle lat na rynku i nie ma żadnego trwałego majątku
miejscowy biznesmen 2012-06-29 20:27:31
skąpy(usunięte przez moderatora) cudem wyrwany z kopalni który teraz żeni ludziom chińską tandetę typu wkładki i klamki, które się rozpadają, a on na tym krocie zarabia, ot i cała filozofia biznesowa (usunięte przez moderatora)
lipa z sosną równo rosną 2012-08-04 22:13:33
UWAGA!!! (usunięte przez moderatora) kupił ostatnio jakiś laur klienta czy cuś tylko że się lekko (usunięte przez moderatora)i wstawił go na stronę netową swojej firmy z datą dzień wcześniej (29 lipca 2012) niż dokument jest wystawiony przez jakąś tam firemkę bo tam jest data 30 lipca 2012, (usunięte przez moderatora) kombinowac tez trza umiec, (usunięte przez moderatora)
adziu 2014-01-28 14:30:03
Firma zamieściła nowe ogłoszenie na oknonecie i zastanawiam się czy zawracać sobie nimi głowę??? Pomóżcie.
hanys 2014-01-28 16:49:46
(usunięte przez administratora) więc w tej firmie nie zarobisz, a roboty jest sporo, tam się ktos zwolnił, bo miał dość i dlatego jest wolne miejsce i szukają nowego, pozdro
adziu 2014-01-29 15:21:38
dzięki hanys! rozumiem,że Ty też nie polecasz tej firmy? Może znasz kogoś kto tam pracował lub pracuje?
hanys 2014-01-29 18:35:43
niestety nie polecam bo dobrze znam własciciela i wiem co soba reprezentuje, (usunięte przez administratora)
pan śrubka 2015-01-07 17:52:03
skoro już piszecie kochani forumowicze o serwisach to czy obecnie jest jakaś szansa zeby zdobyć zatrudnienie w Delta Zbigniew Różycki jako serwisant? bardzo mnie by taka praca interesowała,m szczególnie na umowę o o prace jeśli to oczywiście jest możliwe.może mi ktoś powiedzieć ile taki serwisant zarabia netto?
panna dioda 2015-01-23 19:24:10
ja również chciałabym być w Delta Zbigniew Różycki serwisantem, uwielbiam taką pracę. natomiast czy teraz w tej firmie szukają teraz takich nowych osób na to stanowisko? bo różne plotki się w kuluarach słyszy...wiecie może jak na serio wygląda ta sytuacja teraz w firmie? im przede wszystkim czy umowa o pracę jest?
gosc 2015-03-12 20:21:07
Ja miałam doczynienia z oddziałem warszawskim i uważam,że pracują tam bardzo kompetentni panowie. Można uzyskać wyczerpujące informacje na temat produktów,szybko, miło i sprawnie. Polecam bo na pewno znają się na swojej robocie.
sosna z lipom równo rosnom 2016-05-14 21:42:57
nie ściemniaj przyznaj sie że placą ci za cukrowanie na kilometr śmierdzisz różyckom wazeliną
sosna z lipom równo rosnom 2016-05-14 21:44:52
oij 2016-06-19 21:36:02
Pewnie, że wszystko zależy od banku @aoa, ale myślę, że jak by było jakiekolwiek ogłoszenie to by się pokazało, choć może jest szansa, że jakaś rekrutacja się pokaże. Ciekawe tylko jaka atmosfera panuje.
Zostaw swoją opinię o Delta Zbigniew Różycki - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Zbigniew Różycki