K.C.I. Group

Poznań

Opinie o K.C.I. Group

żona 2012-02-10 21:53:58
Mój mąż dziś miał wyplate po odciągnięciach aż dostał 1funt :) BRAWO DLA "KCI" szanujecie pracowników
zenek 2012-02-10 21:58:51
(usunięte przez administratora)firma która upada
jarek55spoko 2012-02-12 13:06:19
Zgadzam się ! KCI nie jest złą firmą mimo trudności jakie ostatnio występują. tylko widząc kogo przyjmują do pracy krew mnie zalewa(usunięte przez administratora)Ogólna ocena na plus!
luuuuckyyyy 2012-02-21 01:48:43
(usunięte przez administratora)szkoda tylko tych biednych ludzi ktorzy zostali na lodzie z niczym (usunięte przez administratora)
pracownik 2012-02-26 21:40:06
(usunięte przez administratora)Kci zawsze wypłaca tyle ile sie zarobi , wystarczy że przeliczysz jego godziny pracy a dowiesz sie ile powinien dostać.
Zona 2012-03-04 11:51:02
Ja tam byłam zadowolona że mąż pracował przez agencje KCI i zarobki miał całkiem super ale fakt był taki że robił 7 dni w tygodniu i to po 12 godzin(ale coś za coś).Mam nadzieje że wszystko się ułoży bo mąż nadal chce tam wrócić i pracować,A to że niektórzy balują ,a potem narzekają że nie mają pieniędzy to fakt ale każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć co robi a nie kręcić że ta firma to(usunięte przez administratora)
szef 2012-03-06 09:32:56
widzę, że komuś tu się bardzo nudzi że takie bzdury wypisuje... Jak wam tak źle to po co tyle czasu tam siedzicie...
xyz 2012-03-06 09:35:50
czy wie ktoś co dalej z tą agencją i pracą w wlk. brytanii?
Czy na prawdę jest aż tak źle?
Wyjeżdża ktoś jeszcze?
pracownik byly 2012-03-10 08:32:40
z dobrych żródeł się dowiedzialem że w soboty chodzą tylko rodzina (usunięte przez administratora) i znajomi ludzie kturzy nie mają pojęcia tylko szlifują i to nie potrafią a (usunięte przez administratora) to już w muzgu się poprzewracalo menager za pięc złoty jak by mugł to angolom w (usunięte przez administratora)
adi 2012-04-10 15:30:51
Witam!
czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak jest naprawdę z tą firmą!!!.
Czy jest aż tak źle jak tu opisują.!!!
Mam ofertę pracy z tej firmy na płyty g-k. I nie wiem co mam teraz zrobić?
Adam 2012-04-16 20:09:10
Pracowałem w KCI w latach 2006-2008, ale jako tłumacz i szczerze to żałuje, że odszedłem, wtedy wydawało mi sie ze sobie poprawie.
Ci z was którzy nie tylko pracowali w KCI wiedzą że ta firma nie jest taka zła jak sie o niej pisze i naprawde można trafić gorzej, ja tak trafiłem więc wiem o czym mówie.
Ja osobiście jeżeli miałbym możliwość wyjazdu napewno bym z niego skorzystał skorzystał.
Aga 2012-06-05 07:05:06
Mąż wyjechał od nich do pracy niby na 3 miesiace a okazalo się że zatrudniają na 6 tyg a tego nie mówili.Odradzam
nieznajomy 2012-11-25 10:46:56
w firmie anglo interiors nic sie nie zmienilo po za tym że ludzmi nie żądzi juz (usunięte przez administratora) zwalnia pożądnych ludzi a tych co mu do (usunięte przez administratora) zostawia no i tych co jeżdzą z nim do pracy(usunięte przez administratora)
sajgon 2012-12-08 11:02:19
jeśli to jest ten (usunięte przez administratora) który ze mną zaczynał pracę to.....masakra.....! palnijcie go w łeb żeby się opamiętał (usunięte przez administratora)jeden......a jak na forum poprosi to dam mu nr i sam mu pojadę.......
łukasz 2013-02-06 18:18:54
Witam. Wie ktos jak wygląda sytuacja na szlifierni ? nadal pracuje sie po 12 godzin? stawka nadal bez zmien ? kto jest majstrem?
dun12 2013-04-06 16:17:05
nie wiem czy pracuje bo sam zmieniłem. .pracowałem ponad rok i cos wiem na temat . zakładu ale sądze ze takie popierdułki jak ty to powinny w polsce śnieg odgarniać jak szlifują mdf 18 do 6 bo roboty dla was nie ma a co nie którzy to nawet głupiej wkrętarki nie kupia tylko myślą że przyjadą i już 300 f w kieszeni wielki błąd dla wszystkich dla tego po tygodniu odsyłają ludzi bo wielkie majstry a jak co to klockiem nie potrafią robić. a co do agencji to myśle że jest ok .kase daje i nie obiecuje kokosów a mieszkanie no cóz jest łóżko kuchnia lodówka no i wielka pustka bez rodziny
dun12
pozdrawiam
dun12 2013-04-06 16:17:05
dun12
pozdrawiam
Nowy 2013-05-05 20:43:08
witam . Interesuja mnie obecne warunki na spawalni ? jak wygląda stawka godzinowa , nadal pracuje sie po 12 godzin? czy cos sie zmieniło
mirek 2013-05-21 08:52:15
lipa kci nie placi na czas pensji tłumaczy się ze firma nie placi a co do metalu choć jestem na drewnie wiem ze lipa co jakiś czas po 8 godzin
pracownik 2013-08-25 00:19:35
Anonim - 2013-07-31 05:15:04

Można bez problemu wziąć urlop macierzyński?
jak jest z pracą w Anglo? dalej potrzebują ludzi i po ile godzin robią ?
Janusz 2013-09-22 06:56:19
Witam.
Ostrzegam wszystkich którzy szukają lepszego chleba przez zatrudnienie w KCI!!!(usunięte przez administratora)
Dwa razy dałem się tej firmie wkręcić w zatrudnienie,pierwszy raz w czerwcu 2013 r,obiecanki długi kontrakt,zakwaterowanie,wszystko super i co się okazało że byliśmy ściągnięci tylko na dwa tygodnie bo trzeba było pilnie dokonać dokończenia pilnej pracy bo zakład w Brintree zapłaciłby karę za nie wykonanie pracy w terminie.A drugi raz pojechałem do Anglo.I co się okazało że pracując cały miesiąc za 4.83 funta na godzinę,firma KCI i tak nie wypłaci wszystkiego tylko za ostatni tydzień pracy w danym miesiącu np.w sierpniu wypłaci dopiero 10 pażdziernika-SZOK
welder 2013-09-23 09:59:14
Az dziw mnie bierze ze ta firemka kci istnieje gdzie jest Pip,Pracowalem od nich w anglo eri 2 tyg sam zjechalem na wlasna prosbe bo takiego bagna nie widzialem.szkoda ze ludzie sa naiwni i tam jezdza.
pikuś 2014-04-08 19:03:44
witam pracuje ktoś obecnie przez kci? mają ofertę pracy do liecester jestem ciekaw czy to to samo co w Anglo. proszę o jakieś informacje
band 2014-05-07 16:39:59
pracowałem w tej firmie 2006-2008 i aż dziw bierze ze firma jeszcze istnieje odszedłem bo firma zaczeła stosować dziwne praktyki by od twoich wypracowanych godzin za stawkę 7f/h (pomimo iż ang. pracodawca płacił dużo więcej za twoją prace)urwac jak najwięcej no i tym sposobem zaczęła sie powolna agonia firmy, kiedy ja tam pracowałem wykonywalismy zlecenia dla ESA MC'INTOSCH a tak przy okazji to poszukuję gościa z TCZEWA który był naszym tłumaczem ja byłem kierowcą naszej ekipy Pozdro ziomek !!!dodam ze jeździliśmy sobie po Szkocji daj znac na forum to sie na wódke zgadamy
rafal mazur 2014-11-20 09:20:25
Zalosna firemka aby dalej od pazernych rak. teraz wiem dlaczego jesteśmy daleko od Europy!cale szczęście mam to za sobą
unija frania 2015-02-11 16:54:16
mam skończony kierunek studiów związanych z dotacjami z uniii i i wykorzystywaniem środków unijnych. a wię chcę pracować w zawodzie więc myslę o K.C.I. Group , czy jako świeżynka po studiach mam u nich szansę na zatrudnienie obecnie czy szukają moze ludzi z większym doświadczeniem? pozdrawiam serdecznie.
Szymon 2015-09-22 09:32:44
Pracowałem dla nich jako stolarz, według mnie firma nie jest najgorsza. Wynagrodzenie średnie ale jak się chce to idzie dobrze zarobić. Atmosfera ok, warunki mieszkaniowe też całkiem spoko.
Anulek5000 2015-11-04 11:24:34
Złodzieje i oszuści. Przykre ale prawdziwe. Ta firma tylko pogorszyła naszą sytuację i na pewno już nigdy nie damy tak się oszukać. Marne pieniądze, warunki mieszkaniowe bez jakichkolwiek podstaw - pościeli sztućców itp. ( o czym nie zostaliśmy poinformowani ) rypanie po 12h/7 bez ubezpieczenia i ściąganie kolosalnych opłat za wszystko. Dziękuję firmie KCI za powolne aczkolwiek skuteczne wykańczanie psychiczne i fizyczne mnie a przede wszysktim mojego męża. Gratuluję pomysłu.
KCI 2015-11-04 13:54:12
Witam Panią,
skąd ma Pani informacje, że Pani mąż nie był ubezpieczony?Za co KCI ściąga "kolosalne" opłaty? W jaki sposób KCI wykończyło Panią psychicznie a tym bardziej fizycznie? Proszę o konkrety wtedy będziemy w stanie odnieść się do Pani zarzutów.
KCI 2016-02-29 19:01:29
Witam, prosze o kontakt na numer 616645910 lub na maila info@kcigroup.pl
carmell 2016-04-10 10:40:58
ja jestem umowiony w tym tygodniu.w sprawie pracy jako monter tras kablowych w angli.napisze jak bylo na rozmowie po rozmowie oczywiscie
KCI 2016-04-18 12:11:08
Proszę przesłać swoje CV, zobaczę jakie ma Pan doświadczenie, spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej, sprawdzimy Pana umiejętności z Autocada i wtedy będziemy rozmawiać o wynagrodzeniu. Zapraszam
driver 2016-05-21 14:02:46
Stanowczo odradzam pracę za pośrednictwem tej firmy. Pełno tam świadomych niedomówień, błędnych informacji i agresji wobec pracownika po jego zatrudnieniu.Informacje o stawce za godzinę pracy są świadomie zawyżone, a realne są duuużo niższe. Dla przykładu:zaproponowana stawka- 10 GBP, rzeczywista-niecałe 7 GBP. W pracy jesteś 14 godzin, a płacą ci za 11 godzin!
KCI 2016-05-23 10:54:11
Witam wszystkich na forum. Wiem doskonale, który z kierowców pracujących dla KCI napisał ten post. Nie będę wymieniała imienia i nazwiska skoro Pan woli być anonimowy. Tylko dlaczego? Każdy z pracowników wyjeżdżających za pośrednictwem KCI jest informowany o warunkach pracy i zasadach dotyczących wynagrodzenia. Wszystkie dokumenty podpisujemy przed wyjazdem w biurze z Poznaniu. Stawka jest ujęta w umowie i wynosi 10 GBP brutto, więc nie ma możliwości, aby płacić mniej. Poza tym stawka 7GBP, o której Pan pisze jest poniżej minimum living wage i żaden z legalnie działających pracodawców nie odważyłby się zaproponować Panu stawki niższej niższej niż 7,20 GBP brutto. Dlaczego tylko jeden kierowca jest zawiedziony i rozczarowany a inni pracują i są zadowoleni? A Panu proponuję bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości a nie wylewanie swoich żali na forum. Najbardziej ciekawi mnie jakie formy agresji były kierowane w stosunku do Pana.
briefka 2016-06-13 21:05:58
Niestety szkopół tkwi w tym, że w momencie podpisawania umowy, niezależnie od tego w jakim zawodzie będzie ta praca będzie podjęta,nie informujecie Państwo o tym ( nawet gorzej bo zatajacie fakt opodatkowania ). Dla ludzi wyjeżdżających po raz pierwszy jest to wielki zawód i nawet problem później w odzyskaniu należnego zwrotu podatku z tytułu pracy w UK. Okazuje się bowiem, że Ci Wszyscy biedni krótkoteminowcy pracują za raptem ok. 5000 zł miesięcznie. Nie o to chodzi, Szanowno Agencjo Pracy. Polecam mój wpis dotyczący pracy dla Firmy Elsta przy budowie spalarni w Bristolu. Pozdrawiam mimo wszystko Panie z Zarządu KCI
briefka 2016-06-20 22:41:39
Bardzo ładnie z Twojej strony @mez, że potwierdzasz stan faktyczny, który opisałem.Tyle tylko, że na przyszłość sugeruję o zamieszczaniu w ogłoszeniach propozycji pracy takiegoż stanu.
mez 2016-07-03 13:52:36
Trochę to dziwne, że po mimo, iż tyle się mówi o dokładnym czytaniu dokumentu, zanim się go podpisze jest jeszcze masa ludzi, którzy potem narzekają na warunki, na które wyrazili zgodę. Nie chodzi tu już nawet o to, czy według kogoś jest to sprawiedliwe, czy nie... ale chyba jesteśmy dorośli :)
Lukasz 2016-12-03 10:08:03
Wlasnie wyslalem cv i niewiem czy warto ? Jak wyglada tam praca w lakierni mam kilkuletnoe dosw. I wlasnie na tym stanowisku chcialbym pracowac prosze o jakiekolwiek informacje
Lukasz 2016-12-03 11:21:30
Czesc powiedz mi warto w tej firmie pracowac jako lakiernik ? Jakies szczegoly ?
Zostaw swoją opinię o K.C.I. Group - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.C.I. Group