Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

NeedU

Ajzol wracaj Rychu i nastawiacz to dwie różne historie niestety..

Ski
@NeedU

Ajzol chapie za dwoje a Rychu to taki tani Lanser połazić porąbać komuś dupę .Ja się pytam czy ktoś coś z tym zrobi.Halo opiekunowie

Wdzięczny

Dziękuję uratowaliscie mi święta tą premią.

Blumowski Gwiazdor
@Wdzięczny

Nie rozumiem skąd te smutne minki. Wam to naprawdę nie idzie dogodzić, gdybyście nie dostali tej premii to byście narzekali, że firma nic nie dała. Teraz dostaliśmy podwójnie i jeszcze źle. Ja osobiście też dziękuję za tą premię.

bplxxxx
@Wdzięczny

Za mało się tu o tym pisze, firma zachowała się bardzo w porządku. Kryzys, pandemia, a tu jak co roku. Podwyżki są? Są. Premie są? Opóźnione ale są. Nie ma co narzekać, wyszli z twarzą. Dzięki za to.

Ramzes
@Blumowski Gwiazdor

Super ze dostaliśmy podwójną premie wiec czekam na jednego ziomala który jeszcze nie oddał długu i notorycznie pozycza

Jajo

Była wypłata?

Księgowa
@Jajo

...jaka praca taka kasa. Jakie jajo taka skorupka...

Mariusz
@Księgowa

Widzę że nie jesteś zadowolona z poziomu wynagrodzenia w Blum Polska. Jaki rodzaj umowy jest tu podpisywany na początku i czy osoby bez doświadczenia mogą tu też liczyć na zatrudnienie? Ciekawią mnie te kwestie i mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej jako osoba pracująca w tym miejscu.

Dijon

Na miejscu firmy , jeżeli Polacy marudzą , pozwalniać a na ich miejsce zatrudnić Ukraińców . Bardzo pracowici i grzeczni

NIE
@Dijon

Firma Blum nie może zatrudniać obcokrajowców.

Dzwon
@NIE

Dlaczego ?

bplxxx
@NIE

Myślę, że to kwestia czasu i w końcu zaczną. Obcokrajowcy wykonaliby tę pracę równie dobrze, a narzekań pewnie by było dwa razy mniej.

Tak
@bplxxx

Jestem ZA

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Kakaowe oko

...albo dobrze się wypiąć :)

@Kakaowe oko

Widzę ze część pracowników, zamiast na badania okresowe powinna udać się do psychiatry i buć (usunięte przez administratora) z bluma za bezmózg !!!!!

Lila

Taki madry jestes to dlaczego sie nie podpiszesz. Spojrzyj na siebie a potem oceniaj innych

New
@Lila

Wystarczy zobaczyć wpisy i już można ocenić poziom intelektualny co poniektórych :)

pedro

Jak tam się pracuje w utrzymaniu ruchu?

@pedro

Miód malina chłopie. Aplikuj. Praca marzenie.

pedro
@Nick 1

A tak na serio?

@pedro

Serio. Najlepszy dział w całej firmie.

Nick 1

Dlatego ma aplikować. Praca do emerytury. Z tego działu nikt się nie zwalnia bo nigdzie tak dobrze nikt nie będzie miał

Technik
@Nick 1

Jak wygląda sprawa finansów w dziale utrzymania obiektu. Czy wynagrodzenie jest znośne i czy atmosfera jest ok ?

Arek123
@Technik

Najważniejszy i nietykalny dział, b. Dobre zarobki.

@Arek123

Jak w całym utr

Ciekawski
@Bpl

Pytanie: ktoś, coś słyszał może o jakimś świątecznym czymś dla pracowników Bluma z socjalnego na święta? Bo imprezy świątecznej w tym roku z wiadomych powodów nie ma, to coś by wypadało pracownika dać.

Technik
@Bpl

Nie rozumiem tych krzywych buziek pod opiniami odnośnie działu utrzymania obiektu. Piszecie, że jest ok.

A są jakieś rekrutacje wewnętrzne tu?

Witam czy przyjmują na produkcje.Ike płacą na początek

Ja sam
@Marcin

Na tą chwilę nie ma rekrutacji

Szefo

Kolejny wyścig szczurów o stanowisko pieska znaczy się brygadzistyrozpoczety

@Szefo

Ciekawe jak się sypia CV na biurku. Pewnie wybór do rekrutacji pod względem zdjęć. Ten za brzydki, ten zrobił gupia minę.

Snickers

Kogo to interesuje niech zagląda i komentuje jak nie ma swojego życia i swoich spraw tylko ploteczkami żyje...zjedz SNICKERSA, bo nie jesteś sobą i strasznie gwiazdorzysz :)

Wow

Żal tylko dziecka Rudzielca , ale za ojca nikt nie może

@Wow

Co z Ciebie za ciota, która uderza w dziecko (nie ważne czyje) dziecko to rzecz nietykalna, nie ważne czyje. Wow widać że jesteś osobą, która ciągle szuka taniej sensacji i rozgłosu tam gdzie nie powinna. Wstać sobie swój nos w (usunięte przez administratora) i skup się na swoich smrodach a nie dolewasz oliwy do ognia...co z Ciebie za kanalia...!!!

Kalkulator

Mogę zapytać ile lat masz teraz?

WD40

Interesują się wszyscy jak widać :)

Bpl

Bidulka Asiulka... już z nami trochę pracuje nie da się nie zauważyć jaka jest z niej kokietka

Szef
@Bpl

I ta jej kręcąca pupcia tylko.......

Lol
@Bpl

Firmowa księżniczka jak ją widzę to normalnie żygać mi się chce nigdy bym się tak nie zachowywała jak ona

Niestety

Rudy z tą gębą nikogo nie znajdzie , dlatego .

Proponuje pisać do niego bezpośrednio prywatnie skoro tak Was interesuje i tak go obserwujecie, może odpowie ciekawskim... tutaj każdy może pisać i każdy może oczerniać każdego a do tego być anonimowym

Ara

(usunięte przez administratora) Gratuluję źródła informacji. Zajdziesz daleko z tym poziomem.

Pis
@Ara

Każdy wierzy w to co chce...a Ci co wiedzą jak jest na prawdę to wiedzą...nie zależnie od źródła. Każdy ma swoją plakietkę jaką sobie sam wypracował...

Hoho
@Ara

(usunięte przez administratora) I nie może przeboleć że to żadna już nie chce , bo przecież nie ma ani urody ani kasy

Afrodyta

Wiewiórka znów szaleje

Krecik
@Afrodyta

A kogo to obchodzi, chyba tylko Ciebie.

Żenada

Asia Rudy czy możecie załatwiać swoje sprawy między sobą A nie tutaj zachowajcie się jak DZIECI

Xxc
@Żenada

Dokładnie! Sebastianie Ż weź się chłopcze ogarnij, reprezentujesz tak niski poziom że już niżej się nie da. Nie dziwię się że Cię w doope kopła.

@Xxc

co wy chcecie, zawsze jakaś rozrywka, sami sobie cisną :), a w firmowych tematach cisza - NIKT NIE NAPISZE :)

Love
@Xxc

Razem są siebie warci, On jest jaki jest, Ona inteligencją też nie grzeszy...na moje to są na tym samym poziomie.

Dumka na dwa serca
@Love

Tylko że Rudy to rogacz hahahaha został wydymany na cacy

Ole !!!!
@Xxc

nie tylko w doope ale i poroże

Live
@Dumka na dwa serca

Życie, nie pierwszy i nie ostatni.

Nikt
@Żenada

Wy wszyscy jesteście tacy sami jeden ciśnie drugiemu tak to jest.

Łasuch
@Bpl

Zna ktoś może dobry przepis na BEZY, bo teraz to jest na topie...

Figi

Widać że Rudy tęskni za Asi wdziękiem , była dla ciebie królową , u stóp jej byłeś, śniadanie do łóżka przynosiłeś

Handlarz

...zgłoszenia do Joanny, ma duży wybór hahaha...

tok

najwięcej doprawiane to największe, logiczne

bigi bons

Podobno rudy pisze sam ze sobą i wstawia zrzut zdjęcia na facee hahaha ale kolo

Jedzie po rajtach

Skorydowany cały czas szaleje hahaha

Ok
@Jedzie po rajtach

A wszyscy tylko na to czekają;)

opiekun
@Jedzie po rajtach

No i co? Typiara cztery litery daje a on się zakochał i złamała mu serce. Nie każdy jest odporny na takie cuda.

Tryk tryk
@opiekun

Każdy wiedział że jest taka , a baran się zakochał hahaha hohohoh . Niestety rudy , jesteś Rogacz hahaha

Rogacz
@Tryk tryk

...już nie :)

No tak

Nie byłoby takiej opcji. Motorek był nowy, zarysowałaby lakier...to ON był wożony tą starą audi PZ370NG - po coś z nią był, seks to nie wszystko :)

Szkoła

...może i głąb..., ale wiedział co wtedy robi, Aśka możesz być mu wdzięczna, że tylko dzięki niemu masz tą prace, bez żadnej szkoły i większego doświadczenia z dużą ilością L4 nikt by Cię nie przyjął...więc nie (usunięte przez administratora) sama sobie w to „gniazdo” co Cię karmi...nie każdą prace da się załatwić tylko „ciałem” jak to bywało wcześniej...

Orlen

Fakt, może czegoś mu brakuje, ale wie o Joannie najwięcej, „ubiera się jak plastuś” każdy ma prawo do swojego zdania :) (usunięte przez administratora)

Deska klozetowa

...i wyjechała...

Nic nowego

Kto jest w temacie ten wie, Iza rozwód już ogarnęłaś..., czy nadal narzekasz :)

Dzban

Rudy znów szaleje , pierw zaczął na Facebooku a po paru dniach na goworku co za człowiek . Nie zasmiecaj goworka

To po co
@Dzban

To nie zaglądaj (usuń ze znajomych, i po problemie, zawsze można znaleść coś innego...) na pudelku jest więcej bzdur, po co zaśmiecać typowe, firmowe forum. Chyba, że nadal wszyscy lub większość się tym interesuje...(napisz cokolwiek - odzew zaraz będzie)

Humor

Śmiech to zdrowie, a prawda to prawda...

Podłoga, to prawda jest czysta :) ale „etykietka” Joanny Kuszak już nie...tylko gRUCHAĆ jak te gołębie, tylko od tego jest...(Gnieźnieńska 54 - 24h Janikowo, full wypas, pełna opcja)

Ted
@Szkoła

No tak zapomniałem , przecież rudy ma takie wtyki ze może każdemu prace załatwić

Kodeks

I zwłaszcza tych co korzystają z takich osób

Dżoana z Janikowa

...lepiej tam niż do kolejnego kochanka...

Głodzik

Chyba do Twojej, jeszcze nie dzwoniła, że czeka już z obiadkiem :)

?

A gdzie rudy teraz pracuje?

Rogacz

Tylko na rogach...od wożenia ma już swoich jeleni :) Panno Kuszak, liczy się teraz spokój a nie zastanowienie się „z kim i gdzie” przyprawiasz kolejne poroża - rogi już same odpadły, szkoda czasu na taką wywłokę z Janikowa...

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska