Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Fakt

Firma niegdyś dumna ze znikomej rotacji pracowników chyba przechodzi kryzys. Panie "prezesie" ilu to w tym roku już rzuciło pracę w tej firmie ? I to ludzie z poważnym stażem, zawsze wierni.. no ale się ulało. Myślicie, że szukali wyzwań? Nic bardziej mylnego. Ludzie odeszli i odchodzić będą póki kierownicy nie doceniają co mają. No źle to wygląda:(

Kierownik od butów

Polecam moje przepyszne batoniki JARKI w automatach

Gorylek
@Kierownik od butów

A ja czekam na Batony dla mnie od eti wanted

@Gorylek

Gdzie jest mój kotek dacie grosza na nowego

Alex
@Nikt

Sprzedaj jeden motor to będziesz miałłłł

Miał miał
@Alex

Dość tematu kota. Wszędzie ten kot. No ludzie, wszystko rozumiem ale bez przesady.

Zubee
@Miał miał

A może dajcie człowiekowi spokój może był bardzo przywiązany do kota trochę empati ludzie. Każdy cierpi stratę w inny sposób. Normalnie same patusy się tutaj wypowiadają którzy nie mają wogule uczuć.

Państwa formularz aplikacyjny zawiera niedozwolone pytania, których nie można pominąć. Nie jesteście Państwo w stanie przeczytać CV tylko dodatkowo trzeba Wam to przepisywać w formularz? Analfabetyzm wtórny? W tych kadrach to już kompletnie Was ******

Św Mikolaj

Cyt.... Wszyscy dookoła są tacy niby idealni, perfekcyjni I doskonali w każdym możliwym calu. Święci niczym aniołowie z (usunięte przez administratora) ( oną) aureolą nad głową I wyrastającymi z du (py) skrzydłami. Ch (fuj) z tym, że innym wbiliby nóż w plecy przy każdej możliwej okazji. Wystarczy że zrobisz coś co nie będzie im się podobać lub według nich będzie nieodpowiednie, to od razu zaczną kopać Tobie grób. Wystarczy, że nie bedziesz chorągiewką na wietrze, która nadskakuje I płaszczy się przed nimi przy każdej możliwej okazji, to od razu powiedzą że nie potrafisz się dostosować I być jak wszyscy "normalni ". Wystarczy że czasem będziesz bronić swojego zdania i poglądów, to będziesz dla nich zarozumiały i nic nie warty. Jeśli coś Cię będzie wkur (wiać) I powiesz,że to Cię wkur (wia), to nie będziesz pasować do ich idealnego, perfekcyjnego zakłamanego pomarańczowego świata. Pozdrawiam pomarańczowa ekipę oraz G(m)AMOŃ TEAM WSZYSTKIM OCZYWIŚCIE WESOLYCH ŚWIĄT

@Św Mikolaj

Zgadzam się z tym bo zmiana A jest najgorszą zmianą. Opiekunowie nic nie warci. A brygadzista z tym nic nie robi.

Dawnybpl
@Św Mikolaj

Chociaz jedna osoba ujeła to jak trzeba... Pozdrawiam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Lolek

Ile można dostać brutto na wejściu na magazynie

Aneta

Co masz na myśli? Aż tak złą atmosferę miałeś? Opowiadaj!

Tobi

Do Pani BHP. Czy nie uważa Pani, że najwyższy czas założyć kamizelki odblaskowe wózkowym ?

Karaluszek
@Tobi

Ale przecież mnie widać a pryszynajmniej słuchać jak jadę.

Gorylek
@Tobi

A może to ludzie powinni chodzić w kamizelkach żebyśmy to my ich widzieli chopie

@Gorylek

Raczej we wszystkich firmach to wózkowi mają kamizelki, nie pracownicy. A co, wstyd byłoby założyć kamizelkę Goryl ?

Karaluszek
@Tobi

Pewnie by nie znaleźli takiej dużej i z miejscem na owłosienie. A i jeszcze kieszonka na Jane by musiała być.

Armancjo
@Karaluszek

Nie wiem jaki poziom prezentuje ta firma ale po wypowiedziach tutaj można sądzić ze pracuje w niej banda zakompleksionych pajaców wylewających swoje żale tutaj i tyle więc nie warto chyba w ogóle składać papierow

Janek
@Armancjo

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Uważaj na słowa. Bo jak widać nie pracujesz w tej firmie a się udzielasz. Widać kto jest pajacem.

Bpl

A ja mam pytanie czy nadgodziny w soboty nie mogą być tak jak dwa lata temu czyli sobota ranna zmiana wolne. A popka 9-17 i do domu ? Jakoś dwa lata temu dało się tak zrobić to i teraz można było by tez tak zrobić i na pewno więcej osób było by chętnych do pracy .

Damian
@Bpl

Jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Na Twoje miejsce jest 5.

@Damian

5 chętnych ale Ukraińców...

@Bpl

A gdzie on znajdzie pracę ten nieudacznik

Majeranek
@Damian

Gość zadał normalne pytanie a Ty plujesz jadem. Rodzina musi mieć przechlapane z Tobą.

LPB
@Majeranek

Jaka rodzina blum to jego jedyna rodzina

Grażyna
@Majeranek

No właśnie aż mi przykro się zrobiło, bo po prostu tylko zapytał. To może zrobić tak jak wcześniej skoro lepiej było? Co myślicie?

Krzychu

Dzień dobry, czy ktoś mógłbym mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć doradca techniczno-handlowy?

Opiekunowie z zmiany A też

Ale źenada jest spoko

Haktus
@Nikt

To fajno bo wszystkie stanowiska ich do tego zobowiazuja

wszyscywiedzą.

Ja zwracam się tylko z prośbą, by brygadziści okazali odrobinę człowieczeństwa i wyrozumiałości. (zm C i zm A) Rodzinna firma? Atmosfera super? Gdzie to jest? Może parę lat temu tak było... A wystarczy być człowiekiem dla człowieka, a niestety jesteśmy traktowani jak pionki.

Kapo
@wszyscywiedzą.

Rodzinna firma boasz rodzinę poświęcić dla firmy a później dzieci się pytają co to za pan bo ojca mają jeden dzień w tygodniu no i ostatnia informacja o rozdzielaniu par fajny news może przemyślcie jak tym osoba wzrosną koszty dojazdu przy tych cenach paliwa

Czarna owca
@wszyscywiedzą.

Rodzinna atmosfera jest ale zapomnieli dodać że jak w (usunięte przez administratora) rodzinie

Wielu mnie pamięta

Witam Bluma. Spojrzałem z ciekawości co u Was po latach i właściwie nic nowego i ciekawego. Wciąż te same żale. Ale ze Igorek ten buraczek został opiekunem to jestem w szoku. Heh. Pozdrawiam. 276

Bpl

Uzębienie akurat o niczym nie świadczy pełniąc rolę opiekuna. Wystarczy przyjrzeć się pracy konana. Tak samo jak na wózku sobie nie radził tak i tu. Wszyscy to widzą i mówią o tym głośno, no ale...

Prawda boli
@Bpl

Dokładnie tak jak piszesz. Tylko chodzi, każdego zagaduje. Znawca wszystkiego. Linii niech pilnuje a nie jakieś farmazony opowiada, byle sobie pogadać. Czy nikt tego nie widzi. Dobrze, że ma takich wózkowych, że oni ogarniają i jest kryty

Zazu
@Prawda boli

No wiecie według mnie jednego dobrego wózkowego bo jak jakiś za głośno gębę otworzy to zaraz go dają do kogoś innego aby pupilek miał czysta dupe

nowy

Dostałem oferte pracy na linii produkcyjnej warto? podobno duzo ludzi wyrzucają to prawda?

Pracownik bpl
@nowy

Spójrz na poziom tego forum. Serio chcesz tu pracować na linii?

Alex
@Pracownik bpl

To fakt

Króliczek kic kic
@nowy

2-3 ogarnięte osoby na linię reszta to tumany zwolnione z volkswagena co nie potrafią przypisywać

Nie każdy jest idealny

Zajaczek
@Króliczek kic kic

Lepszy odpad z vw niz operator z rosmanna

@Zajaczek

Dobrze że już tu nie pracuje

Wan
@Bpl

Zależy czy pod stołem będziesz dobry ha ha ha

Wan

Prawda nie przychodź.

+OO+
@Wan

Wan ty wiesz o co chodzi robisz to codziennie

Prawo i sprawiedliwość
@nowy

Uciekaj póki nie jest za późno.

Pimpek
@Króliczek kic kic

Chciałbyś chodz przez chwilę być Pańskiem z Volkswagjena nie? Niestety kolego Ty od zawsze i na zawsze będziesz zwykłym blumem.

Darek

Ile płacą na star

MAGAZYN

Kolejna osoba zwalnia się z magazynu, już czwarta w przeciągu kilku miesięcy i wszyscy twierdzą ze jest ok... nie nie jest ok... ale wszyscy mają to głęboko w poważaniu, ważne że pozycje się zgadzają.

@MAGAZYN

Na produkcji niedługo będzie to samo bo same cyrki się robią

@MAGAZYN

I to nie koniec. Nowi którzy nie dawno tam przyszli mają dość panującej atmosfery i traktowania ich nie napiszę jak. Ale do góry wszystko przedstawiane w superlatywach i wysyłane wiadomości ,,człowiek jest dla nas najważniejszy" Co za hipokryzja

Bpl

Niech góra w końcu otworzy oczy

Wrrr

(usunięte przez administratora) wymieszane z mułem P.J nie ogarnia zupełnie nic a opiekacze robią co chcą, wielcy panowie... a słoma z papci wystaje

Wrong
@Wrrr

Góra ma w ... poważaniu to co dzieje sie z szaraczkami z magazynu ! Kasa byla fajna, praca jeszcze lepsza ale atmosfera stworzona przez mistrzunia i opiekunów pozostawia wiele do życzenia

kasowacz wpisów

...czytajcie i piszcie szybciej, bo zaraz niewygodne Nam wpisy usuniemy, kombinujcie dalej i tak korporacja ma to gdzieś...

Pan Biegunka
@Wrrr

Nie zgadzam się. Kolega jest wizjonerem. Mało kto takich rozumie a to tacy tworzą przyszłość. Kiedyś fantastyka dziś rutyna.

@MAGAZYN

Podobno na magazynie grasuje (usunięte przez administratora) ? Pamietajcie nie wydanie go to współudział w (usunięte przez administratora):) I podobno każdy wie kto to :)

@007

Podobno, podobno ? A moze jesteś rozsiewaczem plotek ? Twoje PODOBNO jest bardzo niewiarygodne

@Nikt

Predzej czy później to wyjdzie, radze zakupić popcorn bo bedzie ciekawy spektakl :)

Mariusz
@007

Masz na to jakieś dowody, czy tak piszesz żeby pisać? ;) Tylko szczerze!

I dowody się znajdą ;)

Pod schodami :)
@Mariusz

Na zdjęciach i filmiku mógłby bardziej się uśmiechać :) widziałem widziałem śmiechawa jak nic

Abcd
@Pod schodami :)

On nigdy się nie uśmiecha !!! Za to po regałach skacze jak wesoła małpka :D

Qwaszx
@Abcd

I cały czas lata po tych regałach a menedżery głupa rżną i szukają kto czyści tacki jak by do plsq miało dostęp ileś set... ludzi...haha i te zebrania że nie będą tego dłużej tolerować ha ha ha

Bunkier pod schodami
@Mariusz

Dowody ostatnio się znalazły :) ale co... Magazynierzy dostali pouczenie jak się nie robi jak będzie karane. ( Bo przecież magazynierzy to najgorszy sort)Tylko szkoda że kierownicy szukają tam gdzie nie mają... Nie można wychodzić drzwiami bocznymi bo ktoś może wynosić... A(usunięte przez administratora) przepraszam którędy wychodzi ? Może odpowiem od razu ... nie głównym wyjściem . Może weźcie się za swoich niesfornych opiekunów zamiast uderzać w magazynierów bo zaraz sami będziecie robić :)

il62

Zachowanie jednego z opiekunów na a to poniżej krytyki jak dziecko

bpl15***
@il62

Zmiana c nic lepiej. Opiekunowie zapomnieli jak to jest być zwykłym pracownikiem. Robert i Igor opiekun, oraz (usunięte przez administratora) brygadzista są normalni, po prostu są jak człowiek dla człowieka. Wszystko co Jarek (były brygadzista) stworzył jest właśnie psute.

Bpl21**
@bpl15***

Igor z tym wulgarnym podejściem jest jak człowiek dla człowieka? Hahaha, dobre

@bpl15***

To chyba opinia jakiegoś Czopika lub pisze to sam wyżej wymieniony ,,jak człowiek dla człowieka,,dobre .

Tobi

Trochę nam się rozpędził covid we firmie

No

Obecnie jest dużo ofert pracy do firmy blum na stanowiska specjalistyczne. Ktoś wie jak ma się obecna sytuacja w firmie ze tyle osób szukają?

No2
@No

Firma się rozrasta w szybkim tempie

Gonzo CNC

Nie chcieliście dac mi operatorki to teraz jestem królem na 26

Zmiana A

Pytanie do Artura czy nie widzisz co na lini się dzieje? (usunięte przez administratora) Na prowadnicach takiego czegoś nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska