leroy Merline

Swadzim

Opinie o leroy Merline

poznański 2013-07-01 10:33:56
Bardzo ciekawą praktykę wprowadziła firma. Tajemniczy klient ma prawo nagrywać nas bez naszej zgody i tą drogą oceniać. Później te oceny się zbiera i wywiesza. Kto i kiedy je robił? Czy są rzetelne? Po publikacji wyników śmiem wątpić czy to nie szukanie haków, bo w żaden sposób nie możemy tego zweryfikować. Robi się przez to niezdrowa atmosfera, daleka od tego, by móc identyfikować się z firmą. Zaczyna się praca[usunięte przez moderatora]. Szkoda, że nie mamy Związków, bo zaczyna pachnieć [usunięte przez moderatora]
ja 2013-07-01 17:45:51
co za problem zalożyć związki??? tylko ludzie kierują się strachem, a pracodawcy to wykorzystują....
doradca 02 2014-03-29 05:51:53
Ankieterzy z A.t.k nie nagrywają nic, bo zabrania tego Polskie prawo.Nie wiesz chyba o czym piszesz.oceny są wydawane wg. Schematu który ma każdy badający.poczytaj trochę.
zen 2014-11-04 02:13:36
Kolchoz
benedykt 2015-04-22 23:11:18
Atk chodzą jak smętne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y po sklepach zawracają gitarę, marnują nasz cenny czas jak spotkam takiego na ulicy to mu tak wpierdole że mu się odniehce ankiet . robimy im fotki mamy już niezły albumik , kumpel się zatrudni w tej firmie co robi ankiety dostanie 100 za ankietę i adresy ankieterów może się coś komuś stać ?
gutek 2015-05-07 11:39:30
mam pytanko czy warto isc do pracy jako doradca prosze o pilna odpowiedz pozdrawiam
ślicznazebra 2015-05-10 07:04:00
Nie
solidarność80 2015-11-15 20:48:31
masz problemy w pracy, twój pracodawca stosuje niedozwolone chwyty, boisz się lub nie możesz mówić jak jest?! jest na to sposób!!! Związek Zawodowy Solidarność 80 w LM Polska zaprasza do współpracy! osoby zainteresowane tematem prosimy o kontakt e-mail s80lm@o2.pl oraz przez facebook; bo RAZEM możemy więcej!
Klient 2016-07-24 23:40:14
W tej firmie łamane sa prawa pracownicze
er 2016-07-28 19:05:01
@Klienta a mozesz napisac cos konkretnego na ten temat?
Zostaw swoją opinię o leroy Merline - Swadzim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy Merline