Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Pracownik.

Cześć. Czy ktoś wie co tam na sitodruku się dzieje. Ludzie chodzą do pracy a powinni siedzieć na kwarantannie. Super za chwilę wszyscy będą mieć koronawirusa. A może ktoś wie jaka jest za to kara.

Długoletni pracownik

Jeszcze jedno .... tak Was boli podstawowe wykształcenie....A jesteście tego pewne że to prawda czy tylko plujecie jadem. Powtarzanie zasłyszane plotki . Wprowadzanie w błąd. Popatrzcie wykształcone Panie po liceum technikum studiach ....co Wy osiagnelyscie . Nadal uwazacie ze wyksztalcenie jest jednoznaczne z inteligencją. Patrząc na Te osoby które plują jadem upewniam się że nie . Jestescie tak sflustrowanie że hormony wam szaleją. Zawiść i zazdrość wam z żólcią wypływa. Krzywdzicie . Niszczycie. Zazdroscicie .

aniiki
@Długoletni pracownik

zastanawiam się kto w tej firmie ma jakiekolwiek wykształcenie adekwatne do stanowiska. proste prace - podstawowe wykształcenie. kierownictwo powinno być dobrze wyszkolone i wykształcone aby kierować ludźmi, którzy maja mniej wiedzy na dany temat. aczkolwiek doswiadczenie a wykstałcenie nie wypelniaja siebie nawzajem. mimo duzego strazu pracy kierownicy nadal popelniaja podstawowe bledy i nie ma rozwoju wewnatrz firmy, tylko klepanie tych samych sposobow, zeby rozwiazac problem, ktore tylko dzialaja na krotki okres czasu. dobry kierownik to ktos kto poprowadzi pracownikow i pokaze jak robic cos dobrze. potrzebne są szkolenia kierownikow a także ludzie, ktorzy moga te szkolenia dalej wprowadzac dla reszty pracownikow - zwiekszy sie swiadomosc tego co robią i to ze kazdy ruch w tej firmie i kazda praca jest wazna, aby osiagnac efekt. nieswiadomy pracownik, taki ktory nie ma oparcia w kierowniku / spacjaliscie , to ktos kto wlasnie pluje jadem, rozsiewa plotki i prowadzi do panowania negatywnej atmosfery.

Operator pralki

Na dziale Produkcja Włosa mobbing szalonej Ewy.

aniiki
@Operator pralki

wiekszość kierowników w tej firmie nie ma wykształcenia tylko doświadczenie w pracy w tej firmie. dlatego nie ma co sie dziwić, że podstawy zarządzania ludzmi też kuleją

Czy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c panuje luźna atmosfera?

chrok

tak, jest dość luźno. nie ma pośpiechu w wielu rzeczach a kierownictwo z reguły nie wywołuje presji na pracowniku. 30 min przerwy, swobodne poruszanie się po firmie. na plus.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ile jest zmian w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

T

Zależy od działu. Od jednej do trzech.

Długoletni pracownik

W przypadku tych osob które pisza tutaj jaka to P.O zla i niedobra zamiast porozmawiac z nia.....tłumaczenie im że Internet to nie jest dobre miejsce .... trafione jest przysłowie.... z idiotami nie ma się co kłócić . Najpierw sciagną Cię do swojego poziomu A następnie pokonają doświadczeniem.... Więc nie mówię już nic bo jak widać i tak tego nie zrozumiecie . Rozmawiając z ludźmi na hali zdecydowana większość ma dokładnie takie samo zdanie jak ja . Tylko garstka kobiet (wiem ktorych) tutaj pisze negatywne komentarze . Dobrze że większość rozumie problem szumu internetowego. Niestety wy hejterzy internetowi nie należycie do mądrych ludzi. Inteligencji nie da się nauczyć. Albo się ja ma albo nie . W waszym przypadku jest jej brak . Na tym koniec moich wpisów. Pozdrawiam .

Pracownica
@Długoletni pracownik

Bzdury jakich mało!!! W tej firmie jest tyylko wyzysk, poniżanie pracowników. Darcie się, wyśmiewanie. Zero kultury i szacunku do pracownika. Sądzę, że nie muszę pisać o kogo chodzi. Kto pracował w tej firmie dłużej niż miesiąc wie jaka WIELKA SZEFOWA jest "uczciwa", podła i plująca jadem do ludzi.

Rozsądna
@Pracownica

"bzdury, wyzysk, poniżanie, wyśmiewanie, zero kultury i szacunku, plucie jadem" - hejt czy serio. Jeśli serio, to czemu nikt się nie zwalnia, nie skarży się do przełożonych, nawet w postaci anonimowego donosu na kartce pod drzwi? To może jednak hejt. W psychologi zdiagnozowane są przypadki próby dowartościowania się poprzez czytanie własnych "wypocin' na łamach ekranu komputera. "Popatrzcie, to ja napisałam, jestem wielka" - tylko koleżanko i tak dalej jesteś nikim, nikt Cię nie zna, nikt nie wie, że to ty dowaliłaś jednemu czy drugiemu, dalej w oczach współpracownic jesteś szarą, słabiutka, malutką, nic nie znaczącą istotką. Pokaz, że jest inaczej, spróbuj. Jeśli masz rację, udowodnij ją. Jeśli nie masz jednak racji, to zastanów się, czy dla nieudolnej próby dowartościowania swojej dumy masz prawo wyrządzać przykrość innym.

Pracownica

Firma wyzyskuje pracowników do maximum. Nie są przestrzegane zasady BHP, a mobbing jest na porządku dziennym. Dziewczyny z dolnych hal zastraszone. W tej firmie ciężko pojąć hierarchię. Obmawianie pracowników między kierowniczkami i innymi pracownikami. Szkoda czasu na tą "firmę"!! Żenada i tona mułu. Mam nadzieję, że w końcu znajdzie się ktoś kto nagra wszystko co dzieje się na terenie zakładu i zgłosi do odpowiednich służb!!

A.

Poczytajcie sobie na stronie Marc Kolor http://www.marckolor.pl/blog-pl.html

A co z ludźmi którzy nie zostawili firmy i pracować muszą w domu aby przeżyć ??? W domu pracują w soboty i niedziele i korzystają ze swojego prądu aby firma nie miała kłopotów.Dlaczego firma nie płaci pracujscym w domach dodatku za prąd i za prace w soboty i niedziele gdzie powinny być płacone 50ki i 100ki ? Za pare groszy trzeba się spori narobić poświęcajàc swój czas który można by dpędzić z rodziną.

@nikt
@Gość

Nie bądź egoistą. Ciesz się, że masz pracę. Pomyśl o tych, którzy z dnia na dzień pozostali bez pracy, bez środków do życia. A Ty chcesz 50ki i 100ki? Powiedz jak Ty pomogłeś tym, którzy mają gorzej niż Ty? Podzieliłeś się jedzeniem , papierem toaletowym, który kupiłeś na 5 lat do przodu? Pomogłeś komuś w zakupach? Nie jesteś dobrym człowiekiem, chociaż pewnie osobiście uważasz, że możesz być wzorem dla innych. Pamiętaj, że firma zawsze może zostać zamknięta. Do kogo wtedy będziesz miał pretensje?

K
@Gość

Mów za siebie. Mi praca w domu nie przeszkadza. Nie chcesz to nie pracuj.

Lol
@Gość

Ciesz się że nie zamknęli firmy i masz możliwość zarabiania pieniędzy w domu. Niektórzy nie mają takiej opcji. Więc to doceń. A jak Ci się nie podoba to nie bierz ,nikt ci nie każe. 50tki,100tki,oddać za prąd? Jestem zaskoczony ze można pisać takie bzdury. Smiechu warte.

Oburz....

Gdzie podziali się prezesi firmy? Jak szczury czekają w swoich willach, aż wszystko minie? Usłyszeli, że wszyscy namawiają do zostania w domu to zostali. Ale zapomnieli o nas. Tchórze, tfu.

Magda

@oburzenie czyli reszta pracuje normalnie, tak?

Oburzenie
@Magda

Tak produkcja pracuje normalnie, bo kontrakty się spieszą. Nikt głośno nie mowi o problemie. Wystawili płyn do dezyfekcji i instrukcje mycia rak. I to wszystko.

Oburzenie

Skandaliczny jest fakt, ze w obliczu epidemii koronawirusa, zakład Ostrowski-Pilachowski nie robi nic, oprócz wysłania działu marketingu na pracę zdalną. Jest to oburzające, że "zwykły pracownik" może pracować w zagrożeniu. Zdrowie najważniejsze, a niektórzy nie potrafią tego uszanować. Smutne. Zarząd powinien podjąć jakieś kroki, aby bezpieczeństwo pracownikom zapewnić. Najlepiej jakby decyzje podjęli szybko zanim będzie za późno

....

P.O to gwiazda chodząca jak by miała kij od miotły w swoich 4 literach .... Może zacznie wkońcu szanować wszystkich pracowników jak się należy...

O.

Przez P. O. płakałam nie raz i wiele osób to widziało. Przykro mi że nie mogłam powstrzymać emocji nie potrafiłam być asertywna władza /nazwijmy tak z przymrużeniem oka /która pozwala jej mnie poniżać kpić szyderczo za nic bo akurat miała gorszy dzień i tak było w stosunku do innych dziewczyny i nadal to robi. P. O jest to osoba ustawiona jak widziałam na zdjęciu z imprezy firmowej, tak że nadal nikt jej nie ruszy bo ma za sobą odpowiednie osoby zapracowała sobie na to przez tyle lat. Dziewczyny życzę aby P. O. za wami murem stała a kiedyś potrafiła . Mimo że doznałam do tej P. wiele złego uważam że trzeba dać jej szansę ludzie mogą się zmienić bo są istotami myślącymi. Żałuję że nie ma mnie w tej firmie bo uwielbiałam ją.

D

A obrońcy P. O powinna obawiać się najbardziej

D

Ty wiesz o czy piszesz myślę że bardzo mylisz się co do osób które piszą. Piszą osoby tak zwane przydu.....

A.

Piszę ktoś o ośmieszaniu niszczeniu życia pytam co lepiej robić to w zaciszu firmy. Dosyć tego.!!!!

B.

Długoletni pracowniku skup się i przeczytaj dokładnie wpisy bo ja widzę tylko jeden problem a mianowicie w jaki sposób P. O odnosi się do pracowników. Może byście sobie obie bez wynagrodzenia posiedziały w domu to uspokoiły byście się.

P.

Długoletni pracownik rozpisał się jaką wspaniałą osobą jest P. Kierowniczka O zapewne w niedługim czasie tego pożałuje jak się uspokoi to,, poczuje dobroć na własnej skórze." Powodzenia dla długo letniego pracownika.

@P.

Nie raz zostałam skarcona , upomniana . Nie raz również patrząc na P.O widziałam że nie jest w najlepszym humorze . Ale Jej stanowisko również i tego wymaga. P.O ma pod sobą mnóstwo ludzi i mnóstwo obowiązków. Każdy coś od nie chce każdy ma jakieś pytanie każdy chce uwagi ...pomyslcie troche...P.O nie może być dla wszystkich najlepsza przyjaciółka. ALE ZAWSZE KIEDY POTRZRBUJE KIEDY MAM PROBLEM KIEDY CHCE WYRAZIC SWOJE ZDANIE ZAWSZE IDE I TO MOWIE. Nie boję się mobbingu nie boję się prześladowania. Zawsze otrzymam pomóc. Zawsze problem jest rozwiązany. Więc ZMIENCIE swoje podejście A nie tylko niszczyć i oczerniac .

Długoletni pracownik

Raczej to Ty źle zrozumiałaś co napisałam. Skoro jest problem to stancje twarzą w twarz A nie w Internecie niszczyć osobę. A nie o kochanie się na kogokolwiek stanowisko

Wkradł się błąd.... Pchanie się na czyjeś stanowisko . I Stancie twarzą w twarz

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c