Euronorm

Jeziorki

Opinie o Euronorm

dariawsb 2009-01-13 21:19:33
Słowa kojarzące się z Euronorm (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nie znająca podstawowych przepisów
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .nie dają mozliwości szkolenia się
Atmosfera i ludzie tam pracujący są koleżanki i koledzy ok, zarząd niestety nie.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższa krajowa
Najbardziej podobało mi się w Euronorm: atmosfera współpracowników
Najbardziej nie podobało mi się w Euronorm: (usunięte przez administratora) traktowanie pracowników-demotywacja do pracy
miglanc 2009-09-15 09:18:55
(usunięte przez administratora)Potwierdzam opinię dariawsb może jeszcze drobna uwaga firma wypłaca wynagrodzenie na raty, nieterminowo.
jolmaa 2010-02-19 15:33:32
napisze krotko porzednie opinie zgodne w 100 procentach nie polecam tego zakladu jest wieleinnych miejsc pracy nie znasz dnia ani godziny w którym w eurogownie ci powiedza ale nawen nie powiedza dziekuje tylko tak wyszlo nie nadajesz sie ale ty naprawde sie staralas a tu ......
mania 2016-04-20 21:48:16
ja to bym się najpierw chciała dowiedziec czy oni jeszcze istnieją i czy w ogóle działają... w sumie jedyną informację jaką można z trudem odgrzebać to to że ich specjalizacja to DREWNO I PCV, macie jakieś większe info?
Zostaw swoją opinię o Euronorm - Jeziorki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euronorm