Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.

P&T 2010-05-16 19:13:16
Firma międzynarodowa, obecnie zarządzana przez Polaka, niestety. Płace niezbyt wysokie, na produkcji bardzo niskie. Praca na produkcji w 40 stopniowym upale bez klimatyzacji, zresztą w biurach też w większości brak klimatyzacji. Poziom zarządzania niski, układy i układy, główne stanowiska zajmują ludzie z ( usunięte przez administratora )bez kompetencji ale za to po znajomości. Plusy: opieka medyczna i w miarę dobra atmosfera między pracownikami oczywiście. Minus: brak stabilności zatrudnienia (wyrzucają ludzi bez skrupułów), nieprzestrzeganie przepisów p.p. i brak szacunku dla szeregowych pracowników biurowych i produkcyjnych.
xxx 2012-02-07 18:49:08
Według mnie to ( usunięte przez administratora ), ale każdy ma swoją teorie.
mol 2012-02-07 18:52:17
To jeszcze ktoś inny...A uważam że takie prywatne aluzje powinny zostać usunięte przez admina.
xxx 2012-02-09 21:14:49
( usunięte przez administratora )masz zdanie...ale to prawda.
kink 2016-04-19 18:39:00
Z tego co wiem @bobo, to wynagrodzenie jest przelewane na konto, ale to chyba lepiej, ponieważ wiesz dokładnie ile dostajesz pieniędzy i masz to udokumentowane, sama umowa to umowa o pracę
Zostaw swoją opinię o Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.