Opinie o Getin Bank SA w ..

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Getin Bank SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Getin Bank SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Bank SA w ..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Getin Bank SA?

W firmie panuje nepotyzm i kolesiostwo. Pracownicy (mówię o Centrali w Warszawie), są nierówno traktowani - w zależności od aktualnego widzimisię przełożonych. Pracownik jest karany za złożenie wypowiedzenia poprzez ucinanie premii, odmawianie urlopu, przydzielanie nowych obowiązków w ostatnim miesiącu zatrudnienia. Zdecydowanie nie polecam.

Jak się pracuje z ludźmi z Getin Bank SA?

Pracownik Nowy wpis

Atmosfera w pracy super , można poznać fajnych kolegów w pracy, kierownicy są okej pomagają jak się czegoś nie wie

Upodlony pracownik

Na szczęście już poza upadłym para bankiem... To co tam się dzieje trudno opisać w książce. Alkoholizm, mobbing, upodlenie i plotkowanie to w skrócie. Pracują tam już tylko ludzie którzy nie mają wyboru. Obiecane benefity to mit, w efekcie odbierają ci idzie pensji za medicover i multisporta, praca zdalna gdy wszystkie firmy pracują? Twoja kierowniczka bd cię straszyć zwolnieniem jeśli nie wrócisz do pracy stacjonarnej. Liczysz że czegoś się nauczysz od przełożonego? Przeliczyłam się... Kierowniczki i kierownicy to młodzi, sfrustrowani niekompetentni ludzie. W większości bez rodziny dlatego lubią wyzywać się na pracownikach. Może jak znajdziesz kierowniczce męża dostaniesz premie:)

@Upodlony pracownik

Zgadza się

Sama prawda
@Upodlony pracownik

Od zawsze marzyłam o pracy w finansach. Wcześniej pracowałam w pośrednictwie i trafiłam na wspaniałych ludzi. Ku mojemu zdziwieniu trafiłam na młodą niedoświadczoną kadrę. Nikt mnie niczego nie nauczył. Kierowniczka miała mocne problemy psychiczne i wyżywała się na pracownikach. O żadnej współpracy nie było mowy. Pracowałam z patologią. Wyzwiska i przekleństwa były na porządku dziennym. Myślę, że w fabryce nie ma tak złej atmosfery jakiej ja doświadczyłam. Tematy nie związane z pracą były o "obciąganiu", trójkątach seksualnych. Pytałam osoby, które pracowały w innych placówkach mówiły, że nie jest tak źle...ja trafiłam najgorzej jak mogłam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Getin Bank SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
na szczęście były pracownik

Wszystko psuje się od głowy.. Tworzenie niekorzystnych rozwiązań oferty inwestycyjnej (ograniczone możliwości wyjścia z inwestycji, wysokie opłaty za wejście, zarządzanie, konwersje, wypłatę środków), wypuszczanie emisji obligacji bez należytej staranności czy kontroli nad tym (bo Getback to nie jedyna spółka jaka upadła a były w ofercie jej obligacje!), tworzenie inwestycji z wysokim ryzykiem inwestycyjnym pod płaszczem UFK (Perspective, Absolutna Stopa Zwrotu, w OKP jest już tyle środków, aż dziwne, że jeszcze przyjmują), wszyscy kierownicy są na jednym poziomie - nie wiele mają wiedzy, nie wiele umiejętności, ich jedynym narzędziem do zarządzania pracownikami jest strach - strach przed nimi, bo kierownik da naganę, bo wyśle cię do innego oddziału, bo będzie punktował co robiłeś przez ostatni tydzień co do minuty i będziesz musiał mu co godzinę wysyłać raport co zrobiłeś. Odgórne przyzwolenie na mówienie przez pracowników o wynikach inwestycji nie pomniejszając opłat za zarządzanie (+- 1,5-2%) co prowadza Klientów w błąd. Absolutny brak wartościowych szkoleń, nauczą cię biurokracji i obsługi systemów, ale wiedzy inwestycyjnej nie otrzymasz tam za grosz! Jeśli trafi Ci się fajny zespół i będzie chciał się podzielić z Tobą swoją wiedzą to masz fart, w innym przypadku niczego się nie nauczysz. Wielokrotnie przyglądałam się sytuacji, w których pracownicy placówek trzęsą się na myśl o wizycie kierownika, regionalnego itp. Czy to normalne? Nikt z nich nie potrafi być liderem w taki sposób, aby pomagać nowo przyjętym pracownikom zdobyć wiedzę, nauczyć ich pracy (dokładności, skrupulatności, wytrwałości). Także reasumując firma Getin Noble Bank nie dość, że nie wykazuje minimów wymaganych kapitałów własnych (dziwne, że ktoś z Nadzoru Bankowego pozwala mu istnieć), to jeszcze nie dba o polepszenie jakości oferowanych u niej usług przez nieodpowiednie produkty jak i brak odpowiedniego podejścia do pracowników (nowych i starych). Dla osób, które chcą się rozwijać w bankowości nie polecam tego banku. Dla Klientów polecam korzystać wyłącznie z bezpłatnego rachunku, bo reszta to nic jest nie warte.

Ostrzeżenie

Do wszystkich! Uciekajcie czym prędzej od (usunięte przez administratora) LESZKA CZARNECKIEGO, przekręcił OPEN FINANCE,(usunięte przez administratora) współpracownikom kilkanaście milionów nie płacąc faktur, a teraz nasyła jeszcze kontrole z Urzędu Skarbowego. Dni tego psełdobanku są policzone. Chyba, że chcecie dalej się zrzucać na pilota i paliwo do helikoptera dla p. Pieńkowskiej. Mądry już wie, co zrobić.

Na jakie wsparcie w Getin Bank SA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Hania

Jak mi powiedzieli, ze jeżeli zamierzasz zejść w ciąże, to goodbay, im jest obojętnie na wszystkie przepisy i prawo

Czy istnieje możliwość rozwoju w Getin Bank SA?

Nat

nie istnieje

Hania

Nie ma w tym banku żadnego rozwoju. Ani nic dobrego

Emmi

Czy jako doradca klienta jest podstawą plus prowizja za sprzedaż czy pracujemy bez podstawy na samej prowizji. Zamierzam złożyć CV dlatego pytam

Aga

@Upodlony pracownik to ta placówka upadla?

Majka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak one przebiegają i czy są jakieś specjalne wymagania?

daniel
@Majka

firma ciągle prowadzi rekrutacje, nie ma specjalnych wymagań, aplikuj

bB

Kazda praca ale nie Lublin!!!!! Wyzysk w Lublinie

Bartosz
@bB

dopiero zaczynam swoją przygodę w getinie, akurat w Lublinie i jak na początek to wszystko wygląda całkiem dobrze, zobaczymy jak będzie dalej

Agata
@Bartosz

atmosfera w pracy jest ok?

Kaja
@Agata

Jak najbardziej na tak. Ogólnie prawie wszędzie panuje miła atmosfera. Pracowałam w dwóch działach w Wawie, znam coś :)

@Kaja

a jak ogólnie zarobki?

trik
@michal

zależy na jakim stanowisku :)

@trik

chodzi mi o stanowisko doradca klienta

trik
@michal

Masz doświadczenie? Dużo od tego zależy

@trik

nie mam, właśnie dopiero zaczynam

łukasz
@michal

no to chyba możesz liczyć na najniższą krajową

wojtek
@łukasz

premie są?

tomasz
@wojtek

oczywiście są! :)

Krzysztof

Świetna praca na start, szczególnie polecam młodym ludziom ;) Ja tam pracowałem jak miałem 20 lat czyli parę lat temu

michal

dla mnie praca w tym banku, to bardzo fajna możliwość poznać ciekawych ludzi, oraz nauczyć się wielu rzeczy związanych z zawodem, pozdrawiam

weronika

jak atmosfera w pracy?

@weronika

atmosfera mega przyjazna :)

Maja
@michal

Zgadza się, kierownicy w porządku, atmosfera przyjemna

bobek
@michal

Czy ciężko dostać pracę w getinie? Jak zarobki ogólnie?

wiolka
@bobek

nie jest ciężko, musisz się wykazać na rozmowie kwalifikacyjnej i praca jest twoja :)

Paulina
@wiolka

Wykazać w jaki sposób? Czy masz na myśli dobre wykonanie zadań, jakie są stawiane przed kandydatami na spotkaniach rekrutacyjnych, czy raczej chodzi Ci tutaj o odpowiednie zaprezentowanie swojej osoby? :)

wiolka
@Paulina

no tak, chodzi mi raczej o odpowiednie zaprezentowanie swojej osoby :)

@wiolka

Jako obecny pracownik Getina dopowiem, ponieważ mam już to za sobą, a może komuś się przyda. Nie patrzą na Twoje doświadczenie, a na chęć pracy, jak się prezentujesz i odpowiadasz na pytania (po tym w końcu można dużo wywnioskować, a jeśli aplikujesz na stanowisko, gdzie masz styczność z klientem to jednak jest to podstawa). Mi bardzo podchodzi ta praca i obecnie się w niej spełniam, towarzystwo jest super, polecam. :)

Ola
@Ania

Cześć! Powiedz jeszcze proszę jak wygląda sytuacja z szkoleniami w banku?

gabriela
@Ola

szkolenia są przed rozpoczęciem pracy i w trakcie też

Ola
@gabriela

płatne czy nie?

dave

Bardzo pozytywnie wspominam pracę w Getinie. Po szkoleniu rozpocząłem samodzielną pracę i w sytuacjach gdzie czegoś nie wiedziałem mogłem liczyć na wsparcie współpracowników. Pracodawcy też mieli ludzkie podejście, nie było problemu kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim itp., a wcześniejszy pracodawca miał pretensje i strasznie monitorował moje życie prywatne. Tutaj tego nie ma. Stawka też przyzwoita.

mateusz
@dave

na jakim stanowisku pracowałeś?

dave
@mateusz

Doradca klienta. Było fajnie :)

Robert

Podpowiedzcie czy sytuacja jest na tyle stabilna , że warto aplikować?

@Robert

no nie wiem, szykują się zwolnienia grupowe: (usunięte przez administratora)

andrzej
@Robert

według mnie - warto, sytuacja jest w miarę stabilna teraz

kleo
@Robert

sytuacja byłą, jest i będzie stabilna jeśli chodzi o pracowników firmy

albert
@kleo

potwierdzam, w getinie fajne się pracuje

@Patrycja W a jakiego wykształcenia wymagają dla młodszego specjalisty?

olaf
@Paweł

z tego co wiem, wykształcenie minimum średnie

piotr
@olaf

liczy się doświadczenie i chęć przede wszystkim

Berenika

Pracodawca ogarnięty i ogólnie przyjazna atmosfera. Mi się dobrze pracuje

monika
@Berenika

mi też, ciekawa praca

Piotrek
@Berenika

No praca całkiem spoko, nie mam dużych kłopotów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Getin Bank SA?

maciej

zależy od Ciebie, zwykle pół roku

Czy trudno dostać pracę w banku? Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Ryś
@Karolina

Pracowałem jako młodszy specjalista z wynagrodzeniem o wysokości 1700 zł na początek. Pracodawca spoko, otwarty. Dobra praca na start

Patrycja W
@Karolina

nie trudno! Warto aplikować :)

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Bank SA - ..

• Jak się pracuje w Getin Bank SA?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Bank SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Bank SA?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042