AMLUX-SPRZATANIE MARKETU W LESZNIE

Leszno

Opinie o AMLUX-SPRZATANIE MARKETU W LESZNIE

leszno 2011-11-24 16:30:52
WITAM .. PRACUJE W AMLUXIE W MARKECIE DUŻYM W LESZNIE 7 DNI I [usunięte przez moderatora] JAK BEZPIECZNIK JESTEM, NOCKI ,DNIOWKI I TAK BEZ PRZERWY ... ŻYGAM JUZ NIMI ... BRAK SRODKÓW CZYSTOSCI ,WODA MYJEMY WSZYSTKO , 15 MINUT PRZERWY I DO HARÓWKI ,,,, JA [usunięte przez moderatora] JAKI [usunięte przez moderatora] LUDZI .. MIELISMY MIEC 9 ZŁ NA GODZINE A MAMY 8ZŁ PONIEWAŻ NIE PRACUJEMY OD RAZU 12 GODZIN ..... RECE SA TAK PONISZCZONE ZE BRAK SŁÓW ... I W KÓŁKO I TA SAMA ROBOTA UMYJESZ OKNA KROPECZKA NA NICH ZOSTANIE MYJESZ JE OD NOWA ...... NIE DAJEMY JUZ RADY .......KOORDYNATOR KTÓRY NAS PILNOWAŁ PO NOCKACH MA DOSYC TAKI WYKONCZONY TA ROBOTA JEST ... CIEKAWE CZY NA SWIETA KASE WYPLACA ..PORUSZYMY CAŁY POZNAN JESLI NIE!!!!!!!!!!!!! SPRZATACZKA POWINNA MIE 20 ZŁ NA GODZINE TO TAKA MECZACA I CIEZKA PRACA A CO NIE KTÓRZY TO WOGULE TAKICH LUDZI NIE SZANUJA ...OKAZUJE SIE ZE TO JEST BARDZO NISKA KLASA SPOŁECZEŃSTWA !!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o AMLUX-SPRZATANIE MARKETU W LESZNIE - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMLUX-SPRZATANIE MARKETU W LESZNIE