Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Bartek

Hej czlowieku, jesli masz racje to podaj dowody Bylem na rozmowie, mam kiepska place w obecnej pracy na umowe i kredyt ma glowie, od poniedzialku mam do nich przejsc! Powiedz cos konkretnego czym mozna ich zagiac, bo jesli to prawda co poszesz to nic tylko sie powiesic!!!

gość

spokojnie to nie, ale da sie tyle zarobić, może sprzedawać, dobry handlowiec zarobie więcej :)

RadAR_666

Tutaj udzielę się bo nie muszę się rejestrować. Zaznaczę, że trafiłem tutaj przypadkiem. Po pierwsze - nie każdy nadaje się do sprzedaży. Po drugie kolega ma trochę racji, że trzeba zainwestować tak na miesiąc, dwa bo na początku łatwo nie jest. Tak jest praktycznie wszędzie, a jeśli nie masz doświadczenia, to na 100% ktoś Ci da samochód, laptopa i telefon. Może jeszcze mieszkanie służbowe? Albo dwa... A skoro w tej Twojej krainie jest taki dobrobyt, że można przebierać w ofertach pracy i wybierać tylko te w których mam samochód, laptopa i telefon po dwóch dniach pracy, to obudź się ze snu. Żyjemy w Państwie absurdu. Myślę, że manager spokojnie dychę zarobi.

gość

po reakcji mam wnioskować, że jest to abstrakcja?

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

logo firmy Serwisant rowerowy
grześ

buhahahaha :D

gość

witajcie, czy ktoś się orientuje jak wygląda średnie wynagrodzenie managera regionu? czy da radę zarobić w okolicach 10.000 brutto? czy manager również może sprzedawać?

Manager Regionu

Jak wygląda praca na stanowisku Manager Regionu ? Jaka podstawa , samochód , itp;

luki

zły - 2012-03-14 10:25:50 to jest jedna wielka ściema - może i da się zarobic, ale nie takie kokosy jak mówią - to raz , a dwa - nie w taki sposób - czyli chodząc od firmy do firmy.lepiej sobie sklep w necie założyć - też kicha zarobek ,ale mniej zachodu.Jak się nie pracuje to się nie zarobi. Wiadomo że początki są trudne, trzeba poznać produkt. Pracownicy którzy nie zarabiają są zwalniani, bo jak pracownik nie zarabia to i firma też nie. Za mojej rocznej kadencji w tej firmie jako doradca miałem zarobki na początku nawet 1000zł ale po szeregu dobrych szkoleń zarobki wzrosły do 3-4 tys a mój najlepszy wynik to 8tys. Da się zarobić to wiem, ale jestem trochę leniwy i muszę się nauczyć pracować w systemie home office. Co mi się podoba? Jak mi się dziś nie chce wstać to se przekładam spotkania i śpię dalej :) A nadrabiam w innym dniu jak mam lepszy.

RaKra

Zastanawiam się nad przejsciem do ambera, jaki system prowizji mają i stawki? Pzdr

zły

Agnieszka

To nie jest praca D2D gdzie łazisz jako akwizytor i zarabiasz dosłownie 500zł miesięcznie bo znajomy kupi internet czy innego badziewie. Sorry ale zapoznaj się najpierw z tym co ta firma oferuje zanim takie bzdury napiszesz. B2B różni się znacznie od D2D ...

Krzysiek

Z kartą miejską w kieszeni to można zarobić 500 zł po całym miesiącu pracy ! A i tak większością Twoich klientów bedą Twoi znajomi i rodzina.

Agnieszka S.

Miałam przyjemność współpracować z tą firmą i nie polecam. Słabe zarobki, a o klientach na terenie dużych miast można zapomnieć. Typowa akwizycja. Pozdrawiam ;)

KrystianMorawski

Moja Firma jest zadowolona z usług firmy AmberEnergia. Ra (usunięte przez administratora) nku zmniejszyły się średnio o około 10% . Osobiście polecam.

Aleksander

Miałem przyjemność współpracować z firmą AmberEnergia. Jako partner biznesowy byłem zadowolony z naszej półrocznej współpracy. Firma rzetelna i odpowiedzialna. Dużym plusem jest terminowość oraz fachowe podejście do realizowanych celów i zadań.

Niki

Kto normalny przy zarobkach rzędu 2000zł wydaje 1500zł na paliwo ? Czytając takie komentarze, aż krew zalewa... Masz coś takiego jak karta miejska - polecam wydać 190zł ( jeśli jesteś studentem) i masz 3 miesiące w tej cenie ! a nie 1500zł... Jak lubisz jeździć autem to na własny koszt. Przy zarobkach 2000zł odejmij kwotę powyżej.

Ernest

Błąd mi się wdarł ale tutaj nie ma możliwości edytowania i tak zostało. Każdy kto jest kumaty widzi kiedy powstała firma a ja w niej pracowałem od praktycznie samego początku. Teraz pracuje jako freelancer i dobrze mi z tym. Łapię zlecenia i sam dyktuje sobie stawki godzinowe

MateoLuki

Takich ludzi lubię :D same oceny z listopada... Ja tam widzę, że połowa jakichkolwiek wypowiedzi jest ze stycznia i właśnie się zaczynają z lutego więc długi ten listopad w tym roku :P Jak widać konkurencja właśnie niszczy tą firmę...

Bolen

Ciekawe spostrzeżenie. A może dlatego, że ten dział dopiero wtedy powstał i ktoś poruszył temat tej firmy . Gdyby chcieli spamować to byśmy tu mieli zapewne od tamtego czasu około 300 ocen i wtedy to i ja bym się zastanawiał " po co ". Nie sądzę by to był jakiś fake bo takie rzeczy robią firmy, które chcą odbudować swoją reputacje a ta firma ma ją bardzo dobrą. Bynajmniej mnie i mojej firmy nie zrobiła w przysłowiowego " balona " i mogę osobiście ją polecić. Z resztą wystawiłem im też list referencyjny za który mogę poświadczyć.

jim

Najlepsze są te opinie o firmie z listopada. Zaczynaja sie po północy, a koncą o 6 rano. Same pozytywy, superlatywy. niezła podpucha! Co Wy macie ludzi za idiotów?

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.