logo Izoler

Izoler

termika

Opinie o Izoler

Robert 2016-03-03 16:44:44
Cała ta firma to jakaś wielka kpina. Wszystko opiera się na pozorach. Zero profesjonalizmu. Unikać jak ognia. Oszukują ludzi, nie płacą. Po prostu oszuści.
norwey 2016-03-18 13:35:00
Jak to sie stalo ze tylko jedna jest opinia,a przez ta firme przetoczyło sie tysiace pracownikow,kolega ma racje to nie jest firma z która mozna było by pracowac na dłuzszy okres,moze nie oszukaja cie na wysokosci wyplaty w koronach,czy euro,ale oszukuja zawsze na kursach,ale to przeliczajac wichodzi zawsze ladnych kilkset zlotych,a to przeliczajac na dziesiatki pracownikow wychodza grube tysiace złotych,nie potrafia szanowac ludzi,dlatego sa tak duze rotacje w pracownikach,ale to juz norma jesli chodzi o polskich prywaciarzy,choc dziwie sie panstwu STYS,sa juz tak dorobieni ze maja chyba klamki,i armature lazienkowa ze złota i wykladana diametami,wieloletnie kontrakty w norwegi,i nie tylko.Tak ze teraz to moze mysla o zakupie jakiegos prywatnego odrzutowca,zeby mogli latac po cieplych krajach.
Zostaw swoją opinię o Izoler - termika
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izoler