Pol-Car

Antoninek

Opinie o Pol-Car

Dawid 2011-07-19 20:35:58
Jestem (jeszcze) pracownikiem tej firmy ale to tylko kwestia czasu.Pracuje już tam kilkanaście lat i powiem tak było lepiej dużo lepiej.Lata świetności już dawno minęły.Bardzo dużo klientów i kontrahentów się odwróciło firma zarządzana tylko przez jedną osobę - prezesa, dyrektorzy nie mają nic do powiedzenia.Aktualnie pol-car się rozbudowuje niestety kosztem pracowników każdy ma obciętą część premii .Stałe obniżanie wynagrodzenia wiąże się niestety z gorszą jakością usługi i to się mści.Może trochę o wynagrodzeniach .Było dobrze zależy na jakim stanowisku.Na moim stanowisku i przy nadgodzinach miałem średnią krajową - to powiedzmy że ok.ale dzisiaj jest fatalnie.Przy takiej samej pracy mam 400 zł mniej dlatego myślę że w niedalekiej przyszłości zmienię pracodawce.W razie pytań chętnie obiektywnie odpowiem.
Zostaw swoją opinię o Pol-Car - Antoninek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Car