Opinie o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. w Antoninek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. w Antoninek

Marzena Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych w mile widzianych ma wpisane wcześniejsze doświadczenie. skoro tak to w jakiej formie przeprowadzana jest rozmowa? Czy są może odgrywane scenki sprzedażowe?

@tasmanski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

I znów kolejna oferta na olx na doradcę serwisowego to już chyba z 10 przez dwa lata przypadek?aż tyle osób zrekrutowanych się nie nadaje?czy coś nie tak z kierownictwem,nawet słynny doradca serwisowy o oryginalnym kolorze włosów odszedł rok temu,omijajcie szerokim łukiem Seata w Suchym Lesie jeśli chodzi o serwis,a do handlówki się nie dostaniecie tam od lat stała ekipa tylko na serwisie brak zdjęć doradców bo nie nadążają robić taka rotacja buhahahha

Zarobki na poziomie 3,500 zł na rękę? Tak przynajmniej teraz niedawno tu napisano. Zastanawiam się przy tym o które stanowiska chodziło a na których zarobki mogą być a pewno większe? zastanawiam się nad wysłaniem dokumentów na specjalistę ds. kontaktów z klientami. Czy jest tu ktoś z tego działu? Jaką macie atmosferę?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Adam Nowy wpis

Czy chciałbyś pracować za nędzne 3-3.500 zł netto ? Do tego dochodzi atmosfera w pracy i kierownictwo. Mechanicy mają układy z kierownictwem i wybierają sobie co lepsze szybsze roboty. Ciebie wpakują w najgorsza robotę i radź sobie sam, nikt ci nie pomoże, dodatkowo jeszcze rzuca ci kłodę pod nogi żebyś się potknął. Jak uszkodzisz coś to musisz koszty pokryć z własnej kieszeni . Firma nie korzysta z ubezpieczenia .Kierownictwo wola o pomstę do nieba. Kierownik serwisu siedzi cały dzień w swoim biurze czatując z kolegami na FB i oglądając filmiki na (usunięte przez administratora) najgorzej jak mu się przerwie … Zostali tam mechanicy którzy pracują ponad 25 lat i są po 50 roku życia. Narzekają na wypłaty co miesiąc ale nic z tym nie zrobią. Mowa tu o serwisie na ulicy Gorzyslawa. Nie polecam tam pracy w żadnym wypadku.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Mobilny Sprzedawca Części powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Nie wiem za bardzo jak odnieść się do tych poprzednich opinii, są w ogóle jakieś wybrakowane i w sumie dość dawne… jest więc ktoś tutaj na bieżąco i by opisał warunki pracy? właśnie szukany jest księgowy oraz mechanik. Mnie to drugie stanowisko interesuje. : ) nie ma podanych zarobków a to jednak dla mnie kluczowa sprawa. Możecie się do nich odnieść? dodatkowo jacy są inny koledzy ze stanowiska? idzie się dogadać? Co z atmosferą?

MACIEK

chłopie nie są wybrakowane nie pracowałeś tam to nie wiesz czas sie tam zatrzymał, zarobki pożal sie boże. Daj sobie spokój szkoda czasu

@MACIEK

Cześć. Zaoszczędzisz zatem nieco mojego czasu i jednak to wyjaśnisz? Tez ciekawi mnie ta praca. W ogóle widziałem, że oferta była tez wystawiana z 7 miesięcy temu. to ile osób na robotę teraz potrzeba? I czy jest szansa na podwyżkę skoro występują jakieś braki?

Św. Czesław

Święta prawda! Dlatego nie ma co się tutaj udzielać bo i tak guzik mądrego się dowiesz. Czytając opinie o różnych pracodawcach (nie tylko z branży motoryzacyjnej) odnoszę wrażenie, że wszystkim pracownikom (określających się jako „były pracownik”) dzieje się tylko krzywda - pracodawca zbyt dużo wymaga i jest „be - krwiopijcą, wyzyskiwaczem”, tak jakby w XXI wieku nadal panowało (usunięte przez administratora) Każdy ma prawo wyboru - jeśli gdzieś jest lepiej to przecież nikt nie broni i tutaj pojawia się kolejny kłopot - znowu, bynajmniej w jego mniemaniu jest „wyzyskiwany”, byleby poskakać na okresie próbnym i jakoś to zleci. Co dziwi najbardziej gro pracowników danej firmy się nie zmienia - dlaczego skoro jest tak źle? Na wieki, wieków. Amen!

Nie polecam. Firma zatrzymała się na czasach Polmozbytu można to zobaczyć po przekroczeniu progu siedziby w Antoniku. Czas zatrzymał się w miejscu tak jak i myślenie osób na "górze". Szefostwo uwielbia na puszczać na siebie pracowników. W skrócie praca dla ludzi którzy lubią lizać tyłki i donosić oraz nie wyznają wartości takiej jak uczciwość. Oczywiście niewszyscy tacy są ale kierownicy czy dyrektorzy umiejętnie manipulują żebyś taki się stał. Nie dziwcie się jak będziecie musieli zostać nadgodziny a nie zostaną one wam zapłacone.

XYz

Zdecydowanie jeden z najgorszych, o ile nie najgorszy pracodawca na wielkopolskim rynku. Przynajmniej jeśli chodzi o S.Las. Furiatyczny kierownik serwisu rzucający obelgami, który najpierw obiecuje złote góry, a później potrafi upodlić najlepszego pracownika. Tragedia, brak profesjonalizmu i słabe wynagrodzenie, manipulowanie czasem pracy i najzwyklejszy mobbing. Świetne dla kogoś, kto chce zostać poniżony i skarcony. Zdecydowanie odradzam.

@XYz

Dobrze że piszesz bo akurat myślałam czy nie wysłać CV. A to słabe wynagrodzenie to ile mniej więcej, okolice najniższej krajowej czy jednak więcej? Z tym kierownikiem ktoś próbował coś robić, zgłosić do góry zachowanie? Szkoda żeby jedna osoba psuła wszystko...

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

MACIEK

Szkoda czasu tracić czas

Aplikowaliście na Sprzedawca w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

psarus

odradzam generalnie

Barbara
@psarus

mógłbyś napisać dlaczego? Chętnie się dowiem czy warto bo mam niedaleko tą firmę i zastanawiam się czy wysłać im moją aplikacje

tasmański

Omijać szerokim łukiem salon, serwis, Seat w Suchym Lesie,wyzysk pracownika na każdym kroku nadgodziny na porządku dziennym (spróbuj wyjść punktualnie,może uda ci się w sobotę)oczywiście nie płatne,''słowa kierownika posiedzisz dłużej więcej zarobisz'',jak idziesz na śniadanie to patrzą na ciebie jakbyś im ukradł 5zł z kasy albo kierownik cie z niego przegoni (usunięte przez administratora) pierwsza liga,salon serwis z zewnątrz rewelacyjnie się prezentuje ale wewnątrz jeden na drugim siedzi bo nie zaplanowali więcej miejsca budując salon,poczekalnia dla klientów praktycznie przy biurkach doradców,lub w rogach salonu,dział handlowy jeden na drugim siedzi,brak kasjera wszystkie płatności przechodzą przez serwis,nie wspomnieć o nastawieniu kierownictwa które potrafi zbesztać z błotem pracownika przy klientach i personelu,rotacja ludzi jak widać na stronie osoby nowe z brakiem zdjęć zmieniają się co chwilę,reasumując praca dla ludzi bez rodzin nie mających żadnego hobby i żołądka (bo w sumie po co jeść)szkoda czasu można pracować,praca od 8 do 21 to podoba się szefostwu kategorycznie nie polecam!!!

Kamila
@tasmański

Kiepsko z tego co piszesz. W ogóle co to za teksty do pracownika, masakra :/ I to jeszcze pewnie nie wiem ile dni pod rząd taka robota? Nie brzmi jak pon-pt.

@Kamila

po pierwsze tematy sa związane z pracodawcą to raz,może tam nie pracowałaś to nie wiesz spróbuj wtedy rozpocznij konwersacje

Pracownik schroniska
@tasmański

Zarówno opinia jak i komentarz napisane przez tego samego hejtera - malkontenta, któremu futrzak wyjadł zupę z talerza lub nie podniósł ogona odpowiednio wysoko. Szkoda, że nie ma strony, na której pracodawcy mogliby zamieszczać wpisy z oceną i opiniami nt. pracowników, ich zaangażowania oraz wypełniania powierzonych zadań i obowiązków -> zapewne dla „wybranych” pozostałaby tylko emigracja na odległe tereny byłego ZSRR lub szybka wizyta u dr. Szczyta w połączeniu z wizytą w urzędzie stanu cywilnego. Nie ma jak to ponarzekać i zaopiniować, szczególnie gdy pozostaje się anonimowym obojnakiem, to zdecydowanie poprawia humor i pozwala z uśmiechem rozpocząć kolejny dzień!

@Pracownik schroniska

@pracownik schroniska, całkowicie się z tobą zgadzam. Trolle internetowe to zazwyczaj malkontenci którzy niczego nie osiągneli bo nie maja ani pomysłu ani planu ani tez checi pracy. Najłatwiej ponarzekać, wytknąć kogoś pomyłkę i chełpić się tym bo wtedy żal (usunięte przez administratora) nieco mniej ściska a codzienna masturbacja nie przynosi ulgi.

Nikt

Rzeczywiście POL CAR

Stefano Terrazino

Najlepszy autoryzowany punkt obsługi z jakim do chwili obecnej miałem do czynienia, zarówno sprzedaż a przede wszystkim serwis. Kompetencje i obsługa na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam korzystanie z usług Aso Seat Pol-Car Suchy Las!

śmiech na sali
@Stefano Terrazino

i tutaj mamy przykład pracownika o ile można tak napisać bo ciśnie mi się wulgarne słowo bierny mierny ale wierny klakier łysego który został kierownikiem tylko przez wątpliwe znajomości z VGP, kompetencje jego pozostają wiele do życzenia, rotacja doradców jest ogromna ten kto nie gra tak jak łysy wylatuje. Co do obsługi jest to tak sztuczne i obłudne ze sie nie dobrze robi

Maciej
@śmiech na sali

Osobnik, który takie oszczerstwa wypisuje jest w 99% pozbawiony mózgu, reszta gąbki pozwala na tworzenie swojej chorej rzeczywistości. Znalazłeś sobie kiepskie miejsce na lokowanie nieprawdziwych wypowiedzi, z zazdrości?, z zawiści, z powodu braku jakichkolwiek osiągnięć czy może niedorozwiniętego przyrodzenia wielkości zapałki? Masz coś rzeczowego do powiedzenia to zapraszam. Pamiętaj o jednym -> karma wraca, kwestia czasu. Przypomnisz to sobie w chwili gdy cię spotka.

tasmański

garb ci sam sam wyrośnie jak mówi przysłowie ,rób i uważaj jak chcesz jest demokracja,najlepsze z tego ze wszystkie wpisy są na końcu miesiąca przypadek czy premia za ładne wpisy ????czym więcej analiz i ludzi piszących tym i tak cała wasza firma traci reputacje pomyślcie zanim coś piszecie praca od 8 do 21 polecam ludziom bez mózgu

karola
@tasmański

Dość ciekawy wątek dotyczący godzin pracy, mógłbyś coś bliżej na ten temat napisać? Firma pracuje od 9-18 wiec czy na pewno wpisy dotyczą Pol-Car w Suchym Lesie? Dłuższe godziny otwarcia dotyczą raczej głównej siedziby.

@tasmański

Totalne kłamstwa tutaj zamieszczasz, godziny pracy odbywają się w godzinach otwarcia, chyba ze doliczasz sobie czas dojazdu i powrotu do cudownej miejscowości podpoznańskiej. I jeśli dobrze kojarzę to mózg twoja boja była wyposażona ale rozumu jak sam wskazujesz niezbyt w nim wiele. Zalecam dobrego specjalistę choć w fazie COVID może być dość trudno i w tym przypadku rokowania tez raczej mało obiecujące…

@karola

praca jest jak w korporacji na Domaniewskiej w Warszawie z palca sobie tego nie wysysam,jak przychodzisz od do to na pewno wylecisz ,wiadomo są przypadki ze trzeba zostać ale tu to jest nagminne,dział handlowy dopiero o 18 zamyka drzwi dla klientów idzie na papierosa i dopiero robi zaległości co chwilę przedłuża alarm żeby nie przyjechała ochrona bo oni jeszcze siedzą w budynku i pracują ,niektórzy nawet w urlopie przychodzą i wydaja samochody klientom,nie mówiąc o mechanikach którzy do 20 czasem pracują bo coś zawsze jest ,ja rozumiem raz po raz ale to jest codziennie,dziwne że nikt nie odniósł się do mojego wpisu o kierowniku który potrafi przy klientach którzy są przy ladzie i ludziach pracujących obok poniżyć pracownika i się śmiać z tego,,za dużo pracy na jednostkę pracującą tak samo na serwisie w biurze i na warsztacie ale pewnie zaraz odezwą się hieny które napiszą o ''covidzie masturbacji i innych głupotach'' niech sam zapyta pracowników czy im się dobrze pracuje,nie polecam kolejny raz i nie chodzi tu o niechęć do pracy

mario
@tasmański

czy możesz napisać o kogo chodzi o (usunięte przez administratora)czy o sfrustrowanego życiem dyrektora

@mario

Niech cię to nie interesuje ,reprezentujesz sobą poziom opisany przeze mnie wcześniej.

mario
@@tasmański

rozumiem twoją frustrację pojechali z tobą już nie napiszę jak ale chłopie głowa do góry czas wycofać się z branży motoryzacyjnej i wejść w coś innego nikt normalny w dzisiejszych czasach nie kupuje nowego samochodu a tym bardziej serwisuje go w ASO przepracowałem ponad 30 lat w samochodach w większości serwisów w Poznaniu widziałem wiele różnych sytuacji i zdarzeń które jak bym tu napisał to i tak by nikt nie uwierzył książkę mógłbym napisać także nie przejmuj się.

@mario

@mario zajmij się pracą a nie pisaniem ''kto go kogo itd.'' bo później nie wyspany do pracy przychodzisz i robisz błędy a jutro ciężki dzień czeka

Helios

Pracuję w Pol-Car Seat od kilku lat i nie jest to moja pierwsza praca. Sytuacje bywają oczywiście różne jak wszędzie, natomiast codzienna atmosfera jest bardzo przyjazna. Większość pracowników zatrudniona jest tutaj od samego początku i raczej nie narzekają na warunki ani kierownictwo firmy, a Ci których już nie ma „skaczą” po kolejnych pracodawcach nadal narzekając jak to źle i niedobrze… Wypłata zawsze na czas. Jedyne o co mogliby bardziej się postarać to dodatkowe zaplecze socjalne.

@Helios

@helios, całkowicie się zgadzam z twoją opinią. Na codzień nie ma korporacyjnego cisnienia a tak jak piszesz jest robota do wykonania i już (to chyba jest normalne). Jak komuś falbanka przy gaciach uwiera to będzie gryzła i tu i tam. Wynagrodzenie przeciętne jak i w innych podobnych firmach ale zawsze na czas i płacone na konto a nie kombinacje że połowa pod stołem. Nie ma co narzekać na kierownictwo firmy bo można wyjaśniać wszystkie tematy bez zapisów na terminy audiencji a i zawsze jest pomocne bez większego wypraszania.

Artur Woźniak

Niestety dziś jestem zmuszony wystawić negatywną ocenę. Byłem dziś ns pierwszym przeglądzie i po oddaniu mi auta około godz. 11:00 okazało się że nie ma w nim mojej słuchawki bluetooth. Niby nic 120 złotych ale tak się nie robi pozdrawiam Pana któremu się spodobała. Woźniak Artur

dandiego
@Artur Woźniak

Dlaczego nie wróciłeś o tym poinformować ?

Elita

Zapraszamy do salonu aut poleasingowych w Swarzędzu, ul. Poznańska 49 mamy lepsze auta i serwis. Poprawiamy po innych! Przebijamy każdą ich ofertę!!!

Strzeż się analizy finansowej

Jeżeli nie masz tam cioci, wujka, mamy itd nie idź - bez pleców jesteś gorzej traktowany, większość pracowników to rodzina. Płace tak jak wszędzie, plus że jest godzina 16 i wychodzisz. Kierowniczka analiz finansowych nie panuje nad działem, oddaje sprawozdania z błędami do prezesa, ale jej błędy nigdy nie są istotne, twoje będą świadczyły o twoim opóźnieniu w rozwoju. Praca z nią w dziale tylko dla osób z doświadczeniem, bo ona w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Tego działu nie polecam, chyba że lubisz słuchać jaki/ jaka jesteś niekompetentna.

@Strzeż się analizy finansowej

Nigdy nie miałam zamiaru kogokolwiek skrzywdzić, obrazić ale jeśli tak się stało to przepraszam.

beata

niestety potwierdzam poniższe opinie, no ale czego można oczekiwać(usunięte przez administratora)robiony, a do tego pozostała ekipa kolesi i znajomych skutkuje tym co piszą byli i obecni pracownicy. (usunięte przez administratora)

Szymon

Szkoda czasu na rozmowy o pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora), nie ma pomysłu nawet o co pytać przeprowadzając rekrutację, (usunięte przez administratora) Nawet Panie z recepcji nie wiedziały gdzie owy pan ma biuro...

Kamila
@Szymon

Właśnie chciałam się dowiedzieć, jak wygląda rozmowa o pracę w Pol Car. Myślę, że takie obrażanie pracowników na forum nie ma trochę sensu. A o co Cię pytano?

Nie polecam nikomu, kto miał choć odrobinę doświadczenia w branży. Plany są brane z kapelusza, ni jak mają się z celami narzuconymi przez importera. Na umowie nie ma słowa o wysokościach prowizji jaką otrzymasz za swój wynik. Jest ona uznaniowa, co sprawi, że jak jesteś dobry, to spodziewaj się niebawem wyższych celów, niż ma reszta, a twoje % nagle zostaną zmniejszone od tak. Tabela rozliczeń jest ciągle modyfikowana i tak zawiła, że jedyne czego możesz być pewien, to że jesteś rąbany w plecy. Idziesz na urlop i sprzedaży brak, to spodziewaj się nie tylko braku premii w danym miesiącu, ale także w nowym musisz "odrobić" straty, więc dwa kiepskie miesiące i z najniższą krajową możesz się zaprzyjaźnić na dłużej i to nie jest żart!!!

Wojciech
@4321

Czy prócz niejasno określonych warunków uzyskania premii inne warunki zatrudnienia Ci odpowiadały? Interesuje mnie rodzaj zawieranych umów z nowymi pracownikami. Liczę, że napiszesz kilka informacji o kontraktach i długości okresu próbnego.

Za ostatni tydzień pracy dostałem 321 zł wynagrodzenia bo kierownik stwierdził że nie miałem żadnego przerobu niech się kurde (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. - Antoninek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gorzysława 9
    61-057 Antoninek
  • NIP: 7820073272 REGON: 630179675 KRS: 0000021190

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.