nabywca lodówkozarażarki Ariston

Żary

Opinie o nabywca lodówkozarażarki Ariston

kalina 2009-08-25 22:40:13
Jestem zawiedziona taką instytucją jak INDESIT COMPANY POLSKA - dawno nie napotkałam na tak NIERZETELNYCH, NIEUPRZEJMYCH, NIESŁOWNYCH LUDZI, TA FIRMA TO WIELKIE [usunięte przez administratora]!!!!!!!!!!!
Należałoby takich usuwać karnie z rynku.
To jest poprostu nieludzkie traktowanie klienta. Przestrzegam, proszę nie kupować nic co ma wspólnego z tą firmą.
Telefony podane w informacji oczywiście nie działają, kontakt z dyrektorem generalnym [usunięte przez administratora] nie możliwy poniewż wypoczywa, nie wyznaczył zastępcy na ten czas!!!! ha, ha, ha!!!!! Każda szanująca się firma zawsze na czas nieobecności szefa ma wyznaczoną osobę, której na ten czas powierza sie zarządzanie firmą.
Od 01 sierpnia nie są w stanie poinformować mnie kiedy zostanie wymieniona uszczelka w mojej lodówko-zamrażarce będacej na gwarancji. O trudności życia rodziny bez lodówki w czasie lata, przez taki czas nie muszę pisać.
Radzę nie kupować nic z marki ARISTON, aby uniknąć kłopotów i kontaktu z firmą a raczej dziwnym tworem INDESIT COMPANY POLSKA> Ochyda!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o nabywca lodówkozarażarki Ariston - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nabywca lodówkozarażarki Ariston