Opinie o Korona kosmetyki w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Korona kosmetyki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korona kosmetyki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korona kosmetyki w Bydgoszcz

Czy jest możliwość pracy w Korona kosmetyki na część etatu?

Były pracownik Nowy wpis

Każdej szanującej się osobie radzę omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. Płaca minimalna, a obowiązki niczym kierownik. Sama atmosfera w pracy jest okropna, właścicielka drogerii zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, nie mówiąc o jej synie pełniącym funkcję kierownika. Niestety właśnie przez brak kompetencji kierownika, jego obowiązki, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia, zostały przerzucone na pracownice sklepu. Były okresy, że tylko pracownice zajmowały się robieniem zamówień, kontaktem z przedstawicielami, wprowadzaniem faktur do systemu, ustalaniem cen produktów i wieloma innymi obowiązkami, które w normalnym sklepie nie wpisują się w obowiązki sprzedawcy, tylko kierownika. W pracy jest ciągła presja na wyrobienie premii, którą przez większość roku ciężko jest wyrobić z racji wygórowanych celów sprzedażowych. Jeżeli już uda się wyrobić premie to nie można liczyć na więcej niż 200 zł do wypłaty, kosztuje to więcej stresu i wysiłku niż jest to warte. Dodatkowym atutem tej pracy do pewnego czasu były konkursy sprzedażowe organizowane przez przedstawicielki. Jednak nie trwało to długo, gdyż chytry kierownik szybko zaczął zabierać wygrane przez pracownice produkty i wystawiać je na sprzedaż. Krótko mówiąc lokal prowadzony jest przez osoby pozbawione jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego. Właściciele cały czas kombinują żeby zapłacić pracownikowi jak najmniej. Swego czasu były pomysły aby odciągać pracownicom z wypłaty pieniądze za produkty, które przeterminują się na sklepie. Nie mówiąc o fatalnych warunkach związanych z temperaturą, gdzie zimą potrafiło być 16℃ na sklepie i 10 ℃ w toalecie, natomiast latem koło 32 ℃. Jednak wiadomo ogrzewanie i klimatyzacja też swoje kosztują, a po co narażać się na takie koszty, skoro i tutaj można oszczędzić.

Jakie wartości są cenione w Korona kosmetyki?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Korona kosmetyki? Chodzi o pracę jako Sprzedawca, takie ogłoszenie jest na InfoPraca.pl 1 września.

Były pracownik Nowy wpis

Niestety w tej firmie nie można liczyć na żadne benefity pozapłacowe. Przedstawicielki firm kosmetycznych organizują konkursy sprzedażowe dla pracowników, w których można zgarnąć wybrane produkty, jednak chciwy kierownik zabiera je pracownikom i wystawia w półkę na sprzedaż.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Korona kosmetyki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Miałam nieprzyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacji. Sranie w banie. Poszłam na dzień próbny za który NIKT wam nie zapłaci. Odpowiedzi to możecie się wcale nie doczekać. Wieczne jakieś kity wciskane, że się sprawa skomplikowała i się odezwiemy, a jak się odezwą to znaczy, że chcą was kopnąć w (usunięte przez administratora) i powiedzieć spadaj, bo jednak koleżanka wraca do pracy, za którą miałam być na zastępstwo..! Ale najśmieszniejsze jest to, że nikt nie raczy Cię poinformować, że to niby rzekomo na zastępstwo. Róbcie dalej z ludzi kretynów, nie polecam!

Wczoraj postanowiłam odwiedzić poraz pierwszy drogerie na Dworcowej 8 w Bydgoszczy. Weszlam do sklepu to szczerze???.... atmosfera totalnie masakra , mówiąc dzień dobry oczekujesz tego samego ale spojrzenie pań mówiło samo za siebie (po co tu weszlas) . Zero jakiegokolwiek zainteresowania klientem trzeba było prosić żeby łaskawie podeszła mnie obsłużyć i te przewracanie oczami to już świadczyło samo o tej pani.obsluga porażka, bo sklep sam w sobie fajnie wyposażony.

Jaki jest wkład kierownictwa Korona kosmetyki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

...

Żaden! Pracownicy są tak pozostawieni sami sobie, jedynie można liczyć na telefony z pretensjami...

@...

A jak wyglądają ogólne warunki pracy w Korona kosmetyki? Jakie jest wynagrodzenie, zakres obowiązków oraz jak wygląda kwestia np. z dostosowaniem grafiku pracy do innych swoich obowiązków? Bardzo bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu pracy. Odpiszesz?

...
@Marta

Z całego serca nie polecam pracy tam! W stacjonarnej drogerii Misumi24 Wynagrodzenie najniższa krajowa, co miesiąc umowa o prace... szefostwo przez ponad rok pracy tam ani razu się nie zjawiło w sklepie. Jedynie telefon raz na tydzień jak dobrze poszło. Zakres obowiązków praktycznie taki jak kierownik sklepu, sprzedawca i konsultant w jednym bez żadnego docenienia pracownika... Gra niewarta świeczki :) A na koniec z dnia na dzień można pożegnać się z praca bez żadnego powodu i uprzedzenia

Kasia1233

Bardzo lubilam chodzić do drogerii w poznani jednak od pewnego czasu miejsce strasznie się popsuło. Masakra, braki w asortymencie!! Od kilku miesięcy półki były puste, nic konkretnego oprócz rzeczy które można dostać na alli. A można było kupić tam naprawdę super rzeczy, których nie wszędzie można było dostać.

Danuta S.

Kupiłam olejki z drzewa herbacianego. Bardzo mi służą na skórę.Zapłaciłam za nie 2 czerwca a olejki dostałam na drugi dzień. Doskonała komunikacja ze sprzedającym i bardzo szybka wysyłka.Polecam wszystkim ten sklep.

Dominika

Hej jaką flotą jeżdżą PH

Strama
@Dominika

Ople corsy

@Strama

Na pewno pracujesz w Korona kosmetyki, co dobrze by się składało, bo chętnie poznałabym więcej szczegółów o tym pracodawcy. Akurat teraz szukają kogoś na stanowisko Kierownika sklepu. Wiesz może, jak dużego doświadczenia wymagają od kandydatów?

Agata
@Marta

A gdzie szukają ? Jeśli w Poznaniu to tam co chwilę zmieniają prawie cały skład . To wiele mówi o pracodawcy ;)

@Agata

A jaki jest powód tych ciągłych rotacji pracowników, wiesz może?

Lilka
@Marta

Szefostwo jest trudne w pożyciu, delikatnie mówiąc. Terror, niezauważalny przy pierwszym i drugim spotkaniu.

Sonia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają wynagrodzenia i godziny pracy?

Sandra

Też pracowałam w tej firmie i nie polecam. Po to szukam zawsze pracy na umowę, żebym mogła korzystać z L4 i jest to zagwarantowane przez Państwo. Gadki typu, że inni muszą wtedy za mnie pracować i dezorganizuję innym życie są chore. W końcu to lekarz wystawia zwolnienie i nikt nie może mieć do mnie pretensji, że są one za częste lub za długie. Na pewno nie poświęcę swojego życia i zdrowia dla żadnego pracodawcy.Najgorsze był wydzwanianie w ostatni dzień chorobowego czy przyjdę następnego dnia do pracy. W końcu powinni zatrudnić tyle osób, żeby każdy mógł chodzić swobodnie na L4. Chore!!!! Nie idźcie tam!!!!

Natalia

Żeby utrzymać się w firmie to trzeba się poprostu starać, nic za darmo a tym bardziej na L4 bo firma jest dobra!!

szczerośćdobólu
@Natalia

L4 należy się każdemu pracownikowi i każdy ma prawo zachorować . Dobra firma ? Z chęcią się dowiem dlaczego jest taka dobra...

szczerośćdobólu

Odradzam pracę w drogerii zarówno w Bydgoszczy jak i w Poznaniu. Szefowa ma wymagania, które nie wiadomo skąd się biorą, zasypuje telefonami i mailami, a na kamerach obserwuje każdy ruch. Pretensje są dosłownie o WSZYSTKO. Żeby jeszcze (usunięte przez administratora). płaciła za to dobrze.. ale nic z takich rzeczy. Od pracownika wymaga się coraz więcej i więcej, lecz nic nie dostaję się w zamian. Obowiązków jest tak dużo, że mimo stanowiska Kasjer- Sprzedawca śmiało można porównać siebie do Kierownika. W tej firmie każdy wie wszystko o każdym. Ciągłe plotki, obgadywanie i niezdrowa rywalizacja. Dodatkowo pracowników wymienia się jak rękawiczki. Rekrutacja trwa prawie cały czas, a to naprawdę wiele mówi o firmie. A może L4? Oj tutaj nie ma czegoś takiego. Po chorobowym może być pewien, że wylatujesz już z pracy. Trzeba też pamiętać, że każdego klienta traktuje się jak potencjalnego złodzieja, a od wejścia trzeba wręcz go atakować, bo jeśli nie- zaraz będzie telefon ;) Kosmetyki w większości są świetne ale duża część z nich to chińszczyzna, którą trzeba wpychać na siłe klientom, żeby dostać premię i wyrobić pożądany utarg. Nie polecam nikomu chyba, że chce się popaść w załamanie nerwowe .

Daria

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

ddd

Nie polecam tej firmy. Właścicielka nie szanuje pracowników zarówno jak w sklepie jak i hurtowni. Ma wygórowane wymagania co do wykonywania zadań i jeden może nic nie robić i dostanie więcej zapłacone, a ten co się stara i robi wiele więcej, bo od niego się wymaga, a od tamtej osoby nie, to nie dostanie podwyżki ani premii i się na nim jeździ. A jeśli chodzi o niepełnosprawne osoby w tej firmie, to robią tyle samo co normalni pracownicy, z tym że nic podwyżki nie dostają, bo twierdzi się że są mniej wydajne. Jeszcze się ich nie szanuje, bo są chorzy i według innych gorsi. BZDURA. Naprawdę odradzam tą firmę, wiem co piszę. Jestem byłym pracownikiem tej firmy .

@asatella, praca w sklepie z kosmetykami ma swoją specyfikę, wymaga zazwyczaj sprzedaży komplementarnej. Rozumiem, że nie polecasz Korona kosmetyki jako pracodawcy. Mogłabyś jedynie napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia w oparciu o które współpracowałaś z nim?

Maria

Fatalna obsługa w sklepie ul Dworcowa

marysia
@Maria

Wiem z pewnego źródła, że zwolnili te Panie, które tak brzydko traktowały klientów.To, że szefostwa nie ma na miejscu w sklepie nie oznacza, że może pozwalać na tak wredne traktowanie klientów. Dobra decyzja chociaż trochę za późno.

Gosia
@marysia

Dziewczyna z hurtowni została przeniesiona do sklepu, ale tam też nie mogła się odnaleźć. Ciągła flustracja i niezadowolenie. Nie rozumiem dlaczego tak długo tam siedziała. Klienci wychodzili ze sklepu jak ją widzieli a koleżankom fundowała niezły rozstrój emocjonalny.

@Maria

Fatalna obsługa to jest teraz!!! Poprzednia ekipa chociaż wiedziała co sprzedaje znała asortyment, obecnie Panie nie mają pojęcia co sprzedają, a najlepsza odpowiedz, a raczej odburknięcie "jeżeli nie ma na półce, to znaczy że nie ma"

Estera vogler
@Maria

Pani Właścicielka zmienia personel jak rękawiczki, stosuje korporacyjne techniki nacisku, wiecznie straszy brakiem premii, można sobie żyły powypruwać, mobing tak naprawdę, a garnitury dziewczyn w sklepach zmieniają się regularnie bo ponoć tracą wydajność i entuzjazm. No nie wiem co Korona rozumie przez entuzjazm, ludzie się starają, towar rozłożyć, promocje ciągle się zmieniają, trzeba wie dzieć co do czego komu doradzić a towar ciągle nowy dochodzi (promocje na aliexpress ;P ) klient nasz pan, a ten też nie zawsze jest miły. Poza przyd,,, szefowej nikt w koronie dłużej nie popracuje szkoda czasu.

asatella
@Estera vogler

Praca w sklepie to obsuwa. Wymagania wywalone w kosmos.Musisz podchodzić do każdego klienta, uśmiechać się, doradzać, wymagają od ciebie makijażu, fryzury, czepiają się brudnego fartucha i paznokci z odrostami, a wiadomo każdy ma prawo zabalować, w końcu pracownik ma też swoje życie prywatne i nie samą pracą żyje, czego oczywiście pani właścicielka nie rozumie i nie ma problemu z wyrzucaniem ludzi na bruk. Nie polecam.

krzysztof

Dzień Dobry Prowadzę sklep kosmetyczny od 30 lat.Od ponad 20 lat współpracuję z firmą Korona z Bydgoszczy.Trafiłem na tą stronę przypadkiem- córka szuka pracy i opinii na temat przyszłych pracodawców. Czytając wszystkie powyższe opinie postanowiłem się wypowiedzieć.Porownując wspólpracę z koroną i osobami,które tam pracują do innych firm tego rodzaju na rynku muszę ocenić pracowników Korony bardzo wysoko.Przedstawiciel zawsze jest w tym samym dniu,nie zdarzyło się ,żeby kiedykolwiek zapomniał przyjechać, zawsze jest przygotowany do pracy,doskonale orientuje się w ofercie,potrafi uczciwie doradzić, wszystkie problemy typu korekty,zwroty towaru,pomyłki cenowe wyjaśniane są na bierząco przez panie w biurze,jeżeli Przedstawiciel jest na urlopie firma przysyła innego pracownika na zastepstwo,kierowca jest zawsze następnego dnia po złożeniu zamówienia.Wszystkie dokumenty księgowe prowadzone są wzorowo i rzetelnie - faktury,korekty,rozliczenia finansowe itp.Za sprzedaż Deni Carte organizowane są wyjazdy integracyjne.Byłem z Koroną w Turcji,Tunezji,Bułgarii,Na Krecie,Rodos,Wyspach Kanaryjskich..W przyszłym roku organizowany jest wyjazd do Tajlandii.Z moich obserwacji wynika,że pracownicy, którzy nie potrafią się w pełni zaangażować w swoją pracę bardzo się tam męczą i szybko rezygnują.Znając szefową nie pozwala na pewno na lekceważenie obowiązków i obniżenie poziomu obsługi klienta. Pozdrawiam wszystkich długoletnich pracowników z Korony profesjonalnie podchodzących do swoich zadań.

krzysztof

Jestem z kujawsko - pomorskiego.Na nasz teren na razie nikogo nie potrzebują i w najbliższym czasie nie ma szans, ale bardzo dziękuję za podpowiedź.

Estera vogler
@krzysztof

"Byłem z Koroną w Turcji,Tunezji,Bułgarii,Na Krecie,Rodos,Wyspach Kanaryjskich" szkoda że żadnej pracownicy sklepu nie stać nawet na mrągowo

Witajcie, Od dłuższego czasu, na wątku nie pojawiły się żadne nowe wpisy. Jeżeli posiadacie informacje na temat obecnie prowadzonej rekrutacji w firmie, jeżeli taka jest, to napiszcie. To najlepszy czas na znalezienie pracy. W branży kosmetycznej podejrzewam, że częściej prowadzone są rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Korona kosmetyki - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Korona kosmetyki?

Zobacz opinie na temat firmy Korona kosmetyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Korona kosmetyki
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Kazimierza Pułaskiego 37
    85-619 Bydgoszcz