danelczyk

Świdnik

Opinie o danelczyk

anonim 2011-11-24 11:39:49
nielimitowany czas pracy tj. 10h dziennie 7 dni w tygodniu, o urlopach można zapomnieć - listy obecności oraz urlopowe notorycznie fałszowane, poniżanie pracowników, [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] kobiet, płace minimalne o premiach pomimo obietnic można zapomnieć są notorycznie łamane, MD to totalna [usunięte przez moderatora], nie spotkałem/łam nigdy tak niehonorowego człowieka,
nie polecam 2012-05-01 10:22:56
Jeli chcesz podjąć prace w tej firmie zastanów się. Proszę poobserwować jak często zmienia się personel dosłownie miesiąc w miesiąc są ogłoszenia pracy w tej firmie powód? czy zadowoleni pracownicy tak często odchodzą? Włąścieciel ma zero szacunku do pracowników nie wypłaca należnych premmi w ciągu 2 lat można mieć 5 umów. Praca po 11h to normalka ale nikt tu za nadgodziny nie zapłaci nie powie nawet dziękuje. Przy przyjmowaniu do pracy obiecują wysokie zarobki których ogólnie potem nie ma. Talony na swięta heh zapomnij urlop zapomij to nie wakacje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Firma posiada wewnętrzny układ szczucia pracowników wobec siebie -ISO heh poprawa jakości. Nie chce pisać o stosunkach do kobiet tam pracujących ale mają przegrane z właścicielami.... Wiekszość pracowników jest naprawde wporządu i dziwie się, że nie rzucili budyniowi jeszcze kwitami.
Zostaw swoją opinię o danelczyk - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie danelczyk