Millward Brown SMG/KRC

Poznań

Opinie o Millward Brown SMG/KRC

anonim 2009-01-13 20:50:52
Słowa kojarzące się z Millward Brown SMG/KRC (np:. stresująca, luźna):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są spoko, luźni, ale jak wszędzie można trafić na dziwaków :)
Od jakiej stawki można negocjować pensję? tyle ile wypracujesz, tyle masz
Najbardziej podobało mi się w Millward Brown SMG/KRC: wilność w ustalaniu grafiku pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Millward Brown SMG/KRC: spóźnianie z wypłatami
Hubert 2014-08-05 22:52:42
Osobiście pracowałem tam krótko, ponieważ ze względów uczelnianych musiałem pracę porzucić. Ale za moje przepracowane dni pieniędzy ani widu ani słychu. Ma ktoś może nr do pani z kadr, która robi przelewy? proszę o kontakt na maila hubi1409@wp.pl Z GÓRY DZIĘKI za pomoc :)
ank 2014-10-05 07:56:18
Sluchajcie, jak sadzicie naprawdę wszystko szczegolowo sprawdzają w przeprowadzonych ankietach? I są odliczenia od pensji? Czy raczej placa za to co zrobisz i sie nie czepiaja
oszukani tg 2016-10-02 11:28:11
filia firmy w Katowicach zaczęła zatrudniać oszustów i byłych osadzonych chodzi tu pana Michasia S przeciwko któremu prowadzone są postepowania o sfałszowanie dokunentów sądowych a drugi pan Krzysiu niedawno zwolniony warunkowo Z więzienia .

Widać jak to firma
Zostaw swoją opinię o Millward Brown SMG/KRC - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millward Brown SMG/KRC