Sizeer-biała galeria

Białystok

Opinie o Sizeer-biała galeria

anonim 2011-11-24 10:18:12
Zakupiłem buty lacoste za 330zł po 4 miesiącach rozerwał się mi jeden but . Zgłosiłem szybko reklamacje , pani kierownik [usunięte przez moderatora] sklepu Sizeer Białystok Galeria Biała na Ul. Czesława Miłosza 2 . Która stwierdziła że to moja wina i nie uzna reklamacji . I powiedziała jeszcze jedno ” że mogę zgłosić się do praw konsumenta i tak mi nic nie zrobią „ . Brak kultury osobistej , brak wysłuchania klienta i jego ignorowanie , brak kompetencji . I na dodatek małolata która ledwo skończyła 18lat jest kierownikiem sklepu która myśli że pozjadała wszystkie rozumy . Wole kupić na rynku po100zł 3 pary butów niż za 330zł jedna parę która nie wytrzyma zaledwie pół roku . Sizeer sprzedaje badziew made in chiny nie polecam sklepu i przestrzegam przed tym sklepem . Uwaga na teksty sprzedawców sklepu sizeer ze dają gwarancje i ze cos nie tak to proszę zgłaszać nie wierzcie im kłamią żeby tylko wcisną gówniany towar a jak co do czego gwarancji nie uznają i obwiniają klienta . Uwaga na ten sklep !!! omijajcie go !!!!
Biała sklep 2011-12-07 22:37:25
Po pierwsze powinniśmy zacząć od tego, w jakim stanie dostarczył Pan buty do sklepu. Po drugie przekręca Pan moje słowa, niestety klienci często słysząc "reklamacja jest odrzucona" przestają słuchać tylko krzyczą. Po trzecie klient nigdy nie jest zadowolony z odrzuconej reklamacji, a zapewniam Pana, że na 100 reklamacji tylko około 20 jest odrzucanych, więc uważam ten ranking za pozytywny. Po czwarte nikt Panu nie twierdził, iż Inspekcja Handlowa nic nie wskóra, jak zwykle słowa zostają przekręcone na "korzyść klienta", dobrze pamiętam tę rozmowę i treść wyglądała zupełnie inaczej, powiedziałam Panu, że trzecia reklamacja na sklepie raczej zostanie podtrzymana gdyż wina pęknięcia zapiętka leży po stronie klienta i nieodpowiedniego wkładania obuwia a nie jest to wina wykonania, i że oczywiście może Pan wnioskować u Inspekcji Handlowej o dalsze postępowanie, względnie do Sądu Konsumenckiego. Wszystkie formy procedury reklamacyjnej zostały utrzymane zgodnie ze standardami, rozumiem, że może Pan czuć się niezadowolony, ale niestety nie była to wada materiałowo - technologiczna. I tak na zakończenie mojej dygresji na ten temat jeśli zaczyna Pan oczerniać inne osoby najpierw poproszę o konkretne argumenty. Nazywanie kogoś "małolatą" godzi w moje kompetencje, zwłaszcza, iż pracuję w tej Firmie parę dobrych lat, a kiedy ja kończyłam 18 lat Pan zapewne kończył zaledwie podstawówkę. Mimo wszystko życzę Panu udanego wieczoru, i czasami zastanowienia się nad słowami, które Pan wypowiada pod wpływem emocji: jedno co jest w tego typu tematach pewne " NIE ZROZUMIE SPRZEDAWCĘ OSOBA KTÓRA NIGDY NIE PRACOWAŁA JAKO SPRZEDAWCA"
pozdrawiam
Kierownik sklepu
Zostaw swoją opinię o Sizeer-biała galeria - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sizeer-biała galeria