Green Trade Sp. z o.o.

Bronisze

Opinie o Green Trade Sp. z o.o.

patryk 2011-11-24 09:10:01
Firma mała ale prężna nastawiona na rozwój.Praca może nie jest tu lekka ale za to w dobie kryzysu zadowalająca pod względem finansowym.Dodatkowo można zdobyć dużo uprawnień i kursów kfalifikacyjnych. Praca nie jest lekka szef czasem naciska ale bez przesady.Ogólnie atmosfera w firmie jest Ok.Pozdrawiam
anonim 2011-11-25 08:39:16
Green Trade do niedawna nazywała się MEGA FRESH a tu komentarz jest zbędny. To nie firma to POMYŁKA !!!
TO MY (L) 2012-05-14 16:14:54
Ta firma to pomylka jak mozna nazwac ja firma:)prezes jaki prezes to ksiegowy ktory nawet umowy nieumnie napisac dla pracownika:)a w sprawach finasowych to niema co mowic wyzysk smieszne pieniadze a 2 stanowiska pracy.Szef ja tam takiej osoby nie widzialem!!! Ludzie odradzam tam pracowac poprostu poraszka!!! i tak ta firma dłogo nie po zipie chyba ze znów zmienia nazwe firmy:) aaaa i jeszcze sa niewyplacalni!!!!!!!!!! Pozdrawiam
i ja 2012-05-29 23:10:55
Niestety wszystko co tu napisano to prawda. Mnie na szczęście uprzedzono co to za firma i nie przyjąłem oferty pracy. Panowie którzy nie potrafią się zdecydować który z nich jest szefem a który pracownikiem, ze wszystkim mają problem: wypłatę dają w ratach (oczywiście kombinowaną coby za dużo nie dać), w umowie masz jedno stanowisko w rzeczywistości masz robić wszystko. Szkolenia? jakie szkolenia, z tego co wiem żałują nawet na stanowiskowie szkolenie z BHP(co jest obowiązkiem pracodawcy). Zresztą czego się można spodziewać p firmie w której nie ma nawet papieru toaletowego (lol).
Dasiek 2016-04-22 14:00:24
Wiesz co, sytuacja coraz fajniejsza, jest naprawdę spoko w Green Trade Sp. z o.o. a to przez prawie kompletną zmianę kierownictwa, nie ma możliwości, aby ktoś do pracy chodził smutny, możliwości są nieograniczone, zespół jest bardzo bardzo spoko, polecam
Zostaw swoją opinię o Green Trade Sp. z o.o. - Bronisze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Trade Sp. z o.o.