Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

Psary k/Wrocławia

Opinie o Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

admin 2015-06-22 02:58:31
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Motip Dupli Polska Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Ciekawy 2016-02-01 13:39:07
Czy ktoś wie coś konkretnego o tej firmie? Znalazłem dzisiaj ogłoszenie ze szukają przedstawiciela i chciałem się dowiedzieć coś więcej o nich. Sam wiem tyle ze pracował jakiś chłopak dosyć długo i już go nie ma, może ktoś wie coś więcej? Jak płaca i jakie warunki pracy? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Rozmówca 2016-02-18 20:02:42
Ciekawy, tak na start to podstawa to śmiech na sali, 1000zł na rękę reszta w premii od sprzedaży min. 3000 tyś do 5000.
przerażony 2016-02-19 17:31:20
Byłem dziś na rozmowie w Motip Dupli i potwierdzam - zostałem poinformowany, że podstawa wynosi 1440 brutto czyli około jednego tysiąca na rękę. Pytam jak to jest możliwe skoro najniższa krajowa wynosi 1850 brutto czyli około 1355 na rękę? Jak firma, która twierdzi, że jest liderem na rynku, firmą która ma wizję i jest innowacyjna może tak nisko cenić przedstawicieli handlowych, czyli ludzi, dzięki którym właśnie sprzedaję czyli dzięki którym istnieje? O co tu chodzi?
praca 2016-06-20 12:46:17
wynagrodzenie PH to nie sama podstawa chyba?
Pomorzanin 2016-12-04 12:48:35
Podstawa w tej firmie wynosi 1440zł brutto, czyli około 1000zł "na rękę". Nie wnikam, czy jest to legalne, ale bez wątpienia bardzo źle świadczy to jednak o samej firmie. Takiej podstawy nie dają nawet najgorsze hurtownie w małych miejscowościach. Dobrze zarabiają tam jedynie ludzie, którzy mają teren ustawiony od lat i nie ma co liczyć, że wakaty dotyczą takich właśnie obszarów. Tam, gdzie rekrutują zarobki z premią wahają się od 2500zł w dole sezonu do 3500zł netto w jego szczycie przy realizacji planu i zadań dodatkowych. Auto służbowe jest skarbem, za który po godzinach pracy płaci się jak za taksówkę. W biurze zaś pracują paniusie, które od pierwszego dnia pracy będą starały się uświadomić nowemu pracownikowi, że jest tylko intruzem i zwykłym popychadłem na samym dole drabiny, one zaś wszystko wiedzą lepiej. Praca bez perspektyw tylko dla desperatów.
Zostaw swoją opinię o Motip Dupli Polska Sp. z o.o. - Psary k/Wrocławia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motip Dupli Polska Sp. z o.o.