Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

Psary k/Wrocławia

Opinie o Motip Dupli Polska Sp. z o.o.

admin 2015-06-22 02:58:31
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Motip Dupli Polska Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Ciekawy 2016-02-01 13:39:07
Czy ktoś wie coś konkretnego o tej firmie? Znalazłem dzisiaj ogłoszenie ze szukają przedstawiciela i chciałem się dowiedzieć coś więcej o nich. Sam wiem tyle ze pracował jakiś chłopak dosyć długo i już go nie ma, może ktoś wie coś więcej? Jak płaca i jakie warunki pracy? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Rozmówca 2016-02-18 20:02:42
Ciekawy, tak na start to podstawa to śmiech na sali, 1000zł na rękę reszta w premii od sprzedaży min. 3000 tyś do 5000.
przerażony 2016-02-19 17:31:20
Byłem dziś na rozmowie w Motip Dupli i potwierdzam - zostałem poinformowany, że podstawa wynosi 1440 brutto czyli około jednego tysiąca na rękę. Pytam jak to jest możliwe skoro najniższa krajowa wynosi 1850 brutto czyli około 1355 na rękę? Jak firma, która twierdzi, że jest liderem na rynku, firmą która ma wizję i jest innowacyjna może tak nisko cenić przedstawicieli handlowych, czyli ludzi, dzięki którym właśnie sprzedaję czyli dzięki którym istnieje? O co tu chodzi?
praca 2016-06-20 12:46:17
wynagrodzenie PH to nie sama podstawa chyba?
Zostaw swoją opinię o Motip Dupli Polska Sp. z o.o. - Psary k/Wrocławia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motip Dupli Polska Sp. z o.o.