Polbita sp z o.o.

Opinie o Polbita sp z o.o.

laleczka 2008-12-15 12:36:14
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):niepoważna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako . jedyny plus.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .tragedia, zwłaszcza kierownicy
Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższa+ minimalna premia
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .rozwiązanie umowy
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...ciężka praca za marne grosze , niekompetentne kierownictwo, buntowanie pracowników przeciw sobie, BRAK POSZANOWANIA PRACOWNIKA!!!!
anonim 2009-03-14 19:56:28
najgorsza firma z jaką miałam nieprzyjemność się związać, celem firmy jest max wyzys za min koszta!!!! W dodatku kompletna nie kompetencja w zarządzaniu i kierowaniu firmą; pozbywanie się najlepszych( myślących) pracowników-kierowanie "prostymi" ludzmi jest łatwiejsze- nie zadają trudnych pytań, bezmyślnie wykonują wszystkie głupawe polecenia. JEŚLI JESTEŚ KREATYWNA NIE MASZ SZANS W TEJ FIRMIE!!!!
Rozczarowana 2009-04-24 22:19:03
Człowiek jak zawsze jest naiwny
przekonałam się na własnej skórze, że pomimo tak niskiego wynagrodzenia daje się tak wykorzystywać.
Również byłam naiwna, bo myślałam że jak będę dawała z siebie wszystko. Ponieważ praca przy kosmetykach z ludźmi i dla ludzi bardzo mi się podobała myślałam, że firma POLBITA jest w porządku i że ludzie piszą głupoty na forum.... niestety błąd, pomyłka, jaka ja byłam naiwna..... nooo ale cóż życie uczy.....
Nie życzę nikomu by stał się pracownikem firmy POLBITA, gdyż tak jak chyba każdy, odczuje na swej skórze swą naiwność, że popracuje tam jakiś czas i gdy będzie wiązał jakąkolwiek przyszłość z tą firmą to
dla każdej osoby będzie to okropna porażka bo zostanie z ręką w nocniku nawet nie wiedząc kiedy, po co i dlaczego.....

PORAŻKA !!
ola 2009-11-23 22:41:31
SZKODA SŁÓW
WikiLeaks w Polbicie 2010-12-20 13:05:34
A wiecie co zarząd Polbity wymyślił ostatnio?

Otóż zmiana cen w związku ze zmianą stawki VAT miała odbywać się w Niedzielę 02-01-2011 i sklepy w centrach handlowych miały być
zamknięte dla klientów na ten czas.
No cóż niestety tak nie będzie gdyż pracownicy drogerii w centrach handlowych dostali przykaz aby przyjść w Nowy Rok o 24:00
i zmieniać ceny do rana, a potem normalnie otworzyć sklepy.

I co ma zrobić ktoś kto chciał wyjechać na Sylwestra i wrócić
w nocy z soboty na niedzielę?

Poza tym kto przyjdzie na zakupy w niedzielę po Nowym roku,
przecież wszyscy będą odpoczywać po Sylwestrze.
anonim 2011-03-20 22:53:10
Teraz chcą aby dziewczyny ulotki w czynie społecznym roznosiły, bo funduszy brakło i to w ich wolnym czasie. To jest chore.
pyza 2011-05-09 12:27:11
proszę o info w sprawie zarobków w Polbita na stanowisku Kierownika Drogerii lub Area Manager, chciałam zorientować się czy warto...
martyna 2014-02-17 11:31:04
witam pracowałam w tej firmie pare lat,jeżeli chodzi o zarobki to średnia krajowa dla konsultantów a kierownicy niewiele więcej a odpowiedzialnosc nieporównywalna , po redukcji etatów pracy o wiele więcej a wymagania te same albo jeszcze większe,premie mozna wypracowac jak wrobisz plan miesięczny ale i tak oberwiesz za cos innego.Z doswiadczenia powiem ze wogóle nie licza się z pracownikami i nie chodzi tu o to ze kierownicy sa tacy a nie inni ,kierownictwo robi to co wymagaja RM A CI Z KOLEI MAJA NARZUCONE DZIAŁANIA Z ZARZADU,a tam licza się tylko pieniadze ale jak wyrabisz plany to i tak Ci zwolnią bo maja inne plany-porażka
martyna 2014-02-21 09:06:22
masaj- widocznie nie wiesz jak się postępuje z ludzmi w tej firmie,albo tego jeszcze nie doswiadczyłes i nie zycze Ci tego,a wcale nie musza zatrudniac nowych ludzi wystarczy przeniesc z innego sklepu który jest typowany do zamkniecia i jest po sprawie nie wypłacaja odpraw i znów firma jest na plusie
inga 2015-01-13 15:22:45
@sada Tak, firma istnieje- jest właścicielem sieci drogerii Natura, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w 1997 roku. Od tego czasu sieć stale się rozwija, pod względem liczby placówek jest drugą co do wielkości siecią drogerii w Polsce. Jak jest pod względem zatrudnienia obecnie to sama nie wiem, licze na pomoc użytkowników forum.
Ilenak 2015-03-16 09:42:02
Czytając poprzednie komentarze okazuje się, że niektóre zachowania w polbicie są niezbyt logiczne. Pytanie tylko czy występują na tyle często, że można na co dzień się ich obawiać czy raczej niekoniecznie? Chciałbym podjąć pracę w miejscu, które nie będzie uciążliwe dla pracownika, a przy okazji da się jeszcze trochę podszkolić.
madzia 2015-03-30 21:31:33
Tak, drogerie Natura są bardzo popularne w naszym kraju, całkiem przystępne ceny i dobre jakościowo produkty, to pewnie polbita ma dobre przychody. Mnie interesuje praca w takich drogerii, może ktoś jest w stanie napisać czego takiego tu oczekują i o co pytają podczas rozmów rekrutacyjnych? Z góry dzieki za pomoc.
filip 2016-05-11 11:49:28
eee tam, rozmowy kwalifikacyjnej w takim miejscu nie ma sensu się bać. Pytania są na pewno standardowe + konkretne co do danego stanowiska, jakie planujesz objąć.
Zostaw swoją opinię o Polbita sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polbita sp z o.o.