Opinie o Euro Providus w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Providus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Providus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Providus w Częstochowa

Simon

Niby poważna firma i poważni ludzie ale chyba nie do końca ... Prezes tzn influencer, który na instagramie od dawna prezentuje życie swoje i swojej rodziny ostatnio zaczął występować w damskim stroju! W jaki sposób pracownicy maja poważnie traktować i mieć do niego szacunek? Niestety tracę szacunek do firmy po tym co widzę.

Ktoś
@Simon

To się faktycznie w głowie nie mieści!!! Ostatnio wstawił zdjęcia nóg swoich i żony jak by chciał poinformować świat, że są właśnie po... większość ludzi na stanowiskach raczej szanują swoją prywatność i nie cyrkują na portalach społecznościowych. Żenada!

Konsultant finansowy? Widzieliście te ofertę ze strony? Nie wiem czemu od lat tu opinii żadnej nie ma, ale czy te poprzednie są w ogóle jakkolwiek aktualne? zaniepokoiła mnie ta wzmianka o 16stu godzinach pracy. wole mieć co do nich pewność… tu z ogłoszenia ze strony nie wiem jakie są zarobki ale jak szukali parę miesięcy temu konsultanta lidera to oferowali kwotę do 8,000 zł. Byłoby podobnie?

Bobi Nowy wpis

Firma szuka jeszcze doradców?

Czy Euro Providus ma ściśle ustalone godziny pracy?

Solarz

Nie ma ale 16 h dla pracodawcy to za mało

Aleksandra
@Solarz

to chyba żartujesz? nikt nie jest w stanie tyle pracowac przeciez ... jak jest naprawde, 8 czy 10h ?

Kaskaderos Nowy wpis
@Solarz

????

Wera Nowy wpis

Banda gangsterów,zastraszaczy,nie znają przepisów prawnych,procedur.Nie warto brać pożyczki.Nieuprzejmi,wchodzący na siłę do domów nie zważając na nic i na nikogo.Omijac szerokim łukiem.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie godziny pracy obowiązują w Euro Providus?

szunaj

24h najlepiej i 7 dni w tyg a i tak malo

Beks

Firma jeszcze istnieje?

Simon

Ktoś
@Simon

Sylwia

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie? Chciałabym się dowiedzieć czy wszyscy są wobec siebie życzliwi i można liczyć na bezstresową pracę w zgranym zespole. Jest to dość ważny aspekt pracy i wiele osób bierze go pod uwagę. Proszę więc o jakieś informacje.

szunaj
@Sylwia

Oj bardzo życzliwi. Bezstresowa praca raczej nie bardzo bo ciągle źle ciągle mało wszystkiego. Pracujesz od świtu do nocy bo cel trzeba zrobić. Nie polecam szkoda zdrowia i energii. Odchodzę z tej firmy. Więc miejsce będzie wolne

Patryk

W jaki sposób są wypłacane nadgodziny ?

Kam
@Patryk

W żaden! Pracuje w tej firmie wiele lat i nigdy nikt mi za nadgodziny nie zapłacił. I usłyszysz „ jeśli nie potrafisz wyrobić się w ciągu 8h popracuj nad organizacja pracy”

Dorota

Inne opinie na temat tej firmy znajdziecie również na drugim koncie.

Karto

Bardzo dobra firma, zła jest dla ludzi którzy wyłudzają, zamiast odać to wymyślają bzdury. Polecam pożyczkę w tej firmie szybko i sprawnie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Euro Providus?

x

w tej firmie pracuję się po 12 godzin a to wciąż za mało :)

Ckw

TO ONI TERAZ JEŻDŻĄ PO DOMACH I ZBIERAJĄ RATY?

Klient
@Ckw

Jeżdżą. Jestem klientem ale zostawiam im raty we wskazanym miejscu. Nie spotykam się z przedstawiciele osobiście.

Piotr Trzebuniak

Nie polecam aplikować do tej firmy brał profesjonalizmu i konkretów.7 dni oczekiwałem na odpowiedz musiałem sam się przypomnieć menadzer obiecywał ze oddzwoni zadzwonił dopiero po 2 dniach z tekstem ze nie dostałem prace .Ale czy może zapisać numer gdyby inne stanowisko było wolne a tak naprawdę chciał zapisać numer gdyby osoba przyjęta uciekła z tego lub nie poradziła.

Rekrutacja
@Piotr Trzebuniak

Ja byłam na rozmowie i dostałam odpowiedź we wskazanym przez nich terminie.

Hejgen

Dobry pracodawca , fajna atmosfera więc z pewnością warto dostać się tu do pracy.

Czy pracodawca Euro Providus organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Kandydatka

Witam Nie polecam wgl rekrutować do tej firmy.Firma obiecuje oraz gwarantuje na rozmowie o prace że, zawsze dzwonią i informują o przebiegu rekrutacji.Niestety Potrkatowali mnie bardzo nie profesjonalnie nikt nie zadzwonił nikt od mnie telefonu nie odbiera.Uwazam ze ,skoro są zapewnienia a ktoś oczekuje na połączenie to taki kontakt zwrotny powinien nastąpić.

Madzia

Cześć. Chciałabym wziąść pożyczkę w tej firmie ale jestem zadłużone i mam komornika Cxy sprawdzają bazy ? Dodam ze pracuje na czarno przez komornika ( stare czasy ) i nie mam umowy. Jedyne co posiadam do wglądu to zasiłki typu 500 plus itd.

pracowita

ja nie polecam EURO PROVIDUSA (usunięte przez administratora) a zwlaszcza kierownik mam pozyczke ciesze sie ze za nie dlugo mi sie skonczy i nie bede musiala juz u ich nic placic nie chce juz slyszec o EURO PROWIDUSIE

Witek

Może ktoś podzieli się informacją czy firma potzrebuje kogoś i jakie są warunki?

Anonimowy
@Witek

Firma cały czas prowadzi jakieś rekrutację w zależności na jaki region mają zapotrzebowanie - warunki są płacy i pracy są na prawdę na bardzo przyzwoitym poziomie - pod warunkiem że robisz swoje; rotacje fakt jest spora, ale moim zdaniem wynika to z faktu że po prostu nie każdy do takiej pracy się nadaje.

Aleksandra
@Anonimowy

Mnie interesuje Częstochowa i nie ukrywam, że elastyczny czas pracy byłby w cenie, bo chodzi mi o, jak tu piszą, "dodatkowe źródło dochodu": https://europrovidus.com.pl/main/index.php/our-services Podpowiesz mi, ile minimalnie godzin można przeznaczyć na pracę na stanowisku konsultanta w Euro?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Providus - Częstochowa

• Jak się pracuje w Euro Providus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Providus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Providus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Providus?

Kandydaci do pracy w Euro Providus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Providus