Opinie o Ergo International Villa Italia w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ergo International Villa Italia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ergo International Villa Italia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergo International Villa Italia w Piaseczno

Czy Ergo International Villa Italia zatrudnia studentów?

Nawet na etat sprzedawcy? Bo ja jestem studentką zaoczną i znalazłam ogłoszenie sprzed 8 lat dla sprzedawcy właśnie i nie wiem jakie teraz miałabym szanse. Wtedy oferowana była uop, ale jako studentka mogłabym dostać zleceniówkę? No i bardzo chciałabym wiedzieć czy będę mogła pracę pogodzić ze studiami.

Jakie są warunki zatrudnienia w Ergo International Villa Italia?

Zielony Nowy wpis

Praca w magazynie na początku na zlecenie nadgodziny do odbioru

Dorota

@lilly a karta multisport może jest ?

lilly
@Dorota

Nic z tych rzeczy, goła pensja- najniższa krajowa. Żadnych dodatków czy benefitów, nawet na Święta. Jedyne co dostajesz to rabat -50% na wszystkie artykuły.

Jolanta

Przeczytałam na stronie firmy, że w 100% produkują swoje wyroby, a jak zatem wygląda praca na produkcji? Chodzi mi bardziej o wymagania jakie są żeby się dostać, czy przyjmują bez doświadczenia? Zależy mi na kasie i chciałabym wiedzieć ile dają na start żeby się nie rozczarować.

@Jolanta

Nie ma linii produkcyjnej w Polsce. W Piasecznie jest magazyn, biuro, wzorcownia/sklep.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ergo International Villa Italia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Pracownik magazynu

Firma dynamicznie rozwija się, inwestuje w infrastrukturę magazynu ( nowe regały, sprzęt do transportu, najwyższej jakości skanery ) wprowadza rozbudowany system WMS. Optymalizuje procesy oraz koszty operacyjne. Pracownikom zapewnia dobre zaplecze socjalne, wspiera pracowników w trudnych sytuacjach możliwością wypłaty zaliczki. Stawiamy na rzetelnych pracowników którzy nie boją się nowych wyzwań i zmian.

Mieczysław
@Pracownik magazynu

Fajnie to opisałeś. A na magazyn teraz przyjmują nowych pracowników? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy firma robi takie szkolenia skoro tak pomaga pracownikom? Jest szansa żeby się załapać?

Pracownik magazynu
@Mieczysław

Warto przesłać swoje CV . Uprawnienia na wózki to duży plus, ale nie jest to kategoryczny warunek.Jest szansa aby się załapać.

Elo
@Pracownik magazynu

"stawiamy" i pracownik- czyżby to płatna recenzja ?!

czyli z tego co czytam bez uprawnień także przyjmą. ;) tzn., że firma sama może teoretycznie pomagać w wyrobieniu kursu? Są jakieś inne certyfikaty, które można dzięki nim zdobyć? a na których stanowiskach jest tu zdecydowanie najwięcej kobiet i jakie mają przy tym warunki?

Czy urlop w Ergo International Villa Italia jest płatny 100%?

Lucy Charlotte

Tak

Ciekawy

Ciekawi mnie jaka jest obecnie kondycja firmy po lockdownach . Jeśli przetrwali jakoś ten okres to może i sprzedaż jako tako idzie i wszystko hula ?

@Ciekawy

Szukają teraz na kilka stanowisk. Ktoś coś może wie o co chodzi

Lucy
@Ciekawy

Lockdown uratował te firmę. Sprzedaż śmiga jak nigdy. Firma bardzo się rozwinęła.

Lucy Charlotte
@Gość

Firma się rozrasta, jest duża sprzedaż, dlatego potrzeba więcej pracowników

Firma

unser deutsches unternehmen, nicht polnisches kapital

Firma

Niemiecka firma i tyle .

Firenzo

Czy nadal Grzegorz S robi za 3/4 firmy ? A firma płaci mu 3/4 wypłaty tak jak innym stałym pracownikom nie licząc Marty K która kręci dla Pani prezes jak tylko może żeby firma nie upadła chociaż działa na jej niekorzyść ???

@fk a na jaki etat?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Fk

Tak

Anka

Zastanawiam się jak firma poradzi sobie po takiej przerwie zwłaszcza, że nie wiadomo kiedy będzie można uruchomić sklepy.

UnicornGirl

Pracowałam w Ergo prawie 6 lat. Na plus mogę napisać, że kasa jest zawsze na czas, jeśli potrzeba jakiejś zaliczki w niewielkiej kwocie, to też nie ma problemu. Jeśli chodzi o urlopy, dni wolne, czy robienie grafiku- ja akurat nie narzekam- w sklepie z dziewczynami same sobie robiłyśmy grafiki, i tylko kierowniczce były dawane do wglądu. soboty- 2 pracujące w miesiącu, no i jak wypadła niedziela to też. Umowę dają od wejścia- umowa o pracę, dziewczyny,z którymi pracowałam, też były spoko- nawet jak coś zchrzaniłysmy, wszystkie brałysmy winę na siebie. Fajne też były upusty dla pracowników -50%. Na minus na pewno jest pensja- najniższa krajowa, no i oczywiście premia, jak sprzedasz wskazane w danym miesiącu rzeczy. kierowniczka nie była najgorsza, ale totalnie zniewolona przez Prezesową, zasuwała jak (usunięte przez administratora) , i to było też wymagane od nas. Jeśli jedna zachorowała, druga kilka dni z rzędu musiała za tamtą pracować, oczywiście nadgodziny nie płatne tylko do odbioru, tylko kiedy, jak pracowałyśmy we dwie? Nasz sklep został zamkniety z dnia na dzień, my zostałyśmy nagle bez pracy. Podobno powodem zamykania sklepów Villa Italia są straszne długi i opóźnienia w płaceniu czynszu Centrum Handlowym. Kawa, herbata- wszystko kupujesz swoje, w lato na 2 miesiące masz zgrzewkę wody w sklepie, gdzie Panie w Biurach mają tego pod dosttatkiem. Jak zużyjesz z a dużo papieru do xero lub tonera, jest pytanie, czemu tak szybko się kończy, czy sobie czegoś nie drukujesz? Brak zabezpieczen towaru, brak bramek w sklepi, jeśli jesteś sama w sklepie , masz 6 kartonów dostawy, klientów do obsługi to towar automatycznie zostaje kradziony, ale wina jest Twoja. Mnie najbardziej wkurzało gratisowe pakowanie każdej rzeczy w papier prezentowy, w czasie przedświątecznym skóra schodziła z palców od tego papieru. Jesteś i sprzedawcą, kierownikiem, magazynierem w jednym. Najgorsza Pani z biura- zajmująca się reklamacjami- stara baba z głosem tak odrzucającym jak i jej oddech, najmądrzejsza ze wszystkich, z wejścia na ciebie krzyczy i się mądrzy. Ogólnie jeśli chcesz pracować, popracujesz, ale ja po tylu latach- nie polecam.

Czy można liczyć w Ergo International Villa Italia na prywatną opiekę medyczną?

Lilly

Nie,nie ma tam takich rzeczy.

Miła

Z tego co słyszałam to w żadnych firmach nie ma tak niskich wynagrodzeń . Lepiej już pracować w biedrze .Przynajmniej jest możliwość jakieś podwyżki .

Daria

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

BLSSO

Villa Italia przestała współpracować z klientami hurtowymi ,daje lepsze ceny dla klientów detalicznych w internecie .

Ania54

Pracownicy myślą o sobie, a nie o produktach firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo International Villa Italia - Piaseczno

• Jak się pracuje w Ergo International Villa Italia?

Zobacz opinie na temat firmy Ergo International Villa Italia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergo International Villa Italia?

Ergo International Villa Italia
1.4/5 Na podstawie 71 ocen.

Ergo International Villa Italia