Entra

Juszkowo

Opinie o Entra

Zawiedziony 2011-11-23 19:09:59
Pracowałem tam bardzo krótko ale tak wygląda moja ocena firmy: Firma sprawia dość dobre pierwsze wrażenie ale niech nikogo to nie zmyli - na produkcji straszny burdel, organizacja pracy do niczego pracownicy skarżyli się że nie dostają urlopów bo nie ma osób które mogłyby się nawzajem zastępować w razie potrzeby. Kłamią nowym prosto w oczy że można dostać jakiś urlop dopiero po pół roku pracy skoro z kodeksu pracy wynika co innego i jakby tego było mało to chcieli mi podsunąć umowę z niższą stawką niż ta na którą się umówiliśmy no i oczywiście była za mała bo przecież nie mogliby się pomylić na swoją niekorzyść hehehe (Tłumaczyli się że to drobna pomyłka kobiety w biurze - ale dziwne że dwóch "dyrektorków" miało tą umowę w ręku i żaden nie zauważył..? -całkowity brak profesjonalizmu lub próba oszukania nowego człowieka). A jakby tego było mało to zmuszają pracowników do zostawania na nadgodziny za darmo w celu poprawek rzeczy które źle wyszły na produkcji - całkowita porażka..
lulek 2016-09-27 10:54:21
o mój Boże przenajświętszy, Jezu Chryste słodki w morelach - cóż za dobrotliwość - wypłata na czas...
Każdy pracodawca MA OBOWIĄZEK WYPŁACAĆ NA CZAS wyrobioną pensję. To nie jest przywilej.Obowiązek. Więc jak słyszę, że jakaś firma oferuje wypłatę na czas - omijam ją szerokim łukiem - banda wyzyskiwaczy i kombinatorów się więc za ogłoszeniem kłania.
edrt 2016-10-03 13:15:41
a dlaczego by nie? przecież tutaj sa oferty pracy wlasnie tak się skalada ze po to tez miedzy innymi jest tutaj to forum żeby pisać na temat roznych ofert pracy..wiadomo ze można tez zagaldac na przykład na strone firmy danej o prostu w rozne miejsa.
Zostaw swoją opinię o Entra - Juszkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entra