Entra

Juszkowo

Opinie o Entra

Zawiedziony 2011-11-23 19:09
Pracowałem tam bardzo krótko ale tak wygląda moja ocena firmy: Firma sprawia dość dobre pierwsze wrażenie ale niech nikogo to nie zmyli - na produkcji straszny burdel, organizacja pracy do niczego pracownicy skarżyli się że nie dostają urlopów bo nie ma osób które mogłyby się nawzajem zastępować w razie potrzeby. Kłamią nowym prosto w oczy że można dostać jakiś urlop dopiero po pół roku pracy skoro z kodeksu pracy wynika co innego i jakby tego było mało to chcieli mi podsunąć umowę z niższą stawką niż ta na którą się umówiliśmy no i oczywiście była za mała bo przecież nie mogliby się pomylić na swoją niekorzyść hehehe (Tłumaczyli się że to drobna pomyłka kobiety w biurze - ale dziwne że dwóch \"dyrektorków\" miało tą umowę w ręku i żaden nie zauważył..? -całkowity brak profesjonalizmu lub próba oszukania nowego człowieka). A jakby tego było mało to zmuszają pracowników do zostawania na nadgodziny za darmo w celu poprawek rzeczy które źle wyszły na produkcji - całkowita porażka..
lulek 2016-09-27 10:54
o mój Boże przenajświętszy, Jezu Chryste słodki w morelach - cóż za dobrotliwość - wypłata na czas...
Każdy pracodawca MA OBOWIĄZEK WYPŁACAĆ NA CZAS wyrobioną pensję. To nie jest przywilej.Obowiązek. Więc jak słyszę, że jakaś firma oferuje wypłatę na czas - omijam ją szerokim łukiem - banda wyzyskiwaczy i kombinatorów się więc za ogłoszeniem kłania.
edrt 2016-10-03 13:15
a dlaczego by nie? przecież tutaj sa oferty pracy wlasnie tak się skalada ze po to tez miedzy innymi jest tutaj to forum żeby pisać na temat roznych ofert pracy..wiadomo ze można tez zagaldac na przykład na strone firmy danej o prostu w rozne miejsa.
KASIA 2017-02-02 13:13
NIE POLECAM ......OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM ....
Zol 2017-02-25 16:07
Nie polecam, pracowałem tam w biurze pare miesiecy i odradzam. Brak poszanowania dla nowych ludzi. Stara klika sie dobrze urzadzila i doslownie gardza zdaniem nowych ludzi- tu mam na mysli grubaska z pp. Pozatym pan karol, gowniarz jakich malo, wyszczekany, bez doswiadczenia i wiedzy praktycznej...ale najwaznieksze ze to syn wlasciciela. Bez doświadczenia jako kierownik produkcji. Recce opadaja. Jak ta firma ma dobrze funkcjonowac?
Plama 2017-03-31 12:57
A ja w firmie Entra pracowałem dwa razy po ok. półtorej roku i powiem że odszedłem stamtąd bo po prostu miałem lepszą ofertę pracy. Firma jak każda inna. Trzeba pracować i tyle. Za ściemnianie nie placą w żadnej innej firmie. Były dni lepsze i gorsze ale ogólnie tragedii nie było. Trzeba coś umieć samemu zrobić a nie ślizgać się na pracy innych. Jak ktoś jest fachowcem to i zarobi w tej firmie. A jak człowiek od pługa oderwany to nigdzie nie zarobi. PGR ów już nie ma. Pozdrowienia dla starych wyżeraczy . Dżuma i Waksik to dopiero lessery którzy pieniądze zarabiają. Masz łeb i chu. to kombinuj. Pozdrawiam Wichra. Spoko koleś
Lidia 2017-08-10 12:11
@Plama dla osób nastawionych na pracę mógłbyś polecić tego pracodawcę? Czy pracujesz nadal i wiesz może o jakiejś nowej rekrutacji? Na jakie stanowiska rekrutują? Takie informacje przydadzą się osobom zainteresowany pracą w Entra.
XxxR 2017-08-19 19:23
Cały czas szukają do pracy,dobre premie teraz są
Lidia 2017-09-13 09:31
@XxxR a jest jakieś ogłoszenie lub kontakt gdzie osoby mają się zgłaszać jak są zainteresowane pracą w Entra? Mógłbyś coś podesłać tutaj na forum? A jakie są premie i w jaki sposób przyznawane?
Zostaw swoją opinię o Entra - Juszkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entra