BMC INVESTMENT GROUP SP ZOO

Opinie o BMC INVESTMENT GROUP SP ZOO

zizu 2011-11-23 13:45:47
Witam, ja również jestem podwykonawcą BMC i mam z nimi umowę; z Domkarem nie mam nic wspólnego, więc nie bede się wypowiadał, natomiast jeśli mowimy o BMC to trzeba miec na uwadze realia w jakich funkcjonuje firma; mam tu na myśli kłopot z wyegzekwowaniem kasy od inwestorów (inwestycja na Twórczej), zalegają mi z kasą, ale jak na razie to nie wina BMC, wystawili protokół 4 listopada (pokazali mi) a inwestor (stary ciul) podpisał go po 2 tyg., mimo usilnych prosb Bmc i podwykonawców, np. nie było jednego gniazdka, więc wstrzymał kasę za całą elektrykę w budynku-wyraznie leci w kulki i gra na czas albo nie ma kasy; z tego powodu jestem jak na razie wyrozumiały i mam nadzieję, że sytuacja się poprawi-do tej pory nie było jakichś wielkich problemów z pieniędzmi, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o BMC INVESTMENT GROUP SP ZOO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMC INVESTMENT GROUP SP ZOO