Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Nord-Word

Pracowałeś w firmie Nord-Word i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
rex - 2011-11-23 12:51:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej ja tez dostalam ta oferte pracy razem z moimi 2 siostrami.Na poczatku bylam zainteresowana ale pozniej po przeczytaniu konkretnie wiadomosci stwierdzilam ze to lipa nic to nie wypali z wyjazdu.Ja pracowalam juz kilka lat w hiszpani i nigdy nikt nie zarzadal zandych pieniedzy z gory.To [usunięte przez moderatora],Pozdrawiam

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Nord-Word!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord-Word

Twoj email:
Wiadomość: