Opinie o Dexpol S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dexpol S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dexpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dexpol S.A. w Wrocław

Krzysiek Nowy wpis

Zarobki 2500 zl netto bez podwyzek dzial finanse

Ewelina Nowy wpis
@Krzysiek

:/ A premia do tego dalej te 30% co pisali czy do dziś zwiększyli?

Marcin Nowy wpis
@Krzysiek

Szanowny "Krzysztofie". Nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji. Wynagrodzenia w dziale finansowym są wyższe.

Marcin Nowy wpis
@Ewelina

Premia obecnie wynosi do 20% i ma charakter stały (tzn. wliczana do ekwiwalentów, itp). Przyznawana jest co miesiąc. Trzeba się naprawdę "postarać", żeby nie nabyć do niej prawa w danym miesiącu.

Praca

Bardzo niskie zarobki. Nadgodziny. Deweloper Rafin ma złe opinie niska jakość usług.

Paulina
@Praca

Nie da rady z nimi negocjować wynagrodzenia? Przy obecnej inflacji ... A nadgodziny chociaż płatne czy do odebrania?

@Praca

@Praca, skąd wiesz, że nadgodziny skoro nie rozpocząłeś/rozpoczęłaś pracy, jesteś kandydatem. Pracuję od 2002 r. i owszem, zdarzyło się kilka razy, że było coś bardzo ważnego do zrobienia i trzeba było posiedzieć dłużej, ale nikt mi nie kazał, to z poczucia odpowiedzialności (później odebrałem godziny), a jeśli Twoje jest takie, to nigdzie miejsca nie zagrzejesz (chyba że na kanapie na bezrobotnym). A co z tym wspólnego mają opinie o deweloperze ??? Pokrętna logika. Jednym słowem cieszę się, że nie będziemy mijać się na korytarzu. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;-)

@Marcin

Oho, jakoś niezbyt miły jesteś. Trochę luzu człowieku. A powiedz mi skoro pracujesz tak długo to potwierdzasz, że zarobki są małe czy nie? No chyba że twoje poczucie odpowiedzialności jest tak satysfakcjonujące że nie zwracasz uwagi na wysokość wynagrodzenia...

Bożena
@Marcin

20 lat tam pracujesz? Ojej, to pół życia spędziłeś w jednej firmie :) Nie wiem czy gratulować czy współczuć ?? :p

Były

Potwierdzam

Ewelina
@Były

A kiedy tu pracowałeś? Bo chyba aktualnych stawek to u nich nie znasz?

Jak jest z pakietem medycznym w Dexpol S.A.? Można dołączyć rodzinę?

xxx

brak pakietu

Ewelina
@xxx

Ej to słabo. :( A za to aktualnie jakie inne dodatki lub benefity tu są? Bo czymś ludzi motywować trzeba. ;p

Gabriela

A czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? Jak przebiega sam proces rekrutacji? Ktoś z Was jeszcze może podzielić się opinią odnośnie Dexpol z Wrocławia? @Były Pracownik, na pewno masz na myśli mobbing? To poważne oskarżenie, a przypominam że wypowiadasz się na forum publicznym. Zgodnie z definicją to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - czy takie sytuacje miały miejsce w Dexpol?

Powdładna
@Gabriela

Tak, to prawda. Ten pracodawca jest również w posiadaniu innych spółek i również tam można zaobserwować bardzo dużą rotację. Premię przyznaje "jak mu się podoba". Nie przestrzega prawa pracy. Pracownik nigdy nie jest doceniany, nie chwali się go za żadne zasługi, ale jeśli popełni mały błąd od razy jest wyciągana konsekwencja, w tym dyscypilarna. Często nie wyjaśnia powodu zwolnienia (choć najczęściej pracownik postanawia sam odejść, widząc warunki płacy i pracy).

PPH Dexpol SA
@Powdładna

Szanowna Pani "Powdładna" (rozumiem, że chodzi o "Podwładna"), zarzut nie przestrzegania prawa pracy przez Pracodawcę jest bardzo poważny, a bezzasadny może być podstawą do podjęcia stosownych czynności prawnych przez niego. Co do stwierdzenia przez Panią "...jeśli popełni mały błąd od razy (?) jest wyciągana konsekwencja, w tym dyscypilarna" (rozumiem, że chodzi o "dyscyplinarna"), to Pracodawca nie może, zgodnie z K.p. za "mały błąd" wypowiadać umowy dyscyplinarnie w trybie art 52 k.p. W tym trybie można wypowiedzieć umowę między innymi w przypadku "ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych", z podkreśleniem na "ciężkiego". Proszę odwrócić sytuację. Jest Pani właścicielem sklepu, pracownik z powodu zaniedbań i niedbalstwa (a może świadomego działania) doprowadza do szkód w towarze na kilka tysięcy zł i ukrywa ten fakt przez dłuższy czas przed pracodawcą. Co Pani zrobi z takim pracownikiem? Premia, nagroda, pochwała?... Pozdrawiam. PPH Dexpol S.A.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dexpol S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kaja

Byłam na rozmowie na Samodzielną Księgową. Rozmowa prowadził Gl. Księgowy. Pensja to podstawa plus 30% premii - tak zostałam poinformowana. Praca od 8 do 16.30 - ale praca ma być zrobiona, więc jak się nie wyrobisz to siedzisz za darmo, bo płatnych nadgodzin brak. Ogólnie podałam pensję na poziomie rynkowym, Pan się tylko sktzywił.... Widać, że zarobki są kiepskie, bo ogłoszenia na pracuj.pl pojawiają się systematycznie ok. raz na miesiąc (mowa o stanowiskou Samodzielna Księgowa). Czy warto tracić czas na tą firmę, niech każdy sobie odpowie sam... Generalnie we Wrocławiu pracy dla księgowych nie brakuje. Pozdrawiam

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. Ludzie byli świetni, ambitni i pomocni. Natomiast prezes(usunięte przez administratora) to człowiek żyjący jeszcze w przemianie roku 89 w czasach dorobku. Panie prezesie dzisiaj nie tak prowadzi się biznesy. Ludzi trzeba szanować i za uczciwa prace należy się uczciwe wynagrodzenie a nie (usunięte przez administratora). Nie ma żadnego zaplecza motywacyjnego, o podwyżkach to można zapomnieć, rotacja pracowników taka, że na to samo stanowisku w ciągu roku przewinęły się z 3-4 osoby.

Rozgoryczony

Jednym słowem dramat. Zarobki niskie, przełożony przychodzi 5 min przed godziną zakończenie pracy i nagle mówi że jeszcze trzeba zrobić to to i to, udając że nie wie która godzina. Oczywiście za nadgodziny Ci nikt nie zapłaci bo jest ZAKAZ wpisywania na liście obecności innych godzin niż 8-16:30. Spóźniasz się do pracy i musisz pisać USPRAWIEDLIWIENIE i idziesz na dywanik do głównego prezesa. Liczy się tylko kasa a nie by praca w firmie GW była dobrze wykonana. (usunięte przez administratora)

@Rozgoryczony

ojej, czy to nadal aktualne?

Przełożony
@Rozgoryczony

Skoro nie potrafisz zrobić tego co masz zlecone, a przez 8 godzin pracy niewiadomo czym się zajmujesz, czego się spodziewać? Za spóźnienia do pracy też wypada odpracować, bo nikt Ci za darmo pieniędzy nie daje. Jakie nadgodziny? Rób swoją robotę dobrze to będziesz się mieścił w ramach czasu pracy.

Przełożony
@Tomek

Nawet nie zauważyłem daty. Oczywiście, że nieaktualne bo człowiek z takim nastawieniem długo nie popracuje nigdzie.

Rozgoryczony
@Tomek

Oczywiście że aktualne, a co mają Ci powiedzieć osoby które dalej tam pracują "na wysokich stanowiskach" i wszystko ukrywają? Ze jest beznadziejnie? Litości. Jak inaczej znaleźliby (usunięte przez administratora)do swojej firmy?

Dominika
@Rozgoryczony

To już rozumiem dlaczego tak często pojawiają się oferty zatrudnienia w dziale księgowym (szukają Samodzielnego Ksiegowego praktycznie co drugi miesiąc). Jak jest tak jak piszesz to tłumaczy rotację. Dziękuję za cenne uwagi.

Mania

Sandra a można wiedzieć w jakim dziale pracowałaś ? Ja mam iść na rozmowę w piątek na stanowisko księgowej, ale po tych opiniach poważnie się zastanawiam czy jest sens iść...

Maria
@Mania

W każdej negatywnej opinii jest ziarno prawdy ;)

edzia
@Mania

Nie warto. W księgowości totalny wyzysk, księgowa ma obsłużyć dwie ogromne spółki, co w ciągu 8 godzin jest niemożliwe. Ciągła rotacja dokłada jeszcze pracy za osoby zwolnione. Pensja - rozkładają to co wynegocjujesz na mizerną podstawę i 30%premii, której w przypadku choroby czy innej usprawiedliwionej nieobecności nie dostajesz. Praca niby od 8 do 16.30 (niby masz 30 minut przerwy - chociaż powinno być 45 bo 15 minut i tak się należy), ale nadgodzin jest pełno i to nieodpłatne oczywiście. Jak ktoś lubi pracować w czynach społecznych, to idealna praca.

Edyta

Nie warto. Przeczytaj opinię użytkownika "edzia" - zapewniam, że to 100% prawdy

PPH Dexpol SA
@edzia

Szanowna Pani (o ile jest Pani faktycznie Panią), skoro podaje się Pani za pracownika to powinna wiedzieć, że premia wynosi 20% a nie 30%. Premia jest uznaniowa, przyznawana w przypadku partnerskiej współpracy i realizowania zadań. Nieprawdą jest, że nie jest przyznawana z powodu choroby (wtedy dostaje się 80% wynagrodzenia z mocy prawa a nie z powodu nieprzyznanej premii, polecam zapoznać się z tematem zanim napisze Pani kolejną opinię) lub innego powodu nieobecności (chyba, że pracownik nie przychodzi do pracy z niewiadomych powodów i nie informuje o tym pracodawcy, zapewne takim pracownikiem Pani była, skoro premia nie została przyznana z powodu nieobecności). Przerwa; 30 min 12:30 do 13:00 nie wliczana do czasu pracy i 15 min pomiędzy 8:45 do 9:00. Razem 45 min. Kierownictwo nie wnika jak Pani spędza ten czas. To czas prywatny pracownika. Nadgodziny? Hmmm, co jak co, ale na podstawie końca pracy pracowników księgowości można zegarki nastawiać, 16:30 tłumnie wszyscy pojawiają się na korytarzu kierując się do wyjścia i nikt nie ma tu nikomu za złe. Odpocząć trzeba, spotkać się z rodziną również. Pozdrawiamy. Ps. Jak ktoś się brzydzi pracą to wszędzie będzie źle.

Kacper

@mania hej jak poszła rozmowa ?

Czy pracodawca Dexpol S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

RRR

Tak, jeśli wynegocjujesz stawkę X na rozmowie, to na umowie wpisują 80% X plus 20% premii, jak nie podpadniesz to dostajesz wynegocjowaną wypłatę :)

Kamila
@RRR

Bardzo się cieszę, że podpowiadasz na temat płac w Dexpolu. Powiedz, a jak w umowie motywują przyznawanie tej reszty w postaci premii? Są podane pisemnie jakieś warunki, których pracownik może się trzymać, by mieć pewność, że ją dostanie?

GOŚĆ

To był najgorszy pracodawca w moim życiu.

Kandydatka

Czy warto zatrudnić się w Dexpol i jakie wynagrodzenie w dziale kadr i płac Wam proponowano? na stanowisku np.refernta?

PPH Dexpol S.A.
@Kandydatka

Oczywiście, że warto. Wynagrodzenie uzależnione jest od wiedzy i posiadanego doświadczenia. Zapraszam do przesłania CV. Dział kadr.

PPH Dexpol S.A.
@Kandydatka

Czy to prawda że zwalniacie masowo ludzi??

Dział kadr PPH Dexpol S.A.
@Adam

Dzień dobry. Nie jest prawdą, że zwalniamy "masowo" ludzi. Pandemia nie miała wpływu na kondycję finansową Spółki. Wszystkie zaplanowane projekty biznesowe są realizowane. Dział kadr.

Tomi

Czyli zastanowić się nad tym czy składać cv?

Ares
@Tomi

Tomi nie ma sensu tam składać CV. Pracowałem w tej firmie w 2017 roku i wytrzymałem miesiąc. Ogólnie ta firma to tragedia i wszystkie poniższe opinie są prawdziwe. Zarobki tam to jakaś porażka. Przeniosłem się po miesiącu do innej firmy w tej samej branży i to był zmiana o 180 stopni pod każdym względem(oczywiście na plus bo do dzisiaj w niej pracuje). Podsumowując nie trać czasu na tą firmę.

Jerzy

Idealnych firm nie ale często wybieramy nieodpowiednią prace i dlatego później tak narzekamy!!

Jarek

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki?

WD

Pierwszy raz dodaję opinię bo cały czas widzę ogłoszenie do nich w sieci więc może zaoszczędzę czasu osobom które szanują swój czas i swoją pracę. Rozmowa na specjalistę ds kadr w schowku z kartonami-ok, niby czas przeprowadzki. Przełożony/rekruter szczegółowo wypytał o poprzednie doświadczenia i oczekiwania, opowiedział jak wygląda praca-całościowa obsługa kadrowo-płacowa od zamieszczenia ogłoszeń i rekrutowania, przez całą obsługę kadrową po listy płac itd., dużo nadgodzin(domyślam się że niepłatnych) Po czym padła stawka 1800 zł netto-maks 2000 co zależy od widzimisie pana prezesa... dziękuje

Miro

Czy naprawdę nie można napisać coś pozytywnego? Wszędzie może być gorszy czas.

aktywny obserwator

Nieprawda, Prezes wizjoner, budujący konsekwentnie solidny biznes od podstaw. Płacą regularnie i w terminie - ale tym którzy solidnie wykonuję swoją pracę. Polecam wszystkim ambitnym. Osobiście znam osoby, które przeszły w Dexpolu wszystkie szczeble - i obecnie pracują na dobrze płatnych stanowiskach w spółkach giełdowych. Mówiąc krótko: kuźnia talentów.

niezadowolona
@aktywny obserwator

Panie Rojek pisanie o sobie w trzeciej osobie nie zmieni opinii o firmie... Na prawdę... Szczerze nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora).

El matador

Osobiście nie polecam. Pracowałem w spółce Silkbau, która należy do Dexpol (i znajduję się 2 piętra pod nią w tym samym budynku) na stanowisku specjalisty. Płacą w terminie, ale zarobki są bardzo niskie (na stanowisku specjalisty (usunięte przez administratora)zł ponad najniższą krajową) do tego umowa nie jest na całość zarobków brutto, ale na minimalną krajową + premia (która teoretycznie powinna zawsze być, ale nie musi). Duża rotacja ludzi też jest minusem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dexpol S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dexpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dexpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dexpol S.A.?

Dexpol S.A.