Opinie o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. w Gniezno

Zajmujemy się: - Dystrybucją alkoholi i napojów, - Produkcją folii stretch, - Usługami transportowymi na terenie Unii Europejskiej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. w Gniezno

Workers

Firma Lech-pol porażka tym bardziej oddział w Pile brak jakichkolwiek standardów pracy magazyn mały brak miejsca oraz światła odpowiedniego(ciemno) cieknący dach niesprawne sprzęty,niedostarczone ubranie robocze, oszukiwanie ludzi ze będzie wszystko zrobione i ignorowanie oraz brak szukania rozwiązania problemu wola pozbyć się pracownika ,duża ilość nadgodzin i to jeszcze najlepiej za wolne ,Próbowanie zatrudniania na czarno osoby

Maryla
@Janina

Na rozmowie taka propozycja padła? Jak została sformułowana i co się dzieje dalej po tym wspomnianym początku ile on trwa? Mowa o okresie próbnym? Jaka liczba osób przez niego przechodzi? Coś o średnim stażu pracy wiadomo? Jakie są umowy dla starszych pracowników?

Vip Nowy wpis

Czy skupujecie opakowania i butelki adam

Werty Nowy wpis

Czy skupujecie opakowania i butelki

Workers

Krystyna
@Workers

I nie ma ani jednej osoby która zajęłaby się tym tematem? A dużo ludzi zgłasza te problemy? Może zareagowaliby gdybyście poszli z tym całą grupą?

Klient
@Krystyna

Ja współpracuję z tą hurtownią wiele lat. Nie obserwuję tu nagminnych zmian personalnych. PH który do mnie przyjeżdża nie zmienił się od 6-7 lat. Kierowcy też są ciągle ci sami a współpracę oceniam na poziomie mocno zadowalającym. W każdej hurtowni są jakieś problemy bo one występują zawsze tam gdzie mamy kontakt z ludźmi nawet w moim sklepie występuje ten problem. Polecam dostawcę.

Emeryt
@Klient

Nie wiesz chłopie co piszesz!!! Ta firma to ściema.

@Emeryt

Jaka jest tak właściwie definicja tego słowa w Twoim wydaniu? Firma z tego co widziałam w sieci wciąż działa... czyli co ostatecznie z tymi kierowcami? Rotują czy nie? Ilu ich obecnie się zatrudnia?

Jurand
@Marzena

Firma działa i ma sie dobrze od czasu jak odeszli sciemniacze i kombinatorzy. Teraz zespol jest stabilny i zgrany. A firma dziala od 31 lat... ????

@Jurand

31? to ile średni staż pracy przy tym może wynieść? Wcześniej widziałam jak ktoś deklarował u siebie 10 lat. W jaki sposób ostatecznie tyle lat pracy mogłoby być doceniane?

Janina Nowy wpis
@Workers

Od razu oferta że na czarno na pocztąk Dziękuję do widzenia tyle mnie widzieli

Maryla Nowy wpis
@Janina

Zdystansowany

Tragedia !!!!! Tylko nie ta firma !!! Wszystkiego czego tu doświadczy pracownik to wpłynie na jego dalsze życie zawodowe !! Tylko uciekać z takich firm . Właściciel to (usunięte przez administratora)!! Zero szacunku do ludzi .!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.? Na Pracuj.pl jest 31 lipca kilka ogłoszeń.

PH

Składasz CV , Kierownik prowadzi rekrutację i wybiera najlepszego kandydata. Generalnie to nie mamy rotacji ale akurat teraz tak się złożyło, że kolega po 10 latach zmienia fach.

@PH

Po 10 latach? Nie szkoda po takim stażu pracy tego co udało się tu w firmie wyrobić? Jak to tak właściwie może na podwyżkę wpłynąć i do jakich miejsc pracy zazwyczaj ludzie stąd się przenoszą?

Mary

A jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Il mniej więcej km i h dziennie? Auto służbowe jest tylko wyłącznie do pracy w terenie czy można też dojeżdżać nim do domu?

@Mary

Hej, czy nie ma tu naprawdę nikogo mające informacje na ten temat? Odpowiadając na wpisy zamieszczane przez osoby zainteresowane pracą w Lech-Polu, bardzo im pomagacie. Ja chciałam dopytać o urlopy, czy nie ma problemu z ich realizowaniem?

@Irena

Z urlopami nie ma zadnych problemów. PH maja zastepstwo z biura w czasie wolnego.

PH
@Mary

Auta mamy do użytku służbowego ale parkujemy w domu.

Irena

Hej, czy jest tu ktoś zatrudniony w Lech-Polu? Czy praca jest stabilna- niepokojące są dla mnie doniesienia z niektórych firm, że osoby są zwalniane bez powodu, bądź z jakiegoś błahego. Jak jest tutaj?

@Irena

Też myślę o pracy w tej firmie ale zastanawia mnie jeden fakt dlaczego taka wymiana ludzi czy tak ciężko czy atmosfera o co chodzi

@Ewa

Na jakiej podstawie uważasz, że jest duża wymiana ludzi? Jak dla mnie to ekipy raczej są stabilne- szczególnie PH. Firma zatrudnia ponad 200 osób więc zawsze ktoś się znajdzie co zmienia pracę- to normalne. Ty też to rozważasz jak sama piszesz :-)

Małgorzata
@Stary PH

Czy łatwo jest się wdrożyć do tak dużego zespołu w Lech-Polu? Jak oceniasz atmosferę? Z iloma osobami ma się zazwyczaj kontakt podczas pracy? Czy można liczyć, że starsi stażem współpracownicy pomogą nam trochę na początku i podzielą się swoją wiedzą? :D

X

Racja

Ex Pracownik

Babcia Sara zasada jest prosta : jak dobrze wykonujesz swoje obowiązki masz uznanie i premie. ( stanowisko PH) Dodam że zawsze na czas ! A to prawda że są ludzie którzy zachowują się jak trzoda i zostali zwolnieniu lub powinni być zwolnieni... Wiec nie wypisuj takie bzdur ...

Babcia Sara
@Ex Pracownik

Ex Pracownik, co takiego masz... uznanie i premie?????? Jak chcę się pośmiać, to idę na kabaret, więc proszę... bądźmy poważni. Poza tym, jeśli jesteś ex pracownikiem, dlaczego to uznanie i premie na czas nie skłoniły ciebie do dalszej pracy??? hmmmmm

Emeryt
@Babcia Sara

Mądrze napisane

@Emeryt

Czemu mądrze? Na pewno dobre spostrzeżenie, ale przecież jest też coś takiego jak samoistne odejście. Np., przeprowadzka, zmiana stylu życia itp. Nie zawsze się odchodzi z powodu samej w sobie pracy. Chyba się ze mną zgodzisz?

Marzena

Hej czy często są rekrutacje na przedstawiciela handlowego? Może teraz mają jakieś oferty na PH? Tutaj widzę że to jest najbardziej popularne stanowisko i to też w sumie wiele mówi, zwłaszcza że nikt z was nie narzekał zbytnio.

Ali

Witam i pytam dlaczego jedna sobota za darmo Jakieś nowe przepisy w tym kołchozie firma żenada , żenada

Jaka jest kultura pracy w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Normalni

Witam to firma która cały czas ma ludzi za białych (usunięte przez administratora), pan prezes to Żenada tak jak ci bez wazeliny wchodzą mu w (usunięte przez administratora)

@Normalni

Hej, proszę wytłumacz: dlaczego uważasz, że " pan prezes to żenada"? Dość mocne słowa w stosunku do Lech-Polu, dobrze by było gdybyś je poparł opisami sytuacji i konkretami. Czekam na więcej informacji.

Olga

Iła ma się tu na rękę na początek?

Robert

@Murzyn Firma to dobry pracodawca i załoga jest generalnie stabilna więc nie ma problemu z godzinami.

Murzyn
@Robert

To dlaczego sobota za darmo wliczona w pensje i jeszcze jedno dlaczego co miesiąc odciąga się 100 zł na manko to jest (usunięte przez administratora) ze strony Właściciela .... Ciekawe kto pisze takie bzdury że załoga stabilna ????

Młody
@Murzyn

@Murzyn a Ty skąd jesteś Centrala czy z oddziału? To chyba normalne ,że jak jest manko to trzeba je spłacić. Ja w poprzedniej pracy nie miałem nawet wypłaty na czas a tu jak na razie wszystko w terminie więc jak dla mnie nie jest źle

Murzyn

Witam mam pytanie co to znaczy Sobota wliczona w podstawę od kiedy soboty są pracujące ustawa mówi o 40godzinach tygodniowo Może Inspekcja Pracy musi wyjechać i mówić prawdę a nię to każę kierownictwo

Jakie są warunki zatrudnienia w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.?

Zatrudniony

To zależy na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić. Jest tu wiele możliwości ale teraz to chyba tylko kierowcy poszukują reszta ekipy jest raczej stabilna.

Najgorsza firma w Gnieźnie pracuje się 9 godzin a płaci za 8 jedna sobota obowiązkowa i to za free bo się tłumacza ze ta sobota jest wliczona w podstawę a pracodawca pan Głowacki nawet nie powie dzień dobry pracownikowi busy jeżdżą przeladowane a nagany dają wózkowym nie polecam płacą grosze a atmosfera jest lipna ludzie odchodzą masowo z Lech polu

obecny

Krzychu zapomniałeś dodać za co dostałeś naganę, przez którą my musieliśmy się tłumaczyć!!! Zniszczyłeś całe przęsło regału wysokiego składowania a przy okazji kilka palet z różnymi towarami, dodam, że w między czasie kilka razy zniszczyłeś palety z towarami! Przyznaj się ile razy uszkodziłeś samochody podczas załadunku! Ja nie narzekam, atmosfera jak atmosfera (chyba że liczysz, że codziennie szef będzie Ciebie klepał po ramieniu jaki to Ty jesteś (usunięte przez administratora) mimo, że jeździsz wózkiem jak (usunięte przez administratora) i niszczysz wszystko dookoła) po prostu swoje trzeba zrobić i nikt się mnie nie czepia, poza tym wynagrodzenie na czas! Czas pracy to sami wiele lat temu z kierownikiem ustaliliśmy na 9h ale w tym mamy godzinę przerw na śniadanie i na kawę. Obecnie od marca na naszą prośbę, kierownik zmienił czas pracy na 8h

Czy PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. zatrudnia studentów?

Tak ale nie polecam tam pracować

Piła

Mam pytanie jakie auta obecnie dostaje Ph i czy może korzystać w celu prywatnym czy to są 5 osobowe czy raczej 2

Mateusz

Witam kiedy może będą przyjęcia do firmy i na jakie zarobki można liczyć na magazynie ?

Fan Serwisu

Współczuje pracownikom serwisu i obsługi klienta, że muszą tak łżeć i wciskać kit klientom... Najgorsze, że na zlecenie "zarządu" balansują na granicy prawa często nawet ją przekraczając... Najgorsze że pewnie ich premie zależne są od ilości spławionych, (usunięte przez administratora)klientów

Alicja
@Fan Serwisu

@Fan Serwisu Piszesz jako były pracownik PHU "LECH-POL"? Rozwiń swoją myśl, od czego uzależnione są premie w tej firmie?

Fan Serwisu
@Alicja

Tak. Chyba nie chcecie żebym pisał na ogóle jak to u was od podszewki ????

Jerzy
@Fan Serwisu

Sam chętnie poznam zasady przyznawania przez pracodawcę premii. Ciekawi mnie, czy trudno jest osiągnąć taki dodatek do wynagrodzenia podstawowego. Jak Ty to oceniasz?

Procent

Średnio na jeża to na co się zgodziłem to mam a dalej wegetacja żadnej podwyżki pracownicy ok, w sezonie parę ton dziennie trzeba przerzucić i żadnej premi słabo doceniają pracowników

@Procent

Na jakim stanowisku pracujesz? Przez brak doceniania przez pracodawcę masz na myśli tylko brak premii czy coś jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.?

PHU "LECH-POL" Sp. z. o.o.