Opinie o Uniferm Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uniferm Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uniferm Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniferm Polska Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Przedstawiciel Handlowy w Uniferm Polska Sp. z o.o.?

Czy pracownicy w Uniferm Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Kojot Nowy wpis

O tak niektórzy nawet za bardzo

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

123 Nowy wpis

Pracownicy którzy mają być zatrudnieni otrzymują umowę zgodnie z przepisami, przed podjęciem pracy.

sycek

potwierdzam, ze fajna firma, kiedys tam pracowałem na zlecenie przez biuro posrednictwa

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Uniferm Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
niedoszły pracownik

9zł na godzinę miałem tam iść do pracy ale za takie śrubki to się nie opłaca

pracownik magazynu

Praca jest ok, nie narobisz się. Przejście bezpośrednio pod firmę w moim przypadku okazało się niemożliwe. Pani Dyrektor zbywała mnie kilka razy, że podpiszę ze mną umowę o pracę, w końcu zrezygnowałem, ile można robić na zlecenie... Pracownicy firmy uniferm są bardzo fajnymi ludźmi, przyjaźnie nastawionymi,(usunięte przez administratora) Ogólnie jako pracę na krótki okres czasu polecam, chyba że nie przeszkadza Ci praca na zlecenie ;)

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie UNIFERM POLSKA Sp. z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniferm Polska Sp. z o.o. - Poznań

Uniferm Polska Sp. z o.o.
  • Wybieg 5 lok. 9
    61-315 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Uniferm Polska Sp. z o.o.