Coco Beauty Clinic

Piotrków Trybunalski

Opinie o Coco Beauty Clinic

Dorota 2015-06-11 11:20:07
Skusiłam się odwiedzić ten salon poniewaz został ''odmieniony'' - coco beauty NEW, nie wiem jak było poprzednio bo to pierwsza moja wizyta jednakże nie jestem zadowolona. Usługi fryzjerskie na dość niskim poziomie, plus za piękne wnętrze i uprzejmość Pani fryzjerki. Strzyżenie jednak do poprawki, mało profesjonalnie, mam wrażenie, że wręcz amatorsko.
Ola 2015-06-16 21:22:47
Piękny wystrój, czysto i schludnie. Jeśli chodzi o fryzjerke to mam wrazenie ze nie byla mna zainteresowana. Nie zwracała uwagi na moje wskazówki, prośby. Fryzura średnio mi sie podoba, nie jest najgorsza.. ale nie jest to to, o co prosiłam :(
Jolka 2015-10-06 09:56:28
Salon Coco to już nie to samo miejsce co było wcześniej. Nie miła , nie fachowa obsługa. Pani nie potrafiła znaleźć dla mnie zapisu. Nie polecam.
Dolores 2015-11-07 01:56:14
nie polecam jesli chodzi o fryzjerstwo. Porażka i chamstwo. Odradzam wszystkim i przestrzegam przed korzystaniem z uslug fryzjerskich w tym ''salonie''.
Ol 2016-09-07 12:30:25
Równiez nie polecam tego miejsca, bylam na strzyzeniu u P. Emilii Guły i jestem nieco rozczarowana, cena dosc wysoka jak na strzyzenie nie jest to warte tych pieniedzy. Praktycznie strzyzenie niczym nie roznilo sie od zwyklego podciecia koncowek bo moje prośby o wycieniowanie i zmniejszenie objętości w ogole nie zostały spełnione. Pani obcina wszystkie klientki tak samo:)
e-Klient 2016-11-14 13:02:55
Drogie Panie! Jeżeli szukacie profesjonalnego fryzjera i fryzury, która po pierwszym umyciu sama się układa, i nie ważne, czy włosy są wymodelowane, czy tylko wysuszone, to szkoda Waszego czasu i Waszych pieniędzy w Coco Beauty Clinic. Z całym szacunkiem dla Pani, która strzyże włosy (jest bardzo komunikatywna i przemiła), to do fachowego strzyżenia jeszcze daleka droga i długa nauka - nawet bardzo długa, szkoda tylko, że na głowach Klientek a nie na manekinach. Mimo ładnego wnętrza, to zdecydowanie za mało, aby wyjść z podniesiona głową, a chyba o to głównie chodzi! Szukajcie Panie innego miejsca, chyba, że lubicie amatorski nieład na głowie i do tego mnóstwo środków do stylizacji, bo w przeciwnym razie, zostaje wam do wyboru ładna czapka.
Zostaw swoją opinię o Coco Beauty Clinic - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coco Beauty Clinic