Opinie o Ahead Personal Management w Nürnberg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ahead Personal Management. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ahead Personal Management na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahead Personal Management w Nürnberg

Jak szefostwo w Ahead Personal Management traktuje ludzi?

@Stawka

Cześć, czyli jak się zna j. niemiecki to stawka wyższa? A dużo? Ja akurat nie znam, ale ogarniam angielski. Są też oferty bez znajomości niemieckiego? Jak w takim wypadku wypada kontakt z koordynatorami?

Fredryk Nowy wpis

Polecam, dobra agencja pracy. Maja oferty bez j niemieckiego. Rozmawiaja tez po polsku.

Jak szefostwo w Ahead Personal Management traktuje ludzi?

Normalnie traktuja pracownikow. Placa na czas, daja duzo godzin pracy jak ktos potrzebuje no i pomagaja przy rozliczeniach - to dla mnie znaczy Normalnie.

Lucy
@Odpowiedz

Super sprawa z tymi dodatkowymi godzinami. :) W takim razie, na ile godzin maksymalnie można liczyć? I jaka stawka - tak mniej więcej - za 1h? :) Chciałabym sobie obliczyć, ile mogłabym maksymalnie zarobić w tej firmie :P

Stawka Nowy wpis
@Lucy

Wynagrodzenie jest wedlug taryfy. Wazne co potrafisz robic i czy mowisz w j niemieckim. . Dla przykladu w Polsce jest "RODEO" w sensie kto kogo bardziej (usunięte przez administratora), i tak bez konca.

@Stawka

Tati

Ani ofert w polskim necie nie widać, ani już od 2021 nie prowadzą Facebooka po polsku. Są w ogóle jakieś wyjazdy jeszcze do Niemiec z nimi? A ten pan, o którym tu piszecie, ten opiekun, pracuje tam?

Jackow Nowy wpis
@Tati

To niemiecka agencja a nie polska. Widac ich oferty na facebook, maja tez na stronie duzo ofert

Jackow

Wszystko ok, bylem teraz w DHL wlasnie prze AHEAD. Sama firma zachowala sie bardzo dobrze i juz mam nastepny termin na swieta.

Klaudka
@Jackow

A jak komuś zależy na pracy od zaraz to też szybko ogarniają robotę? Jakie formalności musiałeś załatwić przed pracą, dużo ogarnęła sama firma?

Jackow
@Klaudka

Umowe z aganecja podpisujesz normalnie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ahead Personal Management. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mieczysław

Przeczytałem że atmosfera nie była tu najlepsza. Szczególnie traktowanie przez przełożonych. Nadal takie sytuacje czy coś się pozmieniało w kierownictwie i będę mógł się dogadać z ludźmi?

turysta
@Mieczysław

Niewiele się zmieniło

Jak się pracuje z ludźmi z Ahead Personal Management?

Naiwny

Jak szanujesz swe zdrowie to omijaj ich jak najdalej. Szukaja frajerów.

Xsenon

I co dalej w tym ahead takie cocojambo czy coś lepiej?

zirytowany

Nie polecam tej firmy!(usunięte przez administratora). Dajac l4 od razu zwalniaj z pracy. Strasza i zastraszaja. Ludzi maja za nic.

Jaka jest kultura pracy w Ahead Personal Management? Obowiązuje typowy dress code?

Joanna

Kultura pracy? Tam nie znają takiego terminu. (usunięte przez administratora)

Kaja

Wybieram się do pracy przez firmę ahead czy ktos pracował przez tą firmę? Jakie tam sa warunki pracy i płacy

@Kaja

Pracowałam przez ponad 5 miesięcy. Nie polecam. (usunięte przez administratora) Opiekun TG zastrasza ludzi i wiecznie grozi zwolnieniami. Bezwzględny typ.

Joanna

Jeśli chcesz się poczuć jak śmieć, być oszukiwanym i traktowanym jak niespełna rozumu, to śmiało, składaj papiery. Jeśli jednak masz choćby odrobinę szacunku do samego siebie, to omijaj tę firmę z daleka, a już w szczególności jakiekolwiek kontakty z panem Tomaszem G. Jeszcze nigdy w swoim życiu nie spotkałam osoby tak bezwzględnej i pozbawionej jakichkolwiek skrupułów. Gdyby (usunięte przez administratora) żył, to Göring straciłby swoje stanowisko na rzecz Tomasza G.

Niezadowolony pracownik

Nie polecam agencji. Wiecznie jakieś niedomówienia, nieścisłości, za każdym razem inna osoba winna tylko nie Ahead. Nie wspominając o fakcie że pan G. jawnie okłamuje pracowników i ich okrada, mało tego zastrasza. Agencja ta tylko wymaga, stawia żądania a nic w zamian. Jesli ktoś jest niewygodny lub zadaje zbyt dużo pytań jest odcinany od źródła informacji. Oczywiście informacja o nieścisłości ach jest podana tuż przed wypłata lub jak wypłata już wyjdzie. Generalnie polecam robić screenshoty i nagrywać rozmowy a także konsultować informacje z firmą bezpośrednia bo agencja Ahead lubi zasłonić się najemcą który nie ma o niczym pojęcia.

Znd

Pan G nie powinien wgl pracowac na tym stanowisku, brak zaangazowania wieczne problemy z dniami, z godzinami ze wszystkim nie wyplacanie nalezytego wynagrodzenia nie polecam tej firmy

Hanna
@Znd

Dzięki za wpis, ale może unikajmy pisania o konkretnych osobach. Mówisz, że w Ahead są problemy z wypłatami. Zdarzyło Ci się nie dostać wynagrodzenia? Ile razy były takie sytuacje?

U

(usunięte przez administratora) , którzy traktują swoich pracowników jak śmieci. Okradają z wypłaty , wiecznie problemy, co chwile inne wymyślane bajki. (usunięte przez administratora). Jak ktoś bardziej kumaty i nie daje sobie w kasze dmuchać zachowuje się w stosunku do niego psychopatycznie. Naprawdę omijać szczerokim łukiem .

Amazo

Polak za starych czasów miał lepiej u żyda jak w ahead omijajcie szerokim łukiem

z

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają i jakie średnie zarobki można wyciągnąć?

Mlody

Co to eisteler???

Anonymus

Omijać szerokim łukiem! Pan o którym mowa poniżej chyba pomylil profesje bo nadaje się tylko do wywozenia gnoju ! Totalnie niekompetentna osoba na niewłaściwym miejscu. Codziennie inna gadka i traktowanie ludzi gorzej niż śmieci to codzienność tutaj. Dopóki ten pan będzie tu pracowal nie ma po co tu wracać. Moje sugestie dla Ahead Personal Management: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

jaroslaw bienkowski

Nie polecam tej agencji w żadnym wypadku, stronić z daleka od tego najgorszego ścierwa. Cała ta szajka to (usunięte przez administratora) oszusty i krętacze. Zostałem ojebany z wypłaty na jakieś 300-400 euro, wielki (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) tej agencji, mam nadzieję, że ktoś wam kiedyś (usunięte przez administratora) spali te oddziały. a pan tomasz greda to największy (usunięte przez administratora) jakiego miałem okazję poznać. Nie dość, że głupie to jak but to w dodatku oszust.

@jaroslaw bienkowski

Nic dodac, nic ujac. Cala prawda o tej firmie. Ten (usunięte przez administratora) glupek i kretacz TG czyli Totalne Gwuno (pozdro dla kumatych) to chodzace nieporozumienie. Firma dziadowska i takich pracownikow szukaja za ochlapy. Omijac szerokim lukiem. Sa inne, normalne agencje z normalnymi pracownikami.

Jarek

Można mieć rożne sprawy z firmą ale z pewnością mieli podstawy do potrącenia skoro tak zrobili!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ahead Personal Management - Nürnberg

• Jak się pracuje w Ahead Personal Management?

Zobacz opinie na temat firmy Ahead Personal Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahead Personal Management?

Ahead Personal Management