Opinie o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. w Warszawa Osmańska 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DHL Parcel Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. w Warszawa Osmańska 2

Bolo

Weryfikacja nie nadaje się na nic 2 panie z koszajca z weryfikacji wtrącają się w życie innych i nie byłem pierwszym który tak z nimi miał

Agata
@Bolo

Czemu uważasz, że się nie nadaje do niczego?

monika

Praca w centrali DHL Parcel Polska sp. z o.o. w Warszawie to bardzo dziwne doświadczenie. Zarząd firmy jest całkowicie niedostępny i otoczony świtą zaufanych osób-dyrektorów sprzedaży, dyrektora ds. IT, HR itd. Nawet podczas obiadów na stołówce zarząd nie rozmawia z pracownikami. W tym miejscu panuje podział na MY i szara reszta pracowników. W działach takich jak marketing czy dział reklamacji panuje ogromna rotacja pracowników. Jest to firma, w której chęć rozwoju nie jest mile widzina, skostniała struktura tylko pokazuje niejasne ścieżki awansów. Na wyjazdy integracyjne są zapraszane tylko wybrane osoby, o pozostałych pracownikach się zapomina. Najgorsza firma w jakiej pracowałam

kasia
@monika

pracowałam w DHLu 2 lata temu i sytuacja wyglądała tak samo, widzę, że nic się nie zmieniło. Zarząd na 3 piętrze budynku żyjący w błogiej sielance i separacji od innych pracowników. Ludzi w firmie na stanowiskach niższych generalnie miło wspominam

monika

Byly pracownik Nowy wpis
@monika

Praca w Centrali w Łodzi w cale nie jest lepsza. W dziale sprzedaży(usunięte przez administratora) rotacja pracowników ogromna, a chętnych do pracy zero, pieniądze takie sobie, atmosfera ciężka. Kiedy ktoś wyżej zainteresuje sie tym co sie tam dzieję. Jakies powody chyba są skoro ludzie ciągle odchodzą, a z wewnątrz nikt nie chce rekrutować? Wieści o przełożonych szybko sie rozchodzą. Przełożeni straszą że jak nie zrobisz new to nie przedłużą Ci umowy, nieustanna kontrola i zero wolnej reki dla pracownika.

kasia Nowy wpis

Pracownik HQ Nowy wpis

Pracuję w centrali przy Osmańskiej od kilku lat, dlatego sądzę, że mogę coś powiedzieć na temat tej firmy. Atmosfera jest ok, ilość obowiązków jest do ogarnięcia przez zaangażowaną osobę. Nadgodziny zdarzają się rzadko. Nie są płatne, ale nie ma problemu z odbiorem. Kultura organizacyjna jest dobra, ludzie zazwyczaj są życzliwi, mili i pomocni. Zarobki nie są może z górnej półki, ale co roku jest jakaś drobna podwyżka. Benefity jak to w korpo. Uważam, że trafiłem dobrze, mam też bardzo w porządku menedżera. Jeśli miałbym zmienić pracę, to w tym momencie tylko ze względów płacowych lub przez stagnację.

bambiczek Nowy wpis

Kurierzy nie dostarczają paczek na wskazany adres tylko od razu piszą że nie zastali nikogo i przekierowywuja paczkę do losowego punktu odbioru, mimo że cały czas odbiorca jest w domu. Obsługa klienta kłamie w żywe oczy i odrzuca reklamację. Nie polecam tej firmy, jest nierzetelna i stosuje kłamstwa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z DHL Parcel Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DHL Parcel Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pytek

Jakie rotacje/zmiany/łączenie działów na magazynie są na rok 2024?

Super dostawa! Pomimo opóźnienia mojej paczki z USA ze strony nadawcy, firma DHL Express miała ze mną ciągły (codzienny) kontakt telefoniczny w sprawie statusu paczki. Przemiła Pani Ewa świetnie załatwiła wszystkie sprawy celne mojej paczki, tak że ominęły mnie dodatkowe opłaty. Polecam firmę DHL Express całym sercem i na pewno będę z nich korzystała w przyszłości. Dziękuję za profesjonalizm.

Czym w DHL Parcel Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

fhu

dramat, dramat, dramat......partner dhl z solca kujawskiego nie odbiera pełnej ilości zleconych przesyłek poniewaz kupił nowe samochody i nie bedzie ich przeciążał.Infolinia nic nie może zrobic

CCC nie

Czemu jak komuś brakuje 2dni do wczasów pod gruszą a jest osobą z grupą stopień lekki jest taki problem żeby skorzystać ,mogę prosić odpowiedź.Niemozna wziasc tych dwóch dni z następnego roku lub dać dwa dni bezpłatnego urlopu

Czy można liczyć w DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Praca jako ekspert ds rozwoju sprzedaży Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Ile mniej więcej punktów dziennie

Nes

CAŁKOWITE nieporozumienie, brak: kultury, zasad, wychowania i zdolności poznawczych. Przesyłka już któryś dzień BEZ POWODU sobie krąży, dowiaduje się, że nie została przekazana do doręczenia, więc zostanie jutro i tak sobie leci. Każdy ma wszystko w D, kurier mnie zablokował po wpisaniu, że mój adres jest błędny, a na infolinii powiedzieli, że taki jak powinien być i nie wiedzą o co chodzi. :D NIGDY nic nie zamawiajcie z tego.

Tenka

Firma DHL Parcel - tej firmy nikomu nie polecam. Dziś kurier miał dostarczyć mi ważną przesyłkę Kurier obsługujący powiat Jarociński to jest ostatnia osoba która powinna w takiej firmie pracować - przesyłka zamówiona na adres dostawy pozostawiona w punkcie odbioru - mimo że miała być dostarczona na adres dostawy - kontakt z kurierem pod numerem telefonu 882368844 -przysłał info że nie zastał nikogo w domu. Po moim telefonie tłumaczył się że ktoś go zastępuje, ze może dzwonek nie działał, lub domofon nie działał. Kurier ten bez względu jaki jest adres dostawy pozostawia wszystkie przesyłki w punkcie odbioru, ostatecznie pojechałam i odebrałam przesyłkę z punktu odbioru. To już kolejne bardzo złe doświadczenie z tym kurierem z tej Firmy.To jest zwykłe (usunięte przez administratora) i skandaliczne zachowanie kuriera.W punkcie powiadomiono mnie że przesyłki przywiózł stały kurier który dostarcza przesyłki do punktu DHL POP w Kotlinie.Kurier ten zostawia tam przesyłki nawet z sąsiedniego miasta lub okolicznych wiosek. Może wreszcie Zarząd Firmy poczyta opinie o swojej Firmie zmobilizuje pracownika do uczciwej pracy której się podjął..Nie każdy może odebrać przesyłkę z odległego punktu odbioru bo odbiorcami sa często ludzie starsi, niepełnosprawni.

Iwona

Pomimo podanego numeru do odbiorcy przesyłki, kurier nie skontaktował się z nim, tylko zatrąbił raz na ulicy i odjechał. Mój niepełnosprawny mąż musiał sam odbierać paczkę w punkcie. Zarówno konsultant na infolinii, jak i przedstawiciel odbierający moją reklamację nie widzą w tym nic niewłaściwego, ich reakcja "no trudno, nic z tym nie zrobimy" jest żenująca.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

Magazynier

U nas jest program cyfryzacji czyli redukcje zespołów, jest eco oszczędność ale elektrycznego samochodu jako pracownik nie naładujesz oraz nacisk na większą wydajność. Poszukuje się osób na zastępstwo, i najlepiepiej aby ogarnęły dwa inne stanowiska. Bo są ukłądy. Niektórzy mają ustalone, że mniej pracują za mniejszą premię uznaniową czyli nie 7% a np. 5%. I powiem dziwnie to wygląda. Jeśli chodzi o sam magazyn. To co mówisz dotyczy wyższej kadry managerskiej oraz handlowców. Też jest hierarchia, kto może więcej, a kto może mniej.

DHL Parcel Kradzież pewna jak

DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883 to (usunięte przez administratora)przesyłek w cenie dostawy. Zastraszanie Klientów to motto działania DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883. Jeśli zależy Ci na utracie przesyłki polecamy DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883. Dla pewności określ wartość zawartości, wykonanie zlecenia przez DHL Parcel Polska Sp. z o.o. KRS: 0000631916, NIP: 9512417713, REGON: 365170883 jest pewne.

Irena

Ktoś z tego co tu czytam upominał się kiedyś o jakąś opiekę HR nad pracownikami. Serio tak słabo się nimi zajmowali wtedy? Ogólnie to zastanawiam się nad pracą tutaj, ciekawa jestem jak aktualnie się tu sprawy mają jeśli chodzi o wynagrodzenie i komfort pracy. Ktoś aktualnie robi i da znać jak sytuacja wygląda?

@Irena

Jaka opieka HR nad pracownikami? Pracownik ma wyrabiać normę. Nie wyrabia normy to szuka dobrego lekarza na L4 lub odchodzi dobrowolnie. Chorujesz, masz niższą pensję. Nie masz bonów żywnościowych, masz niższą premię. Motiwizer ma próg 3500zł brutto na osobę {grusza, premia świąteczna}. Jako singiel jesteś okradany. Nie ma 13-nastki. Nie ma wysługi lat, masz dodatki stażowe po 10,15,20,25 latach. Stawki się zmieniają. Mile widziany pracownik pracujący na dwie zmiany. Emeryt. Inwalida. Pracujesz u pośrednika to nic nie masz wspólnego z DHL. Nadgodziny raz są raz nie ma. Ubezpieczenie. Prawda jest taka jak sporo zarabiasz to 100zł z pensji to nic. Jak jesteś miotła to raczej się nie ubezpieczasz. Ogólnie pracownik jest to świetny klient, który czeka na śmierć rodzica po czym coś dostajesz??? Mundórówka 3000zł za rodzica i teścia. Nie dać sobie wmówić, że jak rodzić/teść choruje na raka przewlekle to wyzdrowieje. Mowa o stanie ciężkim. Ile dostajesz odszkodowania to masz tabelki z gwiazdkami na które nie masz czasu przeczytać. Pracodawcą liczy na twoją niewiedzę prawną.

Aleksandra

Dzień dobry, 1 raz skorzystałam z wysyłki dokumentów przez kuriera DHL, kopertę kurier dostarczył naderwaną i nie w tym wyglądzie którym była wysłana. Pan Kurier zgubił mojego PASZPORTU. O naderwanej kopercie dowiedziałam się przez infolinii, magazyn odrazu to zauważył, ale zamiast tego żeby oddzwonić do mnie albo zwrócić kopertę, ją wysłali dalej do miejsca docelowego. Zgubiony paszport był 12.12 . 19.12 otrzymałam maila ze jednak nie otrzymali wszystkich dokumentów a dokładnie niema paszportu. Pisałam kilka mailow do DHL, dzwoniłam wczoraj ponownie, sprawa nie ruszyła się w żaden sposób. Byłam w policji, powiedzieli ze mam całkowicie prawo tej sprawy przeciągnąć do sądu, mój paszport jest własnością Ukrainy i zgubiony w taki (usunięte przez administratora) i bez odpowiedzialny sposób. Nikt imię kuriera mi nie daje i nawet kontakt. Proszę spróbować zrozumiemc, ze jestem obcokrajowcem w obcym kraju i bez paszportu nie mogę być. Przez wojnę nie mam możliwości zrobienia go w domu. Proszę administracje, kogokolwiek ogarnąć tą sytuacje, bo z tego co słyszałam kuriery nie w 1 raz gubią takie rzeczy. Bardzo proszę PILNIE zająć się tym!!! Dziękuje

Jak wygląda sprawa grafiku w DHL. Czy pracodawca idzie na rękę?

Magazynier

O jaki grafik chodzi? Na jakim stanowisku. KTK DHL PARCEL ma 6:00-14:00 plus home office. Magazynier od palet ma 6:00 -14:00, 9:00-17:00{przysługa i są układy, jako nowy nic do gadania} Weryfikator trzy zmiany{początkujący ma noce} Interwencja 8:00-16:00{nie ma wspólnego z magazynem, nie ma odbiorów własnych, nie ma wyjaśniania paczek}

Ryszard
@Magazynier

Czemu początkujący tylko na nocki? Nie lepiej jakby był w dzień i wtedy mógłby się coś nauczyć od innych? Nowy nie ma żadnych praw na początku?

@Ryszard

Dzień jest dla weteranów uprzywilejowany{6.00-14.00}. W nocy jest (usunięte przez administratora) i pracodawca patrzy na twoje zaangażowanie. Predyspozycje zdrowatne. Targnąć 300kg. Szczególnie, gdy wywróci się paleta 900kg i trzeba ją poukładać na nowo, widły wjechały w beczki z chemikaliami itp. Potłuczone szyby.

Irena
@Magazynier

Z jakiego powodu taka paleta miałaby się przewrócić? Co z jakimiś zabezpieczeniami, czemu nikt tego nie pilnuje? Zastanawiam się po prostu czy później pracownik jakoś za to obrywa?

Danuta

Z punktu pracownika czy klienta? Możesz rozwinąć myśl?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Parcel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Parcel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Parcel Polska Sp. z o.o.?

DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

DHL Parcel Polska Sp. z o.o.