DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

Wit

A patrzycie na doswiadczenie? Jestem maturzystą i nigdzie nie pracowałem. A słyszałem ze spoko atmosfera a na tym mi zalezy.

Aktualność

Dzięki nowo udostępnionej aplikacji do elastycznego grafiku z łatwością pogodzisz pracę z grafikiem na uczelni. To Ty sam ustawiasz swoją dostępność :)

Możliwość współpracy w formie elastycznego grafiku odbywa się w godzinach otwarcia danego oddziału, przy dostępności minimum 20 godzin tygodniowo.
Adekr

Mogę studiować i pracować. Dla mnie elegancka sprawa. Ogólnie spoko głównie atmosfera robi robotę.

Amelka

Witam. Czy prowadzić nadal rekrutację? Słyszałam że w firmie jest super atmosfera i da się fajnie zarobić. Gdzie ewentualnie mam aplikować ?

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

ANONIMOWY

Pracowałem tam przez kilka tygodni. Jedyne co mi się tam spodobało to atmosfera między pracownikami. Zawsze pomogli. Ogólnie to -Odradzam każdemu! 1. Jako student zaoczny na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany, że spokojnie,nie będę musiał pracować w soboty, tylko od poniedziałku do piątku. Po czym gdy przyszło do sobót, niestety sytuacja wyglądała następująco. Powiedziałem o zajęciach, a poinformowano mnie, że jeżeli nie przyjdę - skutkuje to ujemnymi punktami, a w konsekwencji zwolnieniem z pracy. 2. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie było informacji o płatnym szkoleniu. Tzn była na umowie, ale myślę, że powinna być również informacja słowna. WNIOSEK- większość osób nacięło się na płacenie kary i niestety musiało oddać większość swojej wypłaty na szkolenie czyli 500zł. 3. Szantaże ze strony kierownictwa typu- jeżeli nie wyrobi się normy kara 100zł. WNIOSEK- Jeżeli coś nie idzie- duża presja, a przecież 100zł to nawet w większości przypadkach nie jest dniówka. 4. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, nie było informacji o tym, że w pracy siedzimy 8h, a płacą nam za 7h. JAKO STUDENT, GDZIE ZALEŻAŁO MI NA PRACY I ZAROBIENIU JAKIŚ PIENIĘDZY, STRACIŁEM CZAS I PIENIĄDZE!

@ANONIMOWY

Szanowny Anonimowy, Dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Jest nam przykro, że przebieg współpracy był dla Ciebie niezadowalający. Zawsze zależy nam na obustronnej satysfakcji podczas współpracy i po jej zakończeniu. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, że: 1. Soboty pracujące w naszej firmie nie są obowiązkowe, a dobrowolne i nie są objęte procesem punktowym. Mamy dwie możliwości współpracy, jedna w stała od poniedziałku do piątku (w godzinach funkcjonowania danego projektu), a druga elastyczna, gdzie sam ustalasz swoje godziny i dni pracy (dla takiej formy oczekujemy minimum 20h tygodniowo i trzymania się ustalonego przez siebie harmonogramu). 2. Standard rozmowy kwalifikacyjnej przewiduje przekazanie wszelkich niezbędnych informacji, każdy przyszły współpracownik ma możliwość zapoznania się ze wszystkimi dokumentami. Proces wdrożeniowy przewiduje również szkolenie adaptacyjne (pierwszy dzień szkoleniowy) na którym omawiane są wszelkie zasady współpracy, systemu wynagrodzeń, oraz wspomnianej umowy o szkolenie. To co należy dodać, to szkolenie w dgm jest bezpłatne w przypadku wykonywania zlecenia przez jeden miesiąc, to jedyne oczekiwanie jakie mamy. 3. Każdy projekt rządzi się swoimi prawami, prowizje w ramach wykonywanych projektów wynoszą około 20zł-100zł za działania dosprzedażowe, up-sellingowe, obsłudze leadów lub pozyskiwaniu leadów sprzedażowych. Każdy klient naszej firmy ma swoje standardy jakości i wymagania, których przestrzegamy i każdy współpracownik jest w te standardy odpowiednio wdrażany. Naturalnym jest, że w przypadku zasadnych celowych reklamacji klienta lub w przypadku nie stosowania się do standardów i oczekiwać klienta posiadamy proces dyscyplinujący, stosowany jest on jednak niezwykle rzadko. 4. Owszem dzienny czas wykonywania zlecenia nie może przekraczać 7 godzin dziennie, bo właśnie tyle czasu spędzamy na kontaktach z klientami. Pozostały czas to szkolenia, które objęte są dodatkami szkoleniowymi. Z poważaniem Dział HR

Witam, jak to jest z tą kwotą (usunięte przez administratora)zł? Czy ktoś z was musiał to zapłacić?

@Anonim

Czy zapalcil ktoś 500 zł za niepodpisania umowy szkoleniowej?

ANONIMOWY
@Anonim

ja płaciłem

Annadr

Ciekawy sposób przeprowadzania szkoleń. Fajna, fajna atmosfera. Tylko za mało jabłek.

Xxxxx

Tragedia. Nie polecam nikomu, kto się szanuje, swoją pracę i sam chce być szanowany. Tego w tej firmie nie dostaniecie. Dowodem na to jest fakt, że ciągle poszukujecie ludzi do pracy. Czysty wyzysk.

Beti

Chce pracować tylko w weekendy, jest taka możliwość? Studiuje dziennie.

@Beti

Witaj Beti Witaj Beti Mamy możliwość elastycznej współpracy, czyli w godzinach otwarcia oddziału (od poniedziałku do soboty). Minimalnym wymaganiem dla rozpoczęcia takiej współpracy jest dostępność 20 godzin tygodniowo. W naszym systemie rezerwacji stanowisk ustawiasz swoją dostępność, a my rezerwujemy stanowisko dla Ciebie. Obawiam się jednak, że same weekendy nie pozwolą uzyskać wymaganego minimum, ponieważ biuro nie jest czynne w niedziele. pozdrawiamy Dział HR

Beti

Dziękuje za wyjaśnienie. Poczekam na nowy plan zajęć, wtedy będę wiedziała ile mogę pracować.

darex

Dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmowa zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, udzielono mi wszelkich niezbędnych informacji. Atmosfera panująca w firmie też, każdy witał mnie z uśmiechem. Pomimo tego, że lokalizacja jest w centrum ja mam dojazd z przesiadkami, więc jeszcze się nie zdecydowałem. Ale zostawiam duży plus!

Dragon

Zanim zdecydujecie się na podpisanie umowy, realnie oceńcie swoje możliwości - czy jesteście w stanie znieść głośny bełkot wszystkich konsultantów na raz, plastikowe, niewygodne krzesła, słuchawki z epoki kamienia łupanego i patrzeć się na monitor sprzed dziesięciolecia. Jeśli rezygnujecie z pracy przez problemy zdrowotne (lub cokolwiek) przed upływem 3/1 miesięcy, płacicie 500 zł, bo PRZECIEŻ podpisywaliście zaświadczenie o tym, że nie macie przeciwwskazań zdrowotnych i WIEDZIELIŚCIE PRZECIEŻ, co się potem może dziać z waszym organizmem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że jest stałe zapotrzebowanie na konsultantów zajmujących się upchnięciem prądu starym dziadkom i babciom - co moim zdaniem jest najcięższym projektem, na jaki można trafić. To była bardzo spora nauczka i strata czasu dla mnie, dlatego zastanówcie się dwa razy. A nawet siedem ;)

Mateusz Klich

Złożyłem dziś swoje CV przez waszą stronę. Czy mogę prosić o informację jakie obecnie macie projekty, bo nikt do mnie jeszcze nie zadzwonił :(

@Mateusz Klich

Panie Mateuszu Bardzo proszę o ponowne przesłanie swojego CV na adres karolina.rak@dg-marketing.pl Proszę pamiętać o dołączeniu stosownych klauzul RODO, bez nich niestety nie możemy się z Panem skontaktować. pozdrawaiam Karolina Rak Dział HR

Zawodnik z nr 14

Atmosfera w pracy jest super dzięki mnie, ale kierowniczka też daje radę. Generalnie to jak się jest dobrym w spisywaniu umów to zarobisz bardzo dużo. Rywalizacja jest na porządku dziennym co poprawia wyniki konsultantów i pozwala się rozwijać w sprzedaży

Karol

Czy ktoś może powiedzieć coś czy da się tam zarobić? Chce pracować ale wiedząc ze zarobię. Atmosfera jest dla mnie drugorzędną sprawa.

@Karol

jak robisz wyniki to zarobisz bardzo dobrze, jak nie robisz to godzinówka także zależy to od ciebie

@Karol, czy złożyłeś już swoją aplikacje do DGM Direct.Group.Marketing? A może w dalszym ciągu się zastanawiasz? Co oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia? @anonymous, powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie?

Kuba

DGM to firma z opinią super pracodawcy i to mnie przyciągnęło na forum. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

@Kuba

Czy taki super to nie wiem ale pracuje się spoko

Aktualność

Każdy z naszych współpracowników ma możliwość wypłaty tygodniówek do 50% swojego wynagrodzenia! Za pomocą aplikacji wypłacona kwota trafia na konto do dwóch minut od zatwierdzenia :) Aktualnie nasz zespół wypłacił już ponad 100 tys. zł!
Kocur

Witam, czy po po podpisaniu umowy szkoleniowej, a następnie stwierdzenie jeszcze tego samego dnia, że jednak nie zdecyduję się tam pracować tym samym nie będę uczestniczyć w szkoleniu, jest nakładana ta kara 500zł?

@Kocur

Witam. Prosimy o kontakt, w przedstawionej sprawie: reklamacje.hr@dg-marketing.pl pozdrawiamy Dział HR

Cześć. Ogólnie postanowiłem napisać parę słów odnośnie firmy DGM, ponieważ różne opinie krążą na jej temat. Pracuję już tutaj około 2 mc i muszę powiedzieć, że firma jest naprawdę w porządku. Jak najbardziej duży + dla kierownictwa oraz pracowników. Z nikim nie miałem problemów tutaj. Atmosfera w pracy również zasługuje na +. Odnośnie chillout roomu też nie było nigdy problemów, żeby sobie w coś pograć. Jeżeli chodzi o zarobki to mam na bieżąco wgląd do tego ile zarobiłem. Wypłata też jest zawsze w terminie. Zgadza się co do złotówki. Dlatego moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Jak najbardziej polecam tą firmę.

Pracowity
@Paweł

Witam. Pracowałem dla DGM przez jakiś czas i firma jak firma. Raz lepiej raz gorzej. Zarobić się na pewno da. Pracować trzeba jak wszędzie. Ludzie naprawdę spoko i atmosfera też. Jak chcemy się przyczepić to i w najlepszej firmie się coś znajdzie. Ludzie to czasami niestworzone rzeczy piszą i wymyślają jakieś bajki. Jak każda firma ma swoje dobre i gorsze strony ale wobec mnie zawsze byli rzetelni i uczciwi. Zdarzyło mi się pare razy z kierownictwem podyskutować ale zawsze się jakoś się dogadaliśmy. Ludzie jak wszyscy. Dla mnie są OK

Dimont

Przeciętna lokalizacja biura, w dzielnicy Bronowice. Trwa tam aktualnie budowa i było mi bardzo ciężko trafić na rozmowę kwalifikacyjną. Po tym jak już udało mi się trafić i przeszedłem rozmowę zostałem zaproszony na szkolenie adaptacyjne. Na szkoleniu dowiedziałem się jak wygląda system wynagrodzeń i przeszkolono mnie z produktu i podstaw sprzedaży. Za szkolenie wystawiam duży "+". W przyszłym tygodniu zaczynam dzwonić i zreferuję, w wolnej chwili jak się pracuje. Kierownicy prowadzący biuro są bardzo w porządku, inni pracownicy których zdążyłem poznać też, dlatego na dzień dzisiejszy oceniam firmę bardzo pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing