Restauracja ,,kresowiak"

Siemiatycze

Opinie o Restauracja ,,kresowiak"

klient 2011-11-22 08:52:13
Wielki minus dla tych właścicieli nie polecam.
ktoś 2011-11-22 08:59:50
Kłamcy i złodzieje, uważajcie na nich.
hasziszi 2013-04-02 12:44:43
Kłamcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści poganiacze [usunięte przez moderatora], nie polecam
nieznany 2014-10-27 22:33:49
Nie polecam, oszukują jak mogą, pracujesz po 300 godzin za marne pieniądze a jak chcesz zrobić przerwe to są głupie komentarze że się opierdalasz
JASNE PAJAC 1 2015-02-03 00:14:07
Ja ta pracowałem od samego początku jako szef kuchni choć kuchni jeszcze nie było sam sprzęt zamawiałem i Megiera ściągnąłem ale po 4 miesiącach zrezygnowałem bo zatrudnienie ludzi było takie kto przyjdzie zatrudniony nie pytając się szefa kuchni pomimo to że z wyrokami i o której chcieli to przychodzili, kwestia słuchania tam jest UWAGA.
ps. KELNERÓW Z TAMTEGO CZASU NIE POLECAM.
crazychef 2015-05-11 19:06:04
nie polecam tam pracować, szefostwo skąpe, napierdalaj po 12 godzin albo i wiecej za marne pieniądze to i tak sie nasluchasz ze to i to i to nie tak, poganiacze niewolników, wszelakie prawa co do nadgodzin są łamane, pozdrawiam pierwszego szefa kuchni hehe;)
dobry murzyn 2015-10-14 20:30:43
olewajcie to miejsce!!! to jest jeden wielki wyzysk
dobry murdzin 2015-10-14 20:39:14
nie polecam!!! lepiej tam nawet nie wchodzić jeden wielki wyzysk a pracy od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i trochę, a w weekendy pracujesz po minimum 20 godz. Ludzie ogar!!!
mRsLaVE 2016-04-19 11:02:43
TU SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO, ZAMIAST LEPIEJ TO JEST JESZCZE GORZEJ:D
adjoj 2016-05-16 22:01:21
No ale źle nie jest @mRsLaVE, nie wiem czego Ty tak na prawdę oczekiwałeś od pracy w gastronomii. Praca jest ciężka i trzeba przywyknąć plusem natomiast jest na pewno fakt, że kuchnia sama jest bardzo dobra. Klienci zawsze są zadowoleni, dzięki czemu nie ma nieprzyjemności
Zostaw swoją opinię o Restauracja ,,kresowiak" - Siemiatycze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja ,,kresowiak"