TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

Piła

Opinie o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

zkl 2016-04-01 18:58:18
W tej firmie z punktu widzenia pracownika mamy do czynienia z dobrymi warunkami do pracy,klimatyzowana hala,czysta przyjemna praca,uprzelmi i pomocni współpracownicy,praca bezstresowa,wykonywanie obowiązków w ramach umowy o pracę,ja pracowałem tam cztery godziny na tak zwaną"próbę" na magazynie,dostałem 34 złote i napiłem się kawy bez limitu,praca jest tam tak czysta,że pracując fizycznie w stroju galowym po dniu pracy,wygląda się tak samo,nie sposób się tam pobrudzić i chociaż planuję zacząć pracę od października,to byłem gotowy podjąć się pracy magazyniera jednak z drugiej strony cieszę się na nadchodzące lato,mistrzostwa Europy w piłce nożnej,olimpiadę w Rio i oczywiście płotki od bladego świtu do czarnej nocy.
Zostaw swoją opinię o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8 - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8