TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

Piła

Opinie o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

zkl 2016-04-01 18:58
W tej firmie z punktu widzenia pracownika mamy do czynienia z dobrymi warunkami do pracy,klimatyzowana hala,czysta przyjemna praca,uprzelmi i pomocni współpracownicy,praca bezstresowa,wykonywanie obowiązków w ramach umowy o pracę,ja pracowałem tam cztery godziny na tak zwaną"próbę" na magazynie,dostałem 34 złote i napiłem się kawy bez limitu,praca jest tam tak czysta,że pracując fizycznie w stroju galowym po dniu pracy,wygląda się tak samo,nie sposób się tam pobrudzić i chociaż planuję zacząć pracę od października,to byłem gotowy podjąć się pracy magazyniera jednak z drugiej strony cieszę się na nadchodzące lato,mistrzostwa Europy w piłce nożnej,olimpiadę w Rio i oczywiście płotki od bladego świtu do czarnej nocy.
Sławomir 2017-05-17 15:51
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających Topi Polska mówią na to obóz pracy przychodzisz do pracy na godzina 6 rano i nie wiesz o której wyjdziesz do domu nie ma tam żadnego grafiku pracy . Za nadgodziny nie płacą gola stawka godzinowa
himera 2017-05-24 20:22
Za soboty też nie masz dodatków , a jak pracujesz 8 godzin nie wolno parkować na terenie zakładu.
Bella 2017-06-08 22:36
Pracuję w tej firmie od 2011 roku, nigdy nie było spóźnienia z wypłata, zawsze na czas. Od poczatku pracy parkuje swoje auto na parkingu firmowym, przed zakładem oraz we wnątrz jest bardzo czysto i bardzo schludnie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach szwalniczych co daje nam duzy komfort pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Tamara 2017-06-10 16:07
W Topi właściciel uważa że kodeks pracy to "wymysł komunistyczny" i tak też traktuje swoich pracowników, jak niewolników. Urlop (caly) zaplanowany na cały rok przez szefa nagminnie zdarzają się przypadki że urlop pracownicy muszą wypisać i przyjść do pracy, opieka ustawowa na dziecko to fikcja w tym zakładzie najczęściej przepada a socjalnego funduszu praktycznie wogóle nie ma. Ważniejsze są ściany i podłogi niż człowiek bo nawet kiedy ktoś zasłabnie to kłodzie sie taka osobę na ławeczce lub na podlodze w szatni nie ma mowy i wyzwaniu pogotowia. Normy bez przerwy sa podnoszone.... Mobing, mobing i jeszcze raz mobing.... Pracowałam w tej firmie 7 lat o siedem za dużo. Z punktu widzenia pracownika zdecydowanie nie polecam pracy w Topi Polska!
Margo 2017-06-20 15:59
Szefostwo jest bardzo wymagające, ale jeśli wyrabiasz normę to jest ok. Raczej brak bezpośredniego kontaktu z wlascicielami bo Kieruje nami brygadzistka. Jesli uda sie wyrobic cos ponad normę bywają dopłaty. Urlop zaplanowany z góry to kwestia sporna w zakładzie ale mi odpowiada bo plan urlopów dostajemy w styczniu wiec nie problem dogadać sie z pracodawca męża co do terminu jego urlopu mamy tez przedłużone wszystkie długie weekendy i swieta. Wypłata zawsze na czas, przedmówczyni ma racje co do przesadnej dbałości właściciela o czystość ale przynajmniej pijemy kawe w czystych kubkach i jemy w czystej kuchni.
Ja polecam.
Luśka 2017-07-25 20:10
Ja tam pracuję od 5 lat, nie narzekam. Zawsze mamy zaplanowane dni wolne, i trzy tygodnie urlopu latem. Podoba mi się tez ze nie pracujemy miedzy swietami a sylwestrem. Szef jest wymagajacy, w pracy szanuje i wyagradza tych ktorzy wyrabiaja norme i nie chodza na zwolnienia. Wyplaca tez premie za skutecznosc pracy. i jedna kolezanka wygrala duzy telewizor LCD w losowaniu nagrod na koniec roku. Napojow pod dostakiem.
andi 2017-08-16 15:04
Witam zainteresowanych praca w topi. Firma sie rozwija i caly czas mamy duzo pracy, ja sie ciesze bo
sie nie nudze a i godziny szybko mijaja. Faktycznie jest bardzo czysto na terenie calego zakladu na co nie narzekam bo to przyjemne. Szefostwo wynagradza aktywnosc i sumiennosc w pracy. wydaje mi sie ze jestesmy zgrani i w pracy panuje mila atmosfera. Zdarza sie, ze trzeba zostac po godzinach albo przyjsc w sobote ale jest za to placone. zazwyczaj pracujemy w stalych godzinach.praca jest czysta, sucha, jest cieplo i kawy nie brakuje. jestem zadowolony
Zostaw swoją opinię o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8 - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8