Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Co jaki okres czasu w Solcom Bayard Clar System można ubiegać się o podwyżkę?

@ewa
@Kamil

Nie masz o czym marzyc o premi decyduje pseudobrygadzista , ktory dba o swoj tyłek. Zalezy jaki koordynator jest . Przewaznie mają cie daleko i gleboko. Za mojej kadencji bylo 2 koordynatorow spoko ale szybko zostali zwolnieni bo byli sprawiedliwi. Co powie brygadzista to sie liczy niewazne ze okrada firme na prawo i lewo. Dlugo mozna by bylo pisac na ten temat. Firma nie reaguje na nasze skargi. Wręcz mowi " bedziecie panie zwolnione" Porażka

Czy w Solcom Bayard Clar System są szkolenia zewnętrzne?

Co jaki okres czasu w Solcom Bayard Clar System można ubiegać się o podwyżkę?

Jak bedzie podniesiona najnizsza krajowa to wtedy dostaniesz podwyzke

Kamil
@Ewa

Uważasz, że nie szans na podwyżkę, ale czy próbowałaś o nią zawalczyć? Także dodatkowe benefity takie jak premie mogą podnieść wysokość wypłaty. Czy pracodawca je oferuje?

@ewa
@Kamil

Melon Nowy wpis

Tak że byłam pracownikiem w Legnicy ale długo nie popracowałam bo wspaniala kierowniczka OLKA zwolniła mnie bez słowa wyjaśnień dlaczego jej odpowiedź to bo tak .nie muszę się tłumaczyć hamstwo jak można wyrzucać wzorowych pracowników bez słowa traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) sama ma orzeczenie o niesprawności bo tak się zachowuje a firma dlaczego nic z nią nie robi tak ja niech potraktuje jak ona dobrych pracowników bo jest nieogarnięta tak samo jak nie umie ogarniać obiektów zwolnić ja!!!!!!

12345 Nowy wpis

NIE POLECAM TEJ FIRMY! Jeszcze w życiu nie spotkałam się z taką firma gdzie człowiek zostaje bezpodstawnie zwolniony a kiedy się pyta dlaczego dostaje odpowiedź,, bo tak". Po mim dzwonienia do firmy żeby skontaktować się z dyrektorem i ciągłym słyszeniu że jak będzie dyrektor to zadzwoni, wyszło tak że dyrektor w ogóle nie zadzwonił. Koordynator która zarządzała kinem pani Olka Totalnie nie nadaje się na kierowniczkę nie robiła zamówień mimo to ze były dawna jej kartki lub pisane SMS-y z zamówieniem. Nic sobie nie robiła z tego że były zgłaszane że są zepsute odkurzacze,i w każdej chwili może kogoś prąd kopnąć jak to stwierdziłam że ona o niczym nie wie. Z własnych pieniędzy trzeba było kupować preparaty bo kierowniczka Olka stwierdziła że są drogie i trzeba oszczędzać. Zepsuła się maszyna od listopada było to zgłaszane to nawet nie raczyła nic z tym zrobić. Główna kierowniczka kina nawet jej zgłaszała a ona nic z tym nie robiła. Kierowniczka która była nad panią Olka nawet nie wiedziała co się w kinie dzieje bo księżna Olka nie raczyła jej nic powiedzieć. Mało tego tak się dwie zmówiły że kierowniczka która jest nad koordynatorem stwierdziła że ona nic z tym zrobić nie może. Zwolniła dwie osoby po jedna dziewczyna która się zwolniła narobiła problemów o to że mało zarabia i przez to ucierpiały dwie inne osoby. Po mimo dzwonienia do firmy i skontaktowania się z dyrektorem żeby wyjaśnić sprawy nikt się nie odzywa. Dla dobra siebie i swoich nerwów lepiej nie zatrudniać się do multikina gdzie kierowniczka jest pani Olka bo ona się totalnie nie nadaje jedynie nadaje się do zwolnienia.

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Margaret Nowy wpis

Byłam zatrudniona przez tą firmę i pracowałam przez tydzień sprzątając multikino. Ludzie wredni i chamscy a na początku byli mili.staralam się dobrze pracować i nie popełniać błędów. Niestety zdarzyło mi się, że coś mi wypadło z kieszeni i przyszedł kierownik i kazał mi to sprzątnąć. Ja zupełnie zapomniałam, że wypadły mi gdzieś na dużej sali pomiędzy fotelami chusteczki. I zostałam zwolniona i usłyszałam chamsko komentarz od 20letniej brygadzistki, że taka umowę zlecenie można podrzeć. Mało tego chamski pracownik zatrzasnął mi drzwi przed nosem. W tej pracy pracowałam codziennie 4 godziny od 6 rano od poniedziałku do niedzieli. Inie miałam czasu nawet na 5 minut przerwy żeby iść do toalety usłyszałam komentarz,, Noe idź do toalety bo ja pobrudzisz''. Mało tego ta firma nie wypłaciła mi ani 1zl za moje 28 godzin pracy. Skandal.

malgorzatar50

bylam kiedys pracownikiem tej firmy tylko ze ja sie z nimi nie cackalam kiedy przyniosl kierownik nowe umowy do podpisania powiedzial ze my jestesmy po to zeby firme wzbogacic wiec ja umowe podpisalam i oswiadczylam ze niokogo nie bede wzbogacac zadnych darmozjadow co zeruja na osobach niepelnosprawnych i od jutra ide na zwolnienie i poszlam bylam pol roku i nic nie mieli do powiedzenia a placic musieli tak sie na nich zemscilam a kiedy skonczylo sie zwolnienie postawili mnie na komisje lekarska tylko ze ja juz bylam przed emerytura tydzien i nic nie wskurali z nimi trzeba postepowac tak jak to oni robia

Emeryt
@malgorzatar50

Za zwolnienie po miesiącu płaci ZUS więc nie oni płacili tylko szło to z naszych składek! I nadal jesteś taka dumna ze swoich kombinacji? Zarzucasz im nieuczciwość a sama uczciwa nie jesteś. Jak byś była to po prostu byś się zwolniła. ZUS powinien ci teraz potrącić to z emerytury.

LOLO
@malgorzatar50

zmienili teraz nazwę Firmy myślą że Ludzie się nie kapną

LOLO

Clear System a teraz Solcom - Bayard sp. zoo !!!!! widocznie zmienili nazwe !1! Sprzątałem sąd w Lubinie bez żadnej Umowy !!!! Nie Polecam !!!!

@grupowicz dlaczego? Jesteś byłym pracownikiem?

ewa
@Tomek

Tak

grupowicz

fuj az mnie (usunięte przez administratora) jak mysle o pracy tam

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

Ewelina
@Beata

Rowniez pracowalam w firmie Clar System do wczoraj przez rowno 2miesiace. Umowy ktora by okreslała moje zatrudnienie od stycznia 2019 r. nie dostałam do dzis. Zatem może za darmo. Z dnia na dzien poinformowano mnie ze mam do pracy juz wiecej nie przychodzic poniewaz jestem pracownikiem niewygodnym bo nie mam grupy inwalidzkiej. I tyle.A zeby mnie do tego przygotowac ,tzw brygadzistka zastosowala mobing i bezpodstawne pomowienia. W tej firmie brutalny kapitalizm to chyba norma. Przestrzegam.

Ela
@Ewelina

Najwyzszy czas zeby wzieli siw za tzw brygadzistow. Stosuja mobbing narzucanie urlopu. Wybrane osoby sa faworyzowane. Koordynatorzy sluchaja pseudobrygadzistow. Pracownik nie ma nic do powiedzenia. Kaza odrabiac godziny do 40 tygodniowo w wekendy. Porazka taka firma

Damian Bydgoszcz
@Beata

Gdzie są takie firmy w Bydgoszczy??? Nie spotkałem ani jednej żeby respektowali orzeczenia !! Totalny i chamski wyzysk podsuwanie swistków zgody na 12 godzin chore twory takich firm pseudo krzaków jak clear system.

Janosik

Może trzeba rozmawiać z szefostwem zamiast pisać na forum?

Bezoka

NIe uczciwy wykorzystujocy osoby niepełnosprawne no oszust za 45dni pracy 575zł Moje sugestie dla Solcom Bayard Clar System: WYWIĄZYWANIE SIĘ Z UMÓW BEDZIE WYDAJE MI SIĘ WYSTARCZAJOCE TYBARDZIEJ ŻE JEST TO WSZYSTKO NA PIŚMIE

Patrycja

@byla pracownica, być może pracodawca mówiąc o wzbogacaniu firmy miał na myśli coś innego. Czasami zdarza się, że ktoś się źle wyrazi i najlepiej jest taką sytuację rozwiązać przez rozmowę. Może chciał przez to powiedzieć coś innego np.: że pracownicy są po to aby działać na korzyść firmy. Myślę, że to właśnie pracownicy są najważniejsi w firmie, bo to dzięki nim może ona dobrze działać i zarabiać. To wszystko jest na korzyść wspólną, dlatego zakładam że chodzi tu o pewne niezrozumienie przełożonego, które warto wyjaśnić. Czy są jakieś plusy pracy w Solcom Bayard Clar System? Wszelkie negatywne aspekty zawsze można poprawić, dlatego zawsze należy zwracać się z prośbą o rozmowę do pracodawcy.

byly pracownik
@Patrycja

a kto słucha? Mają totalnie gdzieś . Czy to koordynator czy kierownik łącznie z dyrektorem makroregionu.

@byly pracownik

masz racje

Jacek

Tak cichutko się zrobiło? Tak dobrze sie pracuje?

byla pracownica

pracowalam w tej firmie wiem czym ona pachnie we wnatrz maja pokrewne firmy ktore zatrudniaja na umowe jako pracownik tymczasowy wszystko po to zeby zgarniac kase dla siebie a nie dla pracownika niepelnosprawnych wykozystuja jak tylko moga kiedys kierownik powiedzial mi ze my pracownicy jestesmy po to zeby firme wzbogacac wiec ja po podpisaniu umowy poszlam na zwolnienie i bylam pol roku powiedzialam mu to w oczy ze nie jestem od wzbogacania ja z nimi rozmawialam krutko byli szczesliwi ze poszlam na emeryture nie mozna sie bac walczyc o swoje z nimi trzeba bezczelnie postepowac

Daria

Zawsze można zmienić firmę jak komuś nie odpowiada. Wszędzie jest dobrze...........gdzie nas nie ma!!

Axel

Firma porażka!! Pensja najniższa krajowa, nadgodziny robisz darmo (przeważnie zastepstwo za kogos no bo to powierzenie obowiązków, po co brak kogoś dodatkowego). Na zwolnienia nie należy chodzić bo nie ma zastępstw na urlopy również z powodu jak wyżej. Najzabawniejsze ze nie dotyczy to wybranych pracowników oni mogą odpoczywać do woli!! No i najważniejsze ta firma nie szanuje ludzi uczciwych i przykladajacych się do pracy!! Więc jeśli masz lepkie ręce i olewasz robote to w tej firmie cie docenia!! Uczciwi nie mają czego tam szukać.. .. serio! Co do brygadzistki to tylko raczy się pojawić z listami obecności i to wszystko, jak xglaszasz nieprawidłowości to jestes: zazdrosny, dziecinny etc. Jeden plus pensja ( albo raczej jalmuzna) na czas. Szczerze nie polecam!! !

Oddany Pracownik
@Axel

To wszystko szczera prawda.

Patrycja

@Maciek - dziękuję za Twój wpis. Tak jak wspomniałeś,forum służy przede wszystkim ocenianiu firmy, czy warunków zatrudnienia. Nie skupiamy się na poszczególnych pracownikach, czy uczestnikach wątku, ponieważ takie dyskusje prowadzą donikąd. Czy mógłbyś zatem opisać swoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w Solcom Bayard Clar System? Na jakim stanowisku pracujesz?

Zawiedziony

Coz pensja najnizsza krajowa kiedy tymczasem sa dotacje z zewnatrz pfron i dochod od pracodawcy zatrudniajacego firme ale to ze wzgledu na to ze to powszechna praktyka w dobie szukania jak najnizszych kosztow zatrudnienia to problem nieduzy sa takie ktore sie nie chce wierzyc miedzy innymi brak przestrzegania przepisow bhp a zwlaszcza stosowanie toksycznych środków chwastobojczych bez wymaganych prawem rezimow takich jak odziez ochronna i szkolenia narusza to po prostu prawo jak i rowniez traktowanie ludzi jak idiotow ktorzy sa tez po to aby sie wyladowac na drugim . nie polecam gdyz. Szkoda zdrowia i zycia na takie zalosne warunki i na ujadanie sie z ludzmi bez serca odtadzam kazdemu clar system

tafo

Ważne ,ze na czas jest wszytsko, poza tym co do kwoty wynagrodzenia to widze, ze tylko najnizsza krjaowa u nich obowiazuje? nie mozna liczyc na cos wiecej?

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System