Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Zapewniamy najniższą krajową, wszelkie premie oraz inne składkowe tak jak pełny przepracowany miesiąc bez spóźnień czy wolnego wlicza się do najniższej. Awans jak najbardziej na operatora czy majstra też płaca minimalna. Po przepracowaniu 5-10-15 lat również płacimy minimalną krajową. Zapraszam

Lidka Nowy wpis
@Andrzej

A ile można dostać tej premii, bo ciekawa jestem ile dostaje się łącznie pieniędzy miesięcznie? Czy firma jakoś uzasadnia brak podwyżek? A Ci wieloletni pracownicy dostają premie stażowe? Jak ktoś się spóźni do pracy nawet minutę to automatycznie żegna się z premią?

Jola Nowy wpis
@Lidka

Wszystkie premię i dodatki są wliczane w najniższą krajową. W uproszczeniu jeśli ktoś nie rozumie. Nie ważne ile i jakich premii się dostanie i tak nie zarobi się więcej niż najniższą krajowa. Wręcz dostanie się dopłatę aby spełnić ustawowy obowiązek wypłaty najniższego świadczenia.

CV Nowy wpis
@Jola

Ale jak to możliwe, skoro w ogłoszeniu o pracę zapewniają stałą podstawę i od tego jeszcze prowizję zależną od sprzedaży. Chyba, że normy są tak ustalone, że ciężko je wyrobić i wtedy zostaje sama podstawa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ciekawski dżordż

szukają w Utrzymaniu Ruchu Kierownika, co się stało z poprzednim? Jak funkcjonuje utrzymanie ruchu?

UY
@ciekawski dżordż

W sumie to już od prawie miesiąca jak tak patrzę na ofertę ktoś jest potrzebny. 4 dni do końca pokazuje. To rozmowy są prowadzone dopiero po wygaśnięciu? Piszą o zarzadzaniu zespołem – 10 osób. Czy to stały skład? Nie widzę ofert do nich, nie rotują?

Czy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

odpowiadający

Jedyne zmiany jakie zaszły to w składzie, ciągle ktoś się zwalnia, bo nie ma tam przyszłości.

PO
@odpowiadający

Ale w jakim sensie "nie ma przyszłości"? Jeśli chodzi o stan firmy jako takiej, to proszę o informację, bo jak idę do pracy no to pewnie, że zależy mi, żeby mieć zapłacone i w ogóle żeby umowa była na jak najdłużej. A tu w ogóle w ogłoszeniu na key account managera podali, że szkolą ludzi dodatkowo. Nie ma szans na awans?

Składka 16tka
@PO

Szans na awans nie ma, chociaz jednemu takiemu udało się po wielkim wysiłku wchodzenia w (usunięte przez administratora) . Widzę w ogłoszeniu, że szukają w Poznaniu, czyli zdali sobie sprawę, że na toruńskim rynku mało kto będzie chciał przyjść tam do pracy. Jedyna rzecz na plus to wypłaty na czas, ale do tego obliguje prawo.

AD
@Składka 16tka

Jak długo ta osoba starała się o awans? Kiedy zwykle macie kasę na kocie, zdarza się, że przed terminem?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Jest to januszowa firma, więc premie generalnie są wirtulne ale czasami coś wypłacą, zazwyczaj zabierają bez powodu, zależy od humoru prezesowej. Jeśli ktoś jest bardziej ambitny to nie warto, zdecydowana większość zwalnia się po kilku dniach. Jest bardzo wysoka średnia wieku pracowników, Ci co zostali to byle do emerytury za (usunięte przez administratora)... generalnie prezes traktuje pracowników ja złodziei bez względu na stanowisko. Pracownicy są często oszukiwani więc i stosunek do firmy jest jaki jest... od wielu lat selekcja negatywna kto jest ogarnięty ten ucieka zostało to co została, z roku na rok coraz gorzej, byle do ostatecznego zamknięcia.

Czym w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ciężko wyrobić normy tam? Tłumaczył tu ktoś jak premie wyglądają i że są istotnym dodatkiem do pensji, ale ciekawa jestem, czy taka początkująca osoba w ogóle ma szanse je wyrobić czy zostaje z podstawą?

Bozena
@Monika

Normę jeśli zrobisz to ci ją podniosą. Zachoruj a dostaniesz wymówienie po powrocie i nie ważne ile pracujesz i jak dobrze sobie radziłaś.

Okropne miejsce i fatalna atmosfera w firmie. Nie polecam tej firmy nikomu. Ludzie, którzy przychodzą na rozmowy, szybko orientują się, ze nie warto.

BehemotKot

Jaka stawka obowiazuje w magazynie i czy sa jakies premie?

@BehemotKot

A masz ogólnie jakieś doświadczenie jako magazynier?

BehemotKot
@Justyna

A mozna uzyskac odpowiedz? Niegrzecznie jest odpowiadac pytaniem na pytanie. Powiedzmy, ze mam ogolnie.

@BehemotKot

Zawsze obowiązuje stawka taka jaką sobie wynegocjujesz. Ani mniej - ani więcej.

Azazello :)
@BehemotKot

3400 brutto + do 300/400 premi brutto..(to może być lekko ruchome, w zależności komu gdzie palec wkładasz, ale to tak +/- 100zł) Negocjacja kończy się słowami "firmy na to nie stać". Jak nie jesteś odrazu po szkole i masz trochę więcej doświadczenia, to szczerze słabo.

Jak w chwili obecnej realnie wyglądają zarobki w firmie oraz premiowanie pracownika produkcji?

Czy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rozeznany

Tak

Irena
@Rozeznany

Zarówno na święta Wielkanocne jak i Bożonarodzeniowe ?

Duszek

Tak

Odpowiadajacy

Tak, ale są to grosze w porównaniu do tego co zostanie Ci zabrane w przeciągu roku w postaci ginących premii.

Sylwia
@Odpowiadajacy

a powiedz mi, czy jak nie ma danego miesiaca premi to jest to jakos wogole tlumaczone jaki powod?

Hkm
@Sylwia

Chyba fazami księżyca. Nie doszukuj się w tym zakładzie jakiś przyjętych norm czy czegokolwiek. Tak bo tak, nie bo nie albo nie bo tak, a tak bo nie.

@Sylwia

Ewentualne tłumaczenia krążą wokół słów, że jest to premia dodatkowa. Jak będziesz brnąć dalej to powiedzą, że maszyna, na której pracujesz jest brudna i z tego powodu nie masz premii z całego miesiąca.

Irena
@Odpowiadajacy

aż tak często giną te premie ?

Cukiereczek
@Irena

Czy to naprawdę takie istotne?

Dorota
@Cukiereczek

Dla potencjalnego pracownika, który chce jako tako zarobić istotne :( A czy te premie (jeśli już się zdarzają oczywiście) to jakaś konkretna kwota? czy raczej groszowe sprawy?

NHS

Ocena (1.8/5) adekwatna do firmy i podejścia do pracowników. Brak jakichkolwiek starań do polepszenia sytuacji, a wręcz przeciwnie - wieczne jej pogarszanie.

@NHS

w punkt

@Odpowiadajacy

A co się dzieje że lepiej by było gdyby polepszyli sytuacje?

ZDZISŁAW

Jakie zarobki są w tej firmie ? Na fizycznej pracy i kierowniczych?

zorro8003

Byłem raz tylko na oglądaniu pracy i po wyjściu stwierdziłem że ta firma nie jest dla mnie. Straszny chaos panował tam, zła atmosfera w dodatku ludzie jacyś dziwni, wszyscy się krzywo patrzeli jakbym im coś zrobił. Caly zakład wyglądał jak jakiś (usunięte przez administratora) niektóre okna zbite toalety i drzwi do kadr wyglądały jak sprzed 2 wojny światowej. Dodatkowo w miejscu pracy było strasznie gorąco nawet nie chce pomyśleć sobie jaka tam temperatura panuje w lato gdzie na dworzu jest 30 stopni.

Jaki jest wkład kierownictwa Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiadajacy

Szczerze? Żaden. Obgadywanie i robienie pod górkę jest na porządku dziennym, choć to drugie wynika z braku organizacji pracy przez kierownictwo.

Ktos

Odradzam pracy w tej oto firmie. Jest to okropne miejsce. Jeszcze nigdy nie pracowałem w takim towarzystwie i w takiej załodze. To jest dramat. Proszę nie składajcie tam swoich CV, naprawdę nie warto.

Łazarz
@Ktos

Zgadzam się.

Agnieszka
@Ktos

Potwierdzam. W czasach, gdzie rządzi na rynku pracy pracownik ten zakład to porażka. Takie firmy z takim stosunkiem, szacunkiem do pracownika i człowieka nie powinny mieć prawa bytu.

RWT

Przez trzy miesiące minimalna krajowa a później przysłowiowe ,,zobaczymy"

Odradzam pracy w tej firmie. Omijać szerokim lukiem. Ludzie niemili, a atmosfera beznadziejna. Jeśli masz inna okazje, szukaj gdzieś indziej. Duża rotacja.

Czy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Miesiac nikt nie odpowiwdział, wszyscy zajeci szkoleniami.

@Odpowiedź

Jakimi szkoleniami? Pracodawca organizuje jakieś szkolenie dla pracowników? Powiedz coś więcej. Jak dają możliwości rozwoju to fajnie w sumie.

Witek

Jak ja tam pracowałem to były szkolenia przy wprowadzaniu systemu Kodaka do CTP.

Co wchodzi w socjal Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

intro

Dosłownie nic, ściągają ci co miesiąc a otrzymujesz maseczki 3 sztuki na kilka miesięcy plus mydło w łazience wisi.

hm...
@intro

pakiet medyczny? sportowy? dzień kobiet? paczki dla dzieci na święta? dzień drukarza?

SportySpice
@hm...

dodatkowo płatne oczywiście.

@SportySpice

Czyli w końcu jak to jest z tymi dodatkami w Zapolexie? Obowiązują jakieś czy nie? Jeśli tak, to jakie? Wspomniałeś, że są dodatkowo płatne. Ile się płaci?

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.