Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka:

Pracowałeś w firmie Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka: i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Kasia - 2011-11-21 23:02:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Muszę powiedzieć że jestem zawiedziona, jak kierowniczka(tak mi się wydaje) zwraca się do swoich pracodawców. Odechciało mi się już przychodzić do tego sklepu, jak można mieć takie maniery będąc na takim stanowisku.Też nie rozumiem pracowników ,że pozwalają na takie traktowanie. To ,że byłam świadkiem takiego traktowania przez pracodawcę to jeszcze nie przyjemna kasjerka. Ręce opadają. Szkoda mi mi pracowników , pracodawca się wyżywa a pracownik postępuje tak w kierunku klientów. Zastanawia mnie jedno czy osoby co tam pracują ,aż tak dużo zarabiają że pozwalają na poniżanie...
zdjecie uzytkownika
AJA - 2014-01-02 16:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Miałam tam szkolenie, a potem przeszłyśmy do nowo otwieranego Sklepu przy(usunięte przez administratora) w Warszawie. Masakra!!! To co tam zastałyśmy... Został tydzień do otwarcia, a tam wszystko w trakcie remontu, pełno kurzu, brudu, totalny bałagan!!! Pracowałyśmy po 12, 13 godzin bez wcześniejszego uprzedzenia, w okropnych warunkach. W ogóle nie brano pod uwagę, że mamy też rodziny i obowiązki. Wywierano na nas presje mówiąc "Jak Wam nie zależy to do widzenia".
Ciągle coś było nie tak, cały czas chodziły i krzyczały. To bardzo przykre, że traktuje się człowieka bez żadnego szacunku, gorzej niż (usunięte przez administratora)!!! Po wszystkim Pani Kierownik nie potrafiła nawet słowa "Dziękuję" powiedzieć!!! Żeby tego było mało, na rozmowie kwalifikacyjnej zupełnie co innego było obiecywane... Miał być jeden weekend pracujący, a Kierowniczka wymyśliła sobie wszystkie Soboty pracujące i dwie Niedziele. A jak zapytałam o jeden weekend w miesiącu wolny, bo chcę pojechać do domu, okazało się że nie ma takiej możliwości. A dziewczyny, które się uczą nie maja żadnego wolnego weekendu. Nie rozumiem, dlaczego tak kłamią na rozmowie wstępnej, apotem mają pretensję, że tyle osób się uczy. Nie mam dobrego zdania na temat pracy w tym Sklepie. Kierowniczka jest niemiła, nieprzyjemna, Panie z biura ciągle krzyczą, jakby człowiek był ich własnością!!! Zero szacunku!!!
Tylko pracownicy są w porządku, dziewczyny miłe. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
mank - 2014-02-27 11:04:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
To weźcie się w końcu za robotę,a nie tylko plotami się zajmujecie w pracy!!!Co do kierownictwa w tym sklepie to ktoś grubo przesadził. Po to jest kierownik,żeby pogonić do pracy i przypilnować żeby wszystko grało. Najlepiej to oczernić kogoś jak się samemu nie chce pracować, a na pewno tutaj kierownik na nikogo nie krzyczy,a ze zwróci uwagę,że coś jest nie tak zrobione?- od tego przecież jest. Jak wam nie pasuje to po cholerę siedzicie jeszcze w tej pracy. Uważam,że problem jest w was samych,bo jak ktoś chce pracować to się stara i przyjmuje wszystkie uwagi i stara się poprawić żeby wszystko grało,a nie od razu takie bzdury na forum pisać. Gdyby kierownicy pozwolili wejść sobie na głowę to byłby jeden wielki chaos i bałagan w tym sklepie. także radzę byście zajęli się pracą i od krytyki najpierw samych siebie,zastanowili się nad tym jak wy sami pracujecie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka:

Twoj email:
Wiadomość: