Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka:

Opinie o Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka:

Kasia 2011-11-21 23:02:25
Muszę powiedzieć że jestem zawiedziona, jak kierowniczka(tak mi się wydaje) zwraca się do swoich pracodawców. Odechciało mi się już przychodzić do tego sklepu, jak można mieć takie maniery będąc na takim stanowisku.Też nie rozumiem pracowników ,że pozwalają na takie traktowanie. To ,że byłam świadkiem takiego traktowania przez pracodawcę to jeszcze nie przyjemna kasjerka. Ręce opadają. Szkoda mi mi pracowników , pracodawca się wyżywa a pracownik postępuje tak w kierunku klientów. Zastanawia mnie jedno czy osoby co tam pracują ,aż tak dużo zarabiają że pozwalają na poniżanie...
AJA 2014-01-02 16:13:43
Miałam tam szkolenie, a potem przeszłyśmy do nowo otwieranego Sklepu przy(usunięte przez administratora) w Warszawie. Masakra!!! To co tam zastałyśmy... Został tydzień do otwarcia, a tam wszystko w trakcie remontu, pełno kurzu, brudu, totalny bałagan!!! Pracowałyśmy po 12, 13 godzin bez wcześniejszego uprzedzenia, w okropnych warunkach. W ogóle nie brano pod uwagę, że mamy też rodziny i obowiązki. Wywierano na nas presje mówiąc "Jak Wam nie zależy to do widzenia".
Ciągle coś było nie tak, cały czas chodziły i krzyczały. To bardzo przykre, że traktuje się człowieka bez żadnego szacunku, gorzej niż (usunięte przez administratora)!!! Po wszystkim Pani Kierownik nie potrafiła nawet słowa "Dziękuję" powiedzieć!!! Żeby tego było mało, na rozmowie kwalifikacyjnej zupełnie co innego było obiecywane... Miał być jeden weekend pracujący, a Kierowniczka wymyśliła sobie wszystkie Soboty pracujące i dwie Niedziele. A jak zapytałam o jeden weekend w miesiącu wolny, bo chcę pojechać do domu, okazało się że nie ma takiej możliwości. A dziewczyny, które się uczą nie maja żadnego wolnego weekendu. Nie rozumiem, dlaczego tak kłamią na rozmowie wstępnej, apotem mają pretensję, że tyle osób się uczy. Nie mam dobrego zdania na temat pracy w tym Sklepie. Kierowniczka jest niemiła, nieprzyjemna, Panie z biura ciągle krzyczą, jakby człowiek był ich własnością!!! Zero szacunku!!!
Tylko pracownicy są w porządku, dziewczyny miłe. Pozdrawiam
mank 2014-02-27 11:04:17
To weźcie się w końcu za robotę,a nie tylko plotami się zajmujecie w pracy!!!Co do kierownictwa w tym sklepie to ktoś grubo przesadził. Po to jest kierownik,żeby pogonić do pracy i przypilnować żeby wszystko grało. Najlepiej to oczernić kogoś jak się samemu nie chce pracować, a na pewno tutaj kierownik na nikogo nie krzyczy,a ze zwróci uwagę,że coś jest nie tak zrobione?- od tego przecież jest. Jak wam nie pasuje to po cholerę siedzicie jeszcze w tej pracy. Uważam,że problem jest w was samych,bo jak ktoś chce pracować to się stara i przyjmuje wszystkie uwagi i stara się poprawić żeby wszystko grało,a nie od razu takie bzdury na forum pisać. Gdyby kierownicy pozwolili wejść sobie na głowę to byłby jeden wielki chaos i bałagan w tym sklepie. także radzę byście zajęli się pracą i od krytyki najpierw samych siebie,zastanowili się nad tym jak wy sami pracujecie.
Pracownik 2014-11-18 12:12:26
Co do tarnowieckiej to niemam opinni,ale napiszę o Trockiej,wyzysk,brak poszanowania praw pracownika,pani kierownik totalnie niekompetentna,panuje tam jakiś nepotyzm,generalnie to syf.
yt4 2015-10-10 16:13:24
cześć, ja jako klient bardzo lubię zakupy w sklepie Topaz, nie to to wielki sklep jak niektóre supermarkety, w których można się dosłownie ,,zgubić,, jest wszystko pod ręką, często mają tam sporo promocji, wszystko jest skupione w jednym miejscu, na obsługę też nie mogę napisać żadnego złego słowa..
mario 2016-04-22 20:22:25
Hej, a jak tu jest z dodatkowymi benefitami w pracy, chociaż multisport jest?
Zostaw swoją opinię o Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka: - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Topaz w Warszawie ul.Tarnowiecka: