Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Miro

A kiedy nowy kierownik zacznie (usunięte przez administratora) kierwoniczki i liderki i w końcu rozwali tą klikę? Bo to co się dzieje to masakra!!! Wtedy wrócą ludzie którzy chcieli pracować ale nie dano im szansy! Pozdrawiam nowego kierownika

Obiektywna

To ty chyba nie chodziłaś do przedszkola .Co trafiłam w serducho że tak zabolało .Poczuj się tak jak ludzie których traktuje się każdego dnia każdej minuty...

Marchewa
@Obiektywna

to idź tam gdzie trzeba i powiedz w twarz a nie płaczecie tu na forach !problemow się tak nie rozwiązuje .

Nfc

Od kiedy przychodzi nowy kierownik

@Nfc

Prawda jest taka że bez K (usunięte przez administratora) ten zakład długo nie pociągnie.

Sebol

Tak tez uważam to dobry pracownik i mino ze czasem nerwowy walczy o ludzi ... bardzo szkoda ze odchodzi ale dużo pracy włożył w ten zakład !!!!! To on trzymał to wszystko w mocy ....

@Sebol

Tak walczył o ludzi że połowa starej kadry się zwolniła!

Waldek

Zwolnili sie ci co robić się moe chciało i taka prawda dobrze facet robi ze tez ucieka .ma gość wiedzę i wie za co odpowiada bo każdy myśli ze od niego nic nie wymagają .

@Waldek

Też mu się robić nie chce A może koronawirus go pokonał i nie poradził sobie z kryzysem jak juz biuro stało na maszynach to nie jest dobrze w tym zakładzie i lepiej nie będzie dobrze że znowu ukraincami się wsparli bo już nikt nie chce tu przychodzic do pracy

Stefek

Głowa muru nie przebijesz ,góra rządzi i tylko rozkazuje ....kto to wytrzyma wszyscy maja już dość pomysłów i strategii pana W. Wszyscy dobrzy ludzie odchodzą i maja dość !!!!a jednak K był pracowity i dużo zrobił.....szkoda ze odchodzi

Sfrustrowany
@Stefek

Dyro pozabierał premie dla uetów, premie roczbe, dał ebit, który z łaską wypłacą albo nie. Ludzie mają zero motywacji, większość ma już dosyć. Kiero jak widać też. Dobrze robi uciekając z tego bur delu. Zobaczymy jak dyro sobie bez niego poradzi.

Robok
@Sfrustrowany

Tak wszystko pozabierał żeby dla siebie i mieć a to ludzie na produkcji wszystko robią .!!! Dobrze dobrze ze kiero ucieka tu się niecka pracować !!!a nowy to albo mi się dostosuje albo tez szybko (usunięte przez administratora)

Goska

Tak to jest prawda ze był od początku prawie tej fabryki i wiedział co i jak , dziwie się ze tak dobrego i pracowitego gościa tak łatwo wypuszczają .....ale to zasługa ()!

Stach
@Robok

To prawda pan w pozabieral premie itd dlatego szanujący się pracownik tam nie chce pracować bo teraz to tylko swoim dają !a nie wygodne i prawdę mówiące wpisy kasują. Fabryka porażka .

@Nfc

Już jest nowy a K nas pożegnał ????bardzo szkoda bo był dobrym kierownikiem !!!!znal się na wielu rzeczach i poświecił sie tej fabryce i taka jest prawda !

Wiesiek
@Nfc

Nowy kiero już jest ale to zupełnie inna bajka ....!

Ello

Powiem tak jak by nie było kiero zawsze był po ręka zawsze można było prosić o pomoc nigdy nie było tak żeby olał temat a to dlatego ze wiedział co i jak pracował bardzo dużo i miał wiedzę !!!!”nowy to na pewno nie ta baja .”

@Ello

Tak, ale po prostu też jest tak, że byliśmy do niego przyzwyczajeni. Ten kiero jest nowy musi się wszystkiego przecież nauczyć jak każdy. A my musimy się chyba uzbroić w cierpliwość i czekać co będzie dalej. Kto wie może będzie lepiej....

Tyryry

Witam Czy w Uecie 4 pracuje jeszcze Agata o Justyna liderka i trenerka?

@Tyryry

Tak pracują. Obie uet4 obie liderki.

@66

A Beata też pracuje? Jak wygląda teraz uet 4 jakieś zmiany w liderkach?

Liderki :Justyna, Małgorzata, Agata i Renata

Beata pracuje?

Tak jest liderem na 3 uecie

Misiek

Widzę oferte na kierownika log. wew możecie cos wiecej napisać o tym stanowisku? dlaczego stary kierownik sie zwalnia? jakie zarobki?

Jaś
@Misiek

Podłączam się do pytania jak można zarobić na stanowisku KL wewnętrznej i czy to ciężka praca i dlaczego poprzednik już nie pracuje?

Misiek
@Jaś

Ponawiam pytanie ktoś jest w stanie coś na ten temat napisać?

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Czy jest możliwe że nie będzie czterobrygadowki jak przyjdzie nowy kierownik? Ktoś coś słyszał?

@Anonim

Nowy kierownik to raczej spierdzieli szybciutko.

Stefan

Wszystko możliwe bo tu trzeba mieć dużo siły i wiedzy , a co by nie było obecny ja ma i wie co z czym.szkoda ze nasz k odchodzi bo wiedzę to ma duża .

Jaś

Dlaczego? Coś jest nie tak z tym stanowiskiem?

Antek
@Jaś

wiedza tylko ci co pracowali tu lub pracują jaki jest zapierdziel !!!!

Infiniti

Tragedia i patologia. Pracowałem tam 3 miesiące i o 3 za długo! Kierownik kompletnie nie kompetentny. Nie można w żaden sposób się z nim dogadać np. Choćby urlop itp. a liderki brak słów. Chamskie, wulgarne i ludzi uważają za śmieci. Wyzwiska, przekleństwa to ich poziom rządzenia tym zakładem. Brak moralności i szacunku do drugiego człowieka. Sporządzają bez uzasadnione, absurdalne notatki, skargi, a nawet na okresie próbnym nie potrafiły pomóc. Współczuję tym ludziom, którzy tam muszą pracować! Gdy odchodziłem powiedziałem że Wam pomogę i właśnie to robię. Nad polskim ułomnym kierownictwem są jeszcze ludzie wyżej w Hiszpanii. Omijajcie ten zakład szeroką drogą!!!

Ttt
@Infiniti

Na którym uecie byłeś? Ja byłem na 3 i było spoko.

Infiniti
@Ttt

Byłem na 4 a później na 2

Tralala
@Infiniti

A pozniej znowu wrociles na 4 ............

Aga
@Tralala

Skoro tak wędrujesz z UETu na UET to nie wina firmy tylko Twoja, bo Ty nie zdecydowany i chcesz iść tam gdzie roboty nie ma.

Stefek

Coraz gorzej w tej fabryce ludzie uciekajcie teraz to będzie kierownik na kierowniku a na produkcji Ukraińcy żenada ta fabryka !!!!!!!

Hmmm?

A co tam się u Was wydarzyło, że po tylu latach Pan K odchodzi z pracy?

www

wszędzie szukają ludzi do was na produkcje wiem ze jest zle u was wpadlbym do was na jakis czas tylko na czym polega te raportowanie skladanie montowanie zbiera sie z tasmy i uklada sprawdza tak zapisuje sie co stan do kompa czy na kartce montuje sie plastiki wkretakiem czy sie tylko zlacza czesc do czesci

Zwalnia się?? Nie dziwie się ile można?? Przecież jego też cisną w tedy on cisnął nas ale nie można mu zarzucić, że nie był za ludźmi.... No to po produkcji :(((((bo wątpię, że przyjdzie ktoś o zdrowych zmysłach do tego zakladu... Złote czasy minęły jeszcze zakład będzie ludzią wyacal odprawy po padnie....

Gal anonim

Ludzie trzeba coś z tym zrobić musimy się zebrać zadziałać coś nie można się tak dawać. Teraz co sobotę będziemy chodzić do pracy? Przecież to absurd.

@Gal anonim

A jak tam ebit zadowoleni?

Gal anonim 2
@Gal anonim

I oczywiście że będziemy chodzić , wielu nawet poleci jak na skrzydłach bo dostali ebit który i tak się należał jak psu kość , ale teraz będzie cacy , bo te pieniądze powinny zostać wypłacone już dawno a teraz kiedy ludzie są wkurzeni za te odrabianie nie wiadomo czego , bo przecież firma pomniejszyła nam wypłaty a teraz każe odrabiać i będziemy tyrać wszystkie soboty nie wiadomo do kiedy i nie wiadomo za ile to wypłacili ebit i tym sposobem zatkają nie którym buzię . Mam nadzieję że w końcu odwiedzi nas PIP i zacznie od (usunięte przez administratora) kończąc na kierownikach zmiany za ten ryj do ludzi . Zastanawiam się tylko czy Pan K wie jak niektórzy przełożeni odzywają się do pracowników bo tak też im każe czy wy na jego wzór tak wchodzicie mu w tyłek .

@Gal anonim 2

To na jego wzór tak robią chcesz być w stadzie kracz jak wrony stołek trzeba utrzymać za wszelką cenę. Ebit byl premią półroczną taki teraz okazało się że jednak roczną bo stworzyli sobie jakiś regulamin tak oczywiście by go jak najmniej wypłacić! (usunięte przez administratora) jak zawsze! Tylko nie rozumiem skoro premia roczna to dlaczego niektórzy dostali za jedno półrocze i za drugie!

Rodrick

Jak do narzekania to wszyscy chętni. A jak wypłacili ebit, to nikt nie skomentuje. Wypłacili mimo trudnej sytuacji - to się nazywa porządna firma. Ja w tej sytuacji mogę pracować w soboty, bo wiem że jak coś wypracuję to mogę liczyć na uczciwość. Tak nie jest w innych firmach. Doceńcie ludzie to co macie.

@Rodrick

To Ty chyba z choinki się urwałeś! Pracuj sobie nawet w niedzielę jak jesteś bardzo wdzięczny za ebit tylko większość tak wyrolowali że nie dostali nic albo dostali ci co mieli po 5 reklamacji gratulowac tym co go przyznawali . Jakby była taka porządna firma to by dali każdemu tak by ludzi zachęcić i utrzymać w firmie a tak znów będą zwolnienia. Niech się tylko otworzy nowa fabryka w Strzelinie to połowa odejdzie. A do uczciwości jej daleko chyba nie wiesz co się dzieje na hali albo jesteś jednym z tych uprzywilejowanych

@Rodrick

Wypłacili to co zalegali od pół roku łaski nie robili to żadna nagroda tylko ciężko wypracowane pieniądze i co może mam jeszcze za nie dziękować człowieku weź się walnij w łeb

Wer

Nowa fabryka i co myślisz ze tam nie będzie trzeba pracować ,ludzie to tylko narzekać się nauczyli !!!wszedzie trzeba pracować i tak zle nie płaca bo wiem ze są fabryki co mniej zarobisz a tak samo trzeba pracować !

Js
@Wer

Oczywiście że wszędzie trzeba pracować tylko nie wszędzie się gnębi ludzi i wykorzystuje jako tanią siłę roboczą jak to w antoloinie. W innych zakładach nie ma problemu z wyjściem do toalety tu jest bo nikt nie chce za Ciebie stanąć jak Ci się to podoba to podoba proszenie by ktos stanął to proś niektórzy mają już dość poniżania się.

@Wer

Za taki zapierdziel jak tu i za czterobrygadowke która ponoć wróci to kokosów nie ma a i owszem są zakłady gdzie się mniej zarobi ale i praca do tego adekwatna i nikt nie stoi i drze ryja że norma nie zrobiona. To jest moj pierwszy zakład w którym nie masz czasu się napić w innych nie miałem z tym problemu! Jak tak jest super i cudownie to czemu Ci nowi pracownicy nie zostają tylko uciekają po dwóch dniach po czterech a czasem w czasie przerwy. Jak jest tak dobrze to czemu starzy pracownicy się zwalniają a zakład nie potrafi ich w żaden sposób zatrzymać!

Tom
@Js

Tak to prawda ze zapierdziel ale pracowałem w kilku innych i to samo było a do tego mniejsza kasa a taki sam zapierdziel niestety....tez poganiają i za wszystko tną kasę ..

Ex Pracownik
@Nowy

Bo zakład ma wy ebane na swoich długoletnich pracowników. Tu się nie szanuje ludzi. Jak jesteś potrzebny to jest ok. A jak nie to możesz wy pieldac. Władza w Silesii myśli, że za bramą stoi kolejka ludzi, którzy chcą tu pracować. Żebyście się kiedyś nie zdziwili jak wam ludzi zabraknie. I sami wielcy Panie i Panowie doprowadzicie do upadku. Tej kiedyś prężnej firmy. Sami tą firmę rozwalacie od środka. Bardzo proszę dalej pozwalajcie doświadczonym i dobrym pracownikom odchodzić. Róbcie tak dalej.

Ex Pracownik

Młodzi ludzie nie przychodźcie tu pracować. Zarząd dużo obiecuje a uuja daje. Ludzie zatrudniani szczególnie Ci protegowani uważają się za nie wiadomo kogo a tak naprawdę nie potrafią nic. Zero wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Jedynie dobrze włazić potrafią wiadomo gdzie. Sama protekcja w tym zakladzie i mnóstwo tak zwanych mam lasów. Jedyny dział, który jest jeszcze coś wart to UR. Logistyka i tzw. Niby jakość to jeden wielki Uj. Firma dobra do rozwinięcia skrzydeł i nic więcej. Nie polecam nikomu.

johnny

Co to za nowa firma na zakładzie ? Mają jakieś wolne miejsca do pracy ? Ktoś coś ?

@johnny

Na produkcję cały czas są przyjęcia.

Czy ktoś się orientuje czy da się pogodzić pracę w silesi ze studiami zaocznymi?

@Anonim

Da się, ale pewnym kosztem. Nie można się ugadać na pracę pn-pt. Jedynie zamiana grafiku, tzw odrabianie.

@Anonim

Da się, ale to trochę trudne. Urlopu wogole nie można dostać, nawet na szkole. W wolnych dniach z grafiku musisz przychodzić do pracy żeby mieć wolny weekend na szkole. Kilka osób u nas tak pracuje.

Czy są przyjęcia pod zakład Autolin

@Adam

Na Fb "praca Strzelin i okolice" Pan Tomasz Pełka szuka pracowników. Zajrzyj i skontaktuj się z nim.

Alex
@Adam

Są przyjęcia od września?

stary

nie polecam tomasza pe ,podpiszesz z nim umowę, weźmie za ciebie pieniądze i ma cię w (usunięte przez administratora)

***
@Adam

Są przyjęcia cały czas są. Nie tylko od września ale zaraz po urlopach 10.08 będzie bardzo dużo nowych. Bardzo bardzo dużo nowych........

ANONIM
@Alex

Daj sobie spokój z tą pracą,(usunięte przez administratora) zakłamani ludzie,po 1-szym dniu odejdziesz,a szczególnie Wielki Pan i WŁadca,Pan Krzysztof Pilichiewicz,ile on nie naobiecuje,a w rzeczywistości to (usunięte przez administratora) dostaniesz,nam tak naobiecywał,że jak przyjdziemy na 100-tkę,to ile kasy dostaniemy,niewiem jak inni,bo ja dostałam 150 zł więcej do wypłaty,a miałam dostać niby 450,wogóle to płacą za 168 godzin,a pracujemy 192,albo176 godzin,Nie Polecam Silesi Antolin!!!(usunięte przez administratora)

HR Antolin Silesia sp. z o.o.
@ANONIM

Witam, jeśli pojawiają się według Państwa jakieś niezgodności w wynagrodzeniu, to zapraszamy do działu HR w celu wyjaśnienia. Bardzo chętnie pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół HR

@HR Antolin Silesia sp. z o.o.

Wątpliwosci zostaną zawsze rozwiane tak jak zdecyduje pan Krzysztof nawet nie wiedziałyście jak rozliczyć Boże Ciało i odpowiedź na tę wątpliwość miałyście jedną ,,jak zdecyduje Krzysiek " .

praca, praca:)

wypłata za czerwiec cała :), świadczenia wakacyjne wypłacone :), jestem zadowolona,powoli wszystko wraca do normy, szkoda, że nikt nie potrafi wypowiedzieć się pozytywnie:( Oczywiście pracy jest ful i tempo ogromne, ale dla chcącego , nic trudnego:)

Xd
@praca, praca:)

Cała te 2000 z groszami nazywasz wypłata?

quq
@praca, praca:)

W końcu ktoś wypowiedział się pozytywnie :-) Wszyscy tylko psioczą i narzekają. Pamiętajmy, wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma.... Fajnie, że po tych ciężkich miesiącach, firma zaczyna normalnie pracować, EBIT wypłacony, na wakacje kasa wyższa niż w ubiegłym roku... Po tylu miesiącach luzu, można teraz trochę przycisnąć i będą wakacje... oby tylko pogoda się poprawiła !

NDD
@Xd

Jak ktoś ucieka na chorobowe to ma to na co zasługuje.

Pracuś-:
@Xd

Jak siedziałeś cały miesiąc na chorobowym albo opiece, to pewnie tyle zarobiłeś. Jaka praca taka płaca!

Wek
@Pracuś-:

Tak dokładnie jak piszesz , ci co siedzieli na zw albo opiece chcieli by mieć wszystko , a cos za cos !

:) :) :) :)
@Wek

Ci co siedzą na zwolnieniu??? A co siedzą bo tak im pasuje? Widocznie zdrowie im nie pozwala podjąć pracy i nie mówię tu o 5 dniowych zw 2 razy w miesiącu bo i takich nie brakuje ale sytuację są różne... Ludzie ja bym nie chciała być w sytuacji tych pracowników co są na l4 bo nie dość, że mają mniejsze wynagrodzenie to i często wydatki większe dojazdy do lekarza kosztują różne badania też leki też nie są tanie.... Przestańcie już tak ujadac i płuc jadem nienawiści. A tak na marginesie niektórym to wystarczy wypłacić raz na pół roku 450 zł więcej i już zamykają szczekać ki a sami niedawno szukali pracy?? Wychodzi na to że tylko krowa nie zmienia pogladow:)

++++++
@praca, praca:)

Ciekawy ile tak ci się będzie chcieć??

++++++
@praca, praca:)

Ciekawy ile tak ci się będzie chcieć??

Melo
@:) :) :) :)

Tak myśle i znam takich co tylko na zw by chodzili byle nie pracować i tak jest wszedzie a uważam ze zw jak by nie było każdemu się może zdążyć ale są granice .taka jest prawda i przestańcie tylko narzekać bo za darmo nic nie ma. Jeszcze się taki nie urodził żeby każdy mu dogodził .

Wtf

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego nie ma oficjalnej informacji z terminami urlopów? Czy ja jestem niewolnikiem i mam czekać aż mój Pan powie że jutro mogę zostać w domu? Czy mogę zaplanować coś z wyprzedzeniem 3 tygodniowym? Jeśli to przerasta kadrę i ich kompetencje menagerskie to proponuję ich wymienić na kogoś bardziej adekwatnego na te stanowiska...

Brun
@Wtf

Miło, że to Krzysiu czytasz :) Plan ułożony i można w miarę normalnie funkcjonować.

Haaha

W tym zakładzie jest wdrożony niewolniczy system pracy dziwię sie ludziom którzy tam pracują po parę lat bo to oni są trzonem tej firmy a sa dodatkowo gnebieni przez ta firmę. Firma nie jest dla młodych osób którzy chcą sie rozwijać i zarobić.

Pyrupyru

Kto jest za, aby wywieźć na taczce z gnojem kierowniczkę sprzątaczkę?? Do tej baby brak mi już sił, drze japę jak stare baby na targowisku i obraża ludzi. Nagram cię durna babo i polecisz za mobbing...

Pagayozz
@Pyrupyru

brygadzistka - sprzątaczka że zmiany 3 powinna już dawno wrócić do wyuczonego zawodu - czyli konserwator powierzchni płaskich.... Niestety jej nowatorskie metody zarządzania sprowadzają się do darcia japy nad podwładnych, nic innego nie potrafi. Ile operatorek zostało na jej zmianie ? Kilka nie więcej, wszystkie szanujące się odeszły....

Bbb
@Pyrupyru

Zabieraj te taczki z gnojem bo czuć je na całym zakładzie!

Anonymous

Tyle psioczycie A wystarczy 3dniowy strajk i spełnili by wszystkie wasze żądania bo wiedzą że bez was tracą swoje betonowe koryta ale od pisania do czynu jest kilometrową droga

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Antolin Silesia Sp. z o.o.