Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Iii

Brawo, kolejny ustawiacz ucieka z tego syfu. Ciekawe czy zrobią nam imprezę na zamknięcie zakładu... Bo młodziaki tego nie ogarną.

jasnowidz
@Iii

No i co Cie tak wzburzyło? Obecnie pensja dobrego ustawiacza to ok. 6 tys. netto. Czasy się zmieniły i jak ktoś ma odwage i chęci to opuszcza ta nasza firemke. Zamowienia niedlugo rusza i bedzie zabawa.

@jasnowidz

I też zaważyły śmieszne podwyżki. Pracownicy w tym operatorzy i ustawiacze czekali na coś konkretnego. Tym bardziej że w tamtym roku nie było nic. Nie tylko ustawiaczy dobrych straci ta firma ale też operatorów wyszkolonych i pracowitych. Już kilka osób mówi o wypowiedzeniu. Nie widzą przyszłości w tym zakładzie.

Hmmm
@10

Ani przyszłości ani godnego traktowania....

Młodziak
@Iii

Co nie damy rady. Form jest dużo, jest się na czym szkolić. Jak jedna rozwalimy to się inną założy. Nie ma problemu

BrudneStanowisko89

Prędkość pracy w tym zakładzie pracy jest okropna. Norma goni normę tak że nie masz czasu nawet na chwilę podnieść głowy do góry a i tak raz na jakiś czas usłyszysz z oburzeniem że za wolno pracujesz. Gratuluje starym pracownikom bo to przez nich tak to wygląda. Jak pokażesz raz że można tak doić to będziesz dojony do końca. Więc nie narzekać jesteście odpowiednimi beduinami do tej roboty. Najgorszy zakład pracy w całym Strzelinie ale to chyba wie każdy kto cokolwiek słyszał o Silesi. Jak nie wierzysz sprawdź! Ja nie wierzę dopóki nie zobaczę ????????

BrudneStanowisko89
@BrudneStanowisko89

I żeby nie było zaraz odpowiedzi "jak ktoś chce pracować to będzie pracować" Bo wszystko co się dzieje czyli atmosfera w tej pracy zaczyna się od zmęczenia i przechodzi albo w złość albo w zawiedzenie Omijam już temat kar i reklamacji (czyli metoda kija i zero marchewki) bo nie warto Jeśli jakiś wielki szef to czyta masz to info za darmo Chociaż i tak pewnie masz to w ****

@BrudneStanowisko89

Praca na produkcji w tym zakładzie wiąże się z zajechaniem człowieka, łaska żeby ktoś Cie na chwilę zmienił bo masz potrzebe, grzebanie w śmietnikach, wieczne wrzaski i krzyki, do tego dochodzi system 4-brygadowy i marne pieniądze. Inne działy w porządku, broń boże produkcja!

Biurowy
@BrudneStanowisko89

To koniecznie trzeba pójść do inzynieringu. Zawsze się znajdzie czas na kawusie, śniadanko potem obiadek (nie zapominajmy o ploteczkach). Prawdziwa szlachta tej firmy.

:) ')
@Biurowy

Na naszym uecie nikt nie drze ryja zreszta jak ktoś sobie na to pozwala to co się dziwić. Nie rozumiem dlaczego pozwalacie tak się traktować w czym jesteście gorsi od tych co dra na was mordy?? Różnica jest taka, że Wy to pokornie znosicie a oni to wykorzystują,, kierownictwo,, za czasów komuny:) :) niektórzy zawsze będą prawdziwymi (usunięte przez administratora)

Właśnie tak
@:) ')

Też tak uważam.

Bbb
@:) ')

To który ust jest taki fajny?!!

@Bbb

Wszystkie Poza 2

Maniek
@BrudneStanowisko89

To swiadczo inzyniera i ich pozioma umiejetnoscia. W ina zakladach byla i tam inzyniera pracowala i byla dobra praca. Tu poprosta nie potrafio ustawiac tylko biedna chlopaka biegaja i zmieniaja forma i ustawiaja. Poprostu reca opadaja ja patrzu i sie dziwiu co te chlopcy naprawde potrafia, raczej slaba sa.

Smar
@Maniek

Jak nie potrafią? Kawę pić potrafią, zaparzyć też potrafią, odpalić wiadomości na Onecie też potrafią. To nie byle jakieś tam inżyniery, toż to elita tego zakładu!

Cwany

Nie ma, poszly na paliwo do aut kierowników.

@Cwany

To niech sobie (usunięte przez administratora) gaz założą to więcej pieniędzy dla pracowników będzie.

Jak tak dalej nas będą szanować w tej firmie to coś czuję że zostanie im tylko załoga za naszej wschodniej granicy.

Ass

To aż tak źle?!?!!

Kef

Przecież macie podwyżki od 15zl brutto do 100zl brutto ????

Qwert
@Kef

Toż to żenua dawać takie podwyżki. Wstyd się przyznać w domu, że dostało się 12 zł !!! podwyżki ☹️

Antoni
@Qwert

Co się dziwić? Benzyna skoczyła do góry, coś trzeba lać do służbowych, lepiej zabrać pracownikom i mieć więcej dla siebie. Leasing też swoje kosztuje. Ale wiecie co? Lepiej dalej wmawiać ze to przez covid nie ma pieniędzy, bo zamówienia spadły.

Lepiej jakby nic nie dali i tyle, ludzie za kogo oni nas mają, nic chyba nadszedł czas aby pójść za Krzysztofem i opuścić ten pokład :) pozdrawiam wszystkich.

P

Mija pół roku odkąd nie ma mnie w tej firmie, a rozmawiając z ludźmi, którzy tam pracowali, słyszałam, że już każdy mądry stamtąd uciekł. Niewiele mówiąc, firma absolutnie nie pozwoliła mi się nauczyć czegokolwiek ponad poziom. Jeśli ktoś tam coś potrafi, niechętnie dzieli się wiedzą. Cóż, to nie praca dla młodych osób, które szukają rozwoju. Skoro tam nie potrafili potraktować mnie poważnie, zostałam certyfikowanym metrologiem gdzieś, gdzie doceniają człowieka. Pracownikom Silesii życzę, by w końcu mogli przychodzić do pracy z uśmiechem i byli traktowani godnie przez "przemiłe" liderki. + wysyłam buziaki dla pań z obróbki drzwi, bo są wspaniałą ekipą

Była
@P

Niektórzy piszą na liderki, że są złe i wogole nie mile. Uogólniają i wkładają wszystkie te osoby do jednego worka. Napiszcie wprost, może nie po nazwisku ale o którą grupę chodzi na przykład. Ja byłam w UET 3. Złego słowa nie mogę powiedzieć na liderki. Może mi się po prostu udało, ale nie piszcie o wszystkich tak.

@Była

A co się robi na FT 2?

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Leszno
Banderas

Można zauważyć, że za panowania nowego dyrektora duża część załogi odeszła: menadżerowie, inżynierowie, asystentka dyrektora... To chyba jednak świadczy o tym, że powinna zajść zmiana.

@Banderas

Hmm.. a co takiego się zmieniło w firmie Antolin Silesia po przyjściu nowego dyrektora? O co dokładnie chodzi? Masz na myśli jakieś warunki pracy czy atmosferę? Sprecyzujesz?

@Monika

Zabrał premie dla najlepszych uetów, żadnych bonusów dla pracownika roku jak było wcześniej. Tylko zabierają premie za co się da, normy podkręcają. Ludzie stracili motywacje. Inżynierowie i managerowie odchodzą. Duet kierownictwa ma ludzi za nic, kompletnie się nie znają na firmie, którą prowadzą. Byle słupki się zgadzały.

Antek

Zabrał premie, bo covid. Redukcja etatów, bo covid. Nowe samochody dla menadżerów, pieniądze się znalazły. Bawara za prawie banke, też pieniądze się znalazły. Wychodzi na to, że lepiej zwolnić paręnaście ludzi z załogi, żeby samemu wozić się nowymi samochodami. Niczym te świnie z "Folwarku zwierzęcego" Orwella.

Fort

Panie Jacku, to Pan?

SD
@Banderas

Zapewne dlatego podziękowali mu za współpracę w poprzedniej firmie.

Hru3jdhf

Nic dodać nic ująć tak to właśnie obecnie wygląda ☹️

Stachu
@SD

Porażka

Ja nic nie wiem

Paskudni ludzie tam pracują, za plecami wszyscy wszystkim (usunięte przez administratora) obrabiają, później wielcy przyjaciele, sieją ploty, a co nie wiedzą to zmyślą... musi wam się bardzo nudzić w waszym życiu prywatnym, żeby takie rzeczy odp.ierdalać :) uważają się za nie wiadomo kogo, opanujcie sie kur.wa jesteście pracownikami produkcji, nie szlachtą... żal taki że na prawdę szkoda gadać... gadają źle o ukraincach bo myślą, że będąc polakami są lepsi, (usunięte przez administratora) - nie jesteście :( jesteście najgorszym g.ównem :) przynajmniej liderki są spoko

Miras

Co ten Dyrektor wyprawia? Nawet Marek z Labo odszedł, po tylu latach! I nawet ciasta nie przyniósł!

Siles1ahui

Warunki pracy w tym zakładzie są tragiczne,syf na stanowiskach,wiecznie niezadowolone liderki, których łaskawie trzeba prosić o zmianę do wc lub pomoc przy wyrabianiu części.Czesto maszyny są podkręcane gdzie niekiedy nie masz czasu zaraportować skrzynek bo czesci lecą z taśmy.Wszyscy każą Ci oglądać część z każdej strony A gdy pomagają Ci się wyrobić to pakują hurtowo bez jakiejkolwiek rzetelnej kontroli detalu.Przy tym 80% pracowników narzeka na ten (usunięte przez administratora) ,zakład utrzymuje się głównie na barkach starych pracowników którzy często zgadzają się na niegodziwe warunki pracy, pod presją kierownika.Nowi pracownicy odwiedzają zakład na Max 3dni I znikają.Nie polecam współpracy z tą firmą i nie pozdrawiam kierownictwa.

@Siles1ahui

Dobrze napisane. Tylko co z tego wiele takich wpisów się pojawia ale niestety nikt nic z tym nie robi.

Anoder
@Siles1ahui

Każdy ma wybór. Skoro ci tak źle to zmień pracę. Firma jak najbardziej jest ok, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Siles1ahui

Nie rozumiem skąd u was taka nienawiść do tej firmy i ludzi tam pracujących. Sam jestem pracownikiem tej firmy i nie zauważyłem takich sytuacji. Kontakt z kierownikami jest bardzo dobry a wręcz wzorowy, uważam że ta firma jest najlepszą firmą w jakiej pracowałem

Bbb

Co?! Kontakt z kierownikami wzorowy? I informacje też są przekazywane? I na pewno już wiesz i masz informację że chcą zrobić 3 zmiany i zabrać dodatek czterobrygadowy?

@Bbb

Witam! Wiadomo coś co z tymi 3 zmianami?

Trr

Ta od maja mają być 3 zmiany,minimum na miesiąc z możliwością przedłużenia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Antolin Silesia Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Abc

Okres rozliczeniowy roczny, więc z nadgodzin pracodawca pokrywa wszystkie dni wolne(święta czy inne przypadkowe nieprzewidziane postoje). Niestety wypłacane sporadycznie.

Tymon

Jak się za dużo gromadzi to zwalniają. Jak kierownika UR.

Kolejny kierownik rzucił wypowiedzenie. Widać nasz dyrektor doskonale sprawdza się w tym, na czym najbardziej się zna tj. destrukcja kolejnego zakładu od wewnątrz. Nic dziwnego, że tak "często zmienia pracodawcę". Wyczuwam w powietrzu, że za chwilę będzie szukał nowego żywiciela na kolejne 2 lata.

@123

To który to kierownik znowu odchodzi? Zostanie ktoś kompetentny?

@456

Który znowu oprócz krzysztofa?

@123

Kto? Krupa???

Każdy pyta kto i co? Nikt nie wie,czy tylko (usunięte przez administratora) plotka żeby siać zamęt i głupie domysły.

...
@789

No dokładnie. Po co pisać coś o czym się nic nie wie. Same plotki i bzdury. A odpowiedzi na pytania brak.....

Zolza

Czy to prawda że teras maszyny będą ustawiać chłopcy od czyszczenia maszyn?? Co tu się dzieje??

Pipi
@Zolza

Nikt nie pozwoli ustawiać procesu i zmieniać formy osobie bez odpowiedniego przygotowania. Zanim ktokolwiek podejmie takie pracę musi przejść szkolenie przez ustawiacza doświadczonego a następnie zdać egzamin praktyczny podczas którego jego praca i sposób działania jest kontrolowany i oceniany przez kierownika zmiany i inżyniera. Nie rozumiem jaki jest problem w tym że osoby do czyszczenia maszyn jak to zostało nazwane zostaną przeszkolone na stanowiska ustawiaczy? W czym to przeszkadza komukolwiek

Grzegorz
@Zolza

Jak oceniasz Antolin Silesia pod kątem zarobków i atmosfery w pracy? To zawsze bardzo ważne czynniki, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat. Takie informacje na pewno pomogą też innym użytkownikom forum, więc czekam na odpowiedź! :)

@Grzegorz

Powiem wprost, bardzo dobre zarobki, atmosfera pracy Niesamowita, jest tak wspaniale że wolę przyjść w niedzielę do pracy niż zjeść obiad z rodziną przy stole. Pozdrawiam :)

Zolza
@Pipi

Problem w tym że połowa ustawiaczy z dłuższym stażem ustawia tak że mamy dużo więcej do zacierania i wycinania! Plamy, nie dolania itp. A wiadomo że jak zaczną ustawiać całkiem nie doświadczone osoby to już całkiem będzie szajs! A ustawiacz ci powie ze tak ma być bo lepiej nie da się... Brak słów, co za firma... Zamiast do uczyć tych słabszych niby ustawiaczy to biorą całkiem zielonych do ustawiania?

TwojStary
@Zolza

Podaj swoje dane to Ci chłopcy od czyszczenia maszyn Tak jest podkręca,ze dziurę między nogami sobie wyczyscisz tępa dzido.

XD
@Zolza

@Zolza tak dla twojej informacji bo widze ze masz pewne braki umyslowe, do każdej formy ktora pracuje w danym momencie jest napisany program, ktory po prostu przy przezbrojeniu jest wgrywany (wczesniej ustawione przez inżyniera) ???????? wystarczy po prostu sie doinformować ????.

Zażenowany
@Zolza

@Zolza Jak próbujesz sie wypowiadać na formu zachowaj jakiś poziom.. "niedoświadczony" piszemy razem i nie "teras" tylko teraz :).

Oburzona
@XD

Co to wogole ma byc"chlopcy od czyszczenia"masakra ha, ha, ha. To chyba logiczne że osoby doświadczone, ogarnięte i przede wszystkim CHŁOPCY KTÓRZY WIEDZĄ CO I jak są uczeni i dostają awanse. Tak powinno być. Niektórzy już dawno powinni awansować.

Maruda

Czy są przyjęcia do pracy

@Maruda

Tak są

@Maruda

W tym zakładzie cały czas są

Hehe

Takiego przemiału nawet Amazon nie ma..(usunięte przez administratora)i wodorosty... kiedyś napiszę coś wiecej.

Jan

Witam czy są przyjęcia do pracy jako operator młyna Antoli Silesia mam doświadczenie

Czy w Antolin Silesia Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

....

Dobrze ze w ogóle sa

@....

Tak tylko szkoda że to (usunięte przez administratora) ma mnie kosztować 100 zł bo co? Kubek jest? Czy ta osłonka filcowa ? A może ananas... No dla 4 latka to tak nie bardzo zabawna paczka

Tragedia....

Tak występują, ale w tym roku to jest jakaś żenada. Firma naprawdę nie powinna nam nic dawać jeśli im szkoda na nas kasy. Już mogli nam te 30 zł dorzucić do wypłaty albo oddać dla biednych ludzi. Jak można po całym roku pracy ofiarować pracownikom w podziękowaniu takie paczki. Tak wiem pewnie niektórzy powiedzą "jesteś pazerny nie potrafisz docenić dobrej woli itd" Tak ok fajnie że firma o nas pomyslala ale dużo osób jest mocno rozczarowanych i tymi paczkami i paczkami dla dzieci.

@....

Łaski nam nie robią że dadzą paczkę która jest za nasze pieniądze. Paczkę która zrobili tym roku to po prostu wstyd. Lepiej jakby nic nie dali.

Cośtam

Brawo ty ! Ale doszły mnie słuchy że za to premia świąteczna ma być chojniejsza. A ile w tym prawdy. Zobaczymy :) do świąt już mniej niż tydzień a kasy nadal brak

@Tragedia....

Powiem ci tak... Sama paczka pracownicza nie była takim rozczarowaniem jak ta paczka dla dzieci. Ja nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać po tym co zobaczyłam.

Cośtam

W tym roku się postarali :) chyba że te wszystkie hejty na paczki poskutkowały :) w sumie w tym roku nie musieli wydawać na wigilie w ambrozji i możliwe że dlatego taka kwota na koncie zaistniała :)

kaja44

Witam mam pytanie czy nowi pracownicy dostaną tez bony świąteczne? w jakiej kwocie?dziękuję za odpowiedź

@kaja44

Witam z tego co się orientuję to skoro jest przepracowane 3 m-ce to tak oczywiście chodzi o śzfs a w jakiej kwocie to gwarantowane jest ok 300 ale głowy nie dam oczywiście są widełki w zeznosci od obrotów firmy dlatego też ciężko mi powiedzieć

antolak silezianin

Brzydzę się liderkami, są paskudne

@antolak silezianin

A czemu co ci zrobiły?

Jack Sparrow

Wreszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nowy dyrektor produkcji sprawia bardzo pozytywne wrażenie, może w końcu Silesia stanie się normalnym miejscem pracy a nie obozem naczelnika Krzysztofa.

@Jack Sparrow

Żeby silesia stała się nornalnym zakładem jeszcze trzeba wymienic panią kierownik liderki i trenerki bynajmniej na uecie drugim na normalnych ludzi to i może zakład będzie normalny

K
@Jack Sparrow

Odpowiednich ludzi nie zwalniaja z zakladu, jak tego Pana. Wystarczy poczytac opinie o firmie Jotul.

Gołąb
@Jack Sparrow

Czy ja wiem, czy odpowiedni? Gość nie ma pojęcia o niczym. Zielonego pojęcia nie ma o tym jak wygląda przetwórstwo tworzyw sztucznych. Chociaż taki niby bojowy ????Ot taki Random

Zenek
@Jack Sparrow

Ty chyba nie wiesz co to odpowiedni człowiek na tym stanowisku , to co teraz jest to dramat.

Antek
@Jack Sparrow

Człowieku ty chyba nie masz pojęcia co znaczy odpowiedni człowiek na tym stanowisku , to co ten pan prezentuje to się potwierdza co piszą poprzednicy .... zero wiedzy , orgaizacji itp współczuje tym co tam musza pracować !

Wiadomo może kiedy dokładnie będzie wolne przed świętami?

Maruda
@Anonim

Tak 23.12.2020r

Anka

@Jack Sparrow czyli teraz polecasz składać cv?

A ciekawe kiedy wkoncu nasza dyrekcja podejmie jakieś działania w związku z tym, że na zakładzie jest coraz więcej przypadków potwierdzonych koronawirusa wśród pracowników produkcji. Słyszy się o następnych osobach które się źle czują, które mają takie same objawy jak poprzednicy a dyrekcja nadal uważa że się nic nie dzieje. Zero jakieś dezynfekcji zakładu zero jakichkolwiek działań.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Antolin Silesia Sp. z o.o.