Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Czy już jest spokój? Są zatrudnienia czy dalej zwalniają.? A dla czego ludzie sami odchodzą? Co sie tam dzieje?

Brak słów
@Zainteresowany

Czemu ludzie się zwalniają??? Starzy ich wykorzystują!!! Sami nie robią nic wszystko zrzucają na nowych. Chyba, że jesteś od kogoś. To nie masz się czym przejmować, swój to swój. Od produkcji po biuro. Idź do logistyki, tam jest najlepiej. Jak przyjedziesz do pracy po sporzyciu i nawet jak policja Cię w kajdankach na bombach wywiezie z zakładu To i tak Cie nie wyrzucą a nawet nagrodę dostaniesz. Teraz w tej firmie nagrody rozdają.Nic tylko się przyjmować. Pamiętaj do logistyki. W jakości (usunięte przez administratora) podwyżek nie ma. No chyba, że swój jesteś I słodko pierdzisz to wtedy na bank awansik i fotel koło Szefowej dostaniesz. Do utrzymania ruchu też składaj ale tam musisz mieć wiedzę i umiejętności. A jeszcze jest proces tam też musisz być Kozak bo tam są sami kozacy. Szczególnie ten co ma jedno oko na Maroko A drugie na Kaukaz. Powodzenia dziewczyno bądź chłopaku.

@Brak słów

Jesli chodzi o proces to nie takich kozaków przechodziłam. Wszyscy mocni w teori a praktyka daleko za nimi. Czyli wniosek jeden szkoda mojego doświadczenia marnować. Dzieki.

Frank
@Brak słów

Zgadzam sie z opiniami, kozaków pełno a co do czego to teoretyzują i po necie szukają. Jesli stoją pod presją czasu to robią w gacie. Tak jest i tu, pomaranczowa walizeczka a formy nawet nie potrafi wymienić bo ? Hmmmm. Ciekawe czemu nie umieją zmieniać formy

@Frank

Bo on ma studia

Wojtek
@Senior

I przede wszystkim ma pomarańczową walizeczkę z TERMOMETREM :-)

Inżynier UR
@Frank

Bo nie jesteśmy od tego, tak samo jak Ty nie jesteś od serwisowania form, pani z Jakości nie jest od pracy na suszarni etc. Zawsze możesz spróbować się na stanowisku inżyniera, tu czy w innym zakładzie, wystarczy aplikować.

Główny termostat
@Inżynier UR

Panie inżynierze nie martw się , tak naprawdę wszyscy Cię lubią i zazdroszczą Ci tej czerwonej walizki z termometrem . Sam taki chciałbym mieć do sprawdzenia czy kotlet jest już gotowy :) Buźka :*

nowybhp

Witam, Jak wygląda sytuacja z przestrzeganiem zasad BHP w firmie, widziałem ogłoszenie na specjalistę ds. BHP, proszę o opinię pracowników, obecnych i byłych. Pozdrawiam.

M@riolka
@nowybhp

Kodeks pracy i BHP to ostatnie rzeczy, o których ta firma słyszała. (usunięte przez administratora), nic więcej.

Junior

Jak to jest z tym rozliczeniem czasu, ktoś to kuma?

Aabb

Do momentu kiedy nie zostaną zwolnione liderki i kierownicy zmian to będzie (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Leszno
Saper

Jaka jest przyszłość tej firmy? Czy podobna do reszty przejmowanych do tej pory innych zakładów gdzie zostawiano tylko produkcję pod własne wyroby i wyrzucenie zbędnych pracowników czy też całkowite zaoranie firmy

O Boże

Demontuja rolki bo jedna osoba skręciła czy zwichnęła nogę. A teraz to dopiero ludzie będą (usunięte przez administratora) Masakra

Sebol

Po ostatnich wydarzeniach jakie sie tu działy i dzieja nadal wniosek jest jeden. Stara kadra do wymiany. Pijanstwo, (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym. Reklamacje za reklamacjam tak wlasnie sobie radzi stara kadra jak to pisała wcześniej. Prawda jest taka wszyscy nowi albo sami się zwolnili albo zwolniliscie ich bo za duzo wiedziały i robiły żeby wlasnie ta stara kadra sie utrzymała. Szczególnie jeden dział ma w tym cel. Zakład nie godny zaufania dłuższej perspektywy pracy. Nie polecam

laik
@Sebol

słyszałam, że bhpowiec tez się zwalnia. Nikt tu nie wytrzymuje z nowych przychodzą chwilę popracują zobaczą jaki jest tu (usunięte przez administratora) i uciekają .

Biurowy
@laik

Niektórzy wracają widać nie jest tak źle w utrzymaniu ruchu

Dorota
@Biurowy

I co, przyjmują tak z powrotem bez problemu jak się ktoś wczesniej sam zwolnił?

nikt
@Biurowy

a kto wrócił do ur ?

John

Czy są spotkania integracyjne ? Czy są wyjazdy za granicę integracyjne ? Czy są też pracujące tam hiszpanie ?

Janoo

Jaki jest tutaj system pracy ? Znaczy ile dni się pracuje a ile dni ma się wolne ? Jaki jest grafik ? Czy weekendy są wolne ?

Mama

Oszczędzanie zwalniajac ludzi a sami jezdza sluzbowymi autami Q5 i RAV za ktore placa kupe kasy w lizingu. Tu kryzysu nie ma?

Smutna
@Mama

To jest straszne jak ta firma traktuje ludzi, wykorzystywanie i oszukiwanie na każdym kroku, manipulacja ludźmi poziom hard, tylko najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie cały czas gadają jak im źle, a dosłownie nic z tym nie robią tylko grzecznie spuszczają głowę i dają sie (usunięte przez administratora) Przykre to wszystko.

@Smutna

Tak masz racje. Jest tak dla tego bo jest im wygodnie. Napisza na forum i mysla ze cos robia. Najgorsze to jest to że kłamia ludziom w oczy mówiac że wszystko jest w porzadku a okazuje sie inaczej. Zaklad ma mott nawet zatrudniać jak jest potrzeba i zwalniać potrzebujemy ludzi elastycznych na wynajem w kazdym obszarze bo to jest najlepszym oszczedzaniem na samochody służbowe np. Za pijanstwo kara, pojdziesz na tasme a potem wrocisz na wózek. Oj dzieje sie dziej w zakladzie a news to Pan finansowy. Zatem polecam Zaklad jak najbardziej.

To ja
@Senior

A co z tym finansowym Panem????

Maurycy

Hej wszystkim pracusiom. Jak się wam wiedzie bo widzę że dzieje się. Pracuje tam jeszcze Pani koordynator jakości? Ciekawe kiedy ją zwolnią, bo nie ogarnia nic. A jak Panowie inżynierowie są już na trzech zmianach? Pomożecie wymieniać formy chłopakom to zobaczycie z czym to się je w końcu. Podsumowując to szkoda firmy.

@Maurycy

Na ten moment jeszcze nie ale przydadzą się i tak nie mają co robić.

Janki muzykant
@Maurycy

Inż na 3 zmiany? Nie w tej firmie po UNO. Po DUO chodziło Tobie Koleszko o Panią słodko pierdząca? Jak tak to pracuje. Pilnie pracuje. Codziennie biega w te i nazad do Cieciuwki po jakieś paczuszki. Z telefonikiem w ręku. Udaje że niby taka zapracowana. Po za tym tematów nie ogarnia ale najważniejsze że jest swoja babka.

@Janki muzykant

Jeśli nie ma roboty dla czego nie mogą robić na 3 zmiany? Nie chcą zatrudnić ustawiaczy to inżynierowie procesu niech robią razem z nimi, coś się naucza a nie książka i internet. Zobaczą jaki jest stan techniczny a nie przemądrzanie sie Powinni się im też przyglądnąć co wykonują w ciągu dnia. A kordynatorka P.W? Hmmm co ona jeszcze tam robi? Już dawno powinna być po za lub zmiana stanowiska. Dyrektor jakości sam sobie d radę i nie potrzeba mu koordynatora tak jak dyrektor produkcji nie ma koordynatora. Żałosne

@Janki muzykant

Tak chodzi o koordynatora jakości. Do czego ona jest? Jednego zwolnili to i w jakosci tez powinni zwolnić tym bardziej ze nic nie ogarnia.

Cześć, widziałem ogłoszenie pracy jako operator wózka widłowego, mam pytanie czy warto aplikować i jak mniej więcej wygląda praca, czy jest ciężko? Na jakie zarobi mogę liczyć na początku.

Frank
@Nowy

Robota nie jest cieżka. Kasa marna. Atmosfera marna. Elita nie polecam

Oburzony

Slyszaju że kolegu wuzkowego nie zwalniają. Jak to po wskazaniu można pracować? Czy to prawdu?

:-(
@Oburzony

Polska mowa trudna mowa. Nie interesuj się tym co Cie nie dotyczy. Weź się za swoją robote. No chyba że liczyłeś na jego miejsce. Skończcie w końcu ludzie obrabiać co chwilę ludziom (usunięte przez administratora) jak macie problem to powiedzcie w prost a nie na forum.

Artek

Jak można nie zwolnić za pijaństwo? A jak by tak kogoś zabił wózkiem? Opamiętajcie się wszyscy. Do PIP podać należy albo do lokalnej gazety oni czekaja na takie informację

@Artek

Akurat w tym przypadku to racja są równi i równiejsi ....no ale ja nie o tym dajcie ludziska już sobie spokój z tym obrabianiem (usunięte przez administratora)i życiem innych ludzi ...czy wy naprawdę macie takie płyciutkie móżdżki ,że potraficie tylko odgadywać i pluć jadem ...nie macie swojego życia ,swoich kłopotów,tylko odgadywać i odgadywać....jeszcze dobrze się nie piernie a już cały zakład wie .....????ludzie niektórzy to myślą ,że zakład bez nich ginie a jeszcze inni to strażnicy Teksasu????????????????????sam już nie wiem czy się śmiać czy płakač.Reasumujac ,,puste umysły robią najwięcej hałasu,, .

Mariolka98

Najgorsza rzecz, jaką przytrafiła się Silesi to Stasiu, który niczego nie potrafi ogarnąć. Ciekawe jak długo jeszcze bedą go trzymać.....

A.P

Właśnie jest na wypowiedzeniu

Wariatka
@Mariolka98

Reasumując będzie jak za dawnych czasów . Wszyscy wszystko ogarną i wrucimy na właściwe tory. Jest jeszcze kilku do zwolnienia co by polepszyło naszą sytuację, a my starzy nie mamy się co martwić.

Bamper
@Mariolka98

A tak nie dawno pisaliście o Krupie. Więc zdecydujcie się kto wam przeszkadza.

@Bamper

Tu nie jest tak że każdy każdemu przeszkadza? Bo widzę wieczne narzekania...

Cc
@Mariolka98

Akurat jeśli chodzi o nie go to nie było żadnego problemu. Znał maszyny i znał procesy. Wykonywał wszystkie zadania zgodnie z wytycznymi jego szefa i radził obie bardzo dobrze. Porażka są ci co nie potrafią powiedzieć oko w oko o kimś tylko tu napiszą głupoty. Jest wiele bardziej nie ogarniętych w tej firmie i len....uchów co udają najlepszych i próbują leczyć jak sie pali im pod tyłkiem to latają jak w zegarkach. Zastanawia nas po co jest Koordynator jakości skoro jest kierownik jakości sobie radzi bdb a ta Pani tylko chodzi po paczuszki i z telefonem i każdy robi za nią. Ciekawe kiedy ją zwolnią bo nic nie robi. To jest stary właśnie pracownik ze starymi nawykami jak noc nie robić to nic nie robić.

Olimpia

Prawda jest taka, zwalniają wszystkich naj krócej pracujących, aby uratować tych starych pracowników. Nawet jeśli do chodzi do zwolnień to powinno przynajmniej nie trzymać w nie pewności. Sama z siebie firma i praca OK

@Olimpia

No to chyba normalne że jak mają kogoś zwolnić to wolą zostawić tych doświadczonych pracowników? Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

@Grzegorz

Wielu nowych jest bardziej doświadczonych niż ci starzy. A wiesz dla czego? Bo wielu z nich ma widzenie szersze niż ci co tam siedzą i pier....dza w stołek udając że coś robią. Maja klapki na oczach i twierdzą że tego się nie da. I to odróżnia ich od innych.

Telemorele

Dlaczego MK została zwolniona a swoich Czuczwara kryje?

Gimbo
@Telemorele

Bo nie była swoja? Pewnie dlatego

Telemorele
@Gimbo

No tak. Zlikwidowali recepcje a pani poszła do księgowości pewnie ze szkoła i doświadczeniem

@Gimbo

To po co kogoś zatrudniać jak potem się go zwalnia? Często tak to tu wygląda?

@Grzegorz

Nie stety tak tu jest.

Cc
@Artek

Nie wiadomo o co chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Praca najlepiej po 12godz. siedem dni w tygodniu (usunięte przez administratora). A tak miało być pięknie. Lipa totalna, nie wiedzą co chcą a i atmosfera jest kiepska bo każdy na każdego donosi do kadr. Tylko zwolnienia kadry kierowniczej ich ratują bo te stare leniu... będą tu rypač nawet za(usunięte przez administratora) Przykra sprawa ale firma ma słaba pozycję na rynku, Czesi ich wyprzedzają.

@Cc

Trochu w tym prawdu jest. Tworząc stanowisku z myślą że jest ono sztuczne jest trochu nie na miejscu.Jest to poniekąd (usunięte przez administratora) dla tego który obejmuju stanowisko. Samu robotu po za wyjątkami do przetrawieniu, choć sami inżynierowie się zwalniają i dla cze gu? Produkcje ma Logistyka i tam będą pchać swoich, to widać. Czy Czeska fabryka jest lepsza tego nie wiem ale może lepiej są zorganizowani no i kadra lepiej wyszkolonu to widać bo są teraz. Co do donoszenia do kadr święta prawda donoszą ci którzy chcą się kogoś pozbyć. Starzy pracownicy że su leniwi to prawdu bo ci najlepsi już samo się zwolnili. Jak nie zrobiu podwyżek to produkcja będzie też się zwalniała. Zastapium ich skazańcami bo są tanie.

Hyh
@Mauryc

Ukraina kosztuje silesie więcej niż polak. Zarabiają więcej, do tego prowizja dla agencji. Odwalają manianę. Gdzie tu sens?????

Gimbo
@Hyh

Sens w tym, że mogą nimi rotować jak chcą. Dzisiaj potrzebujemy 30 jest 30 jutro 60 przywiozą wagonem 60. Ot cały sens

@Gimbo

Właśnie tak. Chodzi o mobilność i elastyczność. No i do tego dochodzi praca na 12godz sześć dni w tygodniu a Polak sobie na to nie pozwoli bo nie będzie rypal za grosze. To nie Anglia gdzie wiemy za co pracujemy robiąc overtime. Jak Polak puści bubel jest afera a jak UK to cisza i tylko gadanie jak zawsze. Teraz jak latają aby pokazać Czechom że są super fabryka nawet dyrektor i kierownik pracuje. Ale to tylko pokazówka? Może tak co sobotę na linie zapraszamy. Jeszcze Pani inżynier jakości by się przydała popracować a nie chodzi i plotkuje.

Bamper

Ostatni wszystkich wywalaju, nie wiadomo co się spodziewuć po tej firma. Co niektórzy wyprzedzali pracodawca i sami daja wypowiedzenia. Totalne (usunięte przez administratora) Będa się prosić o pracowników. Oni wolą elastycznych z agencji tak twierdzi góry a agencja mi ich dosyć. Gdzie on przebywał, ale żeby dostać premię to trzeba się wykazać oszczędzaniem. Może tak z lizongów aut by zrezygnowali to była by oszczędność a nie na ludziach. Nie wartu fatygi fabryka dziś pracuju jutro niewiesz.

A.P

Leniuchy na pewno nie. Zatrudnia UK i skazańców i będą tak jak co dzień się spotykać i niby naprawiać świat. Jest trójka drąbo teraz i myślą że trzymają cała fabrykę w rękach. Życzę im powodzenia ale idą na (usunięte przez administratora) no ta trójka to nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu fabryki, a zwłaszcza ta pani w okularach i pan udający dżentelmena.

Nana
@A.P

Z przykrością szczera prawda. Zwalniają nie patrząc na nic. W zamian nie dając nic na bruk.

Interesuje Cie liderka czy wózkowy? Bo jedno z drugim nie trzyma się kupy. Radzę zmienić informatora bo bzdury Ci opowiada a Ty rozpowiadasz to dalej. Czasem trzeba pomyśleć zanim coś się napisze. To nie boli.

Emeryt

Czy są etaty na inżyniera lub technologa procesu? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Jak się pracuje i jak wygląda stan parku maszynowego? Słyszałem że maszyny w rozsypce a jak jest w realu?

Kris
@Emeryt

Nie ma

Pegazus

Koniec zwolnień, hurraaaaa.

Ass
@Pegazus

Przecież nie było żadnych czystek....

Ha
@Ass

Że co? Przespałeś/aś ostatnie kilka miesięcy czy jak? Masa ludzi poleciała, tylko nie z produkcji, u nas braki jak zawsze.

Nowicjusz

Czyli po staremu, każdy na każdego i przemądrza się. Nic nowego tak było jest i będzie do póki tam ktoś na górze nie przejrzy na oczy co robią. Diagnoza przez 8 godzin i testy ot cała ich robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.