Opinie o PLASTIC WORX SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PLASTIC WORX SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PLASTIC WORX SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLASTIC WORX SP. Z O.O. w Kraków

Maro

Pracowałem tam kiedyś coś ponad pół roku a byłem zrekrutowany przez biuro w Krośnie... Od czego by tu zacząć kierownictwo to jeden wielki tępy rezun, głupszych ludzi na takich stanowiskach nigdy nie widziałem cwaniaki jakich mało, jakby panami świata byli. Na miejscu pracy w "jaskiniach" jak nazywaliśmy z kolegami miejsce gdzie się nocowało masakra, brud, bieda, obszczane materace które od szczyn wyglądały jak przekrój drzewa można było słoje liczyć... Atmosfera na weekendach hmm... MMA procent fight co weekend... Kretyni, którzy przyjeżdżali na kontrolę mieli to gdzieś, jeszcze byli szczęśliwi. Osoby, które skarżyły się na agresywnych współpracowników miały po tym jeszcze bardziej przewalone, ponieważ osoby które właśnie przyjechały na kontrol to ogarnąć, w efekcie mówiły co, kto i na kogo coś powiedział... wydaje mi się że wytrzymałem tam taki czas bo potrafiłem ogólnie się z prawie każdym dogadać ale jak widziałem znęcanie się nad innymi to po prostu robiło mi się żal i przykro. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Rozumiem że człowiek tam idzie bo potrzeba pieniędzy nagle jak było w moim przypadku, ale jeżeli macie możliwość to szukajcie pracy w innym miejscu dla waszego zdrowia psychicznego i fizycznego... A durniów pracowjacych w Krośnieńskim biurze z pewnością spotka kiedyś kara

Emma Nowy wpis

Hej. ;) jak wygląda teraz praca sortowacza? Kiedyś widzę po komentarzach, że ktoś próbował o to podpytać ale bezskutecznie. Na głównej stronie wciąż są widoczne oferty. widzę też, że to system 3 / 3. Ile teraz przy nim można zarobić?

czy był ktoś teraz niedawno na wózkach i mógłby je polecić? Teraz niedawno dopiero widziałem ofertę na stronie. tutaj takiej opinii nie wyłowiłem a chce być na bieżąco. Piszą o systemie 2 / 2 co jest dla mnie wygodne. Czy mam tez wpływ na wybór zmianowości? Oferują 2 lub 3 z tego co piszą. I ogólnie jak z kasa teraz by to wyglądało?

Pl2 Nowy wpis

2 tygodnie w domu a 2 tygodnie w delegacji 2/2

Maro Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Foska

Spędziłem w tej Firmie dobre prawie 11 lat. Ludzie zmieniali się co chwilę.Jeden chciał pracować drugi przeplatać się przez te 2 tygodnie. Fakt faktem praca do lekkich nie należy . Tak samo było z warunkami. Na poczatku warunki były tragiczne. Z biegiem czasu zmieniallo się może i na lepsze może po niektórych placówkach na gorsze. Zwiedziłem większość miejscówek w Niemczech a także w Polsce. Co do wpisów o alkoholizm....Niestety poniektórzy pracownicy nie radzą sobie z tym. Dużo ludzi wpadło na alkomatach, ale oczywiście wina brygadzistów i kierownictwa,że musieli dmuchać. Ogólnie praca ciężka ale w miarę płatna. Kierownictwo i zarząd w porządku, ale po to są ludzie żeby narzekali i gadali. Pozdrawiam. Wieloletni żołnierz PW ????

Maria
@Foska

No jednak przepracowane 11 lat w jednej firmie mówi samo za siebie :) Ciekawi mnie jak firma traktuje pracownika z takim stażem? Sa mozliwe jakies awanse, podwyżki?

Zenobia
@Maria

Tak, oczywiście przewidują podwyżki opłat za mieszkanie i transport.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez PLASTIC WORX SP. Z O.O. dla pracy jako Referent są dla was satysfakcjonujące?

Jaka umowa obowiązuje w PLASTIC WORX SP. Z O.O. podczas okresu próbnego?

Polecam pracę w tej firmie ,wynagrodzenie praca stabilna wszystko w porządku .

Berlin
@Anna

Przecież kobiety tam nie pracują oj coś ściemniasz (usunięte przez administratora):)

Teresa
@Berlin

Czemu nie? A opcja dla sortowacza? Jest taka na stronie właśnie. Co w tej pracy tej tak wymagającego, że kobieta nie m szans na przyjęcie? Innej, lżejszej pracy nie ma? Nie trafiają się okazje?

tylko chce powiedziec ze zaklad (usunięte przez administratora) na godzinach placa nawet nie za 1 etat a (usunięte przez administratora) sie po 12 godz codziennie plus czasami soboty ...caly dzien w pracy zero prywatnego zycia za tak marna wyplate ...jak mozna tak oszukiwac niepolecam tego zakladu przykre to ale prawdziwe

Berlin

Pijaki i (usunięte przez administratora)normalni są ale siedzą cicho by się nie narażać dyrektorkowi który lubi swoich pijaczków hehe mnie zwolnili za próbe przywrócenia porządku w tym (usunięte przez administratora)...szkoda czasu kasa poniżej minimalnej nie biorą kobiet bo żadna by dnia nie wytrzymała w tym syfie.Praca to wyścig szczurów.Biega się z czterema skrzynkami butelek w ręce non stop przez 12 godzin.za kilka euro.

Emilia
@Berlin

A jak ta Twoja próba przywrócenia porządku się objawiała? Aż strach zapytać. Byłeś jakimś kierownikiem czy sam sobie nadałeś kompetencje do zarządzania?. A to kilka euro to dokładnie ile, też ciekawe swoją drogą.

Przemysław

Praowałem na sorcie w UK. Trafiłem na dobre warunki mieszkaniowe i ludzi, ale muszę tez napisać, że zgadzam z tymi opiniami. Picie, ćpanie i bójki to norma. byli tam ludzie bardzo wporzadku, ale przewaga to niestety wiejska (usunięte przez administratora) W autobusie chalnie do spodu byłem świadkiem rzygania na siedzenia, a nawet robienia pod siebie bo tak typ był naprany podziwiam kierowców, że to znoszą i tolerują. Na granicy mozna sie najeść wstudu. Jak ekipa pijaków wychodzi na kontrolę paszportową. Podsumowując nie polecam pracy dla Plastiku. Zarobki sa dobre nie powiem i system pracy 4 tygodnie i 4 wolnego. To tylko trzymało mnie tam przez krótki okres czasu który tam spędziłem i to jedyne plusy. Kiedy nadchodził dzień wyjazdu do pracy to mnie skręcało na myśl o 30 godzinnej podróży w tym otoczeniu.

Teresa
@Przemysław

No to faktycznie jakoś słabo Ci się trafiło, ciekawe czy do dziś coś konkretnego z tym już zrobili. Zastanawia mnie także ten ich system, oni na siłę wysyłają na wolne czy można z tego zrezygnować i dalej pracować?

Przemysław
@Teresa

W UK jak chciałes zostac to nie było z tym problemu.

Hades

: :evil: Jasne robiłem tam około 5lat szkoda czasu na tą firmę sami pijący i narkomani a kadra nie lepsza sam badziew brygadziści też szkoda gadać w moers tak samo same ćpuny i pijaki bijatyki też są jak się napiją i cpaja :evil: :evil: :evil: :twisted: :evil: :evil: (usunięte przez administratora) i nic więcej

BYŁY PRACOWNIK

Nie polecam pracy w PLASTIC WORX SP. Z O.O. Od początku jesteś traktowany jak pies i podczłowiek, kierownictwo nic z tym nie zrobi. Każdemu pasują wzajemne układy, jeżeli ktoś dłużej pracuje i tu o pewnego człowieka się rozchodzi, zamiast normalnie wyjaśnić i wytłumaczyć oraz ustalić plan pracy to pluje się cały dzień i stara ci zniszczyć psychikę. Najwidoczniej o to mu chodzi i sprawia mu przyjemność, a wiadomo jak takich ludzi się nazywa. Idealne miejsce dla degeneratów, recydywistów oraz ludzi którzy mają coś nie tak z banią, bo normalny człowiek nie wytrzymie takiej atmosfery. Praca była wykonywana na terenie województwa wielkopolskiego. Przestrzegam innych przed tą firmą.

Katarzyna
@BYŁY PRACOWNIK

O jakich układach mowisz?

Edek z fabryki kredek

Wiecie może dlaczego nie dostaniemy dodatku za energie? przecież nie jesteśmy pracownikami trans granicznymi płacimy za mieszkanie i to nie małe pieniądze czuję tutaj jakiś wałek hmmm

Emilia
@Edek z fabryki kredek

A co to w ogóle jest? Jeśli wcześniej dostawaliście o ile tak było to czemu by mieli teraz nie dawać, mam nadzieję ze nie ma tak samo z premiami?

Maniek z fabryki baniek
@Edek z fabryki kredek

zanim zaczniesz mieszać , to może najpierw skorzystaj z tego ( wyciąg z ustawy) Anspruchsberechtigte: Die Pauschale soll in erster Linie ein Ausgleich für die drastisch gestiegenen erwerbsbedingten Wegeaufwendungen sein. Daher ist der Anspruch auf die Energiepreispauschale begrenzt auf Erwerbstätige, die im Jahr 2022 Einkünfte als Arbeitnehmer, Freiberufler oder aus einem Gewerbebetrieb oder einem land- und forstwirtschaftlichen Betrieb erzielen. Zu den begünstigten Arbeitnehmern zählen auch pauschal besteuerte Minijobber und Bufdis (Freiwillige im Rahmen des Bundesfreiwilligendiensts). Steuerpflichtige ohne Wohnsitz oder gewöhnlichem Aufenthalt im Inland, insbesondere beschränkt steuerpflichtige Grenzpendler, erhalten die Energiepreispauschale dagegen nicht. Auch Pensionäre und Rentner, die keine zusätzlichen Einkünfte aus einer Erwerbstätigkeit haben, erhalten keine Energiepreispauschale. Auch Bezieher von ausschließlich sonstigen Einkünften haben keinen Anspruch auf die Energiepreispauschale, beispielsweise Landtags-, Bundestags- oder EU-Abgeordnete. gdyby nie chciało ci się przyczytać ze zrozumieniem ...to masz tłumaczenie googla Beneficjenci: Kwota ryczałtu ma przede wszystkim zrekompensować drastycznie zwiększone koszty podróży. W związku z tym prawo do zryczałtowanej stawki cen energii jest ograniczone do osób zatrudnionych, które w 2022 r. uzyskują dochód jako pracownik, freelancer lub z przedsiębiorstwa handlowego lub rolno-leśnego. Beneficjentami są również minipracownicy i Bufdis (wolontariusze w ramach Federalnej Służby Ochotniczej), którzy są opodatkowani według stawki ryczałtowej. Zryczałtowanej ceny energii nie otrzymują natomiast podatnicy, którzy nie mają miejsca zamieszkania lub zwykłego pobytu w Niemczech, w szczególności osoby dojeżdżające do pracy transgranicznej z ograniczonym obowiązkiem podatkowym. Nawet emeryci i emeryci, którzy nie mają dodatkowego dochodu z pracy zarobkowej, nie otrzymują zryczałtowanej ceny energii. Zryczałtowana stawka ceny energii nie przysługuje również osobom o wyłącznie innych dochodach, np. posłom do parlamentu krajowego, parlamentu federalnego czy posłów UE.

Jeżeli ktoś ma zamiar się wybrać do tej firmy to z całego serca odradzam (szczególnie młodym), którzy będą przechodzić przez to co tam widziałem. Praca głównie dla karierowiczów, którzy awansują na fadrome i czują się jakby Boga za nogi złapali, desperatów, którzy potrzebują pieniędzy, alkoholików, którzy tylko czekają aż wsiadą do busa czy autobusu i ogień do spodu tak jak na mieszkaniu i ogólnie dla ludzi, którzy mają druga osobę za nic, pracując kilka lat przy segregowaniu (usunięte przez administratora) noszą głowę w chmurach. Oczywiście poznałem też dobrych ludzi, pomocnych i bardzo ich pozdrawiam! Praca na każdej lokalizacji za najniższa krajową,niezaleznie gdzie by się nie było. Opłaty za transport, mieszkanie. Praca ciężka i niewdzieczna. Taśma mokra, zimno na sortowaniach i liderzy, którzy tylko czekają na to aż podkręcą taśmę, żeby się pokazać przed przełożonymi,że jednak można dużo więcej zrobić niż ktoś od nas oczekuje. Ogólnie samonakrecanie się na ciężką robotę. Mieszkania w UK tragedia, pluskwy! zimno (trzeba dogrzewać farelkami), brak podłóg, smród. W Holandii słyszałem w zależności jak się trafi. Biuro w Krosnie to jakies nieporozumienie, ludzie w biurze siedzą jakby robili tam za darmo i za karę. Potężne pijaństwo, zdarzało się, że ludzie pili nawet na robocie! A w mieszkaniach to szkoda nawet pisać, awantury po pijaku, bijatyki co weekend a nawet i częściej. Ludzie znecaja się psychicznie nad nowymi pracownikami, którzy nie wiedzą od razu co i jak. Zero jakiekolwiek przeszkolenia, od razu na taśmę i słuchasz współpracowników, którzy są wściekli, że puszczasz jakiś materiał do nich. Przestrzegam przed tą firmą i pozdrawiam normalnych ludzi!

Damianos

Jako były pracownik (7 lat na plastiku w UK) powiem jedno - trzymajcie się od tej pseudo firmy z dala. Praca niewdzięczna, brudna, mokra, zimna i śmierdząca. W zamian najniższa krajowa, brak możliwości rozwoju zawodowego i (usunięte przez administratora) psychologiczny ze strony tfu! "pracodawcy". Traktują podwładnych jak (usunięte przez administratora) bez szacunku i z pogardą. Mieszkania w UK przepełnione, zapluskwione i zagrzybione. Wieczne problemy i nacisk psychologiczny na pracowników. Firma patrzy jak tylko Cię oskubać. Porażka. Z perspektywy czasu zastanawiam się jak wytrzymałem w tym (usunięte przez administratora) tyle lat. Odradzam.

Ćpun

Ile kasy można zarobić? Jakie są warunki w mieszkaniach? Czy jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Yur123

Zle wspominam ta firmę, ciężka praca noszenia ciezkich skrzynek z butelkami po piwie za marne pieniądze a ich ka-drowa A. To pomyłka na tym stanowisku nie wiem kto ta dziewczynę tam zatrudnil ale wszyscy na nią narzekaja

Jaco
@Yur123

No ta dziewczyna się nie nadaje do pracy z ludźmi w gorszym miejscu nie byłem

Grom

Powiem szczerze. Pracowałem tam kiedyś i dogadywałem się ze wszystkimi w mieszkaniu. Ale częste bójki i alkohol. Ja z natury zawsze się z każdym dogaduje ale byłem świadkiem znęcania się fizycznie jak i psychicznie niektórych którzy pracowali. Szczególnie obrzydzalo mnie zachowanie kierowników którzy przyjeżdżali na kontrolę. Każdy z nich to odmozdzony rezun. Mają ludzi za śmieci a siebie za bóstwa. Zakończyłem tam pracę z powodu bardzo słabych zarobków bo praca może była ciężka ale kto jest nauczony ten bez problemu da radę. Podsumowując dochodzi tam często przy weekendowych melanżach do bójek i innych nieprzyjemnych sytuacji. Kierownictwo to porażka

Jac09
@Grom

Słabe zarobki ? A ile wychodzi na czysto po 3 tyg ? Da się tam tyle przeżyć bez picia i palenia ? Haha

Mario@

Niestety te wszystkie opinie o firmie są prawdziwe .Pracowałem tam kilka lat temu i wiem jak to wszystko wyglądało prawdziwy (usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe zazwyczaj tragiczne posikane bety na podłodze no i patologia wszech obecna ,nie warto zawracać sobie głowy tą firmą nikt normalny długo tam nie popracuje dlatego ciągle pojawiają się tam nowe twarze pracowałem w Olpe wozkowym był tam niedorozwój Łukaszek ,tylko tacy ludzie jego pokroju mogą tam pracować dłużej.Praca w tej firmie to wielka porażka.

Wujcio
@Mario@

I ten pseudo brygadzista kAMIL kW. To jest dopiero as! Zadzi sie jakby było jego a taka szydere maja z niego bo tuman do spodu

Czy PLASTIC WORX SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Ldz

Taaaa i paszport polsatu dożywotnio

Dreed

Chyba na sortownie flaszek.

Zostaw merytoryczną opinię o PLASTIC WORX SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PLASTIC WORX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLASTIC WORX SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w PLASTIC WORX SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLASTIC WORX SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Zakopiańska 177
    30-435 Kraków