Opinie o Abaris Projekt Spółka z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Abaris Projekt Spółka z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Abaris Projekt Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abaris Projekt Spółka z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Abaris Projekt Spółka z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierownik Projektu.

Bogumił Nowy wpis

Dużo pytań i żadnych informacji. Czy macie jakiś powód i stąd to milczenie na forum?

M-i-a Nowy wpis
@Bogumił

Bo większość odpowiedzi została usunięta przez administratorów portalu ????

Ola_20 Nowy wpis

Witam, czy warto podejmować współpracę z firmą Abaris Projekt Spółka z o.o.? Jak wyglądają początki pracy na stanowisku Inżyniera budowy, jakiego można się spodziewać wynagrodzenia i jaka panuje tam atmosfera?

Irek

Jakieś nowinki z pracy w firmie? Warto starać się o pracę?

@Irek

@Irek Nie warto. Chyba, że chcesz się dowiedzieć, że nic nie potrafisz i do niczego się nie nadajesz. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik projektu w firmie Abaris Projekt Spółka z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Helena

@Ja, jeżeli Twoje opinie są zgodne z prawdą, to dla niektórych pracowników, może być to dużym minusem. Na rynku jest wielu ambitnych kandydatów, dla których rozwój jest ważniejszy niż wynagrodzenie. Może istnieje szansa na pozytywną zmianę w firmie Abaris Projekt? Czy dostrzegasz jakieś szanse na uzdrowienie tej całej sytuacji? Czy to duża firma? Mniejsze firmy potrafią się zmienić z miesiąca na miesiąc. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Helena

@Ja, rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie Abaris? Czy próbowałeś w jakiś sposób wpłynąć pozytywnie na jej zmianę? Jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie, czy pracownik od razu dostaje umowę o pracę, czy przechodzi okres próbny? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy i możliwości rozwoju?

@Helena

Jasne. Jest umowa o pracę bez okresu próbnego. Tylko to co byłoby zaletą w innych firmach tu absolutnie tym nie jest. Każdy kto był pracownikiem firmy Abaris i ma choć trochę poczucia własnej wartości będzie chciał jak najszybciej taką umowę rozwiązać. Na nic próby rozmów czy wplywania na atmosferę - tak jak wspomniał Tomus Pan - inne zdanie czy opinia wywołuje u właściciela furie. Rozwoj? :)))) Człowiek dorosły i samodzielny dotychczas w swoim życiu, nagle dowiaduje się, że nie potrafi absolutnie nic. Od napisania maila, przez rozmowę telefoniczną z inwestorem po obsługę sprzętu biurowego czy recykling śmieci. Taki tam jest rozwój. Słabsi psychicznie mogą popaść w depresję.

@Helena, Tomus Pan dokładnie oddał to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli ktoś ceni sobie zdrowie psychiczne, będzie omijal abaris szerokim łukiem.

Helena

@abaris to dramat, piszesz z pozycji kontrahenta czy pracownika Abaris Projekt? Dlaczego masz takie zdanie na temat tej firmy? Nie używaj proszę w swoich wypowiedziach na przykład imion wskazujących na konkretne osoby trzecie - jest to niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum - https://www.gowork.pl/regulamin @Ja, czy możesz napisać coś więcej? Skąd takie zdanie o firmie Abaris Projekt? Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w tym miejscu i może napisać coś na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego?

abaris to dramat

Szkoda czasu na jakąkolwiek współpracę.(usunięte przez administratora)

@abaris to dramat

Tu miało być : zgadzam się w 100 %

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Abaris Projekt Spółka z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Zgadzam się w 100%

sasiad

dokładnie, nic nie tracisz w sumie, zawsze warto spróbować, zwłaszcza do tak dobrej firmy, jaką jest ta :) poza tym możesz zawsze aplikować poprzez ich stronę bezpośrednio, co myślę też będzie szybkim sposobem

michał

Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy w danej firmie? Czy są jakieś jej pozytywne strony?

Barry

A czy znajdzie się ktoś kto jest zadowolony z tej firmy? Jakiś były/obecny pracownik?

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. (usunięte przez administratora)

j.

Również odradzam jakąkolwiek współpracę.

inż.

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Abaris Projekt Spółka z o.o. - Poznań

Abaris Projekt Spółka z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szczepankowo 28 lok. A
    61-311 Poznań

Abaris Projekt Spółka z o.o.