Abaris Projekt Spółka z o.o.

Poznań

Opinie o Abaris Projekt Spółka z o.o.

ona 2013-02-26 23:02:47
Czy Abaris, to firma Pana Packa? jeżeli chodzi o tą firmę to wyjątkowo manipulacyjne podejście do rozmów, nie ufam im.
inż. 2014-03-10 13:15:57
Nie polecam jakiejkolwiek współpracy
j. 2014-08-04 23:02:50
Również odradzam jakąkolwiek współpracę.
Ja 2014-11-28 13:25:45
Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Właściciel w wyjątkowy sposób demotywuje do uczciwej i rzetelnej pracy (chociaż jemu się wydaje, że właśnie motywuje). Na szczęście udało mi się nie nawiązać z nim dłuższej współpracy, czego życzę wszystkim.
X 2014-12-08 21:37:52
Ta firma, a przede wszystkim właściciel to żenada, żenada, żenada ...
m-i-a 2015-11-12 11:49:49
Żadne pieniądze nie są warte poddania się ciągłej kontroli, inwigilacji, manipulacji i nieustannej krytyce, ani codziennego wysłuchiwania, że to, co szef powiedział dzień wcześniej to było zupełnie co innego, niż ty zrozumiałeś i znów wszystko zrobiłeś źle... Nic nie jest w stanie wynagrodzić wstydu przed obcymi ludźmi (bardzo często inwestorami) za "specyficzne" (by nie rzec: żenujące) poczucie humoru, wulgaryzmy i wybuchy gniewu swojego szefa zupełnie nieadekwatne do sytuacji... Jeżeli zależy ci na spokojnej pracy i zdrowiu psychicznym, trzymaj się od tej firmy z daleka.
Barry 2016-02-04 08:28:31
A czy znajdzie się ktoś kto jest zadowolony z tej firmy? Jakiś były/obecny pracownik?
michał 2016-02-18 19:54:31
Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy w danej firmie? Czy są jakieś jej pozytywne strony?
sasiad 2016-05-19 21:41:28
dokładnie, nic nie tracisz w sumie, zawsze warto spróbować, zwłaszcza do tak dobrej firmy, jaką jest ta :) poza tym możesz zawsze aplikować poprzez ich stronę bezpośrednio, co myślę też będzie szybkim sposobem
Zostaw swoją opinię o Abaris Projekt Spółka z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abaris Projekt Spółka z o.o.