Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Pan S

Mijaja 2 tygodnie od telefonu nagranej "Pani" gdzie musiałem wciskać 1 lub 2 jako odpowiedź i pytam w sprawie informacji zwrotnej. Jak długo trzeba uzbroić się w cierpliwość?

Cukierek MW

Maspex Wadowice to bardzo rozwinięta firma.Naprawdę polecam każdemu.Szanuje założycieli chwała im jesteście wielcy przez duże W .Tylko brakuję weryfikacji osób z upośledzeniem umysłowym, ewentualnie psychicznym takie osoby naprawdę niszczą karierę każdemu nowo przyjętemu pracownikowi ktoś u was kiedyś przypłaci życiem za takie jazdy typu pomawianie o zdradę i spotkania typu ktoś coś usłyszał widział.Mam cichą nadzieję że wkońcu ktoś ruszy ten temat.

Tak
@Cukierek MW

Oby nie :] pozdro dla mojego ulubionego małego menago ;)

@Tak

A który to taki ulubiony? ;p I czemu oby nie? :/

Grafik

Cześć, wie ktoś może coś o dziale graficznym? Chętnie się dowiem jak to tam wygląda.

I30

Czyli jednak Hyundajki i30 miło ze strony firmy. Mają gest

Benc
@I30

Oklejone wiejsko czy z duchem czasu i napisem na drzwiach jak np. Hortex?

Już mam Hyundai
@Benc

Na drzwiach pod lusterkiem naklejka Maspex

@Już mam Hyundai

I jak się sprawuje? Naklejka raczej nie wadzi?

Szatan Serduszko
@Honorata

W czym naklejka miałaby wadzić ?

Ona
@Szatan Serduszko

To są prawdziwe problemy człowieka….”naklejka”…

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KasiaAsiaBasia

Co nowego W Wado? Nie pracuje już 2 miesiace i jakas cisza? Zadnych nowinek?

ph
@KasiaAsiaBasia

zmiany w handlowym. awanse , awanse . nie wiem czy na lepsze ...

@ph

Awanse? Czemu nie wiesz czy na lepsze?

KPH
@ph

jakie zmiany?

QQQ

Krzysztof Wdulepa jest kierownikiem w Krakowie?

EX_Klient

Napoje, Soki, nektary... to pomyje. Kupiłam pełna zaufania. Porażka! Najpierw niech zadbają o jakość produktów a nie podlizują się pomocą dla Ukrainy. Teraz już będą nam wciskać zabarwioną chemią wodę!!! Nie kupujcie tego badziewia. Nic nie miałam wspólnego z tą firmą. Jestem tylko byłym konsumentem "sioczków"

domi

Pozdrawiam wysoka Anię z produkcji, która ma stopy w rozmiarze 41! :)

Maspex dostał za darmo miliony złotych z tarczy covidowej. Za darmo. To jest dramat . Za darmo dawać pieniądze tak bogatej firmie

Honorata

No ale skoro państwo daje to czemu mieliby nie brać? Wolałbyś innej firmie oddać?

AlanWake

Nie polecam tego miejsca!!! Wypłaty Ciulowe, zapierdziel na 3 zmiany za marne grosze, kierownictwo wraz z majstrami chore umysłowo, patologiczni pracownicy, którzy nie szanują innych. Nazywają pajacami jak czegoś nie ogarniesz. Wykorzystywanie do najgorszej roboty. Przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecanki, wysokie wypłaty itd a w rzeczywistości tak nie ma Wszystkim którzy czytają tą opinię radzę dobrze się zastanowić. Dodatkowo można nabawić się chorób kręgosłupa.

wkurw
@AlanWake

NIE MA SIĘ KTO TYM (usunięte przez administratora) DO (usunięte przez administratora) DOBRAĆ ! WSZEDZIE W WADOWICKM POWIECIE MOBBING I WYZYSK ! PYTAM SIĘ GDZIE KONTROLE Z PIP ? UKRAIŃCOM SIE POMAGA /owszem tez trzeba/ a ROBOTY NIE MA NAWET DLA NAS POLAKÓW/ KTOŚ Z RZADU PRÓBOWAŁ PRZEZYC ZA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH ? JAKIŚ RADNY ? POSEL MINISTER ? MOŻE KSIĄDZ ALBO LEKARZ CZY PRAWNIK ?

Najlepszy zajeb jest na Cappuccino i na puchatku czeba się pytać czy możesz iść do wc albo się napić wody plecy człowieka schylania bolą pot po same jaja za najniższą krajową plus premie Maspesu obóz pracy jednym zdaniem.

Ola

Maspex proszę o zabranie głosu w tej sprawie. Jeżeli tak są traktowani pracownicy niższego szczebla to nie wspierajmy drodzy klienci takiego zachowania kadry kierowniczej.

A jakie są te premie? Może takie, że nie trzeba się martwić minimalną krajową :3

Ty

Czeba.... jak tak piszesz to do innej pracy się chyba nie nadajesz

@Ty

Krytykujesz u niego ortografię czy stosunek do firmy? To Ty jakie masz zdanie o nich tak właściwie? Przesadził?

wkurw

Przerobiłem 3 m-ce z chorym kręgosłupem. Zapiepszałem jak głupi a PAN BRYGADZISTA CIUKE DARŁ JAK SOBIE SIADŁEM GDY LINIA NIE JECHAŁA BO MASZYNY CAŁY CZAS SIE PSUJĄ !! KAZAŁ SPRZATAC INO MIOTŁY NAWET NIE BYŁO ! CUKRZYK CO NIE MOŻE USTAĆ i MUSI CZESTO DO KIBELKA ALE ON MIAŁ TO W DUPIE ! BABY SOBIE SIEDZIAŁY GAWORZYŁY A PO MNIE JAK PO BURKU GDY PROSIŁEM ŻEBY PUDEŁKA JECHAŁY METKĄ DO PRZODU, ZEBY LEPIEJ SIE MI NA PALECIE UKŁĄDAŁO ! STARE BABY NA MŁODE BABY ! HORROR NIER ZAKŁAD W WADOWICACH ! ZNALEŻLI SE(usunięte przez administratora)POPYCHADŁO W ZASRANYM WADOIWCKIM MASPEXIE. TO SAMO W ZAKŁADACH MIĘSNYCH ! PIER. PAŃSTWI I PRYWATA ! OBECNIE NIBY PRACUJĘ U PRYWACIARZA ALE WYSYŁA MNIE DO DOMU BO ALBO DESZCZ ALBO SŁOŃCE. NIE MAJĄ ROBOTY A PŁACI TYLKO ZA GODZINY PRZEPRACOWANE CZYLI NAWET NIE NA ŻARCIE ! CHCE ZYC I PRACOWAĆ GODZIWIE A NIE ZA OCHŁAPY ZE STOŁU JAŚNIE PANÓW !

Cyrk

Zadania jakie są do zrobienia w tej firmie to jeden wielki cyrk, e-maile jeden za drugim niby jesteś handlowcem a handel to ostatnia rzecz jaką robisz. Możesz nie zrobić sprzedaży ale jak naściemniasz na ustawieniu ekspozycji i badaniu obecności to są zadowoleni. 4 etapy rekrutacji jak na nie wiadomo jakie stanowisko chyba tylko, żeby HR sobie dniówkę zrobił bo nikt kto zna branżę, nie przyjdzie do maspexu. wszyscy się śmieją jakie to fikołki przy pułkach trzeba robić no ale tabelki mają sie zgadzać. Praca po 8 h? XD masz zrobić trasówkę i nikt nie pyta ile Ci to zajmie. Ale pamiętaj o 7KWH to najważniejsze xD. Na początek dostaniesz najniższą plus 300 brutto więcej ale zaraz najniższa będzie zjadać widełki które podnieśli. Polecam na przetarcie w branży, wpis do CV może się przydać bo przyjmują bez doświadczenia i szybko uciekać do innej firmy.

on
@Cyrk

ma rację

Śląskie

Czy Aleksander Gruziński jest jeszcze śmie iem w Maspex?

zieleniara
@Śląskie

A co on robi?

XYZ

Jakie są obowiązki na stanowisku magazyniera? Ile płacą? Polecą ktoś pracę?

Aleksander Grumińsy

Wszystkich zwolnię lesery !!

Ło
@Aleksander Grumińsy

Zwalniaj

Ilona

Serdecznie nie polecam tego miejsca, wypłaty to śmiech na sali, podwyżki tylko dla stałych pracowników i ciągle każą brać urlopy bez powodu

Agnieszka

Jak to? Mowią tu nieprawdę? Bo jeśli rzeczywiście jest w firmie takie niefajne traktowanie, warto to gdzieś zgłosić...

Karol Wojtyła

Wracaj do Gruzji na targ ziemniaki sprzedawać

Marzena G.
@Karol Wojtyła

Zobaczysz doigrasz się

Karol Wojtyła
@Marzena G.

Groźby są karalne pani Marzenko, poza tym polecam się chwycić roboty zamiast toczyć boje w internecie ze słusznie wk... pracownikami

Anna Matysiak
@Marzena G.

Ale żeby tak papieża obrażać?

Marzena G.
@Karol Wojtyła

Zobaczymy jeszcze

QWI Wieliczka

A to mowa o tym co wyrwał swoją podwładną PH w Maspex? Niezły bajerant musiał być . He he

Marze
@QWI Wieliczka

Ta żonka jego powinna polecieć za pakiecik , ale jej nikt nie ruszy bo ma wtyki . Święta krowa

Moldor87

Witam, czy rekrutacja na staże wakacje jest trudna ? Jak przebiega ? Warto ? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

nie
@Moldor87

rekrutacje trwaja po 3-4 gdziny i wykonujesz zadania .. potem albo zaprosza cie na spotkanie f2f albo nara i 4 godziny stracone.. rekrutuja tam jakby placili co najmniej 5000 na reke a ty (usunięte przez administratora) na stazu za najnizsza krajowa i masz sie cieszyc ze pracujesz w tak super korporacji. zenada zenada zenada

Ughh
@Moldor87

Wykonujesz sporo zadań. Warto zapytać o nie osób, które aplikowały na staże na podobnych stanowiskach bo sporo osób jest chętnych. Pieniądz marny

Jshshs
@nie

Trudne są te zadania ? Dziękuje za wcześniejszą odpowiedź

tak
@Jshshs

zalezy na jakie stanowisko, ale raczej nie jest łatwo. Panie z HR siedzą z wyłączoną kamerką i obserwują co robisz, jak sie wypowiadasz i czy logicznie myślisz. Jeśli nie to nie przechodzisz rekrutacji.

Marzena
@tak

A same po znajomości są . He he cały Maspex kumoterski

Qurwa

Dlaczego w Maspex wszystko robimy pod zdjęcie ? W Katowicach jedna szopka

On.ona.ono.
@Qurwa

Po to żebyś się głupio pytał...

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 9 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex